Skocz do zawartości
lspider

Polityka i politycy

Rekomendowane odpowiedzi

Mi się jedno nie zgadza skoro wszyscy są agentami to kto jest paliwem dla maszyn w tym Matrixie??

A tak na serio to ta ciągła gadka o tajnych służbach specjalnych obcych państw lub tajnych służbach PRL-u to już chyba tylko na moherowy elektorat działa przecież każdy normalnie myślący człowiek nie wierzy w takie pier-doły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SamoDobro

Damekslip

Robota służb? Sekielski i Morozowski twierdzą co innego.

Dziwne, jakby twierdzili co innego. BTW - dlaczego nie pochwalili sie tym wczoraj? Dlaczego od rana czytam, ze Begerowa sama to wymyslila, a tu nagle, ze to jednak Sek i Mor?

 

No ale zwolennicy teorii spiskowych będą wiedzieć lepiej

No ba B-)

 

Proponowanie wpłynięcia na konstytucyjnie niezależne sądy (by ukręcił łeb sprawom sądowym), proponowanie utworzenia "funduszu wekslowego" (z podatków oczywiście), proponowanie stanowiska za podatników pieniądze osobie bez jakichkolwiek kwalifikacji (Beger) do jego piastowania jest normalnym elementem ustroju parlamentarnego? Polskiego jak widać tak :mur:

Zaraz, zaraz - wprawdzie video nie widzialem, czytalem tylko stenogram, ale:

 

* to Begerowa dopytywala sie o umorzenie spraw - a raczej czy to sie da zrobic

* Begerowa rzadala stanowiska - Kaczynski jednak sie nie zgodzil

* fundusz wekslowy??? to jest mocne przegiecie i IMO jedyny argument przeciw PiSowi w tym konkretnym przypadku.

 

Dlaczego?

 

O co sie rozbily rozmowy koalicyjne PiS-PO? O stanowiska. Zaloze sie, ze te rozmowy wygladaly dokladnie tak samo. Wyklocanie sie o kazde jedno miejsce dla wojka, ciotki, kuzyna. PiS wtedy nie popuscil i PO sie wypielo. Sadzicie, ze to byly rozmowy w rodzaju: "dla dobra kraju Ministerstwem Obrony powinien rzadzic specjalista, podobnie jak Ministerstwem Finansow"? Tjaaa... To bylo: "zrezygnujemy z tego jak dostaniemy to". I to niestety jest normalnym elementem ustroju parlamentarnego. I zawsze takie rozmowy mialy miejsce - po prostu dotad nikt ich nie nagrywal.

Moja teoria? Begerowa ktos podpuscil - niewazne, czy Sek i Mor czy WSI, czy KGB, czy wywiad watykanski czy inne Opus Dei. I teraz postawcie sie w sytuacji PiSu: przychodzi do was gruba. Mowi, ze przejdzie do PiS z kilkoma innymi osobami, ale bla bla bla. Co robicie? Obiecujecie jej to bla bla bla. Wciskacie kit, ze da sie cos zrobic z wekslami. Chodzi wylacznie o to, zeby odeszla od Leppera - gdyby to zrobila, powrotu by juz nie miala i musialaby byc lojalna. Jednak ktos tu kogos nie docenil. Proste. Potraktowano ja jak glupia idiotke, obiecujac gruszki na wierzbie - teraz nie mozna sie przyznac, ze to byla sciema, bo inni nieprzekonani by uznali, ze widocznie ich tez PiS sciemnia i PiS brnie.

 

To nie targi między partiami przy tworzeniu koalicji ale przekupywanie pojedynczych posłów by nie dopuścić do przedterminowych wyborów. Dla mnie różnica jest wyraźna!

A dla mnie nie az tak bardzo, co opisalem powyzej.

Partie tworza ludzie. Czego chca ludzie? Wladzy, pieniedzy, splendoru. Co za roznica czy dyskutuje dwoch facetow z ktorych kazdy reprezentuje milion czlonkow partii, czy dyskutuje facet z baba z ktorych baba reprezentuje pol swojej wsi? Tylko wymaganiami - ta druga ma te wymagania mniejsze.

