Skocz do zawartości
michalak

Linux Mandrake 9

Rekomendowane odpowiedzi

Znalazłem szybkiego mirrora do MAndrake'a i mam pytanie, czy musze ściągać wszystkie 3 płyty???? Czy to są jakieś zbędne dodatki? Nie znam się na dystrybucjach linuxa ale pomyślałem że warto spróbować czegoś nowego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem szybkiego mirrora do MAndrake'a i mam pytanie, czy musze ściągać wszystkie 3 płyty???? Czy to są jakieś zbędne dodatki? Nie znam się na dystrybucjach linuxa ale pomyślałem że warto spróbować czegoś nowego.

wszystkie trzeba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Minimum to trzy płyty, masz tam sam system bez dodatkowych pakietów typu open office. Ale sam system jest na trzech, czasami potrzeba tylko kilka mega z 3 cd ale potrzeba i wtedy będziesz to szuka.ł po necie ?? lepiej mieć na cd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja postawilem router na mandraku 9.0 surowym konsolowym, natomiast na codzien biurkowo uzywam mandrake 8.2.

p.s. do zainstalowania nie sa potrzebne 3 plyty, ale na pozostalych 2 masz mase niezbednych dodatkow. na 1 plycie masz surowy system

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze nie [brzydkie określenie na linuksa] tylko linux. Po drugie zainstaluj lepiej debiana/slacka bo linuxy oparte na dystrybucji redhata są po prostu dziurawe i troche zajmie ci połatanie tego wszystkiego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w sumie ja sciagalem getrightem to sam znalazl ze 40sci mirrow do mandrake 9 z rh 8 nie az tak dobrze ale tez ok

 

to bylo jak sie pojawily - teraz powinno byc jeszcze lepiej

 

a pamietam jeszcze jak sciagalem m 8.1 przez modema zwyklego przez dialog - chyba z tydzien szedl - nie pamietam.

 

z m9 na stalce bylo lepiej - 3 godziny na plyte ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jak z tym PL?? Właśnie kończe ściągać tego mandrake 9.0 tylko że z jkaiegoś zagranicznego serwa. Czy bedzie on po polsku?? Jest to automatyucznie w systemie wybór instalacji?? Muszę jakąs nakładkę ściagć?? Czy może cały system musi być fabrycznie poslki (tak jak z windowsami)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...