Skocz do zawartości
lspider

Polityka i politycy

Rekomendowane odpowiedzi

Gość SAVER

Kolejna odsłona agentury w Polsce:

http://wiadomosci.onet.pl/1534701,11,item.html

<_<

 

Niech wreszcie otworzą te archiwa. Niech ten chocholi taniec się skończy!

 

I jeszcze "towarzysze" z TK blokują ustawę lustracyjną.

Pewnie jeszcze paru z nich to "kontakty operacyjne" :angry:

Edytowane przez SAVER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że marna nadzieja dla Polski...

Zerknąłem do tego wątku po długiej przerwie, no i oczywiście aktywna pozostała już praktycznie tylko grupa kaczystów. Przedstawiciele homo-sapiens w końcu dali spokój, ale przecież 'nie dyskutuj z idiotą - najpierw sprowadzi rozmowę do poziomu absurdu, potem wygra doświadczeniem'.

Ot, kuriozum - margines społeczności, ale wrzeszczą najgłośniej. Oto i potęga fanatyzmu - nazizm, faszyzm, "komunizm", kaczyzm... wszystko to samo. Jeno wiele imion nosi i inne piórka wdziewa.

 

*kaczysta - "istota, która jak mały kundelek odczuwa perwersyjną przyjemność z aktu obsikania pomnika"

Edytowane przez xor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że marna nadzieja dla Polski...

Zerknąłem do tego wątku po długiej przerwie, no i oczywiście aktywna pozostała już praktycznie tylko grupa kaczystów. Przedstawiciele homo-sapiens w końcu dali spokój, ale przecież 'nie dyskutuj z idiotą - najpierw sprowadzi rozmowę do poziomu absurdu, potem wygra doświadczeniem'.

Ot, kuriozum - margines społeczności, ale wrzeszczą najgłośniej. Oto i potęga fanatyzmu - nazizm, faszyzm, "komunizm", kaczyzm... wszystko to samo. Jeno wiele imion nosi i inne piórka wdziewa.

 

*kaczysta - "istota, która jak mały kundelek odczuwa perwersyjną przyjemność z aktu obsikania pomnika"

 

no i zrobiles chlopie porzadek - teraz to juz na pewno wszyscy kaczysci ze wstydu zapadna sie pod ziemie :D

 

o ile wczesniej nie poumieraja ze smiechu...

Edytowane przez rosolini

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Widzę, że marna nadzieja dla Polski...

Zerknąłem do tego wątku po długiej przerwie, no i oczywiście aktywna pozostała już praktycznie tylko grupa kaczystów. Przedstawiciele homo-sapiens w końcu dali spokój, ale przecież 'nie dyskutuj z idiotą - najpierw sprowadzi rozmowę do poziomu absurdu, potem wygra doświadczeniem'.

Ot, kuriozum - margines społeczności, ale wrzeszczą najgłośniej. Oto i potęga fanatyzmu - nazizm, faszyzm, "komunizm", kaczyzm... wszystko to samo. Jeno wiele imion nosi i inne piórka wdziewa.

 

*kaczysta - "istota, która jak mały kundelek odczuwa perwersyjną przyjemność z aktu obsikania pomnika"

:rolleyes:

 

Z tymi archiwami to niezła polewka jest, jak na razie działacze SLD skutecznie blokują dalsze postępy w tym kierunku. Ciekawe dlaczego B-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SAVER

A czlowiek na najwyzszym stolku w panstwie z pelna powaga wyglasza teksty godne stalinowskiego aparatu represji...

O jeszcze jedna "głęboka" złota myśl :lol:

 

A z postu xora mam niezłą polewkę :D

O mało z krzesła nie spadłem... ze śmiechu ;)

 

 

A wracając do tematu lustracji : tak najlepiej zamknąc dostęp do archiwum i Boże broń nie ujawniać bo się czerwone świnie boją :damage_wall:

Płonne ich nadzieje ;)

 

Archiwa zostaną otwarte i biada ubekom i sbolom.

Edytowane przez SAVER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Głupotą jest myslenie że polska nie była cała w agenturachupaprana. System stalinowski tego wymagał do istnienia. Czy wy ksiązek historycznych nie czytacie.. kazdy podsluchiwal kazdego.