 

To że opozycja wykorzystuje okazję i wali w PiS jak w bęben? Dziwne gdyby tego nie zrobili. PiS (a właściwie Główny Strateg) zasłużył sobie na to - brawa dla Wielkiego Sternika :?

Pelna zgoda. PiSowy minister powinien z samego rana podac sie do dymisji, premier oglosic, ze typ leci z partii na zbity pysk i zapowiedziec, ze takie praktyki ze strony czlonkow PiS nie beda tolerowane. Brniecie w obrone swego ministra to najgorsza metoda jaka PiS mogl wybrac. Ich sprawa. Moze faktycznie chca wczesniejszych wyborow? Moze chca pozbyc sie wladzy i przejsc do opozycji?

 

Ogolnie nie podniecalbym sie tym tak bardzo :|

Siedze w kraju, w ktorym najwazniejsza wiadomoscia dnia dzisiaj bylo rozpoczecie Mistrzostw Swiata w orce. W Polsce najwazniejszym newsem od 89 roku jest ciagle polityka. Nawet Big Brother nie wytrzymal konkurencji. Srodkowy palec wszystkim na scenie politycznej. WSZYSTKIM. Nie wierze, ze jakiekolwiek ugrupowanie w tym Sejmie postepowaloby inaczej niz PiS - wystarczy pamiec o poprzednich kadencjach Sejmu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Ludwiczek

Mi się jedno nie zgadza skoro wszyscy są agentami to kto jest paliwem dla maszyn w tym Matrixie??

A tak na serio to ta ciągła gadka o tajnych służbach specjalnych obcych państw lub tajnych służbach PRL-u to już chyba tylko na moherowy elektorat działa przecież każdy normalnie myślący człowiek nie wierzy w takie pier-doły.

Dla głupich ludzi wystarczą scenki z SBkami i Komisjami Śledczymi.

A no i Damekslip Czemu tak psioczysz na SO? Przecież PiS chciał tworzyć z nimi rząd i to jeszcze z tymi najbardziej brudnymi byle żeby ręke w sejmie podnosili. Dla mnie takie zagrania są żałosną próbą chwytania się brzydwy nawet niechciałbym widzieć takiego rządu gdzie wszyscy mają inne poglądy i bierze się ludzi tylko by byli ;) No cóż ale ty chyba lubisz płacić za podatki za nie robów ;)

Edytowane przez Ludwiczek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SamoDobro

Jezeli chodzi o to slowo to wole Leppera warchola niz Kaczora

Ja jednak nadal nie. Choc ich poglady polityczne sa diametralnie inne niz moje. A na pewno te na gospodarke i panstwo socjalne.

 

A tak na serio to ta ciągła gadka o tajnych służbach specjalnych obcych państw lub tajnych służbach PRL-u to już chyba tylko na moherowy elektorat działa przecież każdy normalnie myślący człowiek nie wierzy w takie pier-doły.

Najwiekszym osiagnieciem diabla jest to, ze zdolal przekonac ludzi, ze nie istnieje - Kaiser Soze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze mnie zastanawialo, co takiego musi zrobic PiS, zeby jego zwolennicy zmadrzeli. I chyba, nie jestem sobie w stanie czegos takiego wyobrazic. Po takich wypowiedziach jak powyzsza, jestem pewien ze jest tylko jeden sposob na uzdrowienie tego kraju. Ale to juz nie moj problem, dobry informatyk wciaz jest w cenie za granica.

Mam to traktować jako osobistą wycieczkę? Drogą dedukcji mógłbym osądzić, iż jako przeciwnik PiSu musisz być zwolennikiem SLD, obecnego układu itp., ale chyba nie jesteś?? ;>

 

Jak Cie zlapia na kradziezy to sie wypieraj, ze to nie Twoja reka.

