Skocz do zawartości
Gość jesper18

Zakup Karty Graficznej?

Rekomendowane odpowiedzi

Jak nie jesteś wymagający to przez 2-3 lata wszystki gry ODPALĄ (zapomnij o AA i FA), a jak jesteś wymagający to rok może...

1727795[/snapback]

no ale bede musial dac 100 zł wiecej a na tej 9800 pro pewnie pogram tylko pół roku czy nie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. weź 6600gt tego co podałeś

2. edytuj posty

3.niezdecydowany jesteś jak cholera:)

 

 

edit nie zauważyłem że on jest na pci, a jak się kupuje karte graficzna to nie patrzy sie na 3d samrki bo w nie nie grasz przecież ja bym wziął 9800 pro i koniec.

Edytowane przez Hawk76

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. weź 6600gt tego co podałeś

2. edytuj posty

3.niezdecydowany jesteś jak cholera:)

edit nie zauważyłem że on jest na pci, a jak się kupuje karte graficzna to nie patrzy sie na 3d samrki bo w nie nie grasz przecież ja bym wziął 9800 pro i koniec.

1728674[/snapback]

nie chce wyrzucic pieniedzy w błoto to jest wazny wybór

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to wex 9800Pro i nie kombinuj . .... no i co z tego że 600 ma ps 3.0 i dc9.0c jak jest mnie wyjdajniejszy i nie wykorzystje w pełni jego możliwości.

1728691[/snapback]

tylko ze ja nie chce kupowac na allegro a 9800pro juz w sklepie nie dostane racze :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...