Skocz do zawartości
Freemen

Nowy Komp. Jaki Lcd 17' Do 1350 Zł ?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Za tydzień będę kupował komputer. Oto mój zestaw:

-Athlon 64 3000+ Venice

-Abit 8n ultra

-256 MB DDR CL 2.5 TwinMos

-GB GF6600 128DP

-WD Caviar 160 GB Sata II

-Obudowa Logic B6 350W

-Benq dvd rw

-AC Freezer 64

 

Problem mam z wyborem moniotra LCD. Może być w granicach max do 1350 zł. Choć czym taniej to lepiej. Jaki proponujecie monitor, tak bym mógł sobie swobodnie na nim pracować (internet,photoshop oraz filmy i gry jak Call of Duty 2 :wink: ) Właśnie z monitorem mam problem. Może LG 1730S? Kupować będę na Benchamarku, więc jakby ktoś przy okazji mógł bezpośrednio linka wrzucić byłbym wdzięczny. Proszę o poradę.

 

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na benchmarku to strasznie drogo chyba, że masz jakieś zniżki do twojego zestawu zmieniłbym dysk na samsunga dokipił 256ramu (może być jedna kość 512mb zamiast dwóch 256) i czy ten benq dobry jest, bo dawno nie czytałem tematu o nagrywarkach ii może się coś zmieniło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=21127 mój tata ma takiego i jest super! Grałem na nim nawet w unreala 2003 demo i NFSU2 i nie smurzył się... A w dodatku to jest 19"! POLECAM Ani jednego martwego pixela!! Edytowane przez HucK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konfikuracji raczej nie zmienie...

1727300[/snapback]

Mniejszy dysk twardy i więcej ramu!!! (na pewno zamierzasz trochę pograć na tym sprzęcie, więc nie będziesz żałował takiej decyzji)

 

Monitor za taką kasę to LG 1740P

O monitorze poczytaj tutaj: http://forum.purepc.pl/index.php?showtopic=122031&hl=1740P

 

Budę kupujesz z zasiłką?? Raczej odradzam.

Edytowane przez Mastiff

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem w tym, że na benchmarku, nie da się samej budy bez zasiłki kupić... a narazie nie stać mnie na chiefteca 360W zza ok 130 zł.

 

Na dysku 'zaoszczędzę' 30 zł między 120/160 GB (mniej się nie opłaca) a na ramie 256/512 strace 100 zł. Ram sobie mogę zawsze dokupić, albo co zamierzam zabrać ze 'starszego' (w podpisie) kompa ;)

Edytowane przez Freemen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Równie dobrze jak ram, możesz przez jakiś czas poużywać starej budy (zawsze będziesz miał okazję do pobawienia się modyfikacje ;) ).

A tak na serio, to z reguły zasilacze w takich obudowach to noname'y, które nie posiadają jakichkolwiek zabezpieczeń przeciprzepięciowych, przeciwprzeciążeniowych, termicznych, itd. Może się okazać, że przez oszczędności na zasilaczu stracisz grafę (znam to), albo mobo. Nie mówiąc o możliwości braku stabilności systemu pod dużym obciążeniem (np. grając w COD II).

Przemyśl to dobrze, bo nie zawsze tanio znaczy taniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak... wiesz, podejrzewam, że poprostu zamienie zasilacze... w starym mam 420W silent jakiejs markowej firmy, ale nie pamietam dokladnie bo gdzies pudelko wsiąkło... wiec razem z ramem zamienie zasiłke... stary sprzęt zostanie w rękach rodzinnych (iternet, przelewy, drukowanie) więc ram im nie bedzie potrzebny, a i nie bedzie gier wiec 350W im styknie ;)

Mam tylko jedną kwestie, czy Twinmost będzie chodzić z 512 mb good ram...

 

Co powiecie o tym modelu?

http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=21652

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm, Interesuje mnie tylko 17 stka. Konfikuracji raczej nie zmienie i dozbierac pieniędzy nie moge. Ponieważ fundusze zostały juz zamknięte i ani grosz więcej nie wyciulam. Podajcie jakieś jeszcze monitory, bo małoznane i te co proponujecie raczej odpadają.

1727300[/snapback]

firma mało znana znajdziesz nawet 100-200 zetra taniej, a jeżeli niedajBóg wypalił by Ci się jakiś pixel masz na to 3 lata gwarancji w systemie door-to-door kurier zabiera monitor na koszt serwisu i o nic sie nie martwisz zresztą producent tych monitorów jest dostawca matryc dla innych wielkich marek :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...