Rozumiem że odnosisz się do sytuacji z polityczną korupcją, tak więc wiedz, jak już pisałem, jest to norma, publiczne debaty są tym samym, podziałem stanowisk!! Ukradnięcie Gilowskiej PO było tym samym!! :lol2: To że akurat padło na pionka Beger, to Ich problem. B-) Ciekawi mnie, w czym negocjacje z jednym z posłów są gorsze od wszystkich innych ustaleń warunków koalicji, dziwnych sojuszy, dogadywania sie członka koalicji z przewodniczącym partii opozycyjnej, o sprzedawaniu ustaw czy zawłaszczaniu majątku narodowego nie wspominając??

 

proponowanie utworzenia "funduszu wekslowego"

Toć to więcej pieniędzy zżera państwowa biurokracja, niźli te weksle są warte. B-)

 

A to ostanie slowo z Twojego cytatu to na pewno w TV albo gazecie zobaczyl

Osobiście usłyszałem od JE J. Kaczyńskiego. :D

 

On przynajmniej chce dobrze dla rolnikow* nie to co despota Kaczor wladze dla samej wladzy

 

*tak sie przynajmniej wydaje

Dlatego On i Jemu podobni kwalifikują się na miesiące przymusowych robót publicznych. :D

 

Do kilku powyższych odpowiedzi: oczywiście, że postulaty zakładające dekomunizację i zniszczenie Układu muszą być popierane, a obowiązkiem każdego Polaka jest dążenie do tego. :D

Edytowane przez Damekslip

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jednak nadal nie. Choc ich poglady polityczne sa diametralnie inne niz moje. A na pewno te na gospodarke i panstwo socjalne.

Najwiekszym osiagnieciem diabla jest to, ze zdolal przekonac ludzi, ze nie istnieje - Kaiser Soze.

No widać jednak są tacy co myślą że agenci są wszędzie zapraszamy do Matrixa może bracia Wachowscy nakręcą 4 część w Polsce scenariusz sam się pisze.

 

Oglądam teraz w TV wypowiedź jakiegoś profesorka politologa całkiem fajnie mówi np. dowiedziałem się że w niektórych NORMALNIEJSZYCH parlamentach na świecie karalne jest przejście posła z jednego ugrupowania do drugiego w czasie trwania jego kadencji.

Edytowane przez mastertab

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Damekslip : dziekujemy , ze glosowales na Prawie Sprawiedliwosc . Jedynie z szacunku dla demokracji nie wysmieje twojego wyboru , ktory zmarnowal NAM rok zycia . Linia obrony PiSuarow jest smieszna , bo inni tak robia bo to normalne bo to prowokacja PO , SLD i Moskwy oraz masonskich mediow tylko Giertycha brakuje krzyczacego : "I Michnika , Michnika tez" pewnie i to prawda ale ja nie mam tyle srodkow "poszerzajacych" swiadomosc aby to zaakceptowac . I to wszystko robi partia ktora nazywa sie tak jak sie nazywa . HANBA ! BTW Zaraz po programie "TM" pomyslalem sobie ,ze Lepper dzwoni do Jarka i mowi "Teraz to ja jestem Sprite" :lol: EDIT Damekslip twoje argumenty sa zalosne , jezeli ktos nie jest za PiS to juz jest z tego mitycznego "ukladu" . Damekslip ja twierdze , ze jestes zlodziej bo nie jestes w Policji .

Edytowane przez viod

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I to wszystko robi partia ktora nazywa sie tak jak sie nazywa . HANBA !

Taka nazwa to tez zagranie propagandowe. Wielu nie zdecydowanych na wyborach spojrzy i pomysli "oo prawo i sprawiedliwość jak tak siebie nazywają to na pewno nie bezpodstawnie"

 

@ Damekslip podaj mi chociaz jeden argument, jedna ustawe, ktora napedzilaby Polska gospodarke poprawila panstwo dlugofalowo nie doraznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziekujemy , ze glosowales na Prawie Sprawiedliwosc .

Bzdura, gdyż reprezentuję całkowicie odmienną opcję polityczną, od tej prezentowanej przez partie pokroju PiS, SLD, PO itp.

