Skocz do zawartości
SpiderMAN

Audigy2 na SB Live! - WORKING

Rekomendowane odpowiedzi

a jak sie maja do sterow kX'a? SpiderMAN, wiesz cos o tym?

Oprucz tego ze ladnie wygladaja i duzo zajmuja , to nic :) .

Zobacz moj opis i porownaj wyniki z Audigy .

wiem, ze kxy rzadza, pomagales mi je zakladac. i tez ladnie wygladaja. czekam, ze ktos zrobi porownanie za mnie, bo nie mam teraz karty :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zainstalowalem i pierwszy minus to zajmuja ponad 100

chyba nie da sie odintsalowac (system mi sie posypal terazna czystym jade)

ale dzwiek ladny ale chyba bez wiekszycgh zmian

jedyne co zauwazylem to to ze mam wpisane 4.1/4 ale centrLNYM I WOOFEREM DALEJ NIE MOGE STEROWAC ?? MOZE TRZEBA POCZEKAC AZ SIE PODLACZY POD CYFROWE?? suba bo nie wiem podobno mialo dzialac jak nie bedzie chcialo to i tak na sumatorze poszcze ale kontrola z poziomu karty 4.0 na system 4.1 bylbym bardzo dzwieczny za sposob jak to osiagnac

mam sb live value

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak tylko ze w poprzednich driverach  pliki z ustawieniami mialy rozszezenie .sea a teraz  .Aup

.. ??? Ja juz nic nie czaje

wraz z wprowadzeniem Audigy (nie Audigy 2) CL zmienił format plików z ustawieniami. I w znaczącym stopniu zreorganizował wszystkie presety. Może spróbój zmienić rozszerzenie z sea na aup ale nie gwarantuje że to pójdzie - można tak: zainstaluj stare, wrzuć preseta porób print screeny, zainstaluj nowe i z tych printów powrzucaj je ręcznie do tych nowych. i tak kx rulez ze swoim dsp :D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zainstalowalem i pierwszy minus to zajmuja ponad 100

chyba nie da sie odintsalowac (system mi sie posypal terazna czystym jade)

ale dzwiek ladny ale chyba bez wiekszycgh zmian

jedyne co zauwazylem to to ze mam wpisane 4.1/4 ale centrLNYM I WOOFEREM DALEJ NIE  MOGE STEROWAC ?? MOZE TRZEBA POCZEKAC AZ SIE PODLACZY POD CYFROWE?? suba bo nie wiem podobno mialo dzialac jak nie bedzie chcialo to i tak na sumatorze poszcze ale kontrola z poziomu karty 4.0 na system 4.1 bylbym bardzo dzwieczny za sposob jak to osiagnac

mam sb live value

zajmuja 100 mb jak zainstalujesz z wszytkimi <span style="color:red;">[ciach!]</span>łamii z demami itp, mozesz wybrac podczas instalacji ja wybieram mixer recordera stery i wave studio.

jak neichesz przeinstalowywac to mozesz skasowac katalog Proogram i GSdemo to 48 mb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba jestem ciemny, zassałem te stery i zainstalowały mi się w języku Chińskim, albo japońskim w każdym bądź razie azjatyckim, tylko, że nie pokazał mi się wybór języka! Jak wy to zainstalowaliście??? Bo widze, ze SpiderMan ma po angielsku, a ja mam jakieś znaczki.

chwilowo nie mam sb w kompie i nie probowalem. wlaczylem tylko i byly tez krzaczki. myslalem, ze to tylko instalator! jak calosc jest taka, to SpiderMan nam chyba winien jestes wyjasnienia :wink:
Ja nic nie zmienialem, jak bylo pole wyboru jezyka, tylko instalowalem dalej, nie przjmowalem sie krzaczkami i ma po Angielsku, i jest OK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Varrol qrde a jaka masz karta ja jak odpale cmss 3d to nie mam zadnej roznicy

wykrywa mi karte jako value ( 4.0)

ale sterowania subem i centralnym nie moge odpalic wogole to bedzie dzialac na tej karcie czy mze najpierw trzeba podlaczyc cos na wyjscie wtedy zaaskoczy ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sciagnijcie sobie najnowsze stery do Audigy 2

 

Najpierw trzeba sciagnac Audigy 2 CD Driver v283 oraz Patch i zainstalowac

Pozniej updejty ze strony Creative

Nalezy zainstalowac wszystkie updejty oprocz driverka v323 AUD2DRVL11021217.exe

Ten plik trzeba rozpakowac i uzyc Patcha

Wtedy mozna zainstalowac updejt v323 :twisted:

Troche skomplikowane ale dziala extra 8)

 

