Skocz do zawartości
lspider

Polityka i politycy

Rekomendowane odpowiedzi

Tylko znowu stalismy sie posmiewiskiem dla Europy jak nei swiata. Ehhhhhhhh najwiekszym bledem bylo doprowadzenie do sytuacji rzadzenia nami przez PiS. Europa mocno krytykowala wlasnie populistow z PiSu no a teraz nawet kryminalistow.

Jakos nie wierze w to co mowia "pokrzywdzeni" (czyt: poslowie co sie podlozyli Beger), ze oni sa tylko ofiarami tej sytuacji a calosc wyszla od Beger.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to co sie dzieje to normalnie brak slow ale nasze spoleczenstow to normalnie ma oczy zeslepione komentarze na gw np tez sa takie

 

"

> dwóch idiotów prowokatorów

> z antypolskiej TVN

> za sprawą agenta Herr Tuska,

> przestępcy Leppera,

> kryminalistki Berger

> oraz wrogiej zagranicy

> dopuściło się prowokacji przeciw PIS !!!

> celem przeprowadzenia puczu !!

>

> zamachowcy bardzo się starali

> obciążyć PIS ale udowodnili tylko

> nieskazitelność i nieprzekupność

> Jarosława Kaczyńskiego !!!!

 

puczysta herr Tusk

za zagraniczne pieniądze

długo przygotowywał tę prowokację

wymierzoną w legalny rząd RP !

"

 

ci ludzie chyba nie wiedza co tu sie dzieje zapatrzenie w rm i pisdzielcow chyba ze to tylko prowokacja :D

ps

wszyscy marsz na nowe wybory tak nie moze byc dalej!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pis-owcy pokazali swoje oblicze, zostali podpuszczeni jak dzieciaki, ale wreszcie zostały te wsztyskie targi ujawnione, jak to się szanuje prawo w PIS.

 

Ale znając życie to i tak się wykręcą czołowi działacze, podobnie jak to było z Rywinem też go poświęcili.

 

 

Brawo Renia niezła prowokacja i taki sukces.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czego sie spodziewales po Gazecie Wyborczej w tym wypadku.

Zawsze byly gazety prawe i lewe, telewizja prawa i lewa.

Nigdy nie bedzie bezstronnych mediow.

Wiec od dzisiaj w Polsce mamy tylko 'lewe' dzienniki, bo we wszystkich sa podobne komentarze i to na pierwszych stronach. :P

Tu nie chodzi o preferencje gazety, a o trafny komentarz. ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co na to szef klubu Kuchcinski :

"Mamy do czynienia z używaniem środków technicznych, których używają służby specjalne, i to na terenie Sejmu. I to musi być wyjaśnione"

 

kolesie maja niezle narabane mowa tutaj o sprzedawniu stolkow kupowaniu weksli przes sej a ten o kramerkach jedzie masakra

 

"Mamy do czynienia z potężną prowokacją" i mam nadzieje ze po raz ostatnio bo pozniej was juz nie bedzie!

 

zródlo: Onet.pl

Edytowane przez sedzia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem ciekaw co na to premier?

Pewnie to samo co lyzka z reklamy, czyli niemozliwe. :lol2:

 

Czekam na wystapienia braci K. i ich wyjasnienia. ;] No i gdzie sie podzial Edgar? :P

Edytowane przez Santi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PiSuary chcą powołać komisję śledczą ds. "okoliczności szantażowania parlamentarzystów wekslami" oraz "kto był inspiratorem zastosowania technik operacyjnych wobec parlamentarzystów i członków administracji rządowej". Mówiąc wprost chcą zamienić się rolami przestępcy z ofiarą i jeszcze Pan Kuchciński apeluje do posłów, aby poparli PROGRAM SOLIDARNEJ POLSKI, smiech na sali dosłownie.

 

Druga rzecz co za debile (to wiedziałem, ale że aż tak) w tym PiS są ukryta kamerka pod stołem pewnie kupiona na allegro za 99zł, a ci już grzmią że to technika służb specjalnych.

 

Trochę więcej z onetu:

 

PiS złoży wniosek o powołanie komisji śledczej, która zbada "okoliczności szantażowania parlamentarzystów wekslami" oraz wyjaśni, "kto był inspiratorem zastosowania technik operacyjnych wobec parlamentarzystów i członków administracji rządowej"."Nam zależy przede wszystkim na ujawnieniu prawdy, a nie na pokątnych, tajnych rozmowach, ustalaniu, kto gdzie jakie stołki ma otrzymać" - powiedział szef klubu PiS Marek Kuchciński. Szef klubu PiS Marek Kuchciński podkreślił, że jego partia chce kontynuować rozmowy z PSL-em na temat utworzenia koalicji większościowej.Kuchciński zaapelował do wszystkich posłów, którym jest bliski program solidarnej Polski, o poparcie rządu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PiSuary chcą powołać komisję śledczą ds. "okoliczności szantażowania parlamentarzystów wekslami" oraz "kto był inspiratorem zastosowania technik operacyjnych wobec parlamentarzystów i członków administracji rządowej". Mówiąc wprost chcą zamienić się rolami przestępcy z ofiarą i jeszcze Pan Kuchciński apeluje do posłów, aby poparli PROGRAM SOLIDARNEJ POLSKI, smiech na sali dosłownie.

