Skocz do zawartości
Gość hydro2

CrashDay

Rekomendowane odpowiedzi

Gość jarhead

Wg mnie zapowiada sie niezla gra. Rekompensata za to, ze nie ma Burnout'a na PC (ale i tak wiadomo, ze mu nie dorowna). Mam nadzieje, ze wciagnie mnie tak samo jak przed laty Destruction Derby 2 (ahh ta arena :)).

 

Do tego polecam najnowszy TRAILER

Destruction Derby 2 ahhh pamiętam jak jeszcze kompa nie miałem i chodziłem grać do qmpli :)

 

A co do gry to żadna rewelka się nie zapowiada...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Destruction Derby 2 ahhh pamiętam jak jeszcze kompa nie miałem i chodziłem grać do qmpli :)

 

A co do gry to żadna rewelka się nie zapowiada...

Zobaczyles pierwsze screeny i gadasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Demko jest na 50 uruchomien lol, zaraz wrzuce jakis scr. ;]

Ehh ten starforce chce restartu kompa po instalacji, a ja teraz updateuje pewnego mmorpg'a i nie moge przerwac. :/

 

edit

 

Juz po restarcie, oto scr:

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

Dołączona grafika

 

 

:lol:

 

SF rox

 

Edytowane przez ath

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ath, jak już znajdziesz sposób, by to demo odpalić, to podziel się informacjami ;)

U Ciebie to samo ?

Nie wiem, ja to narazie olelem, bo nie mam czasu na szukanie po forach... moze trzeba jakies nowe ster do SF zainstalowac ? No, ale po kiego... SF w demie ? :-|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm.... to ja nie wiem, u mnie żadnego SF nie było. Ściągałem z Gamershell. W każdym razie uruchomiło się ładnie, no i powiem, że gierka po kilku minutach grania... może być. No fajnie, lecą sobie iskry, jakieś odłamki, maska, coś takiego, ale nie jest to jakoś efektownie rozwiązane, po prostu fajne zniszczenia. Model jazdy taki... jakby za mała czułość, może na kierownicy byłoby inaczej, ale niestety już takowej nie posiadam. Generalnie w demie 2 tryby, rozwałka i stunts. Grając w stunts z lekka może przypominać Trackmanię... No, jeśli wyjdzie to za około 50-60zł, to można kupić. Potem wrzucę screeny jakieś, jeśli ktoś chce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

umnie wszystko chula, jak komuś nie chula tzn że coś kombinował z starforcem( łamał) gierka taka sobie graficznie i wogóle

Mam zainstalowane deamon tools i alcohol, wiec jesli to przez to, to daruje sobie ta gre. Poza tym w gtr/gtl mi ten starforce zawieszal kompa. Sa jakies problemy z nim na nf2, ale czytajac te Wasze opisy widac, ze duzo nie stracilem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak moze byc demo zabezpieczone ?? Moze sciagacie fulla i tego nie wiecie :) Moze przez pomylke full version wstawili :P Dajcie spokoj panowie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwa autka, dwie mapy wszystko ładnie wygląda choć nie pokazuje swych wszystkich walorów ze względu na prostotę mapek. Ja osobiście wolałbym się pościgać ale full akurat taką możliwość daje. Kolejnym plusem będzie dostępny edytor map więc można sobie pokombinować. Dla fanów ostrej ro@#ierduchy będzie bankowo ciekawą pozycją. Fajna fizyka powoduje, że samochody zachowują się bardzo realistycznie, nawet kierowca przy przyspieszeniu, hamowaniu i wchodzeniu ostro w zakręt odpowiednio się przechyla. Najlepsza zabawa to jazda z widokiem zewnętrznej kamery, która dynamicznie pracuje pokazując całkiem fajniutkie widoczki. Fraps nie pokazywał więcej klatek niż 50 i rzadko mniej więc tu nie ma na co narzekać.

 

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

 

Chyba dałem dwa takie same screen'y ale nic to.

 

P.S. No i bardzo ładnie autka się rozpadają choć są dosyć słabiutkie ponieważ szyby i inne mniejsze części lecą przy pierwszym skoku z małego pagórka.

Edytowane przez qqrydza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w grze nie ma ustawień AA ani AF więc trzeba wymuszać w sterach , nie dziwne że gierka płynie bo grafa nie powala , jedyne co jest fajne to nawalanka z gościami (karabiny i wyrzutnia rakiet na samochodzie oraz nie zabrakło podtlenku azotu )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak moze byc demo zabezpieczone ?? Moze sciagacie fulla i tego nie wiecie :) Moze przez pomylke full version wstawili :P Dajcie spokoj panowie

A to 1sze demo w historii jest zabezpieczone, że takie oczy robisz? A GTL, a GTR? Piszemy o demie i demo jest zabezpieczone SF.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to 1sze demo w historii jest zabezpieczone, że takie oczy robisz? A GTL, a GTR? Piszemy o demie i demo jest zabezpieczone SF.

