Skocz do zawartości
SpiderMAN

Audigy2 na SB Live! - WORKING

Rekomendowane odpowiedzi

Jesooo!!! jakie to wielkie!!! 178MB!!! napisz jakie są różnice w generownym dźwięku...

Sciagalo mi sie jakies 30 minut :)

A dzwiek jakby przyjemniejszy, na maxymalnej glosnosci nie ma zadnych trzaskow, przy kopiowaniu duzych ilosci danych na dyskach nic sie nie dzieje z dzwiekiem, zero utraty jakosci, do tego lepiej brzmia efekty w grach, pozycjonowanie wydaje sie byc dokladniejsze. Moim zdaniem 100x lapiej - przedtem uzywalem tych dla Audigy ;) SoundBlaster Live! XP Driver Pack Full P21636 - tylko nie pamietam skad sciagalem :) :oops:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowalem te stery pod Audigy 2 i hulaja az milo.

Czy ktos to z was juz instalowal?

Dodam rowniez, ze mam najstarsza z mozliwych wersji Live! mianowicie Value

To jest specjalnie przerobiona wersja która działa na kartach SB Live. Ja ją zainstalowałem na SB Live 5.1 i działa dobrze. Co do różnic to specjalnie się nie wsłuchiwałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe a myślałem że sie nie da spowrotem na starego nicka zarejestrować :D - SpiderMAN - postaw kx - y www.kxproject.com - i porównaj w jakości. bo jakoś nie wieże żeby zwykłe creativoskie były lepsze od tego. (a nie sprawdze bo nie sciągne 180mb przez porąbanego NetoDragona LOL^n

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe a myślałem że sie nie da spowrotem na starego nicka zarejestrować :D - SpiderMAN - postaw kx - y www.kxproject.com - i porównaj w jakości. bo jakoś nie wieże żeby zwykłe creativoskie były lepsze od tego. (a nie sprawdze bo nie sciągne 180mb przez porąbanego NetoDragona LOL^n

A co bana dostales, czy jaki gwint?? :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ban - lisek postanowił wywalić moje konto - dlaczego??? poszukaj troche :D - w sumie nie zamierzałem tutaj wrócić, ale link na stronie SpiderMana mnie tutaj zaprowadził - a jak sie chcesz dowiedzieć czemu dostałem buta to popatrz tu :D

 

http://forum.purepc.pl/viewtopic.php?t=133...ghlight=lizodup

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ban - lisek postanowił wywalić moje konto - dlaczego??? poszukaj troche :D - w sumie nie zamierzałem tutaj wrócić, ale link na stronie SpiderMana mnie tutaj zaprowadził - a jak sie chcesz dowiedzieć czemu dostałem buta to popatrz tu :D

http://forum.purepc.pl/viewtopic.php?t=133...ghlight=lizodup

beczka. wyjatkowo beznadziejny temat. :lol: po 3ciej stronie kimnalem troche. :lol:

ale na poczatku byles spokojny. potem Cie tak ponioslo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba jestem ciemny, zassałem te stery i zainstalowały mi się w języku Chińskim, albo japońskim w każdym bądź razie azjatyckim, tylko, że nie pokazał mi się wybór języka! Jak wy to zainstalowaliście??? Bo widze, ze SpiderMan ma po angielsku, a ja mam jakieś znaczki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba jestem ciemny, zassałem te stery i zainstalowały mi się w języku Chińskim, albo japońskim w każdym bądź razie azjatyckim, tylko, że nie pokazał mi się wybór języka! Jak wy to zainstalowaliście??? Bo widze, ze SpiderMan ma po angielsku, a ja mam jakieś znaczki.

chwilowo nie mam sb w kompie i nie probowalem. wlaczylem tylko i byly tez krzaczki. myslalem, ze to tylko instalator! jak calosc jest taka, to SpiderMan nam chyba winien jestes wyjasnienia :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...