Bzdurą jest natomiast ciaganie teraz kazdego - bo sądzę ze 90% ludzi związanych wtedy z jakąkolwiek dzialalnoscią społeczną było zwizanych z bezpieką, gdyż była to normalna odnóza władzy, jak urząd skarbowy, czy ZUS.. kiedyś oprocz PIT i NIP i inych mialo sie jeszcze ksiązeczkę, tak było i nie należy szukać przyczyn w Jaruzelskim czy Oleksym, a w ruskim człogu Tetecce, który stacjonował w kilkudziesięciu bazach na terenie naszego kraju.

Poszedł bym dlaej do władzy, gdyby nie było tych dorobiiewiczów którzy kolaborowali z stalinowcami - to moze teraz by było u nas jak na bialorusi - ze gdy ruskich zabrakło, to nie ma kto myśleć! Moze jestem w błedzie, ale rozmycie kolabornatów na tych z zssr i polski pozwoliło na w miarę bezbolesne pozbycie się tych nienaszych a potem naszych, przy zachowaniu stabilności politycznej (w miarę stabilnej ;) )

Sposób rozliczania się z nimi przypomina mi kolejny stalingrad..

Sorry, ale na pewno nie mieli pobudek pozytwynych gdy wstępowali, ale juz za pozno by pomyłiki POLITYCZNE po kilkudziesiweciu latach rozliczać.

Czy Kaczyńscy nie rozumieją ze NIE MA SYSTEMÓW DOSKONAŁYCH? Ktoś ich kiedyś może chciec rozliczyc za to ze bezdomni zamarzają w zimę - bo są pariasami z winy polityki rządu.. i co wtedy?

Ktoś będzie rozliczał kogo życie było ważniejsze a kogo nie?

No własnie " kto jest bez winy niech pierwszy żuci kamien".. to jest zasada która uleczyłaby sten chory system od razu..

Kaczyńscy poełniają także mase błędów, i nie widzę żadnych podstaw, ani logicznych ani moralnych - by ich błedy uważac za mniejsze zło od tych jakie robili dawniej ludzie.. błąd to błąd, o pobudkach t z włąsnym sumieniem można pogadać..

jedyny powód jaki przychodzi mi do głowy to słupki wyborcze..

I moze tak jest, bo w polsce głosują tylko ludzie pokroju "pyskatych zębatych kaczogrodzian", i ostre pomrukiwania są w ich stylu... więc politycy dają im to co chcą słyszeć..

Ja w Kaczyńskich nie widzialbym nazistowskiego potwora, bo juz czasy tak wysublimowanych i slinych postaci (sfiksowanych maniaków ale jednak idealistów) jak hitler nie ma na świecie (no chyba ze kraje arabskie) tylko wlasnie ludzi pokroju biało czerwonych krawatów, którzy jak raz się dopchają do stołka to zrbią wszystko by tam zostać.

I szanuję ich jako głowy państwa, tak jak szanowałem poprzednich - bo i ci i tamci są IDENTYCZNI.. i trzeba być na intelektualnej dioptri -12 cylindrycznej - by nie widzieć że tak jest...

 

A co ? Dusk by był inny... wolne żarty.. lewica może inna? Ludzie ile wy macie lat? 11?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O jeszcze jedna "głęboka" złota myśl :lol:

"Dajcie mi czlowieka, a paragraf sie znajdzie" - prokurator generalny Andriej Wyszynski

"Nie ma ludzi niewinnych, sa tylko niedostatecznie przesluchani" - Feliks Dzierzynski

"Kazdego sedziego mozna o cos oskarzyc" - Lech Kaczynski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SAVER

"Dajcie mi czlowieka, a paragraf sie znajdzie" - prokurator generalny Andriej Wyszynski

"Nie ma ludzi niewinnych, sa tylko niedostatecznie przesluchani" - Feliks Dzierzynski

"Kazdego sedziego mozna o cos oskarzyc" - Lech Kaczynski

To porównanie jest w ogóle nie na miejscu. Co za pomysł porównywać komunistycznych aparatczyków z Kaczyńskim :damage_wall:

Niedługo to zaczną go porównywać do Muara Kadaffiego :blink:

 

Poza tym co ma piernik do wiatraka?

