Skocz do zawartości
meehoo

[recenzja] Hp Nx8220 Ek089es

Rekomendowane odpowiedzi

ostatnio wystawil go po 900zl--tez jako cena minimalna i nie bylo chetnego!,wiec ta cena 750zl bedzie kup teraz raczej.Dla mnie drogo:(

No właśnie dla mnie też... ta cena którą podałem wcześniej w funtach jest interesująca i to bardzo... zostaje się zainteresować kupnem za granicą. :mur:

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niedostepna???

http://allegro.pl/item99511380_matryca_15_...16_10_nowe.html

HEHEHE

Dajcie mi 1250zl... To ja kupie!!! :D

Hp sprzedaje matryce odrazu z obudową....zobacz na ten test...a ta z allegro nie wiem czy będzie pasowała bo ma inaczej rozmieszczone mocowania...ale oczywiscie mozesz zaryzykowac i wtedy forumowicze będą wiedzieli czy taką można kupić :) pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hp sprzedaje matryce odrazu z obudową....zobacz na ten test...a ta z allegro nie wiem czy będzie pasowała bo ma inaczej rozmieszczone mocowania...ale oczywiscie mozesz zaryzykowac i wtedy forumowicze będą wiedzieli czy taką można kupić :) pozdro

Koles dobiera matryce do okreslonego laptopa...

Wiec problemu by de facto nie bylo...

Edytowane przez SpiderMAN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie mowie, ze koles dobiera...

Co w tym niezrozumialego jest?

ten koles raczej dobiera same matryce... a tutaj koledze chodzi raczej o to czy da sie wyjac matryce z obudowy (z tej ramki). Pytanie dość ciekawe... nawet w "książce serwisowej" nie znalazlem nic na ten temat. Srubek tez nie widac, chyba ze sa pod tymi gumkami... jednak patrzac na ksiazke serwisowa to matryca jest razem z obudową...

Pytanie trzeba skierowac do osoby ktora juz rozkrecala na czesci pierwsze naszego notka, ew. do serwisanta, choc watpie aby ten wiedzial bo HP jak juz musi wymienic matryce to robi to odrazu z obudową...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ten koles raczej dobiera same matryce... a tutaj koledze chodzi raczej o to czy da sie wyjac matryce z obudowy (z tej ramki). Pytanie dość ciekawe... nawet w "książce serwisowej" nie znalazlem nic na ten temat. Srubek tez nie widac, chyba ze sa pod tymi gumkami... jednak patrzac na ksiazke serwisowa to matryca jest razem z obudową...

Pytanie trzeba skierowac do osoby ktora juz rozkrecala na czesci pierwsze naszego notka, ew. do serwisanta, choc watpie aby ten wiedzial bo HP jak juz musi wymienic matryce to robi to odrazu z obudową...

Tak ale jakos tej obudowie musiala sie znalezc...

Wiec srubki sa na 200% pod gumkami...

Jezusiczku... Tak to ciezko zrozumiec?

Bo w wiekszosci firm matryca jest cala czescia zamienna razem z obudowa tejze matrycy.

Tak nie jest z tego co wiem u ACera i IBMa, ale kogo jeszcze to trudno powiedziec...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzis rozebralem mojego nx8220 do ostatniej srubki !! -plyte golwna mialem wyjeta z obudowy...--jedynie matrycy z ramki nie wyjmowalem.

 

Najgorzej wyjmuje sie Switch cover --trzaski,wyginania.. trzeba miec nerwy:) --reszta idzie jak bulka z maslem :)

 

Pozdr.!

 

ps. czy ktos z was juz dostal drugi rok gwarancjo od HP?--czekam juz miesiac a gwarancji jak nie bylo tak nie ma :(

Edytowane przez Phuong

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do Phuonga

troszke czasu juz minelo odkad zrobiles drudmoda, jak wyglada czas pracy na baterii duzo krotszy? Zeby dostać sie do procka wystarczy odkręcić klawiature?

 

Niestety ja rowniez nie dostalem papierka potwierdzajacego przedłużenie gwarancji, chyba ze on trafił do sklepu?

Edytowane przez mouseman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeszcze nie mialem okazji przetestowac baterii,ale widze po temp. procka ,ze czas sie nie zmieni zauwazalnie.

 

Gwarancje dostaniemy do domu listem poleconym od HP.Dzwonilem do HP i potwierdzili,ze dostali takie zgloszenie( II rok gwarancji)--Pani "powiedziala",ze bedzie kiedy bedzie :)

 

ps. musisz odkrecic klawiature a potem cale "rusztowanie"(pokrywa radiatorow) --okolo 10 srub --na koncu 4 srubki od CPU i jednak blokujaca CPU w gniezdzie :)

Edytowane przez Phuong

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeszcze nie mialem okazji przetestowac baterii,ale widze po temp. procka ,ze czas sie nie zmieni zauwazalnie.

