Skocz do zawartości
set2004

...::czym Polerować Plastik::...

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka mam pare pytanek w sprawie polerowania plastiku poniewarz posiadam lekko wysłurzonego lapa ma mocno porysowana górna klape matrycy i chciałbym to zlikfidować

 

1.Jaka paste zastosować nazwa (czy moze być to pasta do polerowania lakieru samochodowego bo taka posiadam :)

 

2.czy urzyć do tego filcu gdzieś to czytałem

 

3.jak mam to polerować (klapa posiada przytarcia sa dość głębokie czy urzyć na cała powiezchnie papieru sciernego wodnego 2000)

 

4.klapa jest chropowata a jak wiade w nia polerka to zrobi sie głatka jak szkło ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na twoim miejscu bym tego nie próbował bo konsekwencje mogę wygladać gożej niż teraz :blink: :lol2:

 

Ostatecznie mozna pomalować obudówke lakierem -to większość drobnych rys się zamaskuje, następnie wyrównać papierem ściernym i jeszcze raz zamalować. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no przypuszczam ze tylko narobie wiecej szkod czyli lepiej wymienić ta pokrywe niz sie z nia bawić ?? (prubowałem na kawałku plastiku polerowania no i tylko robiło sie w diabli i troche malenkich rysek dziwie sie tylko ze widziałem zdjecie polerowanej myszki filcem i jakaś pasta i wyszło to fajnie niewiem co ten koleś robił ze uzyskał taki efekt ??)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tak wypolerowałem baterie od Noki6310 ;) wyszło rzeczywiście fajnie :D powierzchnia zrobiła się szklista :wink: zrobiłem to pastą polerską TEMPO (do samochodów koszt-7zł) i szmatką na wiertarce. Ale spróbuj od spodu i zobacz jak to wyjdzie :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a pasta PLASTMAL do polerowania lakieru samochodowego moze być ?? i filc załorzony na szlifierke oscylacyjna i wygładzić cała klape :) bo recznie to za tydzien nie zrobił bym tego

tydzien :> obsmarkanie samochodu lacznie z plerowaniem zajmuje mi okolo 2h a ty lapa chcesz tydzien orac?

 

wez sobie papier wodny o wysokiej gramaturze (tak jak ktos podal 2k albo wiecej) wez jakas zaslepke od kompa zeszlifuj i zobacz jak wyjdzie - jak bedzie pasic to zabierz sie za lapa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...