Sędziego też można oskarżyć jeśli złamie prawo. Jako obywatel podlega ogólnemu prawu. Tak przynajmniej powinno być w normalnym Państwie.

Edytowane przez SAVER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam sie, czy na pewno rozumiesz przeczytane zdanie. Nie wiem, jak dla Ciebie, ale jak dla mnie jest ono rownoznaczne z "na kazdego znajdziemy haka, jak bedzie taka potrzeba". Innymi slowy, prawo staje sie elementem wywierania nacisku, zamiast stac na strazy sprawiedliwosci.

 

Poza tym od kiedy to prezydent jawnie stosuje polityczne naciski i (nazwijmy rzecz po imieniu) grozby w odniesieniu do niezaleznej wladzy sadowniczej?

 

Od "kazdego mozna o cos oskarzyc" do "dajcie mi czlowieka, a paragraf sie znajdzie" droga jest bardzo, bardzo krotka...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SAVER

Zastanawiam sie, czy na pewno rozumiesz przeczytane zdanie. Nie wiem, jak dla Ciebie, ale jak dla mnie jest ono rownoznaczne z "na kazdego znajdziemy haka, jak bedzie taka potrzeba". Innymi slowy, prawo staje sie elementem wywierania nacisku, zamiast stac na strazy sprawiedliwosci.

Dobrze rozumiem :) Oczywiście,że prawo jest elementem nacisku ale w tej chwili przybiera to groteskową formę , w której sędziowie robią z siebie kastę nie do ruszenia i koło wzajemnej adoracji. Taki TK usiłuje być trzecią izbą parlamentu. I gdzie tu rozdział władzy ustawodawczej i sądowniczej?!

 

 

Poza tym od kiedy to prezydent jawnie stosuje polityczne naciski i (nazwijmy rzecz po imieniu) grozby w odniesieniu do niezaleznej wladzy sadowniczej?

Prezydent jako głowa Państwa ma prawo zwrócić uwagę "władzy sądowniczej" kiedy popełnia ona błędy i przekracza swoje kompetencje jak wspomniakny TK.

Poza tym sędziowie to nie "święte krowy" jak im się wydaje. I również podlegają prawu. Rozdział władzy ustawodawczej i sądowniczej nie ma tu nic do rzeczy.

 

Od "kazdego mozna o cos oskarzyc" do "dajcie mi czlowieka, a paragraf sie znajdzie" droga jest bardzo, bardzo krotka...

To jest możliwe tylko w warunkach wojny i dyktatury, A do tego jeszcze na szczęście nam daleko ;)

Edytowane przez SAVER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki TK usiłuje być trzecią izbą parlamentu.

Przyklady prosze. Poki co TK tylko wykonuje swoja prace, rozpatrujac zgodnosc ustaw z Konstytucja RP. Akurat tak sie sklada dziwnie, ze ostatnie twory rzadu pod wodza PiS co i rusz owa Konstytucje naruszaja...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SAVER

Przyklady prosze. Poki co TK tylko wykonuje swoja prace, rozpatrujac zgodnosc ustaw z Konstytucja RP. Akurat tak sie sklada dziwnie, ze ostatnie twory rzadu pod wodza PiS co i rusz owa Konstytucje naruszaja...

Przykłady mozna mnożyć :) Ot choćby ostatni wyrok blokujący ustawę lustracyjną. Jak widać nieskutecznie bo ustawa wchodzi dziś w życie. A to dlatego ,że nie ma jeszcze publikacji w dzienniku ustaw.

 

Taki TK to dzisiejsze nowoczesne "liberum veto". Stawia się ponad prawem i rządem. Co rząd uchwali to "towarzysze" zablokują.

Że niby "niezgodne" z konstytucją. Zresztą... ta cała konstytucja jest kulawa, taki twór zrobiony jeszcze za SLD i Kwaśniewskiego.

Nadaje się do poprawki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to dlatego ,że nie ma jeszcze publikacji w dzienniku ustaw.

O to akurat mozna miec pretensje tylko i wylacznie do premiera Kaczynskiego, bo od niego to zalezy, nie od TK.

 

Taki TK to dzisiejsze nowoczesne "liberum veto". Stawia się ponad prawem i rządem. Co rząd uchwali to "towarzysze" zablokują.

