Skocz do zawartości
AdamG

Problem Z Internetem Dlink Di-514 + Dsl-302t

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Mam spory problem z ustawieniami sieci na d-linkach DSL-302T(modem) i DI-514(router 802.11b).

 

Problem polega na niemożności użytkowania e-mule... Póki nie miałem routera zawsze miałem highId, share'owałem sporo, więc download często miałem tyle ile łącze dawało (neostrada 512kbps), jednak teraz po odpaleniu mułka mam automatycznie LowID, wiesza się dziko nawet po zmniejszeniu liczby połączeń na 5000... (limit na plik 500). Czytałem gdzieś na forum, że należy połączyć modem w trybie bridge a na routerze przez WAN wybrać PPPoE, jednak w takim wypadku mi nie łączy;/

Precyzując objaw jest taki: uruchamiam emula, on po wielu trudach łączy się z jakimś serwerem w trybie lowID, znajduje trochę źródeł a po 1-3minut przestają działać stronki WWW, a ściąga ledwo-ledwo i się emulek zamula (długo reaguje na kliknięcia). Próbowałem na kilku klientach emule. Żaden nie działa :mur:

 

 

Ma ktoś jakiś pomysł co z tym zrobić? (zmienić p2p? :blink: jeśli to jedyne rozwiązanie to na jakiego?)

 

 

ew. czy ktoś może ma takie zestawienie sprzętu jak ja i jak działa?

 

 

 

 

POZDRAWIAM!

Edytowane przez AdamG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...