 

Druga rzecz co za debile (to wiedziałem, ale że aż tak) w tym PiS są ukryta kamerka pod stołem pewnie kupiona na allegro za 99zł, a ci już grzmią że to technika służb specjalnych.

Na poczatku myslalem, ze zartujesz, ale teraz to nie jest smieszne.

Niedlugo powstanie komisja do badania komisji sledczych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szczegolnie to ze w rm podadza tylko ze po i zradziecka samoobrona zaatakowaly chaniebnie wspaniala parte pis i nasze cudowne spoleczestwo tylko powie o tak zle PO zla Samoobrona jednak ci z pisu to sa prawdziwi dobrzy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytając niektóre wypowiedzi to rzeczywiście fanatyków nie brakuje ale ja licze poprostu że Ci niezdecydowani i ludzie myślący że będzie lepiej zagłosowali wtedy na PiS zagłosują teraz inaczej (czyt. PO) i może będzie lepiej mam nadzieje że PiSuary w wyborach nie przekroczą 15% i to by było już wspaniałe.

 

Zagadzam się z Panem Ziobro że nie ma nic złego w rozmawianiu o stanowiskach, ale NIE W TAKIM STYLU dają Renacie kobiecie ze wsi z lipnym wykształceniem ważne stanowiska rządowe, idą na pomysł aby wprowadzić rodzinę Beger do władzy to już NIE JEST NORMALNA ROZMOWA O STANOWISKACH, ALE CZYSTA KORUPCJA.

Edytowane przez mastertab

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A najgorsze w tym wszystkim jest to że aby rozwiązać Parlament potrzeba 2/3 głosów czyli PiSuary musiałyby zagłosować za rozwiązaniem, a jeśli nie będą chcieli to mogą się trzymać władzy jeśli PO, SLD, SO i PSL zostaną w opozycji do rządu to wyjdzie na to że PiS nic nie będzie mógł zmienić, ale u władzy bedą i będzie czekał nas kolejny szkodliwy przestój. Może trzeba wyjść na ulice tylko w większym stopniu niż na Węgrzech ehh coś mi się wydaje że PiSuary tanio skóry nie sprzedadzą.

 

 

Zdaniem Kuchcińskiego, prowokacja ta ma na celu zatrzymać proces naprawy państwa. Jego zdaniem, stoją za tym siły określane teraz mianem centrolewicy, czyli lewica, postkomunisci i liberałowie. Szef klubu PiS porównał sytuację do obalenia rządu Jana Olszewskiego.

Szkoda że Pan Kuchciński zapomniał o UFO i Bin Ladenie który z Klewek kieruje ludźmi stojącymi za prowokacją super tajnych służb specjalnych używających super specjalnego tajnego sprzętu z allegro za 99zł. No i oczywiście wszyscy są winni tylko nie PiS przecież to nie ludzie z jego partii poszli do Beger tylko podstawieni tajni agenci.

Edytowane przez mastertab

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A najgorsze w tym wszystkim jest to że aby rozwiązać Parlament potrzeba 2/3 głosów czyli PiSuary musiałyby zagłosować za rozwiązaniem, a jeśli nie będą chcieli to mogą się trzymać władzy jeśli PO, SLD, SO i PSL zostaną w opozycji do rządu to wyjdzie na to że PiS nic nie będzie mógł zmienić, ale u władzy bedą i będzie czekał nas kolejny szkodliwy przestój. Może trzeba wyjść na ulice tylko w większym stopniu niż na Węgrzech ehh coś mi się wydaje że PiSuary tanio skóry nie sprzedadzą.

Nie mając stabilnej większości nie uchwalą budżetu na przyszły rok. Nie uchwalając budżetu nie pozostawią L. Kaczyńskiemu innego wyjścia - będzie musiał ogłosić nowe wybory.

 

A że Polska traci czas ..... :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mając stabilnej większości nie uchwalą budżetu na przyszły rok. Nie uchwalając budżetu nie pozostawią L. Kaczyńskiemu innego wyjścia - będzie musiał ogłosić nowe wybory.

No tak zapomniałem o całkiem o budżecie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestey moze sie okazac znowu ze:

 

-wyborcy PO zobacza sondaze i oleja wybory stwierdzeniem "no przeciez maja taka wiekszosc na pewno wygraja, moj glos sie nie liczy". No i jezeli zrobi to tysiace a moze i setki tysiecy to PiS dostaje glosy na free.

