Skocz do zawartości
skinny500

Które 'piny' W Agp Są Odpowiedzialne

Rekomendowane odpowiedzi

Macie moze jakies podpowiedzi jak to zrobic? :D

serio chcesz zmienic sekcje zasilania :>

napisz z jakiego mobo i jakie tam sa sterowniki konkretne scalaki :D

 

@MaSell

z memami jest prosciej bo nie trzeba przetwornicy styka rail z 3.3v albo uklad odpowiednich stabilizatorow z 5v ;] hmm moze tutaj tez da sie cos takiego zrobic ... vtq chcialem kiedys cos takiego sprawic na dfi ale nie mam zbyt wiele doswiaczenia w tej dziedzinie jeszcze ;) wiem widac ze jestem poczatkujacy ale musicie mi to jeszcze wybaczyc :P

Edytowane przez Linoge

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

serio chcesz zmienic sekcje zasilania :>

napisz z jakiego mobo i jakie tam sa sterowniki konkretne scalaki :D

 

@MaSell

z memami jest prosciej bo nie trzeba przetwornicy styka rail z 3.3v albo uklad odpowiednich stabilizatorow z 5v ;] hmm moze tutaj tez da sie cos takiego zrobic ... vtq chcialem kiedys cos takiego sprawic na dfi ale nie mam zbyt wiele doswiaczenia w tej dziedzinie jeszcze ;) wiem widac ze jestem poczatkujacy ale musicie mi to jeszcze wybaczyc :P

No wlasnie nie wiem czy sie za to zabierac :D, gdyby grafa reagowala normalnie na V moglbym myslec o przekroczeniu 20k na 9600Pro, ale z drugiej strony szkoda mi rozwalac pol grafy. Jak wpadnie w lapki jakies mobo to pomysle co z tym zrobic. Druga sprawa to taka ze moze wystarczy dac osobne zasilanie memkom, a rdzen zostawic na standard?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mozna i tak zrobic co najwyzej zmienic te kondy nalepsze i bedzi git ;]

tylko po drodze powstaje problem synchronicznego zalaczania zeby pamiec nie zalaczyla sie za wolno w stosunku do pozostalych komponentow

Edytowane przez Linoge

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mozna i tak zrobic co najwyzej zmienic te kondy nalepsze i bedzi git ;]

tylko po drodze powstaje problem synchronicznego zalaczania zeby pamiec nie zalaczyla sie za wolno w stosunku do pozostalych komponentow

Czyli ze "zrob to sam" raczej nici?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak bardzo chcesz ingerowac w karte moze napisz?i jaki masz sprzet do tego ;]

 

ja bym zaczal od wymiany kondow na rubycomy;] gdzies widzialem wyprzedaz i dac troche wieksze a potem myslec nad przetwornica dodatkowa

Edytowane przez Linoge

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak bardzo chcesz ingerowac w karte moze napisz?i jaki masz sprzet do tego ;]

 

ja bym zaczal od wymiany kondow na rubycomy;] gdzies widzialem wyprzedaz i dac troche wieksze a potem myslec nad przetwornica dodatkowa

Ingerowac tak daleko jak potrafilbym sam to zrobic :D

 

Sprzet jaki posiadam to zwykla lootownica, moj skill ogranicza sie do robienia Vmodow zgodnie ze schematami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przydala by sie pewnie regulacja temperatury a Ty jej pewnie nie masz ...

A i owszem nie mam takowej :D

 

Zastanawiam sie tylko czy nie lepiej zamiast kombinowac z ukladami od mobo/zmiana kondow po prostu nie dolutowac tych kilku brakujacych elementow tak jak tutaj:

 

http://unoid.net/9600pro/power.html

 

i miec problem z glowy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jesli tylko masz pojecie co to jest nie ma sprawy moze zadziala ;]

Zadzialac to zadziala raczej, ale nie mam pojecia co to jest :(, moze jakis wlasciciel 9600XT moze powiedziec co tam sie znajduje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zadzialac to zadziala raczej, ale nie mam pojecia co to jest :(, moze jakis wlasciciel 9600XT moze powiedziec co tam sie znajduje?

Miałem GB 9600XT (pełny z 2.8ns i prawdziwym rv360) - nie było na nim tych układów :-|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem GB 9600XT (pełny z 2.8ns i prawdziwym rv360) - nie było na nim tych układów :-|

Hmmm... myslalem ze wszystkie XT mialy to :(

 

Nie wiecie skad mozna dowiedziec sie co to za czesci?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...