Skocz do zawartości
m-ody

Prosze O Pomoc ! Co Mam Wybrac ?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Na dniach zamierzam wymienic sobie karte graficzna no i mam powazny dylemat...juz wiem ze ma to byc nvidia 6600 tylko teraz: czy warto dolozyc ponad 100 zl i kupic GT czy nie ma to sensu.

Moj komputer:

procek - 1900xp

plyta glowna gigabyte KT400

ram - 512 geil

dysk 120gb 8cache 7200rpm

 

ZASILACZ ATX Q-TEC 300W :/ - czy czasem nie za slaby ???

 

Ogolnie nie zamierzam na razie zmieniac sprzetu....jedynie doloze w najblizszym czasie druga kosc 512 no i moze procek na jakis wiekszy ale na pewno nie bede przechodzil w najbliszym czasie na PCI-E

 

O jakich dokladnie modelach mysle:

 

1) GALAXY 6600GT 128MB DDR3 525/1050 Mhz!

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=69549238

 

2)Gigabyte GF 6600 256mb, 128bit (radiator zalmana = bezgłośne chłodzenie)

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=69033564

 

3)Palit 6600GT 256 BIT 128 DDR3 128 bit 2,0 ns

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=69815408

 

4)Palit 6600 256 BIT 256 DDR2 128 bit 2,2 ns

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=69815918

 

5)6600 Galaxy 128MB/128BIT Ver.ZALMAN

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=70082100

 

mi to wpadlo w oko.Co o tych modelach sadzicie ? Co jest okej a czego mam sie strzec ?

 

A teraz co do kwoty...jak najtaniej ale jesli trzeba dolozyc pare zl i miec cos naprawde okej to bede musial tak zrobic.

 

z góry dziekuje za wszystkie wypowiedzi !!!

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co, topiców o 6600 jest od mety. Poza tym ja nie jestem posiadaczem 6600 ani 6600GT, więc trudno mi powiedzieć, ale ze wszystkich kart, które wskazałeś to:

1. według mnie powinieneś się zdecydować na 6600GT - ten wątek pojawiał się już wiele razy i 90% osób zdecydowanie rekomenduje wersję GT.

2. Z tych kart które proponujesz to według mnie naljepsza byłaby 6600GT Galaxy, bo z tego co wiem (choć mogę się mylić) to Palit jest znacznie mniej renomowaną firmą.

 

Szukając produktów w Allegro wpisuj w okienko zarówno 6600, jak i 6600GT, bo to się pojawia nie jest ze sobą kompatybilne - tzn. niektóre 6600GT pojawią się tylko po wpisaniu '6600', a niektóre po '6600GT'.

 

Powodzenia

Edytowane przez yello(PL)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie znam się na zasilaczach, ale ludzie z podobnymi konfigami radzą sobie z 300W. Sprawdź też ten link:

 

1734936[/snapback]

dokładaj kase i bierz GT i swoja drogą pomyśl o nowej zasiłce:) bo na 300W długo nie pociagniech, chyba ze masz jakiś markowy a nie codegen:P

oczywiscie ten post dotyczył m-odego ;)

Edytowane przez Kaffar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znowu???!!!1 :mur: :angry: Proszę Was!! :cry:

wiele razy i 90% osób zdecydowanie rekomenduje wersję GT.

2. Z tych kart które proponujesz to według mnie naljepsza byłaby 6600GT Galaxy, bo z tego co wiem (choć mogę się mylić) to Palit jest znacznie mniej renomowaną firmą.

1734804[/snapback]

Aha według Ciebie Gigabyte nie jest renomowana firmą bo dla mnie jest leszpą niż Galaxy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz juz nie oplaca sie nawet brac zwyklego 6600 biorac pod uwage fakt ze ceny wersji GT sa juz bardzo atrakcyjne a wydajnosc za te pieniadze lekko mowic jest zadowalająca. Ale tak jak koledzy wspominali - zasilacz musisz predzej czy pozniej zmienic i to nawet od niego bym zaczal modernizacje kompa

Edytowane przez melonowy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znowu???!!!1 :mur:  :angry:  Proszę Was!! :cry:

Aha według Ciebie Gigabyte nie jest renomowana firmą bo dla mnie jest leszpą  niż Galaxy.

1735248[/snapback]

Cyna 58, ten Gigabyte to zwykłe 6600, a nie GT, więc go nie brałem pod uwagę :blink: , natomiast ja sam miałem 9600PRO Gigabyte i byłem z niego b. zadowolony.

Edytowane przez yello(PL)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cyna 58, ten Gigabyte to zwykłe 6600, a nie GT, więc go nie brałem pod uwagę  :blink: , natomiast ja sam miałem 9600PRO Gigabyte i byłem z niego b. zadowolony.

1735308[/snapback]

A to sorki bo nie otwarłem tego linku i nie poparzyłem na pełną nazwę karty tylko szybciutko na firmę i napisałem.

 

 

Ale nadal wkurza mnie to ze takich tematow już było sporo a nadal zakładają nowe, nieporzebne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie... Zrobmy moze jakies unowoczesnione FAQ czy cos w tym stylu

 

"Jaka karte kopic za xxx zl ? "

"Jaka karte kopic zeby pograc przez rok/dwa lata itd ?

"Jaka karte do xxxxxxx cos tam...

 

Mnie tez wkurzaja po raz 100 te same watki, zasmieca sie tylko forum.

 

Ludzie opanujcie sie - wystarczy popatrzec na sygnaturki wszystkich --> jesli dany model sie powtarza dosc czesto to bardzo prawdopodobne ze to urzadzenie jest dobre !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...