Skocz do zawartości
Gość hydro2

CrashDay

Rekomendowane odpowiedzi

Gość hydro2

Ja mam Nvidia - podobno na Radeonach są problemy z płynnościa.

Ja gram w 1280x1024 na ultra high i nie spada mi chyba ponizej 40 fpsow.Fajnie sie gra w kariere,pewnie zobacyzliscie 1 level i mowicie - eee - kiszka,to tak jakbyscie demo oceniali,dajcie grze szanse,pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam tą gre na dysku (nie wiem skąd się wzieła, ale i tak kupie ogryginała.)

i przez przypadek zainstalowałem ją na wersje demo i ku mojemu zdziwieniu po odpaleniu gry wszystkie samochody i trasy są odblokowane :P Ot taki cheat hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jak jest z raeonami?

Wyłączyłem all efekti idt i nie da się grać. Czyżby tylko dla nvidia?

Grałem na moim GF'ie, grałem na X800 i gra wymiata jeśli chodzi o płynność [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra dla mnie jest za trudna.. ten amatorski przelazlem z trudem.. nastepnego nie daje rady. Podejrzewam ze pomocne moze byc mocniejsze auto uzyskane przez 30 krotne wygranie poprzednich poziomow.. Moze jestem poprostu za stary i mam za slaby refleks.... ale nie widzialem tak trudnej gry dawno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

Na Wasze przypadlosci jest jedno lekarstwo.Wystarczy zainstalowac sterownik 9800 i po klopocie :P A co do sterow omeg to jaki macie problem? Przeciez w czasie instalacji pyta czy chcecie miec 9500@pro czy 9800SE@9800 czy normalna wersje.Instalujecie 9800SE@9800 i macie radka 9800 :P tzn w teorii,ale takiej,ze gra Wam wykryje,ze to 9800pro chociaz bedzie dzialal jak 9700pro,ktory jest niewiele wolniejszy,ale widac ta gra nie lubi 9700pro,albo cos macie z systemem albo sterami,nie wiem

Edytowane przez hydro2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh, no u mnie jest podobny problem, na jakichkolwiek detalach, jakiejkolwiek rozdzielczości chodzi w okolicy 20 fps na oko. Czyli generalnie nie da się grać. No ale trochę się przymusiłem, żeby zobaczyć, czy gierka dobra no i jest nieeezła :-) Naprawdę warta zakupu :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam mam nastepujacy problem z crashday mianowicie wszystkie samochody w grze sa czarne i nieda sie nakleic zadnej naklejki poprostu nic:(moj sprzet intel pentium3 1.1 768ram geforce4 mx440 128mb.prosze o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość JestemNoobem

http://img87.imageshack.us/img87/9516/cras...record124xg.jpg

 

A wy jakie macie rekordy w long jumpie tym pierwszym ?

 

Po kilku godzinnym graniu gra podoba mi sie coraz bardziej!

Na poczatku mi sie to srednio widziało a teraz nie moge sie oderwać

Nie wiem jak wam ale jak dla mnie to 8|10

Ta gra kosztuje tylk 20 zł a jak za 20 zł to sie opłaca!

Edytowane przez JestemNoobem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Mam problem z gierka Crashday. Instalacja przebiega pomyślnie, ale gdy chce ja właczyc to pojawia sie taki komunikat: "A required security module can not be activated. This program can not be executed." Instalowalem pare razy i nic nia dało. Moze ktos wie o co chodzi. Z gory dzieki!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Mam problem z gierka Crashday. Instalacja przebiega pomyślnie, ale gdy chce ja właczyc to pojawia sie taki komunikat: "A required security module can not be activated. This program can not be executed." Instalowalem pare razy i nic nia dało. Moze ktos wie o co chodzi. Z gory dzieki!

Może nie zrobiłeś resetu po zainstalowaniu zabezpieczenia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlasnie kupilem i zainstalowalem gre crashday. kiedy kilikam na ikone gry to pojawia mi sie okienko w ktorym pisze:

Emulator detected

 

Please deactivate virtual drive and emulation software

 

 

 

 

Co musze zrobic aby zagrac?? <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Może się powtórze ale jeśli ma ktoś z Was grafę ati 9500 to aby mieć problemy z grafiką w grze polecam zainstalować stery omegi i softmodem zrobić 9700. Na bank to działa. Gra całkiem niezła i nawet na moim kompie na maksa lata :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie pomyslales mistrzu, ze ktos moze miec uszkodzone potoki i bedzie kupa z tym softmodem ?

 

Powiem inaczej. Kilku znajomych robilo tak i działa. A jak masz uszkodzone potoki to będą dziłać tylke te sprawne. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widze, ze niestety wiedza komputerowa sie nie popisujesz. Kazdy R9500 ma 4 potoki w tym dodatkowe 4 zablokowane. Jak napisales wczesniej Omegami da sie odblokowac te 4 dodatkowe, ale nie zawsze sa one sprawne, a jezeli juz zrobiles Softmoda@9700 to karta bedzie wykorzystywac wszystkie 8 potokow niewazne czy sa sprawne czy nie. A jezeli nie sa to masz artefakty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję bardzo za uświadomienie mnie o ilości potoków w Radeonie 9500. :)

 

Powiem inaczej. Kilku znajomych robilo tak i działa. A jak masz uszkodzone potoki to będą dziłać tylke te sprawne. :D

Ale ten uśmieszek na końcu miał znaczyć, że żartuje z tymi potokami. A tak na marginesie miałem dość sporo do czynienia z 9500 i w żadnym nie były uszkodzone dodatkowe potoki. Więc jeśli chce ktoś grać nie spróbuje odpalić grafę na tych sterach, a jęsli się obawia uszkodzenia grafy niech czeka na patha od wydawcy gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...