 

ktory zmarnowal NAM rok zycia

Lol, w jaki sposób Polska straciła ten rok?? :lol: W jaki też sposób byśmy zyskali gdyby np. rządziła PO, albo SO, a może SLD?? :D Edytowane przez Damekslip

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lol, w jaki sposób Polska straciła ten rok?? :lol: W jaki też sposób byśmy zyskali gdyby np. rządziła PO, albo SO, a może SLD?? :D

Nikt nie wie czy byśmy stracili czy zyskali gdyby rządziła inna partia, ale rządzi pis i wiemy że straciliśmy.

 

Giertych też jest niezły 2 tygodnie temu chwalił SO, że to super partia że Pan Lepper jest super wicepremierem, a dzisiaj nazywa ich złodziejami i przestępcami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lol, w jaki sposób Polska straciła ten rok?? :lol: W jaki też sposób byśmy zyskali gdyby np. rządziła PO, albo SO, a może SLD?? :D

Chociazby proba nowelizacji podatkow, odbiurokratyzowania panstwa...ale nie pis przeciez szuka bezdomnego ktory psioczy na prezydenta :mur:

 

Albo blokowanie odcinka "Sprawy dla reportera" z reportazem o SKOKu i zatrzymaniu go przez pis

Edytowane przez Kas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chociazby proba nowelizacji podatkow, odbiurokratyzowania panstwa...

Nom, i tym samym odpowiedziałeś sobie na pytanie które przed chwilą mi zadałeś. :D

 

Ta, pewnie to zalosne i kanapowe UPR z ich ulamkiem procenta ktore oni uwazaja za przejaw elitarnosci :->

Lol, uzasadnij. :lol2: UPR to akurat jedyna prawdziwie elitarna, prawicowa partia, która zna sposób na poprawienie sytuacji gospodarczej Polski, śmiesz zaprzeczyć? :D Edytowane przez Damekslip

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lol, jak się nie ma odpowiednich argumentów, to się próbuje ośmieszyć adwersarza. :D

Ty no to jest program wyborczy twojej ukochanej partii i przez takie wciskanie kitu moherowej ciemnocie pis jest u władzy podobnie jak oszczędności w administracji czy zwalczanie korupcji, a przez cały rok pis ściga agentów z Matrixa. Może niech pis zmieni nazwe na Neo i zacznie rzeczywiście walke z agentami. Edytowane przez mastertab

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lol, w jaki sposób Polska straciła ten rok?? :lol: W jaki też sposób byśmy zyskali gdyby np. rządziła PO, albo SO, a może SLD?? :D

Wystarczy, ze popracowaliby nad reforma finansow, obnizeniem podatkow, wzmocnieniem 'polskiego glosu' w UE itd. Jednak przez rok woleli prawic nam kazania o odnowie moralnej, szukac wszedzie ukladow i atakowac Balcerowicza. Sorry, ale SLD i AWS nie zrobilo tylu bledow w calej swojej dzialalnosci rzadowej co pis w jeden rok. Jezeli marginalizacja Polski w EU Ci odpowiada to dalej bron braci K. i ich ugrupowania. Dla mnie partia, ktorych liderzy widza tylko czubek wlasnego nosa jest najwiekszym zlem jaki moze spotkac kraj w ktorym sprawuja wladze. Niestety to zlo dosiegnelo nasza ojczyzne i to jest najsmutniejsza wiadomosc. Jest jednak nadzieja, ze niedlugo zmieni sie rzad i przynajmniej jeden z braci K. zostanie odsuniety od wladzy. Na 'abdykacje' nastepnego nie ma co liczyc wiec trzeba bedzie poczekac 4 lata zmarnowanej prezydentury (rok juz zmarnowal).

 

PS. Podobno Lech mial byc czestym gosciem na Wiejskiej. W ciagu roku ile razy sie tam pojawil, dwa czy trzy? Trzeba przyznac, ze definicja slowa 'czesty' w jego ustach nabiera nowego znaczenia. :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lol, jaki niereformowalny okaz!! :D Pisałem już że nie mam żadnych związków z PiSem, ani nie popieram ich programu, oprócz likwidacji spec-służb i Układu. :D

Nie widze abyś coś takiego pisał.

