Skocz do zawartości
Ircu-88

Twinmos Twister 533mhz (tccd)

Rekomendowane odpowiedzi

:huh: Mam płytke MSI neo2 Platinum i pamieci Twistery 533Mhz na TCCD! Teraz autualnie dzialaja na 250Mhz cl2.5, 4, 4, 8! (300x9 (2700Mhz) z ostrzejszymi timingami niestety niezbyt stabilnie! :( a mobo daje max 2,85v :( czy Ocz booster dobzre wspólpracuje z tymi pamieciami i ile mozna dac bezpiecznie napiecia..? Pamieci sa dobrze chlodzone... dodatkowy wentylator na puszczony nia nie! help :(

 

@

 

własnie sprawdzałem... pamieci ida spokojnie na 300Mhz... (300x9 2700Mhz DDR600 z timingami cl3 , 5 , 5 , 12! T1 Stabilnie. a dla 270Mhz (533) w pelni stabilnie z timingami cl3 , 4 , 4 , 10. T1 .. czy wycisne z tego cosik wiecej z Ocz Boosterem? w tej chwili pamieci dla ustawienia w biosie 2,85v dostaja realnie (mierzone miernikiem) 2,81v. Ponoc ocz booster z ta plyta poleci ok 3,4v. Tylko ile pamieci wytzrymaja? :( help help!! :(

Edytowane przez Ircu-88

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  :huh:  Mam płytke MSI neo2 Platinum i pamieci Twistery 533Mhz na TCCD! Teraz autualnie dzialaja na 250Mhz cl2.5,  4,  4,  8! (300x9 (2700Mhz) z ostrzejszymi timingami niestety niezbyt stabilnie! :(  a mobo daje max 2,85v :( czy Ocz booster dobzre wspólpracuje z tymi pamieciami i ile mozna dac bezpiecznie napiecia..? Pamieci sa dobrze chlodzone... dodatkowy wentylator na puszczony nia nie! help :(

 

@

 

własnie sprawdzałem... pamieci ida spokojnie na 300Mhz... (300x9 2700Mhz DDR600 z timingami cl3 , 5 , 5 , 12! T1 Stabilnie. a dla 270Mhz (533) w pelni stabilnie z timingami cl3 , 4 , 4 , 10. T1 .. czy wycisne z tego cosik wiecej z Ocz Boosterem?  w tej chwili pamieci dla ustawienia w biosie 2,85v dostaja realnie (mierzone miernikiem) 2,81v. Ponoc ocz booster z ta plyta poleci ok 3,4v. Tylko ile pamieci wytzrymaja? :( help help!! :(

1731186[/snapback]

tccd nie lubią woltów u mnie najlepiej chodzą na 2.7 ocz boster nic ci nie da

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tccd nie lubią woltów u mnie najlepiej chodzą na 2.7 ocz boster nic ci nie da

1731284[/snapback]

:( to lipka... ciekawe jak te pamieci smigaja na dfi? :( bo przymierzam sie do dfi! Graficzka juz w trakcie zamiany na pc-ex. Warto? :) heheh chyba głupie pytanie :P ale podejrzewam ze chyba tez wiecej z nich nie wycisne na tej płycie :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...