Skocz do zawartości
meehoo

[recenzja] Hp Nx8220 Ek089es

Rekomendowane odpowiedzi

piski ewoluowaly samoistnie i przeszly na dzzzzzz (do zaakceptowania)

 

natomiast wydajnosc celerona m pozostawia troche do zyczenia... Przyzwyczajony jestem do pentium m o wyzszym taktowaniu i widze roznice :(

 

Na allegro jeden sprzedawaca wysypal nowymi prockami pentium m... -ma nawet 2.0Ghz za okolo 645zl + 1 rok gwarncji.

Ciekawe kiedy normalnie w POLSKICH sklepach beda je sprzedawac?? --kupilbym na raty sobie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czas zmienić przyzwyczajenia, procesor lub sprzęt :)

btw, trafiłem na nc8230 ze skandynawską klawiaturą na M750, 512 ram i matrycą wxga+ za 4.200 z gwarancją HP Polska na 3 lata. Dokładam ram i nie dotykam się przez 3 lata.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na allegro jeden sprzedawaca wysypal nowymi prockami pentium m... -ma nawet 2.0Ghz za okolo 645zl + 1 rok gwarncji.

Ciekawe kiedy normalnie w POLSKICH sklepach beda je sprzedawac?? --kupilbym na raty sobie :)

Sa w komputroniku... tylko ceny maja hmmm... ciut wysokie to malo powiedziane :D

http://sklep.komputronik.pl/katalog.php?kat=3115:all

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krotko:

lubisz sobie pograć-- HP nx8220

nie lubisz -- asus a6r-- B002

W asusie nie potrzebnie zamontowali szybszego celerona, wydaje sie że bedzie miało to tylko negatywne odbicie na baterii oraz temp.

Paradoksalnie w Hp jest wolniejszy celek przy lepszej grafie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja swojego nx'a kupiłem od http://www.allegro.pl/item95148210_hp_nx82..._600_f_vat.html.

Dałem, nieco mniej, gratis torba (lepsza od tych Asusowych). Do tego trafiłem na egz. z bad pixelem (kupowałem wysyłkowo) i o dziwo po telefonie następnego dnia, bez problemów dostałem następnego!

Co do samego sprzętu... jest w nim parę niedociągnięć, ogólnie matrycę mam OK, trzeszczenie po prawe stranie przy uciskaniu obudowy było u mnie spowodowane niedokręceniem jednej śrubki od HDD (takiej ze sprężynką, która po prostu się uginała pod naciskiem), po dokręceniu żadnego problemu. Wkurzało mnie troche że touch-pad nie leżał idealnie, ale już jest OK. Co do baterii, to jedna z lepszych, nie sprzeczając się czy trzyma 3, 4, czy 5h jest po prostu bardzo dobra. Na kompie spokojnie da się pograć. To co najbardziej mi się w nim podoba, to jego rozmiar i obudowa, która sprawia wrażenie solidnej ( i taka zresztą jest). Na uznanie zasługuje jeszcze klawiaturka, nie widziełm drugiej, która tak by mi się podobała, całkowite przeciwieństwo tych w Acer'ach.

System radzę instalować samemu i nie wrzucać wszystkich sterowników i programów z płytki HP, bo zwalniają pracę w okienkach.

Ps. nie mogłem dostać się do manuala serwisowego do tego modelu, znalazłęm do nx6xxx, i chyba wszsystkich innych, ale nie wiedomo czemu, wszystkie linki do pdf'a z nx8220 nie działają....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za nic nie moge korzystac z TV-OUT. Szlag mnie juz trafia. Przejsciowke mam dobra (DIN 7->Chinch) ale system po prostu nie wykrywa telewizora. Probowalem zmieniac stery na omegi, wymuszac wykrywanie TV..ale nic to nie daje. fn+f4 tez nie dziala..Ju nie wiem co z tym zrobic.

Czy ktos ma jakis pomysl? Pomozcie prosze.

