Skocz do zawartości
AndyN

Polskie Chłodzenie Wodą Zintegrowane Z Obudową

Rekomendowane odpowiedzi

Już bardziej opłaca się sprowadzić Koolance'a - wizualnie dużo bardziej dopracowane no i ta automatyka.... przedewszystkim power który zdobył uznanie tam gdzie tylko się pojawiły budy Koolance....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jak potem polskie firmy sie moge wybic?? Jak juz cos zrobia to w kosmicznych cenach a i jakosc nie jest zapewne najlepsza. Za 2tys to ja mam taka wypasna bude+super chlodzenie+wypas zasilacz+mnostwo kasy w kieseni a nie to co jest przedstawione na tej stronie. Coz rece opadaja pozostaje tylko pogratulowac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy mi na wzrok padlo czy te power chlodnice to zwykly prostokatny blok jak na dyska w ĆePeĆe (tylko troche grubszy) i oblozony dwoma radiatorami ?? :ph34r: ale ja tego nie powiedzialem :blink: to jest dalej power maxi chlodnica :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fajne chlodzenie :) kompaktowe i woogole :D bloki al z miedzianymi wkladkami to znaczy rdzeniami :D jestem ciekaw czy ktos cos takiego sobie sprawi :|

btw ostatnio widzialem cpc bez chlodnicy w akcji amd 1.5g temp 50-60 super sprawa ;)

Edytowane przez Linoge

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tak nad ta sprawa sobie rozmyslam i nagle mnie zaczelo zastanawiac dlaczego firma Wilk Elektronik producent goodramow sprzedaje je po stosunkowo niskiej cenie. Przeciez wg. filozofii polskich producentow te ramy pownny kosztowac ok 500zł za kosc 512 400mhz cl.3. Dziwna sprawa przeciez polacy produkuja high-endowy sprzet o super wydajnosci i przepieknym wykonaniu :lol:

 

 

EDIT>> co myslicie o wyslanie maila do nich z gratulacjami bo mam taki zamiar??

Edytowane przez luki2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba nie mówicie że kyniek i sam chcą dużo za swoje bloczki? :)

1725626[/snapback]

 

Oni się nie liczą - to tylko wyjątki potwierdzające regułę... bo jak inaczej wytłumaczyć że ceny na bloki(nie tylko) mamy zachodnie z zarobki jak w kraju trzeciego świata...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ema!

wiem ze powinienem to wiedziec ale czy jak podkrecam pod windowsem programem CG-NVNF3 to czy podnosi mi sie pci bo wg tego programu tak jest.

w biosie nic nie ustawialem dziwnego (:

moim skromnym zdaniem to nie prawda bo nf3 ma bloakde na pci/agp

plyta to oczywiscie K8NS

a wlasnie, zna ktos jakis konkretny download do sterownikow dzwiekowych dla K8NS v2.0, te z nf3 nie sa najlepszej jakosci (:

pozdrawiam

1739240[/snapback]

chyba jedna fota im sie zabłąkała-takie lami,ze pewnie ich nie rozróznijają

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...