Skocz do zawartości
cavarr

Call Of Duty 2 - Rozgrywki PurePc.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Lepiej zrobisz jak wyjdziesz, i to najszybciej jak potrafisz. I nie zwoluj kumpli z osiedla.

 

1: Jak bede chcial to bede wchodzil i wychodzil - to jest server LOBO dla tweaka, a nie jest twoją wlasnością!

2: Nie z osiedla: tu jest jego profil na tweaku: http://forum.purepc.pl/index.php?showuser=117707 (Dead_Game = Gmyru). Do tego jak jesteś az tak ograniczony, że dla ciebie wszyscy mieszkają na osiedlu.

3: Na serverze mozesz pokazać coś wiecej, po za tym ze twoja kultura jest na bardzo niskim poziomie

4: Niby kampil - Ma prawo bronić radia i stać wtedy w jednym miejscu - zabil cie? trudno nie uwazasz!!

5: Widze ze tworzy się nowe pokolenie prO playerów - Uwazają się ze przynależą do jakiegos TEAM`u\KLANU a tak naprawde nic nie wiedzą o jego przeszłosci...

 

Tyle z mojej strony!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WiTTam

Ta stare dobre czasy cod-a jak na serwie bylo nas ponad 20 fragow.

trzeba sie bylo dzielic na pododdzialy zeby grac spary np NOM(niepowazna organizacja militarna : :-P ),

MTK i CRAZY cos tam cos tam.

Potem z elity + najdroch( cze dziubasku ) B) powstal Tweak Team ktory rozegral kilka spotkan CB, a

potem wszystko jeb%@ o tak :mur: .

Dobra dosc bo sie lezka w oku kreci :wink:

 

Aha dzieki nam wylansowal sie twin B) obecny gracz BMF .Nerwusek <_< powodzenia zycze HyHy.

 

Pozdrawiam starych i nowych plajerow z TT

:*

 

Popracowalem nad sobą od tamtego czasu... ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4: Niby kampil - Ma prawo bronić radia i stać wtedy w jednym miejscu - zabil cie? trudno nie uwazasz!!

Szkoda ze wtedy nie bronil radia.. stal na dachu ze snajpa i walił do nas..

 

3: Na serverze mozesz pokazać coś wiecej, po za tym ze twoja kultura jest na bardzo niskim poziomie

Mhmm Twoja za to byla na bardzo wysokim :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Onio zgadzam się z toba, większość tu obecnych nie ma pojęcia czym był TT a o przeszłości to już nie wspomnę. Aczkolwiek najlepiej mi się grało w zimę 2003 kiedy to wyszedł COD1 i graliśmuy na serwerze marcelusa, wtedy były piękne gry, zarąbiste taktyki. Szkoda że już nie czuje tego klimatu. Ale ze starymi wyjadaczami z chęcią zagram :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda ze wtedy nie bronil radia.. stal na dachu ze snajpa i walił do nas..

Ur8an po co ta klotnia? Nie chce tutaj nikogo obrazac, ale denerwuje mnie to, ze moj qmpel nie moze sobie pograc bo nagle jakis "prO" wyskakuje z textem ze kampi. Kazdy gra jak gra!! I nikt nie jest idealny!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale dlaczego was boli tak kampienie w tej grze, raz że to nie quake i dedmecze w tej grze to porażka (nic ciekawego), a druga sprawa troche taktyki i można zajść snajpera z boku/tyłu. dajcie sobie już luzu trochę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale dlaczego was boli tak kampienie w tej grze, raz że to nie quake i dedmecze w tej grze to porażka (nic ciekawego), a druga sprawa troche taktyki i można zajść snajpera z boku/tyłu. dajcie sobie już luzu trochę.

Oj tak wspanialy pomysl, bedziesz naszym szefunciem od taktyki, pewnie dojdziemy do pierwszego miejsca w cb :lol:.

 

 

Oj prO plejerzy gramy cus :?: Ja dzisiaj mam koniec pracy i zaczal sie weekend, i od teraz do niedzieli 24:00 moge grac non-stop :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MAŁY czemu wyszedłeś z serwa?? tak fajnie się Ciebie zabijało :lol: :wink:

Wez nic nie mow :|. Po prostu zly dzien, czlowiek zmeczony po robocie, a Ty w szkole sie obijasz, to czemu tu sie dziwic. Ale jechales mnie, jechales, ja chyba mialem 2/6, a Ty 7/2 czy cus takiego, wkurzylem sie jeszcze bardziej niz bylem wkurzony i opuscilem server.

 

 

 

A tak BTW dlaczego nikogo o 21, 22, 23 nie bylo chetnego do grania :angry: :!: :?:

Ur8an mial usprawiedliwienie (4 czy 6 razy format, lol), a reszta, gdzie? Mieliscie wieczor kawalerski? Dzien przed weselem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wez nic nie mow :|. Po prostu zly dzien, czlowiek zmeczony po robocie, a Ty w szkole sie obijasz

czemu twierdzisz, ze skoro ty pracujesz to kazdy inny sie obija? :blink:

 

ja sie ciagle staram pograc, ale jak ktos z mojej ekipy jest to gram z nim :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czemu twierdzisz, ze skoro ty pracujesz to kazdy inny sie obija? :blink:

 

ja sie ciagle staram pograc, ale jak ktos z mojej ekipy jest to gram z nim :P

Napisalem Ty, a nie Wy, czy to nie roznica :?: A tak BTW to z pepkiem siedze na ts'a i agg czesto, takze czlowieku co Ty mozesz wiedziec o pracy.

Bylem przekonany ze granie to relax... dla M@lego to praca ?? :D

Tak nie ma to jak byc inteligentnym inaczej. Brawa dla tego pana, pewnie daleko zajdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JOŁ ziomale ja też zagram jak za dawnych czasow :razz: , jestem juz troche stary ale co tam :lol: dajcie znac kiedy, jaki serw i adres ts OSEK dziadku żyjesz jeszcze :razz: :lol:

Ja tez jestem chetny :wink:.

A mozemy o 20 tutaj:

Server: :arrow: Server LOBO

IP:

149.156.87.232:22004

Password:

tweakcod2

 

TS:

IP:

gry.ghnet.pl:8767

Kanal:

[- CoD - SqL -]

Haslo:

rulez1

Sub-kanal

#cod2 || rozgrywki.tweak.pl

 

A Oska nie ma od piatku, co dwa tygodnie ma szkole. Politechnika Gdanska, budownictwo, inzynieria ladowa :wink:. Bedzie w niedziele wieczorem, takze raczej z nami nie zagra :). A w poniedzialek lece do niego po pracy odebrac moje biureczko, ktore mi kupil na allegro :D. Oto to biureczko, ah cudenko :wink:, a Wy co o tym myslicie :?: :arrow: BIURKO - ALLEGRO !!!

Edytowane przez M@Ly

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh NY-er dresie parszywy ty jeszcze zyjesz? heh no ekipa ekipą ale trzeba coś zacząć grac. nowa gra stary skład?:> twin kiepie przeciez z tą twarzą do coda sie nie nadajesz :] buzka dziubki i dajcie znac na gege jak bedziecie Niepowaznie Ogrywać Małolatow... papa :]

Edytowane przez najdroch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...