Skocz do zawartości
lspider

Polityka i politycy

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie zastanawia, ze wszyscy sie z Leppera smieja, a ten facet idzie niemal pionowo do gory! Z kim rozmawiam, kogo sie pytam, co czytam (chocby tu na forum) to ze baran, ze kretyn itp... Wiec dlaczego do cholery ten chlop jest tak wysoko?

Mozliwe ,że cała akcja została zoorganizowana przez Endrju B-) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gosiewski dał głos, jak zwykle nikt nie wie o co chodzi, miedzy zembami wydusił coś o układzie..

 

http://wiadomosci.onet.pl/1409646,11,item.html , może spłonie beze mnie ? ;)

 

edit - tak sobie mysle,, kamerka wielkosci glosnika, w skamieniałym mózgu kaczynskiego jaroslawa czy wesołego jureczka taki sprzęt to tylko złe siły godzące w sprawiedliwość i praworządność.

Edytowane przez forest kila zbila

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mozliwe ,że cała akcja została zoorganizowana przez Endrju B-) .

"Tomasz Sekielski i Andrzej Morozowski, twórcy programu "Teraz my", zaprzeczyli jakoby nagrania negocjacji polityków PiS z posłanką Samoobrony Renatą Beger były inspirowane przez służby specjalne. Dziennikarze nazwali tego typu zarzuty stawiane przez PiS "bzdurą i paranoją".Sekielski i Morozowski ujawnili, że nagranie było ich pomysłem. Dziennikarze TVN zgłosili się do Samoobrony, aby sprawdzić, jak rzeczywiście wyglądają rozmowy dotyczące przejścia posłów tego klubu do klubu PiS. Zaznaczyli że nie wiedzieli, co będzie nagrane i czy zarzuty korupcji politycznej stawiane przez Andrzeja Leppera politykom Prawa i Sprawiedliwości są prawdziwe.Renata Beger zgodziła się na użyczenie swojego pokoju hotelowego, gdzie zamontowano sprzęt telewizji TVN i podkreślili, że telewizja nie ingerowała w rozmowy posłanki.Kamera ukryta w głośnikuTomasz Sekielski pokazał w TVN24 mały głośnik, w którym ukryta została Kamera TVN. Sprzęt na teren Sejmu wniosła sama posłanka Beger i ustawiła go na biurku w swoim pokoju w hotelu poselskim. Dziennikarze "Teraz my" odpowiedzieli w ten sposób na sugestie Marka Jurka, że powinno się wyjaśnić, kto i jak wniósł kamerę na teren Sejmu.
Edytowane przez mastertab

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Afera pewnie przejdzie bez wiekszego echa :( Takie cos powinno byc na pierwszych stronach wszytkich gazet od Wyborczej po Fakt.

 

Polskie spoleczenstwo chyba ma juz dosc polityki i wogole nie interesuje sie sprawmi z nia zwiazanymi

 

Zapewne bedzie tak jak ktos juz wspomnial, wiekszosc przeciwnych Pisowi zostanie uspiona przez przedwyborcze sondaze i nie pojdzie glosowac, jezeli wogole przyspieszone wybory sie odbeda.

Edytowane przez Kas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Afera pewnie przejdzie bez wiekszego echa :( Takie cos powinno byc na pierwszych stronach wszytkich gazet od Wyborczej po Fakt.

 

Polskie spoleczenstwo chyba ma juz dosc polityki i wogole nie interesuje sie sprawmi z nia zwiazanymi

Media? Czytaj jutro gazety ....

 

Ludzie zbierają się pod Sejmem: http://wiadomosci.onet.pl/1409646,11,item.html :ploom: :plum:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeciez Sekielski i Morozowski sa w ukladzie. :lol2: Tak sobie mysle i dochodze do wniosku, ze ten uklad ma kod 'sloneczny' i znajduje sie w nim kazdy mieszkaniec naszej planety. :lol: Bracia k. pewnie nadaja z innej galaktyki, a na Ziemi sa jedynie ich hologramy. :P Mam nadzieje, ze Waldzio P. definitywnie zerwie rozmowy z pis (od dzisiaj zaczynam pisac ten skrot z malej litery z wiadomych wzgledow) i opowie sie za wczesniejszymi wyborami. Porazka wyborcza pisu moze wyjsc Polsce tylko na dobre.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mieszkam i chyba sie wybiore do psychiatryka na Wiejska <_<

