Skocz do zawartości
f1zZ

6800 Le

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak w temacie, jak uwazacie gdzie najlepiej kupowac te karty, zastanawialem sie nad leadtekiem od arche. I tam wystepuja 3 wersje niemodowalna za 540 zl, 12/5 za 640, i 16/6 za 770. Jaka najlepiej wybrac - 3dmarki, wykresy fpsy ? :). Oczywiscie chce wydac jak najmniej przy mozliwie jak najwiekszej wydajnosci ;)

 

 

Pozdrawiam

Edytowane przez f1zZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak to wykrec sobie 6800le 8/4 i zobaczymy co bedzie lepsze po o/c :) 66gt czy 68le :) w markach moze byc minimalna korzysc dla GT jesli sie dobrze wykreci...ale w grach...LE go ZJE :)

1728341[/snapback]

no jakoś wszystkie serwisy pokazują że jest na odwrót <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mysle ze to wszystko kwestia rozdzielczosci... ;)

1728991[/snapback]

oczywiscie, tylko żadna z tych kart nie nadaje sie do grania w wysokich rozdziałkach ze wszystkimi upiększaczami [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle, że zegary 6600GT są bardzo wyżyłowane i żeby podkęcić > 550/1100 trzeba mieć sporo szczęścia. 6800LE spokojnie pójdzie na 430-450 Mhz i wtedy raczej będzie szybszy. Wszelkie testy w necie są na standardowych ustawieniach, a te 300 Mhz dla serii 6800 to śmieszna wartość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle, że zegary 6600GT są bardzo wyżyłowane i żeby podkęcić > 550/1100 trzeba mieć sporo szczęścia. 6800LE spokojnie pójdzie na 430-450 Mhz i wtedy raczej będzie szybszy. Wszelkie testy w necie są na standardowych ustawieniach, a te 300 Mhz dla serii 6800 to śmieszna wartość.

1729332[/snapback]

heeeee gpu 430-450mhz to chyba w marzeniach , 6800Le nie modowalne słabo się kręcą , 400mhz to szczyt możliwości bez modyfikacji napiecia a wszystkie 6600gt idą na 550/1100mhz nie mówie tu o jakiś firmach krzak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zasady nie ma, często wraz z modami obniża się podkręcalność (wyższa temperatura, większe obciążenie). Poza tym ten Winfast ma na sobie dobry kilogram miedzi - nie może kręcić się źle. No i na koniec: skoro jest możliwość zmiany napięcia przez łatwą edycję biosu, to czemu z tego nie skorzystać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

da sie nbitorem ;) jak sie nie da jak sam to wczoaj robiłem ;)

 

co do miedzi na leadteku -> taka ona sobie ;-) przy 1,2v i 410 na rdzeniu mam 73*C,,, max wentylator,, pamięci też tak sobie .. nalu lata przy 875, w marku ok 850, w Q4 przy zegarze na 410 - 440... ;),, co nie zmienia faktu że 11700marków 03 jest na ust bez artów :-]

 

kto mi może pomoże -> jest sens zamieniać chłodzenie na NV Silencer 5 ?

 

co do arche -> są niesolidni,, 3 czy 4 razy zmieniali wersję wydażeń ;) zapewniali że wysłali poczym o 24 meil ze numeru listu przewozowego nie ma bo.. nie wyslali ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja swoją grafike kupilem w arche i jestem zadowolony. Paczka przyszla po około 3 dniach od zamówienia. Tylko że nie przysłali faktury i gwarancji ale dosłali to listem po interwencji chociaz na tę fakture z 2 tygodnie czekać musiałem. :wink:

Ale za to z karta dostalem nie splintera pandora tomorraw a chaos theory i najnowsze price of percia. :wink:

Edytowane przez Myszek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do nie modowalnych Leadteków 6800Le, Kumpel kupił (odblokował 2 vertexy) i wykrzacza mu się już przy 350/850Mhz. Ja swoją kręce przy 16/6 do 370/920Mhz. Więc teoria, że zmodowane karty kręcą sie gorzej, nie zawsze okazuję sie być prawdą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a gdzie najtaniej można dostać 6800LE?

tylko nie w jakimś miejscu gdzie sobie selekcjonują ;> chciałbym kupić z nadzieją na przynajmniej 12 potoków, a jakby sie nie modowała sprzedać z małą stratą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...