 

Gwarancje dostaniemy do domu listem poleconym od HP.Dzwonilem do HP i potwierdzili,ze dostali takie zgloszenie( II rok gwarancji)--Pani "powiedziala",ze bedzie kiedy bedzie :)

 

ps. musisz odkrecic klawiature a potem cale "rusztowanie"(pokrywa radiatorow) --okolo 10 srub --na koncu 4 srubki od CPU i jednak blokujaca CPU w gniezdzie :)

A co trzeba zrobic zeby dostac 2 rok gwarancji bo chyba coś przegapiłem??:P A jeśli chodzi o matryce to chodziło mi czy ramke da się bezproblemowo rozkrecic i wsadzić nową. Bez nerwów :P poprostu trzeba kolesia zapytać z allegro czy da rade i po problemie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co trzeba zrobic zeby dostac 2 rok gwarancji bo chyba coś przegapiłem??:P

 

skoro przegapiles to kicha!--trzeba to zrobic do 2tyg po zakupie !

 

tu masz regulamin

 

jest on dla wszystkich firm.. nie tylko dla komputr..

Edytowane przez Phuong

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzis rozebralem mojego nx8220 do ostatniej srubki !! -plyte golwna mialem wyjeta z obudowy...--jedynie matrycy z ramki nie wyjmowalem.

 

Najgorzej wyjmuje sie Switch cover --trzaski,wyginania.. trzeba miec nerwy:) --reszta idzie jak bulka z maslem :)

 

Pozdr.!

 

ps. czy ktos z was juz dostal drugi rok gwarancjo od HP?--czekam juz miesiac a gwarancji jak nie bylo tak nie ma :(

..a moglbys porobic zdjecia rozebranego laptopa, jego podzespolow itp, oraz zrobic maly manual z fotami jak rozbierales go krok po kroku? Thx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy ktos z was mial problem z hibernacją?

 

ja ostatnio mam... chyba ktorys ze sterownikow robi mi maly konflikt. niestety nie wiem ktory bo nie zdaze zobaczyc co pisze na bluescreenie... resetuje mi sie automatycznie. uzywam winxp home ze wszystkimi aktualizacjami, stery grafy mam omegi, reszta serow ze strony hp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie rowniez problemy z hibernacja, nie zawsze chce sie obudzic(mozliwe wylacznie poprzez 4 sekundowe przytrzymanie przycisku ON). Od tygodnia mam zainstalowane System Software Manager ze strony hp i przyznac trzeba zadnych problemow, czyzby to bylo lekarstwem? hmmm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

..a moglbys porobic zdjecia rozebranego laptopa, jego podzespolow itp, oraz zrobic maly manual z fotami jak rozbierales go krok po kroku? Thx

 

TU jest dokladna instrukcja ze zdjeciami--sam z niej korzystalem i nie mialem zadnych problemow! --(jerryjm juz to podal wczesniej)

 

-ja nie uzywam Hibernacji --po przygodach na Acerze--nie mam zaufania do tej funkcji :)

 

ps. czy mi sie wydaje,czy forum sie zmienilo?--a moze cos ze wzrokiem mam :huh:

Edytowane przez Phuong

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Phuong co ci sie stalo na acerze z hibernacja?

 

po wubudzeniu z hibernacji lapek wyl jak syrena strazacka! i to z glosniczka na plycie glownej!--nie bylo go uciszyc!-- za pierwszym razem , nie wiedzialem jak --bylem wtedy w kawiarence i wszyscy ludzie z kwasnymi minami kazali mi to wylaczyc! -- tymczasem ,nie dzialal przycisk on/off nawet jak trzymalem go z 30sec! --lapa mialem na baterii--i dopiero jak wyjalem baterie lap umilkl... po restarcie wszystko ok--ale z hibernacjia dalej problem byl.

 

Od tamtej pory NIE LUBIE HIBERNACJI :angry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy ktos z was mial problem z hibernacją?

 

ja ostatnio mam... chyba ktorys ze sterownikow robi mi maly konflikt. niestety nie wiem ktory bo nie zdaze zobaczyc co pisze na bluescreenie... resetuje mi sie automatycznie. uzywam winxp home ze wszystkimi aktualizacjami, stery grafy mam omegi, reszta serow ze strony hp.

 

Hmm wez sobie sciągnij. Debugging Tools for Windows. Instalujesz, odpalasz otwierasz zrzut pamięci. Tzw. minidump wpisujesz analyze -v "chyba" zobacz na stronce ms. I dostaniesz odpowiedź co mogło spowodować zwis.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mamy nową wersje naszego lapka z dyskiem SATA o symbolu nx7400 bluetooth na pokładzie, chipset 945i, grafą Intela MA 950 http://h10010.www1.hp.com/wwpc/pl/pl/sm/WF...8-12397284.html

za wersje z celeronem 2.969 zeta, za duo-core ok 5.300 zeta (nie w sklepie HP). Dokładając RAM do 512 mamy niezłą maszyne do pisania za 3.050 zeta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mamy nową wersje naszego lapka z dyskiem SATA o symbolu nx7400 bluetooth na pokładzie, chipset 945i, grafą Intela MA 950 http://h10010.www1.hp.com/wwpc/pl/pl/sm/WF...8-12397284.html

za wersje z celeronem 2.969 zeta, za duo-core ok 5.300 zeta (nie w sklepie HP). Dokładając RAM do 512 mamy niezłą maszyne do pisania za 3.050 zeta

+ bluetooth 2.0 :)

+ duo

- grafika

- siec 10/100 :(

 

nie zamienilbym na mojego.

Edytowane przez Phuong

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...