Skocz do zawartości
Gość jesper18

Zakup Karty Graficznej?

Rekomendowane odpowiedzi

Prosze wszystkich po podanie swoich propozycji jaka karta byłaby najlepsza do 470zł AGP,Zastanawiam sie nad kupnem shappiere radeon 9800pro 256bit czy to sie teraz opłaca?Prosze o szybkie odpowiedzi i z góry dziekuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LOL

 

Powstrzymam się od komentarza.

1727027[/snapback]

zobacz najpier jakie parametry ma radek 9800pro 128mb 256bit a potem na ta twoja karte 6600 i zobacz człowieku jak cenowo stoja i co tu komentowac buahaaa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1.GeForce obsługuje DX 9.0 C, a Radek nie.

2.Większość GeForce'ów wyciąga powyżej 500MHz dla rdzenia i 700MHz dla pamięci.

3.Dziwnym trafem Radeon w testach przegrywa z GeForcem.

1727044[/snapback]

po 1 radeon odtwarza DX9.0 nie bede nic mówil zobacz sam http://www.allegro.pl/show_item.php?item=69590747 i zobacz na wyniki 3dmarkt i myslisz ze tyle ta geforce by miała chyba ze gt a nie jakas za 370 zl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja poprostu wybrałem najtańszy egzemplarz, żeby starczyło ci na miedziane chłodzenie.

 

Ceny 6600 kończą się na 500zł - zobacz najlepiej na 1727063[/snapback]

to powiedz jaka by była najlepsza karta zeby gry chulały od 450-470 zł zalezy mi na tym,doradz cos tylko zeby było agp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na twoim miejscu kupiłbym tego GF z chłodzeniem Pentagrama i podkręcał ile tylko wlezie. Powinieneś spokojnie uzyskać taktowania 9800XT, a anawet wyższe.

 

Jeśli jednak z jakichś przyczyn nie chcesz to weź Radeona 9800Pro/XT z szyną pamięci 256-Bit i też kręć ile można.

 

Poszczególne modele danej karty graficznej nie powinny się różnić niczym oprócz pamięci i chłodzenia. Ten X-Power ma 128MB 128-Bit 3.6ns, czyli jednym słowem nie odstaje od reszty stawki, a cena jest najbardziej przystępna. W kartach np. Gainwarda płacisz 150 złotych za chłodzenie.

Edytowane przez Venice

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na twoim miejscu kupiłbym tego GF z chłodzeniem Pentagrama i podkręcał ile tylko wlezie. Powinieneś spokojnie uzyskać taktowania 9800XT, a anawet wyższe.

 

Jeśli jednak z jakichś przyczyn nie chcesz to weź Radeona 9800Pro/XT z szyną pamięci 256-Bit i też kręć ile można.

1727088[/snapback]

a co bys powiedział o tych nowych radeonach x700 256mb 128 bit dobre są ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No różnie z nimi - raz są na prowadzeniu, a raz dostaję w plecy... A w sumie to wygrywają tylko w benchmarkach i HL2...

 

Albo Radeona 9800Pro/XT, albo GF6600 - chociaż wg mnie jest szybszy, a a już na pewno uzyska lepsze wyniki O/C dzięki chłodzeniu Pentagrama.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DDR3 są stworzone z myślą o taktowaniach dochodzących do 1.5GHz, a tyle i tak nie wyciągniesz, więc SKORO NIE WIDAĆ RÓZNICY - PO CO PRZEPŁACAĆ?

 

Wg mnie sprawa jest prosta. X-Power z coolerem Pentagrama i masz co chciałeś. Czyli wydajną i podatną na O/C kartę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DDR3 są stworzone z myślą o taktowaniach dochodzących do 1.5GHz, a tyle i tak nie wyciągniesz, więc SKORO NIE WIDAĆ RÓZNICY - PO CO PRZEPŁACAĆ?

 

Wg mnie sprawa jest prosta. X-Power z coolerem Pentagrama i masz co chciałeś. Czyli wydajną i podatną na O/C kartę.

1727451[/snapback]

jak mozesz to podaj mi strone na temat tej karty zeby bylo wszysko opsiane czekam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ty chcesz jakiś opis/recenzję czy poprostu parametry?

 

Parametry i lakoniczny opis masz 1727495[/snapback]

to przeciez 9800pro jest lepisza bo ma 256 bit i 380 rdzen i 690!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy zauważyłeś, ale to TY podałeś ten link :P

1727589[/snapback]

sorki to była pomyłka teraz jest dobrze http://www.allegro.pl/show_item.php?item=69946776 . Ja bede pózniej jak bys mógl to poszukaj jakiejs karty mi do 500zł i zebym mógł na niej pograc chociaz półtora roku z góry dzieki pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...