Skocz do zawartości
cavarr

Call Of Duty 2 - Rozgrywki PurePc.pl

Rekomendowane odpowiedzi

W ogole jak juz ;]

No ja wcale nie myslalem ze ty to pisales myslac o mnie ;]

Eh maly mic/ts to jest potrzebny w takim bfie, a do coda? Takiej perfidnej arcadowki? Zanim ty zadazysz powiedziec ze ktos jest na lewo to zdaze zginac, wole sie skupic i sam wypatrywac wroga. Trudno maly ze cie zaczyna draznic, masz jeszcze "lol" na koniec ;]

Hmm gralem, co prawda nie dlugo, ale jednak. Do tego bylem pierwszy :>

Przeciez bylem obecny caly czas gdy gralismy niemcami ;/ tj. zagralem cala gre niemcami. ;]

dobra chlopie przestan robic z siebie debila.

ts sie nie przydaje, oj nie, lepiej byc fragolpaem, niz wygrywac z druzyna. my z toba nie musimy grac... i nawet nie chcemy takze, idz na onet sobie sypaj tekstami: lol, omg...

Edytowane przez M@Ly

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

;s

M@ły (@ ale elo to jest ;]) to ty przestan z siebie pajaca robic, nie ja rzucam bluzgami. Dlaczego jedziesz kogos dlatego, ze ma odmienne zdanie niz ty? MI sie tak dobrze poprostu gra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

;s

M@ły (@ ale elo to jest ;]) to ty przestan z siebie pajaca robic, nie ja rzucam bluzgami. Dlaczego jedziesz kogos dlatego, ze ma odmienne zdanie niz ty? MI sie tak dobrze poprostu gra.

To nie wal txtow ze system komend jest lepszy jak TS... :-|

Zreszta tak jak mowilem wiekszosc czasu Cie nie bylo wiec po co ta rozmowa?

EOT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Gdzie ja napisalem ze komendy sa lepsze od mica...? Napisalem ze komendy sa wystarczajaco dobre i mic jest zbedny. A to roznica... ok koniec jak cos to prosze walic na pm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka ze TS jest nie zbedny gdy gra sie zespołowo i jednoczesnie rozprasza strasznie wybija z rytmu trzeba sie potem wkrecac od poczatku.

Komendy ogolnie sa do bani nie powiesz ze 3 biegnie od strony hotelu lub alejka w dawnville.Najlepiej wogole nie grac wiecej stresu niz Funu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak gralismy w cod1 z starą druzyną twea-ka i ktos nie mial TS-a to był wykopywany z serwerka :) TS do "gry taktycznej'' jest niezbędny .Grać sparing bez TS jes bezsensowne zero taktyki,pamiętam jak MARCELUS robił mapki z nazwami punktów kto gdzie ma sie ustawiac karzdy mial swoje miejsce na mapie jesli ktos dostał kulke zaraz dawal znac na TS ze to miejsce nie jest obstawione

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka ze TS jest nie zbedny gdy gra sie zespołowo i jednoczesnie rozprasza strasznie wybija z rytmu trzeba sie potem wkrecac od poczatku.

Komendy ogolnie sa do bani nie powiesz ze 3 biegnie od strony hotelu lub alejka w dawnville.Najlepiej wogole nie grac wiecej stresu niz Funu

Doodek o ktorej znow gramy? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Every Time ja napewno jutro po szkółce Tak jak dzisiaj

Grałem w dwoch klanach w obu był chociarz jeden typ (okolo 15 lat)

Ktory non stop darł sie do mica moze dlatego u mnie taka nie chec do TSa mimo ze wiem jak bardzo jest potrzebny

BTW. Czy w CoD2 bedzie server Tact Ops ?? Wydaje mi sie ze OldSchoolowi zawodnicy z CoDa1 by tam zagladali i moze był by wkoncu choćby jeden dobry serw do CoD2 bo w chwili obecnej trudno znalesc serwa dobrego do gry a jeszcze trudniej ludzi do gry ://

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zagralismy z Kobrowiskiem (2vs.2) spraring z grupą B.I.A czy jakos tak, no niestety 10:4 w plecy ;] Ale dobrze bylo, spar byl taki na szybko wiec bez TS'a ani przygotowania. Gralismy w S&D..

Powiedzialem im ze jutro [dzis?] rewanz w wiekszej grupie ;] - Tak, M@ly to do Ciebie :P Jak rano bedziesz czytac to sie juz przygotuj ;]

Edytowane przez ur8an

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zagralismy z Kobrowiskiem (2vs.2) spraring z grupą B.I.A czy jakos tak, no niestety 10:4 w plecy ;] Ale dobrze bylo, spar byl taki na szybko wiec bez TS'a ani przygotowania. Gralismy w S&D..

Powiedzialem im ze jutro [dzis?] rewanz w wiekszej grupie ;] - Tak, M@ly to do Ciebie :P Jak rano bedziesz czytac to sie juz przygotuj ;]

Jo tam wiem :wink:. Ale mam zle ustawony zegar bio, i chodze spac o 21, a wstaje o 5 :lol:.

