Skocz do zawartości
Gość hydro2

CrashDay

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem po ściągnięciu zainstalowałem i jak uruchamiam to pojawia mi się Crashday i jakiś black i mam czarny obraz w okienku gdy wyłączam Crashday to gra się wyłancza a jak wyłoncze black to normalnie jest przez pare sekund a później się wyłańcza, nie wiem co mam zrobić. HELP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mi sie podoba: destruction derby+trackmania, dodatkowo ciekawa grafa i mysle ze kupa zabawy, jescze niech bedzie na LANa to juz wypas!

popieram, pograłem ostatnio na necie i świetnie się bawiłem B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączona grafikaDołączona grafika

Dołączona grafikaDołączona grafika

Dołączona grafikaDołączona grafika

Dołączona grafikaDołączona grafika

Dołączona grafika

 

kiepska ta gra jest , sterowanie jest beznadziejne , jakby te wozy wazyly po 10 ton , graficznie to syf , aa mi nie dziala , jedyne co fajne w niej to tryb jak destruction derby i pass the bomb , wypadki itp wygladaja widowiskowo itp , ale gra jest zabuggowana jak ruska prostytutka , spadlem z mapy , jak nacisnelem recovery :D

Edytowane przez tek9

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie. Sterowanie jest fatalne, fizyka jakas ociezala... Nie bardzo sie daje w to grac. Grafika jest calkiem przyjemna, efekty dzwonow sa ciekawie zrobione. Ogolnie mowiac zmarnowany potencjal na dobra gre. Wyglada jak wydana pare miesiecy za szybko.

Edytowane przez Przemol^N

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

kiepska ta gra jest , sterowanie jest beznadziejne , jakby te wozy wazyly po 10 ton , graficznie to syf , aa mi nie dziala , jedyne co fajne w niej to tryb jak destruction derby i pass the bomb , wypadki itp wygladaja widowiskowo itp , ale gra jest zabuggowana jak ruska prostytutka , spadlem z mapy , jak nacisnelem recovery :D

Poraz ktorys chcialbym zapytac szanownego pana,jaki pan ma sprzet,ze wypowiada sie na temat grafiki ?? (Bez klamstw prosze :wink:) Co do gry to w fulla bede mial mozliwosc pograc dopiero wieczorkiem wiec sie nie wypowiem,ale demko bylo naprawde wypasne a fizyka pojazdow wogole nie byla ociazala,wiec zaloze sie,ze to wybrzydzanie.No ale zobaczymy jak ja osobiscie w to pogram.Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poraz ktorys chcialbym zapytac szanownego pana,jaki pan ma sprzet,ze wypowiada sie na temat grafiki ?? (Bez klamstw prosze :wink:) Co do gry to w fulla bede mial mozliwosc pograc dopiero wieczorkiem wiec sie nie wypowiem,ale demko bylo naprawde wypasne a fizyka pojazdow wogole nie byla ociazala,wiec zaloze sie,ze to wybrzydzanie.No ale zobaczymy jak ja osobiscie w to pogram.Pozdro

lol , przeciez juz kiedys mowilem jaki mam sprzet a raczej kilka , bleh , 3500 , 1024 ddr , x850 xt , i ta gra to syf , auta prowadza sie beznadziejnie

graficznie to syf , wyglada jak z przed 2 lat , szczegolnie otoczenie jest ubogie bo modele jeszcze ujda , wole pograc w toce 3 , niz w to badziewie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

Do do prowadzenia aut i grafiki to przynajmniej demo pod tym wzgledem to byla pierwsza klasa wiec nadal uwazam,ze sie czepiasz,no ale niech Ci bedzie,po pracy odpale demo i zapewne wyjdzie na moje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czepialbym sie gdyby to byla tylko moja opinia a tak twierdzi wiele osob :) , zreszta sa gusta i gusciki , wiec wiesz , dla mnie prowadzenie samochodu w tej grze jest beznadziejne tobie moze sie podobac , pograsz sam ocenisz ja juz wyrazilem swoja opinie na ten temat