 

Czy wyjscie TV trzeba jakos wlaczac? w biosie nic takiego nie zauwazylem. dzis kupie kabel DIN4 i zobacze. ale jak to nie pomoze to juz nie wiem...

Edytowane przez gREG PG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja co prawda nie napiszę w sprawie TV-outa (korzystałem tylko z wyjścia na monitor i bez problemu), ale w sprawie dysku instalacyjnego.

 

Otóż poniższa historia wydarzyła mi się w pierwszym dniu posiadania laptopa.

 

Chciałem sobie zainstalować Linuxa (Fedora 4). Ponieważ wymaga to zrobienia osobnych partycji, a Windows był zainstalowany na partycji c: (bardzo optymalne rozwiązanie - jedna partycja obejmująca swoim zasięgiem cały dysk), więc tak czy inaczej trzeba było wywalić wszystkie partycje i zrobić nowe (Partition Magic nie pozwala mieszać na partycjach systemowych, przynajmniej u mnie się nie dało - a że mam bardzo duże doświadczenia z mieszaniem w MBR, więc wolałem zostawić wszystko na pastwę Windowsa). Jak Bóg i HP nakazał, wrzuciłem płytkę DVD z systemem do napędu i po resecie komputerek zaczął miło wcinać dane z płyty. Po wgraniu moim oczom ukazało się coś na kształt ekranu startowego, m. in. z opcją zainstalowania systemu operacyjnego (kto ma laptoka z HP pewno wie, jak wygląda ekran startowy z płytki z Windowsem). Kliknąłem i szczęśliwy, że jeszcze dzisiaj wypróbuję Morrowinda poczekałem, aż program uruchomi instalatora Windowsa (gdzie miałem zamiar wywalić wszystkie partycje, zrobić jedną z systemem a resztę partycji już z poziomu Windowsa, słowem nic co nie było mi obce po przejściach z komputerem stacjonarnym). Uruchomił się wiersz poleceń, po czym instalator wyskakuje z pięknym błędem, że nie może znaleźć pliku winnt.exe czy coś w tym guście - już dokładnie nie pamiętam. We wskazówkach było chyba coś napisane, bym znalazł plik przez menu Start - wybaczcie, angielskiego pewno nigdy nie będę znać na przyzwoitym poziomie. Program zresetował komputer, po wielu niepowodzeniach zrobiłem partycję płytką Windowsa XP Pro. Zrozpaczony, zacząłem w myślach bluzgać HP za takie przygotowanie płytki z systemem, a XP Pro nie będę instalować, bo dobrze byłoby mieć choć system legalny. Myślałem już o podjechaniu do Vobisu, ale pora była już dosyć późna...

 

Prosiłbym użytkowników, którzy już instalowali Winde z tej płytki o podzielenie się wiedzą - czy u was także system po prostu nie instaluje się z płytki (wykonując kroki, które widnieją na ekranie)? Czy dostaliście "normalną" płytkę z Windowsem (to znaczy - Windows z jedną wersją językową, bez zbędnych ceregieli bootujący się instalator Windy) czy też płytkę DVD z kilkoma wersjami językowymi i z własnym programem bootującym?

 

Ja sobie poradziłem z tym problemem następująco - odpaliłem płytkę HP z systemem w komputerze stacjonarnym, zlokalizowałem polską Windę, wrzuciłem płytkę do laptopa, wybrałem po załadowaniu Uruchom wiersz poleceń i z poziomu konsoli uruchomiłem instalatora Windowsa, a dalej to już poszło normalnie. Oczywiście, można to było zrobić o wiele łatwiej - jeszcze przed wywalaniem Windowsa z laptopa uruchomić instalatora z płyty HP, oszczędziłbym wielu nieudanych prób - ale w pierwszych chwilach z wymarzonym laptopem nie myślałem racjonalnie :).