 

Dzisiaj dam rade ;]. Bede w domu o 18:30, takze moge popykac :). Tylko zalatw przez dzien wieksza ekipe (3-4 osoby), i klan przeciw, ktoremu moglibysmy powalczyc :P.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wylko na TS trzeba wejść np tu: banita.pl zrobi sie kanał na hasło i nikt nie będzie przeszkadzał , ja będe jakby co.

Kanal TS'a juz mamy od dawna ;)

 

M@ly - Wlasnie wrocilem, torche pogram i okolo 20 mysle ze juz bede mial czas pograc wiecej..

 

Powerslave - Przypuszczam ze to nie wypali, a grac znow z porazkami 20:4 czy 20:0 to dziekuje bardzo ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ur8aN nie pekaj pomodle sie za was

Gra ktos dzisiaj jutro i przez świeta ??

Co do wykopywania Czitow to nie wiem mnie nie kickali bo nie ma Voto nigdzie ale noobki wyzywaja pół godziny od k***w ehh no ale nic nie poradzicie jak wyjdzie anty cip to i tak bedziemy wyzywani taki juz nasz

los przeciez w CoD1 tak samo było :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tact Ops to było cos <placze>

Co do chamstwa to faktycznie az tak nie było ale z Anty Cheatem czy bez

grajac na wysokim poziomie i tak bedziesz wyzywany od czitow

" EJ JAK ON TO ZROBIŁ ***** Skad wiedziales ze tam jestem !!>?"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wylko na TS trzeba wejść np tu: banita.pl zrobi sie kanał na hasło i nikt nie będzie przeszkadzał , ja będe jakby co.

TS:

IP: . . . . . . . . . . gry.ghnet.pl:8767

Kanal: . . . . . . . [- CoD - SqL -]

Haslo: . . . . . . . rulez1

Sub-Kanal: . . . #cod2 || rozgrywki.tweak.pl

Ur8aN nie pekaj pomodle sie za was

Gra ktos dzisiaj jutro i przez świeta ??

Co do wykopywania Czitow to nie wiem mnie nie kickali bo nie ma Voto nigdzie ale noobki wyzywaja pół godziny od k***w ehh no ale nic nie poradzicie jak wyjdzie anty cip to i tak bedziemy wyzywani taki juz nasz

los przeciez w CoD1 tak samo było :/

To bedzie zawsze... ;/ Ale szkoda gadac, dzisiaj pokazmy na co nas stac :twisted: :!:

[...]

 

qrcze gra na tactops to było coś :) pięknego.

Tez pamietam tactops'a :wink:.

 

 

Dobra to dzisiaj gramy pcw (spar) to kto sie zglasza :?:

Napewno bedzie gral Ur8an i ja, ktos jeszcze :twisted: :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh pograłem sobie jeszcze na tym serviku :) nawet mila atmosferka ;)

jeden kolo zaczął wyzywać mnie od oszustów i że jadę na cheatach :lol:

ale co tam grało się super :)

cały dzień grałem riflem (juz trochę zaczynałem wychodzić z formy) ale nie jest tak żle jak myślałem :-P

tylko jeden jest minus serverka za mało ma slotów te 12 osób to trochę :?

serverek nie wytrzyma np. 16 <_<

i jeszcze jedno za często restartuje się mapy. Power nie szalej z tym tak :-P

i poziom serverka jest trochę słaby :-|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakie hasło na ten spar??

 

"Our team at Infinity Ward is committed to supporting Call of Duty fans," said Grant Collier, president, Infinity Ward. "We’ve worked hard to deliver the most epic and immersive experience ever with Call of Duty 2 and look forward to delivering new content such as multiplayer maps, tools and anti-cheat software that will further enhance the gameplay experience."

:-P

Edytowane przez Nierealny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem wczoraj troszke na TS'ie.

Dziwnie jakoś sie gra, myśle że z czasem sie naucze.

Jak na razie nie dorastam M@ly'emu, Ur8anowi, Pepkowi do pięt...

Nie mówie nawet o nierealnym....

Ten to już zupełnie inna klasa.....

Tutaj sie z Tobą zgodze, mimo naszego wczesniejszego "niedomowienia" r35p3ct dla Nierealne'go B)

Tamci zrobili z nas miazge i zawsze Nierealny zostawal ;]

 

Najlepsze byly te restarty mapy i Ci kolesie co nas pozegnali :lol:

Edytowane przez ur8an

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema ekipa! ;]

 

Widzę, że tutaj rozgrywki CoD2 Tweakowe pełną parą idą ;]

Gdzie pocinacie? ;> (nie chce mi się czytać całego topicu, bo ma sporo stron ;) )

Macie jakiś prywatny serw czy ts? ;]

 

No i najważniejsze pytanie, jakiś termin jest na zbiorowe granie? ;]

 

Pozdro! ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...