Skocz do zawartości
lspider

Polityka i politycy

Rekomendowane odpowiedzi

Majac do wyboru Korwina lub PSL to Pis i tak wybralby PSL (chyba ze Korwin zmasakrowalby (jak to slowo ostatnio nas zalewa) PSL i PiS nie mialby wyboru).

Niekoniecznie. PSL chciałby stołków, a JKM chętnie oddałby PiSiakom wszystkie w zamian za kilka ustaw. Pytanie tylko co dla Kaczyńskiego jest ważniejsze ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Macie samochody?
niby nie ten temat, ale poczytajcie jak prezes Orlenu cytuje Donalda T.:
http://wmeritum.pl/paliwo-moze-byc-7-zlotych-prezes-orlenu-przytacza-wypowiedz-tuska/
 

 

 

Ale słuchajcie, nie chciałem przy nim gadać. Jak była ta kampania 2011 r. i oni tam z cenami jechali cały czas, że paliwo po 6 zł PiS napier****ł. No i jest ta impreza w Focusie, już wiadomo, że wygraliśmy. Z Donaldem się spotykam i on: Teraz, ku**a, to paliwo może być nawet i po 7 zł [śmiech] – opowiada Krawiec.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zresztą spójrzcie nawet na stronę główną PurePc, gdzie jest cenzura i jak napiszesz Tusk to zamienia na jakiś_polityk. Przypuszczam że to zostało dodane ze strachu przed ABW (?) jakoś po nalocie na Antykomor.pl

Mylisz się  :) To zostało dodane specjalnie, aby nazwiska panów T i K nie prowokowały do debilnych dyskusji o polityce w serwisie, który ni chu*** z polityką nic wspólnego nie ma. Było takich dwóch, co pod newsami o CPU i GPU ciągle narzekali, jak to jeden albo drugi @#$%^ sprawił, że ich na taki sprzęt nie stać. No litości. A my mamy wywalone na wszystkich jednakowo, nie chcemy śmietnika na portalu. Ode mnie prywatnie wszystkie ugrupowania mają karnego kutasa. 

Edytowane przez Caleb
  • Upvote 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość ZUY_BEZCZELNY_CHAM

klik

inny punkt widzenia na sprawę taśm (nie negujące broń Boże niedoszłych - jeszcze - decyzji personalnych w tym "rządzie" które dawno powinny mieć miejsce)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

"obywatelka" :-D  :plum:

 

 

Twoja wyPOwiedz tylko utwierdza mnie w przekonaniu jak wiele jeszcze obywatelom Bolandy brakuje do czegos takiego, co w cywilizowanych krajach nazywa sie "Społeczeństwo". Co cie niby w tej kobiecie smieszy ? W kazdym normalnym kraju ona zostala by odebrana jak najbardziej powaznie, bo jest OBYWATELKĄ SWOJEGO KRAJU i takich ludzi sie slucha, a nie wysmiewa. Ona nie jest szalona, tylko zdesperowana, a to są slowa, ktorych znaczenie leży bardzo daleko od siebie. PO prostu żal jak sie takie komentarze czyta.

Edytowane przez DziubekR1
  • Upvote 6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość ZUY_BEZCZELNY_CHAM

#dziubekr1

 

mnie osobiście nic nie śmieszy w tej kobiecie, te emoty które tam podstawiłem bardziej były pewnego rodzaju ironią ;] (skierowaną w kierunku obozu władzy w dzisiejszej PL)

także sorry ale nie było moją intecją obrażanie kogokolwiek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet jeśli, to co z tego? I tak znów wygrają wybory, nie jedni to drudzy, różnice są kosmetyczne.

Spośród nazistów po wojnie skazano prawomocnymi wyrokami jakieś 10% wszystkich zbrodniarzy, przy czym nie wszystkich na stryczek czy strzał w potylicę, paru jeszcze załatwił Mossad. Reszta dożyła spokojnie sędziwego wieku w Argentynie albo gdzieś tam. Co dopiero mówić o ukaraniu pospolitych złodziei?

  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koalicja PiS - KNP mogłaby być dobra dla Polski. PiS by zajmował się tropieniem afer a w tym czasie KNP mogłoby zadbać o to żeby pracującym ludziom i przedsiębiorcą żyło się lepiej. Co to jest za chory kraj? Słyszeliście o nalotach na osoby odliczające VAT od pojazdów? To jest chore! Wszyscy dookoła sobie odliczają VAT, VAT od paliwa, vat od części a Polaczki bulą srogo! Jak mamy być konkurencyjni? W niejednym biznesie koszt utrzymania auta to główny koszt!

  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet jeśli, to co z tego? I tak znów wygrają wybory, nie jedni to drudzy, różnice są kosmetyczne.

Spośród nazistów po wojnie skazano prawomocnymi wyrokami jakieś 10% wszystkich zbrodniarzy, przy czym nie wszystkich na stryczek czy strzał w potylicę, paru jeszcze załatwił Mossad. Reszta dożyła spokojnie sędziwego wieku w Argentynie albo gdzieś tam. Co dopiero mówić o ukaraniu pospolitych złodziei?

 

True.

 

Kraść będą.Po zmianie  inni przyjdą i zrobią to samo. I tak w kolo macieju.. 