A tak serio to niech sie ujawnia teraz ci frajerzy, ktorzy tak tepo i naiwnie wierzyli, ze te chorobliwie zasplepione wladza kaleki cos zmienia?! Wykurzyli "kolesiostwo" w wersji lewej na rzecz "kolesiostwa" w wersji prawej co bylo oczywiscie do przewidzenia jesli ktos ma mozg zamiast syfu w glowie!! Jesli mam byc szczery to powiem jedno : gotuje sie we mnie!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie zbierają się pod Sejmem: 2334401[/snapback]

A tak serio to niech sie ujawnia teraz ci frajerzy, ktorzy tak tepo i naiwnie wierzyli, ze te chorobliwie zasplepione wladza kaleki cos zmienia?
Chociazby moja babcia wierzy bo dostala od pisakow podwyzke emerytury.

Młode matki wierza bo dostaly becikowe.

 

Sporą czesc glosujacych interesuja tylko dorazne korzysci materialne. Jalmuzną mozna ich przekonac do stania murem za Pisem

 

Ich nie obchodzi ze przez tak dlugi okres czasu uchwalono w zasadzie tylko becikowe.

Edytowane przez Kas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Tomasz Sekielski i Andrzej Morozowski, twórcy programu "Teraz my", zaprzeczyli jakoby nagrania negocjacji polityków PiS z posłanką Samoobrony Renatą Beger były inspirowane przez służby specjalne. Dziennikarze nazwali tego typu zarzuty stawiane przez PiS "bzdurą i paranoją".Sekielski i Morozowski ujawnili, że nagranie było ich pomysłem. Dziennikarze TVN zgłosili się do Samoobrony, aby sprawdzić, jak rzeczywiście wyglądają rozmowy dotyczące przejścia posłów tego klubu do klubu PiS. Zaznaczyli że nie wiedzieli, co będzie nagrane i czy zarzuty korupcji politycznej stawiane przez Andrzeja Leppera politykom Prawa i Sprawiedliwości są prawdziwe.Renata Beger zgodziła się na użyczenie swojego pokoju hotelowego, gdzie zamontowano sprzęt telewizji TVN i podkreślili, że telewizja nie ingerowała w rozmowy posłanki.Kamera ukryta w głośnikuTomasz Sekielski pokazał w TVN24 mały głośnik, w którym ukryta została Kamera TVN. Sprzęt na teren Sejmu wniosła sama posłanka Beger i ustawiła go na biurku w swoim pokoju w hotelu poselskim. Dziennikarze "Teraz my" odpowiedzieli w ten sposób na sugestie Marka Jurka, że powinno się wyjaśnić, kto i jak wniósł kamerę na teren Sejmu.

Nie wiedziałem ,że to oni bodbili z bajerą do Begerowej :huh: Oglądając wczoraj Teraz My z tego co pamietam nie było mowy kto stał za nagraniem oprócz Renatki.Ale jak to Sekielski i Morozowski to gratulacje.Są dobrzy :D Zaraz odpale TVN24 i sie trzeba wywyedzieć co nieco.

Co na to wszystko Don Lepper i Herr Roman?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do wyborcó PiSu:

macie wreszcie Polskę sprawiedliwą i prawą! czas przyznać się do błędu. przez was (tak, tak!) Polska straciła rok. powinniście się wstydzić.

 

Gosiewski: obrona układu

 

rozumiem, że ten układ tworzy 90% populacji Polski... po za układem znajduje się oczywiście PiS.

 

Jurek: prowokacja

 

prowokacje są po to by łapać przestępców.

czemu nie można ich użyć, by pokazać jak naprawdę rządzi PiS?!

nieudolne rządy oparte na kłamstwie i machlojkach.

miało być PRAWO i SPRAWIEDLIWOŚĆ. jest rozdawanie stołków na "prawo i lewo".

 

premier i prezydent jak zwykle milczą...

nic się nie stało!

 

przecież to jest nie do pomyślenia w normalnym kraju.

trzeba przyznać się, a nie nabierać wody w usta.

banda kretynów i tchórzy siedzi w PiSie i tyle.

 

premier do dymisji, samorozwiązanie sejmu i nowe wybory.

mam nadzieję, że tym razem tym PiS nie dostanie nawet 15%!

bo kto normalny zagłosuje na PRAWIE SPRAWIEDLIWOŚĆ?