 

Ale posta spłodziłem :). Ten laptop HP i tak jest najlepszy i nawet powyższa historyjka tego nie zmieni. Za cenę 3800 zł otrzymujemy sprzęt, na którym Morrowind chodzi w full detalach bez problemu :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ta maszyne mam od niedawna (chyba okolo 3 tygodnie) ale juz instalowalem kilkakrotnie windowsa (oczywiscie legalnego - moj pierwszy legalny system od xx lat)... bylo to spowodowane tym iz dysk kotry wlozylem do lapka troche powariowal z tablica... ale nie bede tu tego opisywac...

 

odpowiadajac na powyzszy post powiem krotko - ja zadnych problemow z instalacja nie mialem... rowniez posiadam plytke dvd z kilkoma wersjami windy (rozne jezyki) + menu od HP... przy pierwszym uruchomieniu z tej plyty nie wiedzialem o co chodzi ;P (to wynik chyba pewnej sumy: szok nowej maszyny + szok oryginalnosci) po za tym menu to system instaluje sie bez zadnych problemow... tak jak wersja z innych zrodel...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukajac materiałów na temat budowy hp nx8220 znalazlem pare ciekawych dokumnetow, ktore na pewno was zainteresuja:

 

http://static.tigerdirect.com/pdf/HP_NX822...aintService.pdf - ksiazka serwisowa (dla serwisantow) zawiera informacje np. jak rozebrac nasza maszyne ;)

 

http://h18000.www1.hp.com/products/quicksp.../12139_div.HTML - quickspec wersja html

http://h18000.www1.hp.com/products/quicksp...v/12139_div.PDF - quickspec wersja pdf

Edytowane przez jerryjm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jerryjm świetna robota ;)

Zwłaszcza ta książka serwisowa :)

Niedługo chyba będę zmieniał procka to bardzo się przyda ten dokument :)

dziekuje :P

 

jak bedziesz juz zmieniac procka to pstrykaj fotki podczas tej operacji ;P a szczegolnie zwracaj uwage na plomby... interesuje mnie to czy jest jakas w okolicach procka... w poprzedniej maszynie mialem taka malutka plombe... a tutaj nie wiem czy jest a procka tez chce wymienic na pentiumka ;) oczywiscie jak tylko studencka kieszen sie troche napelni... bo teraz to swieci pustkami, hehehe :lol:

Edytowane przez jerryjm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jasne że na pewno popstrykam!

Z tego co wiem to jest plomba na procku lub na śrubie odbezpieczającej.

Zresztą tych czarnych śrubek nie odkręcisz nie pozostawiając na nich śladu.

No ale co tam, śmigam już na nim pół roku i nie zanosi się, żeby miał się popsuć, więc jak tylko nadarzy się okazja to zlewam gwarancję i wymieniam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziekuje :P

 

jak bedziesz juz zmieniac procka to pstrykaj fotki podczas tej operacji ;P a szczegolnie zwracaj uwage na plomby... interesuje mnie to czy jest jakas w okolicach procka... w poprzedniej maszynie mialem taka malutka plombe... a tutaj nie wiem czy jest a procka tez chce wymienic na pentiumka ;) oczywiscie jak tylko studencka kieszen sie troche napelni... bo teraz to swieci pustkami, hehehe :lol:

Ja mam pytanko do Ciebie. Widze że zainstalowales dysk wd w hpku. Hitachi podaje interfejs ata-6 a wd ma chyba ata-100,czy były jakies komplikacje z podlaczeniem?? Edytowane przez Jacho

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez mam plytke dvd z windowsem i najbardziej podoba mi sie, to,ze moge zainstalowac z bootujacej plytki nowy czysty sytem bez zadnych programow i sterow HP !! partition magic 8.0 nie ma zadnych problemow u mnie z podzialem partycji (systemowych i ukrytych). Trzeba tylko uwazac z aktywacja (ma sie 30 dni na to) --wpadlem bo chcialem zrobic to pozniej przez www...