 

Właśnie usłyszałem "Begergate". :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry, ale SLD i AWS nie zrobilo tylu bledow w calej swojej dzialalnosci rzadowej co pis w jeden rok.

AWS dokonało kilku reform, za które dzisiaj płacimy, a niedługo zaczniemy dopłacać na II filar ubezpieczeń emerytalnych!! :D Za rządów SLD stworzono największą w dziejach sieć mafijno-korupcyjną z prezydentem-agentem na czele!! :D

 

Co do finansów: mieliśmy już dobry projekt budżetu Gilowskiej, który został storpedowany przez Układ, a Gilowska została zlustrowana. Kotwica też jakoś nie pasowała warcholstwu, gdyż nie napędzała rolniczej koniunORT: ORT: ORT: ktury.

 

W rozmowie ponieżej zniesienie podatku spadkowego jest bombardowane przez czerwoną szuję jako przywrócenie feudalizmu i niemoralne dziedziczenie spadku rodziców przez dzieci!!

http://serwisy.gazeta.pl/tokfm/1,53880,363...3&startsz=x

 

Z resztą wypada się zgodzić!!

Edytowane przez Damekslip

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AWS dokonało kilku reform, za które dzisiaj płacimy, a niedługo zaczniemy dopłacać na II filar ubezpieczeń emerytalnych!! :D Za rządów SLD stworzono największą w dziejach sieć mafijno-korupcyjną z prezydentem-agentem na czele!! :D

 

Z resztą wypada się zgodzić!!

Może i tak ale ani SLD ani AWS nie korumpowali tak nieudolnie co tylko potwierdza teze że Kaczory nic nie potrafią zrobić dobrze nawet korumpować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Ludwiczek

Nom, i tym samym odpowiedziałeś sobie na pytanie które przed chwilą mi zadałeś. :D

Lol, uzasadnij. :lol2: UPR to akurat jedyna prawdziwie elitarna, prawicowa partia, która zna sposób na poprawienie sytuacji gospodarczej Polski, śmiesz zaprzeczyć? :D

LOLujesz jak jakieś dziecko na chacie :wink:

 

W jaki sposób? Rosja się obraziła ( zawsze się obraża ale teraz już konkretnie) Niemcy się z nas śmieją Polska straciła na znaczeniu w UE, gospodarka się rozwija ALE jest to naturalna tendencja a nie zasługa rządu!!!!!, w życie weszło kilka przepisów które mi się nie podobają, szukanie SBków i afera Kuronia ( facet według mnie dużo zrobił dla kraju), ataki na balcerowicza ( balcerowicz musi odejść? jak dla mnie to Balcerowicz zna się na ekonomi i gospodarce jak nikt inny a Lepper może wiedzy mu tylko pozazdrościć), poglądy LPR i Kaczyńskich są dla mnie skrajne Polska powinna walczyć z uprzedzeniami a nie je powiększać, wysyłanie wojsk do Afganistanu.

 

Jedyne co dobrego zrobił to to, że wziął się za TP i musi zapłacić 100mln. Chociaż TP powinna według mnie być ostrzej potraktowana.

 

Dokładnie jak się nie ma argumentów to lepiej LOL LOL ROTFL jak na czacie dla 15 latków.

Edytowane przez Ludwiczek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W jaki sposób?