 

-pewnie wyborcy, a mozej fanatycy PiS pojda z frekwencja 120%

 

Najwaznijsze jest aby media a raczej sondaze byly obiektywne, a nie np w stylu ze PO ma nad PiSem 10%. Takie sondaze powoduja ze ludzie nie ida na wybory.

 

Ehhhhhhhhhh pozyjemy zobaczymy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Edgar przemowil. :lol: Jak zwykle z jego ust 'plynal' belkot o ukladzie itd. (jak na ministra propagandy przystalo)... Szkoda slow na szerszy komentarz jego wypowiedzi. :mur:

http://wiadomosci.onet.pl/1409611,11,item.html

Edytowane przez Santi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W kwestii sondaży:

 

* sondaż nie może zastąpić wyborów jako takich - jest prognozą ale niczym więcej

* od niedawna - po tej "wtopie" - zaczęto w prezentowaniu wyników uwzględniać osoby niezdecydowane

* nie da się przewidzieć jak osoby niezdecydowane, które pójdą na wybory oddadzą głos. Czasem podejmują decyzję nad wyborczą urną. Osoby niezdecydowane mogą mieć decydujący wpływ na ostateczny wynik wyborów

* głosowanie na niektóre partie polityczne jest "niepoprawne politycznie" - badani mogą wstydzić się przyznać do swoich rzeczywistych preferencji wyborczych i po prostu ankieterom kłamią - zbierając dane zakłada się prawdomówność badanych

* dużo zależy od metodologii: sposobu przeprowadzania wywiadu (wywiady telefoniczne czy bezpośrednie), konstrukcji próby badawczej, jakości pracy ankieterów jak i samego brzmienia pytań. Moim osobistym zdaniem wywiady telefoniczne z kontrolowanym płcią, wiekiem i rozproszeniem terytorialnym nie są dobrym sposobem na badania wyborcze ("łapie się" osoby siedzące w domu-nie kontroluje innych cech jak stopień zamożności czy wykształcenie). A tylko wywiady telefoniczne dają mozliwość przeprowadzenia badania w kilka dni

 

Przewaga w sondażach PO nie była wielka, w międzyczasie była sprawa "dziadka Tuska", "znikająca lodówka -> kto miał odwagę przyznać się że jest uprzedzony do Niemców albo boi się końca państwa socjalnego? Część nie przyznała się do preferencji wyborczych, część niezdecydowanych mając czytelny przekaz zagłosowała na Polskę solidarną. A "leniwce PO" nie poszło na wybory bo po co? Po i tak wygra. "A ja wolę wyjechać z rodziną swoim nowym autem na weekend za miasto" <- raczej zamożni, z większych miast itp.

 

I zdyscyplinowany "moherowy" elektorat wybrał ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te "Taśmy Prawdy" trochę wzburzyły sceną polityczno-medialną, nic tylko TVN24 nadaje to całe polityczne szambo, skończy się pewnie jak zwykle, czyli nic się nie stało, tak samo jak Kurskiemu nic się nie stało ws. afery bilbordowej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie zastanawia, ze wszyscy sie z Leppera smieja, a ten facet idzie niemal pionowo do gory! Z kim rozmawiam, kogo sie pytam, co czytam (chocby tu na forum) to ze baran, ze kretyn itp... Wiec dlaczego do cholery ten chlop jest tak wysoko?

 

Co do wczorajszych wydarzen... Manipulacja czy prowokacja? Wpadli po prostu i tyle! A pisowcy teraz chca odwrocic kota ogonem - normalne: z porazki zrobic sukces, z wpadki ujawnienie 'wielkiej afery ze sprzetem sluzb specjalnych'. Zatem i ja chyba jestem agentem, bo mam aparat i dyktafon w komorece...

 

I jeszcze te wypowiedzi 'anrypolski TVN', 'agent Tusk', 'prowokacja PO i SLD!'.... Nie wiem czy ludzie sa slepi, glupi, pijani czy zniewoleni przez organizacje Ojca Dyrektora...

 

Co sie dzieje z tym krajem?! Moj Dziadek mial nadzieje, ze bedzie lepiej, moj Ojciec mial nadzieje, ze bedzie lepie i ja mam (coraz bardziej nikla) nadzieje, ze bedzie lepiej...A bardziej mam wrazenie ze zamiast sie rozwijac staczamy sie po rowni pochylej... Zero perspektyw, zero rozwoju, zero zadowolenia, zero honoru... Tylko wstyd, żałość, niemoc. Z kazdym tygodniem chce mi sie coraz bardziej w cholere stad jechac, kiedy slucham od niemaleze polowy mojej bylej studenckiej grupy "Tu zyje sie latwiej! Tu zyje sie spokojniej! Tu sie po prostu ZYJE!"...

Edytowane przez Martinii

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...