Po instalce win zainstalowalem NOD32 i zmienilem mu date na 2097rok ,zeby miec wiecej dni (wersja 30dniowa)

 

:)

Jakie moje zdziwienie bylo jak po restarcie nie moglem odpalic windowsa --komunikat informowal mnie,ze minelo 30dni i z braku aktywacji systemu nie pozowli mi sie zalogowac! -cale szczescie,ze w sobote w nocy dalo rade telefonicznie aktywowac system!

 

Mam inny problem z tym modelem a wlasciwie z jego nagrywarka....

 

wszystko czyta.. ALE no wlasnie -czyta i nagrywa DVD z 2x mniejszymi predkosciami niz powinna!

troche inny model matshity mam w ACER i tam nagrywarka nagrywala na jednych plytkach 8x a na innych (tych tanszych) 4x , 2.4x ... na tomiast w HP_NX8220 poki co nie znalaclem plyt ,kore czyta i zapisuje x8 :(

 

moze ktos poda jakie plyty(firmy) wykorzystaja ta nagrywarke w 100% ? --oczywiscie na nowy firmware nie ma co liczyc ze strony matshita(panasonic) :(

 

-korzystam z NERO 7.0 ultimate

Edytowane przez Phuong

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanko do Ciebie. Widze że zainstalowales dysk wd w hpku. Hitachi podaje interfejs ata-6 a wd ma chyba ata-100,czy były jakies komplikacje z podlaczeniem??

Bez zadnych problemow... wystarczy odkrecic pare srubek (2 od klapki, jedna sprezynową i 6 przy samym hdd) i zmienic dysk ;) w biosie nic sie nie przestawia (bo nawet nie ma gdzie ;) Komputerek smiga jak trzeba... ;)

 

 

moze ktos poda jakie plyty(firmy) wykorzystaja ta nagrywarke w 100% ? --oczywiscie na nowy firmware nie ma co liczyc ze strony matshita(panasonic) :(

Ja jak narazie nagrywalem na plytkach Verbatim (16x), Esperanza (8x) i jeszcze na jakis shitach (chyba hawk) i na tych plytkach nagrywa sie normalnie, czyli czworeczką bez zadnych komplikacji... uzywam nero 6.6.3.0

 

Z tego co wiem to jest plomba na procku lub na śrubie odbezpieczającej.

Zresztą tych czarnych śrubek nie odkręcisz nie pozostawiając na nich śladu.

Co za pech z ta plombą... :P

A jak zostawie slad na srubkach to to jest juz dowod do tego aby HP nie udzielil mi gwarancji? Jesli to prawda to w takim razie juz gwarancje stracilem pierwszego dnia zmieniajac hdd... nie wspomne ze po paru dniach znow majstrowalem i dolozylem RAM...

a co do srubki blokujacej multibay? tez ja odkrecalem bo chcialem zobaczyc jak to wyglada ten multibay... moim zdaniem slady na srubkach nie sa podstawa do anulowania gwarancji... ciekawe jak to jest...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jak narazie nagrywalem na plytkach Verbatim (16x), Esperanza (8x) i jeszcze na jakis shitach (chyba hawk) i na tych plytkach nagrywa sie normalnie, czyli czworeczką bez zadnych komplikacji... uzywam nero 6.6.3.0

 

no wlasnie u mnie tez x4 a przeciez nasza nagrywarka powinna nagrywac x8 DVD+ !! a tak nie jest! --najgorsze to,ze czyta rowniez x4 a nie x8 --oczywiscie wyjatkiem sa orginalne plyty z filmami DVD--je czyta x8 bez problemu :(

 

no coz.. dalej bede szukal plyt,ktore zapisuje x8 ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie u mnie tez x4 a przeciez nasza nagrywarka powinna nagrywac x8 DVD+ !! a tak nie jest! --najgorsze to,ze czyta rowniez x4 a nie x8 --oczywiscie wyjatkiem sa orginalne plyty z filmami DVD--je czyta x8 bez problemu :(

 

no coz.. dalej bede szukal plyt,ktore zapisuje x8 ...

nagrywarka w nx8220 to model matshita uj-832s, ktory nagrywa max 4x plytki dvd... szybciej nie bedzie chyba ze masz inny model...

