Skocz do zawartości
maxpaster

Panel Do Wentyli

Rekomendowane odpowiedzi

Każdy będzie dobry byle miał automatyczną regulacje. Ustawiasz progi temperatury w których wentylatory bedą się min i max kręcić.

Najlepiej jak to wszystko jest na płycie. U mnie CPU, SYS, NB, plus 5 wyjść na dodatkowe wentyle. Wszystkie manulana lub automatyczna regulacja. 6 czujników temperatury których wyniki można programowo podpiąć do automatcznej regulacji obotów. Wszystkie istotne parametry wyświetlane na zewnętrznym wyświetlaczu który stawiasz gdzie ci się podoba.

Edytowane przez PioMX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

..moze to ci pomoze:

 

http://pclab.pl/art10849.html

 

kupiłem akase za 150zł z pcfan(super promocja),wszysko grało do momentu kiedy włożyłem czujnik cpu do szpary w radiatorze :) i ciach,padły mi 2 czujniki od hdd i cpu.W[ciach!]iłem sie na maxa,bo sklep jest w wawszawie a ja jestem w Gdyni.Co do czujników to sa one strasznie drogie prwie 50zl za kawałek kabelka i teraz zaczyna sie,,koszmar''

 

wyslalem emaila do tego sklepu a koles mi odpowiedział

 

ze mam do nich wyslac ten panel

 

Na to ja ze to nie ma sensu,jezeli panel działa tzn:regulacja wentyli,reszta czujników ....... to wygodniej dla mnie było by wyslanie tylko tych przepalonych czujników

 

i czekam na odpowiedz od 5dni,widocznie mnie olali....

Edytowane przez maxpaster

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W warunkach gwarancji jest tak ze musisz wyslac niestety calosc...i czujniki i panel i wszystko co z nim miales w oryginalnym opakowaniu...wtedy tamten odesla do producenta i do Ciebie pojedzie nówka.Lub jesli to jakis glupi gwarant...to nie dostaniesz nowego panelu zanim producent nie wyrazi zgody lub ten panel nie wroci do sklepu naprawiony lub nowy.Niestety ale tak to juz jest :) Pierwsza opcja najlepsza ;D Oby tak Ci wymienili,wyslij calosc...przeciez 2tyg bez panelu nic Cię nie zbawi...a moze Ci wysla nowy zaraz jak ten do nich dojdzie :) napisz ze wysylasz i wyslij.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

qurwa co za swiat........ trzeba było wyłozyc 200zl w sklepie obok a nie pierd... z propocja za 150zl :(

 

nic to chyba czeka mnie kolejny ,,sklep'' typu krzak..... 5miesiecy temu kupilem dysk wd800jb ale sklep zbanktutował a mi oczywisiscie musial pasc dysk......

 

co do czujników to nie bede wysyłać panelu........ BO MI SIE NIECHCE [ciach!]lic z paczkami,kurierami,czekaniem i litoscia ze stronu sklepu pcfan(swoja droga to nie polecam nikomu).Zreszta [ciach!]a z 2 czujnikami mozna zyc :blink:

 

 

a co pudełka to wyrzuciłem razem z paczka.......................... :mur: :mur: :mur: :mur: :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...