 

a wyborcom PiSu serdecznie dziękujemy, proponuje od razu wyemigrować, bo większość społeczeństwa już was nie lubi.

 

pozdro :)

Edytowane przez mr^_^max

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hooded man

mnie rozbawil marszalek jurek, zreszta PIS ma juz ukartowana cala linie obrony i wszyscy posluguja sie tymi samymi wyuczonymi frazesami.

Sprzet ktory wykorzystuje TVN nawet w programie mamy cie, PIS nazwal tejnymi zaawansowanymi wywiadowczymi technicznymi srodkami operacyjnymi - czy ci ludzie sie dobrze czuja? Umoczyli tak ze to sie w glowie nie miesci, nie padly tylko dokladke kwoty pieniedzy i numery kont bankowych ale nieeee dla pisu to nic nie znaczy, nic sie nie stalo.

A rzecznik prezydenta (zresza reszta poslow pisu tez) caly czas usprawiedliwia ta gadke nagrana tym, - ze to beger do nich przyszla.

Brak JAKICHKOLWIEK argumentow juz nawet na konferencji pisu dziennikarze mieli niezla beke z tego jak sie tlumaczyli - zenada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Ludwiczek

Powiedzmy sobie szczerze.

Gdyby Renacie wręczono kase do łapy była by to łapówka czyli korupcja.

Ale jak dają w zamian Władze (jaką daje stanowisko oferowane przez PiS) oraz pieniądze ( za wykonywanie pracy jako minister) to już korupcją nie jest. Według PiS oczywiście :wink:

Teraz, gdyby SLD tak zrobiło kilka lat temu to PiS już odrazu robił by z tego afere ale jak robi to PiS no to nie ma o czym mówić?

Zbigniew Ziobro mówi w prost "to nie jest korupcja" więc to są normalne negocjacje w których oferuje się stanowisko.

 

Nawet jeśli wygrają sprawe w sądzie lub zrobią komisje która udowodni, że to korupcja nie jest to nie wiem jaki obywatel będzie tolerował taką "nie korupcję" i nie wyciągnie z takiego zachowania PiS wniosków. Ale są jeszcze w tym kraju ludzie zaślepieni.

 

Zrozum PiS tak musi mówić bo nie które osoby oceniają polityków po wypowiedziach w TV i pewnie PiS właśnie takich ludzi szuka. A duża część społeczeństwa daje sobie robić wode z mózgu.

Edytowane przez Ludwiczek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hooded man

spoko kilka "obiektywnych" audycji w trwam i radiu maryja i elektorat sie znowu ustabilizuje. Az bede ogladal zeby sie posmiac, chociaz wypowiedzi jurka i innych powoduja ze łzy mi sie ze smiechu cisna do oczu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[reklama]

http://ajgon.webdate.pl/archives/49 - materialy z TVN lacznie z wszystkimi tasmami Beger w formie *.avi (zamiast tego dziadowskiego streamingu onetu)

[/reklama]

 

A wracajac do tematu... O 20 kaczor starszy obiecal, ze znow pokaze sie z lapkami na biurku - zobaczymy co powie. Coraz bardziej, zaczynam sie obawiac, ze faktycznie, przeczekaja dwa tygodnie a potem ukreca sprawie leb. Cala nadzieja w tych ludziach koczujacych pod sejmem - nie jestem z warszawy, ale trzymam za nich kciuki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trza wykupic euro i dolary bo jak tak dalej bedzie i złotówka straci..........................................................................

.....

i jak to sie mówi

"Na pohybel czarnym i czerwonym"

