Skocz do zawartości
fipa

Blok Wodny Na Radeon 9800 Pro Aiw?

Rekomendowane odpowiedzi

Zerknij na moje bloczki : http://forum.overclockers.pl/viewtopic.php?t=7750&start=80 - oraz na test na jet-pc.

 

nie powinno być różnic gdyż w przeciwieństwie do nVidi ATI cały czas trzyma się standartu mocowań...

 

 

EDIT:

 

No właśnie - głowica nie będzie zasłaniać króćców - pełna kompatybilność...

Edytowane przez Kyniek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie lubie byc upierdliwy ;) tylko jak patrze na to zdjęcie w moim poprzednim poscie i widze odległość otworu mocującego do głowicy, to nie jestem pewien, czy to wejdzie..

 

Narazie jeszcze szukam, jesli znajde jakies potwierdzone info, napewno je tu dodam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

głowica jest mniej więcej na poziomie otworu mocującego... fakt odległość nie jest duża... jak blok nie będzie pasował zawsze możesz go zwrócić ;)

 

praktyczny test : jak będziesz miał kardę to z papieru wytnij 50x50mm kawałek i sprawdź czy nie koliduje po umieszczeniu nad rdzeniem z głowicą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przymierzam się do zakupu R9800Pro z Tunerem TV (AIW) i zastanawiam się, czy istnieją bloki wodne, które da się wpasować na tę karte.

 

Istnieje takowy w ogóle? Z ręką na sercu: szukałem...

1728171[/snapback]

zastanawia mnie gdzie szukales bo blok na tego radka AIW to zaden problem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...