Oto specyfikacja:

Specifications:

Tray-Loading DVD Super-Multi Drive for notebook PC's (9.5 mm height)

 

Features

- 9.5 mm height

- 2X DVD-RAM Writing

- 4X DVD-R Writing

- 2X DVD-RW Writing

- 4X +R Writing

- 2.4X +R DL Writing

- 2.4X +RW Writing

- 24X CD-R Writing

- 10X CD-RW Writing

- 8X DVD-ROM Reading

- 24X CD-ROM Reading

- ATAPI Interface

SPECIFICATIONS

 

Interface IDE/ATAPI

 

Applicable Disk and Disk Format DVD-ROM, DVD-Video, DVD-RAM, DVD-R, DVD-RW, +R, +RW, CD-R, CD-RW, CD-DA, CD-ROM (Mode1, Mode2 Form1), CD-ROM XA (Mode2 Form2), Photo CD (Single & Multi session), Video CD, CD-Text, CD-Extra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak zostawie slad na srubkach to to jest juz dowod do tego aby HP nie udzielil mi gwarancji? Jesli to prawda to w takim razie juz gwarancje stracilem pierwszego dnia zmieniajac hdd... nie wspomne ze po paru dniach znow majstrowalem i dolozylem RAM...

a co do srubki blokujacej multibay? tez ja odkrecalem bo chcialem zobaczyc jak to wyglada ten multibay... moim zdaniem slady na srubkach nie sa podstawa do anulowania gwarancji... ciekawe jak to jest...

No HDD, RAM i mulitbay myślę że się nie kwalifikują (też wymieniałem/dokładałem), ale myślę że jak pokaleczysz śrubki np. na chłodzeniu od procka to już by mogli się przyczepić. Ale to tylko takie moje dywagacje, nic pewnego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do nagrywarki: Nie udało mi się osiągnąć predkości x8(read) na dvd moze to kwestia płyt maks. x4. Problemy jakie występują to głownie chyba ze względu na płyty: nie widzi płyt cd hawk, media store dvd (czarno białe) sa za GRUBE O-o\ . Trzeba zrobić zakupy na allegro, mam tu na myśli verbatimy x16 dvd oraz cd i mieć problem z bańki.

Panowie jakieś namiary na firmware do tej nagrywarki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No HDD, RAM i mulitbay myślę że się nie kwalifikują (też wymieniałem/dokładałem), ale myślę że jak pokaleczysz śrubki np. na chłodzeniu od procka to już by mogli się przyczepić. Ale to tylko takie moje dywagacje, nic pewnego.

zawsze mozna powiedziec ze rozkrecalo sie w celu wyczyszczenia ukladu chlodzącego... lub tez wymiany pamieci ram ze slotu pierwszego ktory jest pod klawiaturka :P

 

 

Panowie jakieś namiary na firmware do tej nagrywarki?

Do tej nagrywarki chyba nie zobaczymy nowego firmware'u... szukalem i bez rezultatu... Edytowane przez jerryjm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak zostawie slad na srubkach to to jest juz dowod do tego aby HP nie udzielil mi gwarancji? Jesli to prawda to w takim razie juz gwarancje stracilem pierwszego dnia zmieniajac hdd... nie wspomne ze po paru dniach znow majstrowalem i dolozylem RAM...

a co do srubki blokujacej multibay? tez ja odkrecalem bo chcialem zobaczyc jak to wyglada ten multibay... moim zdaniem slady na srubkach nie sa podstawa do anulowania gwarancji... ciekawe jak to jest...

zalezy tez do czego sie dobierales, bo jak dodac/wymienic ram czy dysk jest opisane w instrukcji ktora dostalem z laptopem czyli wg mnie mozna to spokojnie robic.

ale prawde powie nam gwarancja ktorej nie chce mi sie czytac ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w moim nx8220 cos nawala gniazdu sluchawkowe.

jak mocniej wtyczke pchne w kierunku dvd-romu to sie wlaczaja glosniki.

tez macie tak ze wtyczka sluchawek jest "luzniejsza" od tej od mikrofonu?

wydaje mi sie ze sie wyrobila, ale nie chce mi sie z powodu tego wysylac laptopa do serwisu.