Poprzez urynkowienie, l-i-b-e-r-a-l-i-z-a-c-j-ę, zmniejszenie biurokracji, radykalne zmniejszenie klina podatkowego, zlikwidowanie soc-państwa. Mówi to coś? :>

 

balcerowicz musi odejść? jak dla mnie to Balcerowicz zna się na ekonomi i gospodarce

Jeżeli podziwiasz Balcerowicza, to dziwię się że nie popierasz UPR. :D Poza tym On też nie jest czysty, monetarysta odpowiedzialny za złodziejskie prywatyzacje i wałki w NPB. Szafot!! :angry:

 

W jaki sposób? Rosja się obraziła ( zawsze się obraża ale teraz już konkretnie) Niemcy się z nas śmieją

Dlatego zapytuję: co z tego?? W skali mikro akurat Polacy są szanowani i chwaleni, a to że soc-euro-media kreują zupełnie inny obraz Polski i Polaków to tylko tymczasowa tendencja, do czasu obalenia Kaczorów!! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AWS dokonało kilku reform, za które dzisiaj płacimy, a niedługo zaczniemy dopłacać na II filar ubezpieczeń emerytalnych!! :D Za rządów SLD stworzono największą w dziejach sieć mafijno-korupcyjną z prezydentem-agentem na czele!! :D

 

Co do finansów: mieliśmy już dobry projekt budżetu Gilowskiej, który został storpedowany przez Układ, a Gilowska została zlustrowana. Kotwica też jakoś nie pasowała warcholstwu, gdyż nie napędzała rolniczej koniunORT: ORT: ORT: ktury.

 

W rozmowie ponieżej zniesienie podatku spadkowego jest bombardowane przez czerwoną szuję jako przywrócenie feudalizmu i niemoralne dziedziczenie spadku rodziców przez dzieci!!

http://serwisy.gazeta.pl/tokfm/1,53880,363...3&startsz=x

 

Z resztą wypada się zgodzić!!

AWS i SLD ma duzo grzechow czego nie da sie zaprzeczyc. Glowna przyczyna upadku AWS bylo to, ze chcili 'przekonstuowac' kraj zbyt szybko. SLD tez ma dluga liste grzechow glownych i teraz placa za to. Wyciagneli jednak jakies wnioski i pozbyli sie 'skostnialego kregoslupa' partii (chociaz jeszcze paru czlonkow powinno opuscic szeregi SLD).

Za to pis sprowadzil polska polityke do poziomu rynsztokowego i na kazdym kroku powtarza, ze to uklad zrobil. W ogole o jakim ukladzie jest mowa? Moze rzeczowo nam to wyjasnisz bo sam uzywasz tego slowa. ;] To pis dazy do wprowadzenia nadzoru bankowego (w ktorym kraju UE bank centralny ma nadzor?), to ten sam pis chcial ograniczenia wolnosci mediow (oczywiscie nadal chce, ale o tym glosno nie mowi), to pis przeglosowywuje uchwaly niezgodne z konstytucja (lamanie prawa?), to ten sam pis doprowadza mlodych Polakow do frustracji, a Ci wyjezdzaja z kraju w poszukiwaniu lepszego zycia. Nastepnie daja jakies nierealne obietnice i mysla, ze nakarmia nimi glodujacych. Jak ktos pisal na razie kraj sie sam napedza lecz za lat kilka dzialania pisu moga doporowadzic do wielkiego kryzysu w naszym panstwie i kto wezmie za to odpowiedzialnosc. Jak nie potrafia rzadzic to niech przerwa ta farse i dadza szanse innym, ktorzy chca cos zrobic dla spoleczenstwa, a nie jego jednostek. Niech pokaza chociaz resztki honoru i odejda. Taka jest wola wiekszosci Polakow wiec niech ja spelnia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AWS umoczył [gluteus maximus] na aferze PZU chcieli sprzedać dużą firmę mniejszej :wink: ale wąsacz już siedzi na dołku prawdopodobnie umowa zostanie anulowana wbrew opiniom GW która krzyczała żeby sprzedać PZU Eureko bo cała europa będzie sie z nas śmiała i nie "ubiją z nami żadnego interesu "

ps W ostatnim wprost dowodzą że samoobrona ma coś wspólnego z wsi które jest likwidowane przez Macierewicza i Sam Andrew bardzo był przeciwny likwidowaniu tych słuzb bo okazało się ze ludzie którzy doradzają Samoobronie są cywilnymi współpracownikami WSI

Edytowane przez Labe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...