Edytowane przez tek9

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem maksymalnie zawiedziony tą grą. Myślałem, że będzie to taka kopia pamiętnego Interstate + bonusy (stunty) + ładna grafa + dobra fizyka. Jak ktoś grał w Interstate to pamięta - zdobywało się tam kase i upgradowało samochód o coraz coraz nowsze bronie, a tutaj ? machingun + missle/double missle - co to ma być !? 3 bronie na całą gre + tuning optyczny + zawieszenie/silnik/armor... NC, przecież można to było o wiele lepiej rozwiązać. Grafika - jest ok, wprawdzie mogła być lepsza, ale nie będę wybrzydzał. Szczególny plus za modele aut + widok z wnętrza. Fizyka według mnie całkiem ok, ale system zderzeń - do [gluteus maximus], wprawdzie jest chyba lepiej niż w Flat Outcie, ale daleka droga do ideału (zderzenie z drzewem nie robi ładnego U na przedzie :().

 

Swoją drogą jest to chyba najkrótsza gra w jaką grałem - już jestem po singlu, około 5/6 godzin grania...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poza Toba to tylko Przemol sie wypowiedzial,wiec gdzie te wiele osob :P

zajrzyj na nforce albo inne fora :) , nie tylko ja pisze ze sterowanie jest do [gluteus maximus] :P na klawiaturze wydaje sie jakby woz wazyl 10 ton , a na padzie jakbys jedzil po lodzie , moze da sie to zmienic w opcjach albo poprawic itp , ale mi sie niechce z tym bawic :P

Edytowane przez tek9

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do do prowadzenia aut i grafiki to przynajmniej demo pod tym wzgledem to byla pierwsza klasa wiec nadal uwazam,ze sie czepiasz,no ale niech Ci bedzie,po pracy odpale demo i zapewne wyjdzie na moje

 

Pierwsza klasa? LOL. Ta gra wyglada jak gry 3 lata temu. Ogolnie sie zawiodlem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eee tam panowie bredzicie ;p gra ma swoj urok i mozna przymknac oko na wady. kuupa zabawy i tyle! przeciez to nie NFS czy Colin, imo zostala stworzona do zabawy czyli CRASHHHHHHHu ;] zreszta pojemnosc tej gry (1cd) swiadczy o tym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam problem sciagnalem demo crasday'a zainstalowalem menu chodzi bez problemu, ale w jakis detalach bym nie odpalil gry ani w jakiej rozdzielczosci fps mam na poziomie 3 !! mam najnowsze stery od ati

 

Mam to samo , tez mam radka 9700@9700 pro .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam taki problem że gra swiruje z pozycji menu. Ładny samochód w tle się kręci wszystko git a napisy i jakby to nazwać "ramki" migają i wariują jak tylko sie da. Ma ktoś jakieś sugestie???

 

Jakby ktoś nie wiedział o co mi chodzi:

http://img454.imageshack.us/img454/2102/beztytuu11aa.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam juz pełną wersje tej gry i powiem ze jest srednia taka dla ludzi w wieku 12-15lat,mnie poprostu nudzi,graficznie tak sobie jedynie fajnie auta sie błyszczą,fajnie tez wygladaja uszkodzenia,sterowanie to masakra samochod prowadzi sie jak czołg, ogólnie to ocenka moja to 5/10 :)

Edytowane przez maruh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem wczoraj... i cóż. Nie wiem komu się to może podobać... w każdym razie nie Mi :) Typowy arcade i nic więcej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja oceniam grę na 7/10

Sterowanie jest ciężkie i gra na max detalach potrafi zjechać do 20fps.

Zagrajcie w mini gierki w stylu Małysza -

skok samochodem z Wielkij Krokwi a zmienicie zdanie.

Dodatkowych trybów jest cała masa i szybko się nie znudzi.

Za 20 zł warto kupić.

Ja mam Nvidia - podobno na Radeonach są problemy z płynnościa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem po ściągnięciu zainstalowałem i jak uruchamiam to pojawia mi się Crashday i jakiś black i mam czarny obraz w okienku gdy wyłączam Crashday to gra się wyłancza a jak wyłoncze black to normalnie jest przez pare sekund a później się wyłańcza, nie wiem co mam zrobić. HELP

 

Mam ten sam problem co ty wie moze ktos co to moze byc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...