1. Install hacked Audigy2 Drivers and Apps as written in this thread. - this is so called Necrosis's Driver Pack or Audigy2 CD Driver2. Download all updates (short changelog) from here.3. Install application updates (all files except AUD2DRVL11021217.exe).4. Extract AUD2DRVL11021217.exe using WinRAR 3.10 to folder of your choice.5. Run this file and point to the same folder as Audigy2 Driver. - thanks to DVDKingdom (compatibility patch creator)6. Run setup.exe in that folder.7. Enjoy!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja sciagnalem ten plik i kur.. nie chce mi sie rozpakowac

huh... Czy czasem nie sciagales tego pliku download acceleratorem ze splitem (tzn. podzialem pliku na czesci przy ssaniu)? Jak tak, to sprobuj naprawic ten plik programem WINRAR, jesli to niepomoze to nareczka -pozegnaj sie z plikiem ! Bedziesz go musial sciagnac jeszcze raz, albo bez splitu albo ze splitem - i sie pomodlic zeby tym razem dobrze zassalo :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja sciagnalem ten plik i kur.. nie chce mi sie rozpakowac

huh... Czy czasem nie sciagales tego pliku download acceleratorem ze splitem (tzn. podzialem pliku na czesci przy ssaniu)? Jak tak, to sprobuj naprawic ten plik programem WINRAR, jesli to niepomoze to nareczka -pozegnaj sie z plikiem ! Bedziesz go musial sciagnac jeszcze raz, albo bez splitu albo ze splitem - i sie pomodlic zeby tym razem dobrze zassalo :D

dokladnie sciagalem go tak jak piszesz, puscilem go jeszcze raz tylko ze tez ze splitem:) juz sie prawie sciagnal zobaczymy co bedzie tym razem

 

a o co chodzi z tym winrarem bo nigdy tego nie uzywalem go do naprawy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sciagnij sobie najnowsze 283 + updejt 323

sciagam jeszcze raz ten plik jak znowu nie pojdzie to zabiore sie wtedy za te stery ( nie mozna sie poddawac tak od razu :)

Ale sciagasz starsza i gorsza wersje, nie marnuj czasu tylko sciagaj 283 + update 323 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

xan, w jaki sposób robiłeś pomiary w RMAA, że wyszły Ci takie szalenie idealne wyniki :?: Czy oby napewno zrobiłeś to poprawnie, czy połączyłeś kabelkiem line-out z line-in i nagrywałeś z line-in :?: Bo moim zdaniem nagrywałeś poprostu z wave i sygnał nawet nie przeszedl przez przetworniki C/A i A/C :P A przecież chodzi o to aby zmierzyć przede wszystkim jakość tych przetworników. Dla porównania zerknij sobie na moje wyniki w 44.1kHz oraz 48kHz. Zrobiłem osobne pomiary dla wyjść front i rear - jak widać różnią się bo zastosowali w live lepsze przetworniki na wyjściu rear. Na kX-ach wychodzi podobnie, może trochę lepiej, jednak z kilku powodów te drivery mi się nie podobają (m.in. brak pełnej obsługi EAX i DS3D na 5+1 kanałów). Z ciekawości przetestuję wieczorkiem również te nowe driverki A2ForSBLive :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja uzywam tylko wyjscia cyfrowego w swojej karcie , bo przetworniki analogowe sa kiepskiej jakosci , ze wzgledu na to ze D/A sa duzo drozsze , a cena karty ma byc mala (a pomiary sa bledne masz racje ;) ale dlaatego je zostawilem zeby ludzie uzywali Kxow , bo sa o niebo lepsze ) .

Jak chcesz to polecam w mixerze kxow , zmniejszyc latency do 4 ms i jak masz opcje w Biosie do ustawienia Pci Latency to tez zmniejsz .

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z czego wiem to sterki kX Project nie mają pełnej obsługi EAX.

No i co z tego ( ja nie gram w gry ) a te ich efekty typu hangar to sie nadaja.

Pozatym w kxach sa one napisane od nowa i co ciekawe jest juz wiele wtyczek do nich . ( przyklad taka dzieki ktorej dziala 5 kanal przy sluchaniu mp3 )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

xan, w jaki sposób robiłeś pomiary w RMAA, że wyszły Ci takie szalenie idealne wyniki :?: Czy oby napewno zrobiłeś to poprawnie, czy połączyłeś kabelkiem line-out z line-in i nagrywałeś z line-in :?: Bo moim zdaniem nagrywałeś poprostu z wave i sygnał nawet nie przeszedl przez przetworniki C/A i A/C :P A przecież chodzi o to aby zmierzyć przede wszystkim jakość tych przetworników. Dla porównania zerknij sobie na moje wyniki w 44.1kHz oraz 48kHz. Zrobiłem osobne pomiary dla wyjść front i rear - jak widać różnią się bo zastosowali w live lepsze przetworniki na wyjściu rear. Na kX-ach wychodzi podobnie, może trochę lepiej, jednak z kilku powodów te drivery mi się nie podobają (m.in. brak pełnej obsługi EAX i DS3D na 5+1 kanałów). Z ciekawości przetestuję wieczorkiem również te nowe driverki A2ForSBLive :)

ładna robota, ciekawa sprawa z tym tylnym wyjsciem. w sterownikach kx, jest taka opcja "swap front&rear outputs" zznaczyłem ją i przełozylemkabalek auxa do yjscia rear

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanko. sciagnolem sobie te sterowniki wszystko nieby pieknie ladnie dziala ale jak chce uruchomic np surrond mixer to mi pisze ze nie mam zainstalowanych odpowiednich komponentow i tak jest ze wsztystkimi aplikacjami. Mam windowsa XP a moja karta to SB live 5.1. no i czy ktos nie wie co jes grane i jak moge temu zaradzic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak tylko ze w poprzednich driverach  pliki z ustawieniami mialy rozszezenie .sea a teraz  .Aup

.. ??? Ja juz nic nie czaje

A znasz moze namiary na jakas strone gdzie sa do zassania pliki z ustawieniami dla Live do nowszych gier ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...