Edytowane przez Macieq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest, ale oem sony. W dodatku dwie wersje. http://forum.rpc1.org/dl_firmware.php?cate...4&manufactor=18

faktycznie... nie zauwazylem ze tam jest nowszy... myslalem ze to 1.02. Pytanie czy ten firmware jest dla wersji na slave... bo jesli tak to bedzie pasowal do nx8220 ;) szukamy odwaznego i chetnego do sprawdzenia tego oprogramowania :) choc jak na razie nie widze potrzeby abym musial zmieniac... u mnie wszystkie plytki i tak nagrywaja sie maksem (cd 24x a dvd 4x)

 

EDIT:

bardziej pokusilbym sie o wgranie biosu ktory pozwolilby szybciej nagrywac dvd... kiedys tak mozna bylo w niektorych LG robic, ze sie wgrywalo bios z nowszej nagrywarki do starszej i mielismy szybsza "nowa" nagryware :)

Edytowane przez jerryjm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

probowalem zainstalowac ten soft do SONY ale wykrywa niekompatybilnosc i na tym konczy.

 

Dzis mialem przygode i wiem,ze kupilem solidny sprzet!

 

Laptop spadl mi z 1m na twarda podloge w trakcie ladowania systemu !! -- nic sie nie stalo... zadnych badow(z tego co wiem to HP ma jakis system w dysku do takich wlasnie sytuacji--teraz wiem,ze dziala) :)

 

az strach pomyslec co by sie stalo z acerem w takiej sytuacji ? :unsure:

Edytowane przez Phuong

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, czy jest program który pokazuje w formie OSD jasność matrycy?

Laptop spadl mi z 1,5M na twarda podloge w trakcie ladowania systemu !! -- nic sie nie stalo... zadnych badow(z tego co wiem to HP ma jakis system w dysku do takich wlasnie sytuacji--teraz wiem,ze dziala)

Zaliczył deske czy kancik?;p Tak na poważnie to sobie nie wyobrażam swojego laptopa w trybie lotu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaliczył deske czy kancik?;p Tak na poważnie to sobie nie wyobrażam swojego laptopa w trybie lotu

lewy,dolny i gorny rog :)

mam nauczke,zeby zaczac robic pozadki w pokoju :)

Edytowane przez Phuong

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzis mialem przygode i wiem,ze kupilem solidny sprzet!

 

Laptop spadl mi z 1,5M na twarda podloge w trakcie ladowania systemu !! -- nic sie nie stalo... zadnych badow(z tego co wiem to HP ma jakis system w dysku do takich wlasnie sytuacji--teraz wiem,ze dziala) :)

 

az strach pomyslec co by sie stalo z acerem w takiej sytuacji ? :unsure:

Mi moj HPek tez juz polecial... wprawdzie byl w plecaku ochronnym no ale spadl gdy mocno hamowalem autem... polecial z siedzenia prosto na podloge... az sie wystraszylem... ale na szczescie nic sie nie stalo :) od dzis plecak bede zapinac w pasy bezpieczenstwa... bo to nigdy nie wiadomo kiedy pieszy, rowerzysta czy inny uczestnik drogi bedzie chcial wpasc prosto pod kola mojej srebrenj Nexi :)

 

Panowie, czy jest program który pokazuje w formie OSD jasność matrycy?

Takie cos mial standardowo asus... fajna rzecz bo nie tylko jasność matrycy pokazywal ale rownież głos, tryb pracy itd. Moze by mozna sprobowac tego softu z asusa? Bo jakiegos podobnego uniwersalnego to nie widzialem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...