Skocz do zawartości
wierch

Kto Ma Neotec Maximus 380 - 440

Rekomendowane odpowiedzi

Problem w tym ze zasilacz co do trzymania napiec nie budzi wiekszych zastrzezen natomiast dziwną sprawą jest to ze ten zasilacz generuje dzwiek w postaci przydzwieku sieciowego nawet gdy jest komputer wylączony (slychac poprostu prace transformatorka wewnatrz zasilacza)

Poruszam ten temat ponieważ w innych zasilaczach z tym sie nie spotkalem

nawet te po 30 zl tak nie robia

Slyszalnosc tego efektu jest oczywista z ok 20 cm a gdy sie o tym wie i jest bardzo cicho w pomieszczeniu to nawet z ok 1 m

Moze ktos odpowiedzieć ze to blachostka i moze bedzie mial racje ale wydaje mi sie ze zasilacz za blisko 300 zl robic tak nie powinien

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo to sie docierają zwoje w transformatorze, albo gdzies panewki na tranzystorach są źle dotoczone...

 

BTW: podobnie miałem w swoim NECu 19" - coś tam mi syczało z tyłu, jak sie okazało to nie był grzechotnik, ale rozwiązałem wszelkie problemy (jakieś dziwne trzaski w głośnikach przy pracy na nowym monitorku) dając wszystkie kabelki z uziemieniem... niby banał i mało ktoo tym pamięta, ale pomaga!!... aha... no i gniazdko samo musi być uziemione, ale po co ja to wogóle pisze :wink:

 

pozdro

Qvasiu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...