 

 Co do odliczania podatku to póki się to nie zmieni to jest jak jest. Ludzie sporo podróżują w  zależności od branży i samochód jest wręcz niezbędny, by w ogóle móc się tym zajmować czym się zajmują. Mój brat ma własna firmę budowlaną. Potrafi jechać na drugi koniec Polski za jakaś robotą jak trzeba. Koszta są ogromne wbrew pozorom.

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość ZUY_BEZCZELNY_CHAM

 

 

EDIT

klik

 

to mnie wąsaczek zaskoczył, nie ma to tamto ;)

Edytowane przez stannley

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podsumowując skutki afery i ostatnie głosowanie o poparcie rządu-nierządu:

 

Część dziwek może wymienią, łóżka poprzestawiają, a burdel pozostanie ten sam... do czasu wyborów.

 

Choć kto wie, czy po nie będzie tak samo. 

 

PS. http://www.prawy.pl/z-kraju/6163-rosjanie-przejeli-grafen

Edytowane przez Grimlock
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość ZUY_BEZCZELNY_CHAM

ja to się powoli #grimlock zastanawiam czy ta konkretna afera to nie jest jeden wielki spektakl (dokładnie, staranie podany w odpowiednim czasie i wyreżyserowany) - do tego jeszcze reakcja tzw. "stokrotki" hehehehehe ;)

 

symptomatyczne ;^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Czy-Polacy-maja-zaufanie-do-premiera,wid,16715485,wiadomosc.html?ticaid=112fbd&_ticrsn=5 - ja pier..., nie wiem czy sie śmiać czy plakac, to juz przechodzi nawet akcje Kim Dzong Una. Dla mnie to jakis totalny absurd i paranoja. Juz bardziej delikatnych wyPOwiedzi jakichś debili to juz chyba sie dobrac nie dalo. Jeszcze to glosowanie nad votum zaufania, no ja pier... ekipa ktora zrobila ta afere i ktora ma wiekszosc w sejmie glosuje na siebie, ze sobie dalej ufa.

 

JA PIER... czemu ja sie musialem urodzic w Bolandzie wsrod tak żałosnego, tępego i pasywnego narodu. Ja nie widze KOMPLETNIE NIC co by moglo w tym POsranym kraju cokolwiek ruszyc, spada samolot z tyloma ludzmi na POkladzie, w kraju gdzie szemrane akcje sa codziennoscia, i co ? I nic, wszystko gra, nawet wlos nikomu z glowy nie spadl. POdatki rosna, wiek emerytalny rosnie, pensje maleja, i co ? I nic, wszystko gra. Ktos nagrywa ekipe, ktora kreci lody na NAJWYZSZYM SZCZEBLU WLADZY, rypiac na kase wszystkich obywateli, i co ? I NIC !!! JEST DALEJ ZAJE...SCIE !

 

Ja juz wyjechalem z tego kraju i wiedzie mi sie bardzo dobrze, jednak mimo wszystko mialem nadzieje, ze tam wróce, ale NI CHU... mnie tak nikt wiecej nie zobaczy w innej formie jak turysta, dopóki, dopóty tak jakiegos Majdanu nie bedzie. Wszelkie granice paranoi, absurdu i bezczelnosci zostaly w ostatnich latach przekroczone 100 krotnie, a pasywnosc i totalne skretynienie tego narodu, mnie jako czlowieka, ktory sie tam urodzil, po prostu obrzydza. To jest PO prostu naród przegrańców. Szkoda, ze moj dziadek byl w Solidarnosci, pół zycia ukrywal sie PO kraju, drukowal ulotki, walczyl z komuchami, a to byl ogromny błąd, bo w POlszy warto byc kur..., komuchem, SBolem i ostatnia mendą. Wtedy żyjesz jak król, a ludzie jeszcze cie kochają i POdziwiaja.

  • Upvote 6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz wyrobiło się takie przekonanie medialne złe jest PO i cała reszta też. Więc głosujmy na PO bo jeśli wszyscy są tak samo źli po co zmieniać.

Podatków nie zmniejszą na pewno a to jedyny sposób żeby ożywić gospodarkę i spowolnić emigrację. To ciekawe co zrobią ? Przecież te wszystkie socjalne programy zachęcające do rozwoju biznesu i żeby ludzie nie wyjeżdżali to można o kant rozbić bez radykalnego obniżenia podatków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do bierności narodu, to 2WŚ, ponad 100 lat pod zaborami oraz to co było po '45 zrobiło swoje. Elity narodu wytępione prawie doszczętnie, ci co walczyli tez mocno dostali od komuchów. Dziwicie się, ale ten naród przez lata poniewierania nim zatracił swój honor i godność. Brakuje osoby w pokroju Piłsudskiego.

 

Piszecie że ludzie są bierni i tylko narzekają a założę się że większość udzielających się w tym temacie robi to samo. "Ale w internecie inni myślą jak ja, wyjdźmy na ulice! " internet to świat wirtualny i zdziałać tam coś jest trudno w realnym świecie. Chcesz aby coś się ruszyło to działaj w realu. Tyle ode mnie te ciągłe pierd. .. jak to źle i nic się nie zmienia.

 

maźnięte z notka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.theguardian.com/world/2014/jun/24/marine-le-pen-fails-form-far-right-bloc-european-parliament

 

The Polish New Right Congress – which advocates abolishing women's voting rights – and the Lithuanian Order and Justice parties said they refused to join the Le Pen group.

 

Zagraniczne media robią równie dobrą robotę jak nasze :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...