Dokladnie, dodam jeszcze do tego demko SC:CT, ktore u mnie smigalo bez problemow. Odinstalowalem daemona i alcohol i nadal ten sam error. Nie posiadam tez narzedzi do lamania SF. Napisalem do supportu, ciekawe co oni na to. ;]

Edytowane przez ath

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zobacz czy masz uruchomioną usługe od SF(service 7)

Chodzi o 'SecuROM User Access Service (V7)', bo innej nie mam ? Jesli tak to jest na 'automatycznie' i jest uruchomiona. Nie mam innej uslugi od zabezpieczen tym bardziej od StarForce'a.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najlepiej to wyczyść wszystkie wpisy w rejestrze związane z starforcem (póżniej restart i instalka gry od nowa), możliwe że mały konflikt jest , napewno jak postawisz świeży system to gierka odpali , stery od ide masz od windowsa czy nvidia? to też ważne ( jak masz od nvidii to przywróć od windowsa , jeżeli od windy to postępuj analogicznie)

Edytowane przez sideband

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde powiem wam ze mam mieszane uczucua po tym demku :/

Myslalem, ze bedzie troche inne, tutaj mamy poprostu... nude. Jezdzimy po jakichs zielonych gorkach bez trawy i naparzamy do innych z karabinku i rakiet. IMHO Carmageddony mialy wiekszy sens i wieksza grywalnosc. Jeszcze co mnie rozczarowalo to grafika - na screenach wygladalo to jak typowa gra na konsole nowej generacji, a wyszla przecietnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesteście pewni, że to jest Starforce? ;)

 

SR raczej.

 

(podpowiedzcie co trzeba zrobić, by to ruszyło... Coś w podobny sposób mnie nękało niegdyś, ale pamięć już nie ta.)

Edytowane przez John M. Kane

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesteście pewni, że to jest Starforce? ;)

 

SR raczej.

 

(podpowiedzcie co trzeba zrobić, by to ruszyło... Coś w podobny sposób mnie nękało niegdyś, ale pamięć już nie ta.)

Ja na poczatku napisalem, ze SF, ale mi sie pomylilo z heroesami V, bo tam to jest. ;]

 

 

masz racje securom 7 , ale jestem ślepy :D( to jest demo więc to zależy od sterów od ide bo też kiedyś miałem nf3)

No ludzie, zeby to zabezpieczenie sie przypierniczalo do sterow od ide ? :-| Moze jeszcze sterowniki od glosnikow odinstalowac ? :lol: Zabezpieczenia ida w zla strone, utrudniaja tak samo zycie pirata jak i uczciwego czlowieka. ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sciągnełem demko. Po instalacji system nie prosił o restart kompa, nie było też problemów z żadnym zabezpieczeniem. Jeżeli jednak ktoś walczy by to odpalić to imho nie warto. Grafika słaba, muzyka zaczyna po pewnym czasie działać na nerwy bardziej niż uprzyjemniać granie. Jakieś absurdalne rozwiązania typu możliwość sterowania samochodem w powietrzu (tak! tak jak samolotem). Tryb kaskaderski - nuda. W zasadzie ewolucje sprowadzają się albo do skoku na pewną wysokość, albo do przejechania po pionowej pętli. Tryb rozwalania też dziwny, wszystko jakieś zbyt chaotyczne. Hiciora z tego nie będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość JestemNoobem

mi tam sie nawet podoba jak chce sobie pojezdzić to włączam LFSa albo inny symulator a jak chce sie wyżyć to to jest w sam raz, chodziaż hiciora i tak z tego niebędzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sciagnalem i nie mialem zadnych zabezpieczen ani paska sprawdzania.Cos tu jest nie tak,czyshby to przez moje mobo ?? Ale nie - to nie mozliwe przeciez.Co do gry to zrobila na mnie wieksze wrazenie niz flat out.Wyobrazcie to sobie na multi ?? Maly dymWogole gra mi wymiata w 1280x1024 w ultra detalach a przy tym wyglada bardzo ladnie.Podobaja mi sie oba tryby,ale bardziej ten ala destruction derby.Wiedzialem,ze to bedzie dobra gra i z niecierpliwoscia czekam na fulla,ktory wyjdzie..... wlasnie,kiedy to wyjdzie :|

Edytowane przez hydro2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...