Edytowane przez Racuch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Korupcja? W żadnym wypadku, co najwyżej pozyskiwanie większości rządowej!! :mur: Wczoraj po godzinie 23.00 miałem przyjemność oglądać serwis informacyjny na TVN24, oczywiście jak to TVN24, histeryczne komunikaty, pani prezenterka naciskająca na swojego rozmówcę, fragmenty programu Teraz My!. Lansowanie przez media pokroju TVN, tego pojęcia korupcja polityczna, wszystko ma na celu ogłupienie społeczeństwa, gdyż o żadnej korupcji politycznej nie ma mowy!! Cała ta afera to normalny element ustroju parlamentarnego, gdzie partia rządząca zawsze stara się o pozyskanie dodatkowych członków, aby stworzyć większość bezwzględną. A to, że niektórzy posłowie odłączyli się od np. od Samoobrony i woleli pozostać przy PiSie, to najwyraźniej widzieli w tym konkretne korzyści. Dlaczegóż to Lepper jeszcze niedawno domagał się resortów siłowych? Czyżby chciał zataić prawdę o nieczystych interesach SO i jego samego? Czyżby chciał storpedować projekt likwidacji służb wojskowych? Teraz Lepper gra rolę wielkiego oswobodziciela, autorytetu moralnego, gdyż przekonał się, a z nim całe społeczeństwo, jak to PiS jest zły i zakłamany. Bzdury, populizm, bezczelna demagogia, warcholstwo. M.in. dlatego zaczęło się mówić o natychmiastowych wyborach parlamentarnych, ale mam nadzieję, że Kaczyńscy nie dadzą tym skur*ysynom satysfakcji!!

 

Cała farsa rodem ze Związku Sowieckiego, to robota WSI, niepodważalnie!! Już przy ogłoszeniu likwidacji służb kilku byłych agentów Związku Sowieckiego było wielce oburzonych, przy nominacji Macierewicza!! Oczywiście WSI, wywiad obcych nam mocarstw, broni się z całych sił, aby nie dopuścić do własnej likwidacji, dlatego nasiliły się ataki na obóz rządowy, a na jaw wyszły prowokacje, jak ta wczorajsza. Z każdym kolejnym dniem, takich afer będzie przybywać.

 

Wszyscy sprawcy tej konspiracji muszą karnie odpowiedzieć za prowokację, mającą na celu obalenie obecnego rządu RP.

Edytowane przez Damekslip

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze mnie zastanawialo, co takiego musi zrobic PiS, zeby jego zwolennicy zmadrzeli. I chyba, nie jestem sobie w stanie czegos takiego wyobrazic. Po takich wypowiedziach jak powyzsza, jestem pewien ze jest tylko jeden sposob na uzdrowienie tego kraju. Ale to juz nie moj problem, dobry informatyk wciaz jest w cenie za granica.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak Cie zlapia na kradziezy to sie wypieraj, ze to nie Twoja reka.

Takim tokiem myslenia kieruje sie teraz piss.

Damekslip, dziwne ze wogole reaguje bo jestem ignorantem politycznym ale przestan pier****, ok ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Damekslip

 

Robota służb? Sekielski i Morozowski twierdzą co innego. No ale zwolennicy teorii spiskowych będą wiedzieć lepiej

 

 

Proponowanie wpłynięcia na konstytucyjnie niezależne sądy (by ukręcił łeb sprawom sądowym), proponowanie utworzenia "funduszu wekslowego" (z podatków oczywiście), proponowanie stanowiska za podatników pieniądze osobie bez jakichkolwiek kwalifikacji (Beger) do jego piastowania jest normalnym elementem ustroju parlamentarnego? Polskiego jak widać tak :mur:

 

To nie targi między partiami przy tworzeniu koalicji ale przekupywanie pojedynczych posłów by nie dopuścić do przedterminowych wyborów. Dla mnie różnica jest wyraźna!

 

To że opozycja wykorzystuje okazję i wali w PiS jak w bęben? Dziwne gdyby tego nie zrobili. PiS (a właściwie Główny Strateg) zasłużył sobie na to - brawa dla Wielkiego Sternika :?

 

Edit: literówki

Edytowane przez AndyN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warcholstwo ? :)

 

Jezeli chodzi o to slowo to wole Leppera warchola niz Kaczora

 

On przynajmniej chce dobrze dla rolnikow* nie to co despota Kaczor wladze dla samej wladzy

 

*tak sie przynajmniej wydaje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Ludwiczek

Damekslip jesteś dobrym przykładem na człowieka który jest zaPiS mimo wszystko. Pupulizm to najbardziej uprawia PiS ( jak i SO) a ty w to wierzysz. Jesteś zaślepiony szkoda mi takich ludzi. Chociaż wiem, że każdy ma prawo patrzeć na wszystko ze swojego punktu widzenia ale dla mnie twój punkt widzenia nie potrafi zauważyć kilku negatywnych stron. Ale co tam pisać się nie będe wysilał bo wątpie żebym do czego kolwiek ci uświadamiać.

 

Ps Nie mówie, że PO, SLD i SO są święte.

Edytowane przez Ludwiczek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...