Skocz do zawartości
foxwq1

Obudowa 100% Z Plexi + Blue Led

Rekomendowane odpowiedzi

fajna obudowa , najlepiej przy jej skladaniu nie polerowac brzegów tylko ogradowac je nozem a to z tego wzgledu ze matowe krawedzie beda ladnie swiecic

 

Sa 2 rodzaje plexy , jest extrudowana i jest wylewana. Roznia sie cena przedewszystkim ale i jakoscia. Wylewana (drozsza) nadaje sie do wszelakiej obrobki np grawerka na boku obudowy z jakims logo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

we wszelakim ;] ponoc praktikery i ciastoramy (choc ja do nich nie jezdze bo mam u siebie cos takiego jak market o nazwie FORMAT)

albo mozesz przejsc sie po biurach reklamowych to moze nawet oberwiesz jakims kawalkiem pleksy za darmo ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@foxwq1

 

jak się zabierasz za O/C to chyba nie na tym zasilaczyku - ponieważ widać jego konstrukcję na zdjęciu wnioskuje, że nie jest to zbytnio zaawansowana konstrukcja.. Cos mi tu zalatuje codeshitem... no i jak wczesniej wspominali koledzy - porzadeczek w kablach.

 

Co do plexy -- ja dosc czesto dostaje za friko z zaprzyjaznionego zakladu jak juz wspominałem. Poszukajcie moze macie gdzies w poblizu cos co sie nazywa spawanie plastiku itd.. gosc tam dał mi calkiem spory kawal plexy bo powiedzial ze klient przyniusl za duzo i zostawil :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Racja :)

zasilacz juz sie spalił!!! :) to było takie g..... chłodzone wodą z CPC (najgorszej firmy na swiecie)

teraz mam tronje 550 W z wiatrakiem 14 cm i przerabiam go na fanless

Co do OC to własnie pracuje stabilnie na 2600 MHz bez podkrecania napiecia (to chyba zasługa mojego chłodzonka bo nigdzie takich wartości nie widzialem)

za tydzien przyjedzie do mnie galaxy gf 6600 gt 1,6 ns - wtedy zacznę prawdziwe OC

Co do plexy to pierwsze słysze o spawaniu. napisz coś więcej bo ja tylko klejem mysłałem ze łączyć można

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wszystko ladnie, pieknie tylko ciekawe jak ta obudowa (z ta wszedobylska wentylacja) bedzie wygladac po pewnym czasie. kurz bedzie sie wewnatrz niemilosiernie zbieral na kazdej pow. i w zakamarkach a tego napewno latwo nie wyczyscisz. ale to tak na marginesie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ee tam z tym kurzem wcale nie jest tak źle jak faktem ze sie zbiera ale bez przesady sam mam cała obudowe z plexy raz na jakis czas biore płyn do mycia okien i wczystko świeci i błyszczy :] Foxwg1 mam pytanie w których miejscach zainstalowałes te diody bardzo ciekawie to wygląda mile widziane inne fotki;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TELEFON DO PLEKSI : 032-7542649

Ewentualnie kontakt ze mna. :D

 

lub wizyta w obi, castoramie, praktikerze, liroju-merlinie... :wink:

Napisalem do dlatego ze moj Tata prowadzi ten sklep. :P

Edytowane przez kuebk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja tak chciałbym z innej beczki.

 

Mam obudowę kupioną w nieistniejącym już plexicomp.com, i jest spoko, ale potrzebowałbym wyciąć w niej kilka dodatkowych otworów na zatoki 5"25 cala, no i szukam kogoś kto wykonałby to odpłatnie. Czy znacie kogos? Byłbym zobowiązany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, szczena opada:)

Bardzo fajne, jak z wentylacją?Bo nie widzę żadnego wentylka:)

Wiem że chcesz WC zamontować i nie chce wentylatorków montować no ale zawsze trochę chłodniej jak da się wolnoobrotową 120'stke.

Edytowane przez Xavi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak dobrze pojdzie to w wakacje cos pokaże, cos tam juz mam zrobione tylko z estetyką to jest na opak bo mowiac krotko uczylem sie na tej budzie jak sie obchodzi z pleksa i jak wycinac male elementy z wnetrza obudowy wielgachna 2200W szlifierką kątową. Jak znajde czas i chęci to w wakacje postaram sie ja dopracowac tak zeby nie bylo wstydu jej prezentowac na forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja już mówie że sie nie zabiorę :D (chyba że warunki pozwolą)... wymodowałem sobie syna i muszę teraz mu przekazać moc i wiedzę nt. obsługi wiertarek, wyrzynarek, dremli i innych imadeł :D. Dziś np zauważyłem że zasypia przy dźwięku wiertarki udarowej zza ściany... :lol:

Edytowane przez PelzaK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PelzaK czy mi sie wydaje czy obiecywałeś że zrobisz super moda co wszystkich przebije na nastepne targi? ;> szkoda ze nie wezmiesz sie za to bo juz czulem ze bedzie jakis fajny mod..

btw. cos slabo tego syna wymodziłeś nawet okna nie ma :D

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hubi a czy dziecko ktore zasypia przy dzwieku wiertarki to nie jest SUPER MOD? Jak dla mnie mistrzostwo swiata :lol:

 

Osobiscie walcze z radiem Mazur Lux (google prawde Wam powie drogie dzieci jak to wygladalo). Ale jego stan byl (bardzo) kiepski wiec pracy mam ze ojeeeejeeeej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

obiecywałem... jak polscy politycy... :oops: .. potem stwierdziłem że będzie to trudno wykonalne... wymyśliłem coś innego.. mniej industrialne.. bardziej komercyjne... jeśli czas pozwoli to kto wie... Super mod to to nie będzie.. ale prezencję będzie miał pierwsza klasa :D

 

ale cicho już.. nie OTujmy bo nas milicja zamknie :rolleyes:

Edytowane przez PelzaK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...