Skocz do zawartości
cavarr

Call Of Duty 2 - Rozgrywki PurePc.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Jak na moje to klan jedynie 4FUN, bo granie dlasportu już od dawna mnie nie bawi i podejżewam że nie nazbieracie za dużo chętnych no chyba ze gramy dla zabawy to jestem jak najbardziej za.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie, narazie jeszcze za wczesnie zeby myslec o powaznym klanie i powaznym graniu, pozatym do tego trzeba ludzi ze skillem a narazie to znalazlbym na tweaku moze 4-5 osob ktore naprawde umieją grac..

Narazie sie spotkajmy o 19.00 na sewerze..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękniejszego spotkania chyba nie grałem jeszcze, w druzynie z Pepkiem (:*) rozlozylismy trojke bobiego i innych w Headquaters :D

Ale bylo dramatycznie, ostatnia minuta zadecydowala o pewnym zwycięstwie TT ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

napiszcie mi tu jak tego nicka mam wpisac :) bo gram dopiero drugi dizen w to :-P wiec sie musze podszkolic troche nie umie celoweać dobrze . jak wy celujecie w biegu?? ze zblizeniem czy normalnie na pale ??

Edytowane przez tomekbobi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehh rzeczywiście dziś z ur8anem wygraliśmy z resztą świata. Ale popełniłem kilka karygodnych błędów ;)

Nie wiem czemu... mapa jedna z moich w miarę lubianych, z Garandem moim kochanym celowałem dwa metry od przeciwnika... niedobrze się dzieje w państwie duńskim, ale liczy się efekt końcowy.

 

Miałem moje staty zamazać, ale co tam, śmiejcie się:

Dołączona grafika

 

 

M@ły dzisiaj był w niezbyt dobrym stanie, widać chłopak nie dosypia:

Dołączona grafika

Edytowane przez pepek0206

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a dzisiaj okturej graćie tez bym się posparigował troche zwami B) . wczoraj miałem wywody w domu i nie mogłem być o 19.00 :razz:

 

 

 

----------------------

Pisz poprawnie i wyraźnie. Nie rób takich prostych błędów ortograficznych. Aby oddzielić wyraz od drugiego wystarczy wcisnąć raz 'spację', nie trzeba wciskać jej dwa, trzy razy. Poniżej ten sam tekst w wersji poprawnej. // Crosis

A dzisiaj o której gracie? Też bym się posparingował trochę z wami B). Wczoraj miałem wywody w domu i  nie mogłem być o 19.00 :razz:
postaram się trochę rozbudować definicje z nią związane zawsze mi było daleko do spaci :mur: ,tak to czasami jest jak sie niedosypia i się ma stresy :cry: Edytowane przez sQunsk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eee tam powerslave to tylko ksywka, nic poza tym. Dopóki nie był pod swoim nickiem, każdy go łotał. jak chciał ;) potem się przestraszyli, jak się ujawnił i nadrobił kilka fragów, ale ogólnie kiła ;)

 

 

Edit: Czepialska pipa :P

Edytowane przez pepek0206

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cholera chcę bardzo popykać z wami ale mam lagi jak cholera, nie wiem co jest grane. Antywirus/antyspyware i inne [ciach!]ły zapuszczam i echo. Dalej ping 200-250 w CoD i CoD 2. Szlag mnie trafia powoli. Dowalę formata chyba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eee tam powerslave to tylko ksywka, nic poza tym. Dopuki nie był pod swoim nickiem, każdy go łotał. jak chciał ;) potem się przestraszyli, jak się ujawnił i nadrobił kilka fragów, ale ogólnie kiła ;)

hehe jestem zywa legenda :D

 

*dopóki :P

 

nie moglem dzis grac bo klan mi tu trul ze mamy trenowac w cod1 ;(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ej boys, and no boys, no girls 8). Gramy dzisiaj :?: Wlasnie z pracy wrocilem, chetnie cos pogram z prO plejerami B).

no to może cos po 21 pykniemy?:>

bo dzis wreszcie moge sie z wami pobawić [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...