Skocz do zawartości
mikolajlala

Abit K8n Ultra

Rekomendowane odpowiedzi

Mi maks na tej plytce to 250 Mhz

Dołączona grafika

jak probowalem wiecej czyli np 275 Mhz to jush nie poszlo i trzeba bylo robic restart plytki :( oczywiscie obnizylem pamieci na 266 i zmniejszylem dzielnik X3 ale i tak nie startnal :( ma ktos moze z was ta plytke i pojechal z tym bardziej niz ja ??

Edytowane przez mikolajlala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Dawidsfuturx

z tego co widziałem na innych forach, to tap łytka, nei radzi sonei z htt wiekszym niz 250, moze jednak cos sie zmieniło juz, nei wiem, trzeba było brać an8u

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tego co widziałem na innych forach, to tap łytka, nei radzi sonei z htt wiekszym niz 250, moze jednak cos sie zmieniło juz, nei wiem, trzeba było brać an8u

1730957[/snapback]

no wiem teraz zaluje ale nie bede jush zminail moze za pol roku :( ale mi sie cos zdaje ze nie pojdzie po wgraniu nowego biosu w ktorym pisze ze nie mozna przekroczyc 250 :( chyba ze zle zrozumialem i mozna :P

Fixed the issue that the external clock cannot be set higher than 250MHz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bug jakis :P

 

Pamięć

cztery 184-pinowe gniazda DIMM

współpraca z pamięcią DDR 400/333/266 (bez ECC), z możliwością pracy w trybie dwukanałowym

obsługa do 4 modułów DDR DIMM, w sumie maks. do 4 GB RAM

 

a roznica nF4 od nF4-Ultra w praktyce to tylko SATA2 ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W czym ten Abit(KN8 Ultra) jest lepszy od Asusa(A8N-E)?

Z tych dwoch to kupilbym Asusa

nawet sobie radzil ;P co prawda wydajnosc mial gorsza od Abita AN8, ale jest tanszy. jedynie co przeszkadza:

chlodzenie chipsetu ;P

niedopracowane biosy :/ (albo timingi na ram sie krzacza, albo nie dziala HTT powyzej 300 :lol: :lol2: )

i poczesci "minus" max Vcore 1.55V

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...