Jakby rzad uchwalal ustawy zgodne z Konstytucja, to nie byloby problemow. Zreszta, wiekszosc tworow rzadu jakos przechodzi przez Trybunal - ot, zagwozdka ;)

TK jest poniekad ponad rzadem, tak samo jak i "ponad"rzadem jest cala wladza sadownicza. "Ponad" w tym sensie, ze nie musza oni odpowiadac przed rzadem za swoje dzialania ani nie maja obowiazku wykonywac polecen tegoz.

 

Zresztą... ta cała konstytucja jest kulawa, taki twór zrobiony jeszcze za SLD i Kwaśniewskiego.

Nadaje się do poprawki.

Tzn. co jest w niej niby nie tak, poza tym ze widnieje pod nia podpis Kwasniewskiego?

 

EDIT: caly czas czekam tez na konkretne przyklady, kiedy to TK usiluje byc trzecia izba parlamentu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt, dokladnych paragrafow nie ma. Mozna jednak dowiedziec sie, o co chodzi:

Wątpliwości dotyczyły przede wszystkim pojęcia "współpracy" z organami bezpieczeństwa totalitarnego państwa. Trybunał nie zgodził się na uproszczoną definicję, według której samo wyrażenie zgody ma być traktowane jako czyn wymagający publicznego potępienia. Ujawniane w ostatnich latach i miesiącach przypadki osób uwikłanych w kontakty z tajnymi służbami PRL wskazują, jak wielką ostrożność i rozwagę należy w tym przypadku zachować. Trybunał uznał więc, że ową współpracą mogą być wyłącznie konkretne i rzeczywiste działania podejmowane na rzecz organów bezpieczeństwa.

 

Z tego też powodu za niekonstytucyjne uznano: zakaz odwoływania się do Sądu Najwyższego w sprawach lustracyjnych, ograniczenia jawności rozprawy lustracyjnej czy dopuszczalność uchylania w każdym czasie prawomocnych orzeczeń sądowych potwierdzających prawdziwość oświadczeń lustracyjnych.

 

Trybunał Konstytucyjny zakwestionował także sposób określania sankcji grożących osobom, które nie złożyły na czas oświadczenia lustracyjnego lub złożyły oświadczenie nieprawdziwe. Skoro sankcje te ma wymierzać sąd, nie mogą być one orzekane mechanicznie. Tymczasem ustawa w każdym przypadku przewidywała po dziesięć lat zakazu pełnienia funkcji publicznych, nie przejmując się koniecznością dostosowania wysokości sankcji do indywidualnego przypadku.

 

Konsekwencją przyjętej przez Trybunał definicji współpracy było uznanie, że wzór oświadczenia lustracyjnego, stanowiący załącznik do ustawy, nie spełnia wymagań konstytucyjnych.

 

Ustawa przewidywała, że to Instytut ma dokonywać kwalifikacji owych osób do jednej z grup współpracowników (w szczególności do "tajnych informatorów" lub "pomocników operacyjnych"). Trybunał uznał, że takiej klasyfikacji urzędnicy Instytutu na własną rękę robić nie mogą, groziłoby to bowiem niesłychaną arbitralnością.

 

Trybunał zakwestionował też prawo prezesa IPN do udostępniania dokumentów zgromadzonych w Instytucie dla celów badań naukowych oraz prowadzenia działalności dziennikarskiej. Ustawa nie wskazywała żadnych przesłanek wyrażania zgody na te badania, pozwalając w istocie działać prezesowi w sposób arbitralny – po uważaniu.

Na szczegoly i, za przeproszeniem, prawny belkot, bedzie trzeba IMHO poczekac do publikacji wyroku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SAVER

Tzn. co jest w niej niby nie tak, poza tym ze widnieje pod nia podpis Kwasniewskiego?

Ano np. to ,że w wielu paragrafach stawia parawo unijne, czy obcego Państwa nad prawem Krajowym.

I nie pozostawia prawie żadnej obrony dla interesów RP.

 

Do tego w nie dość jasny sposób określa kto może zostać obywatelem RP.

Daje duże pole dla manipulacji.

 

Takich kwiatków jest więcej ;)

 

Jednym słowem ta konstytucja jest kulawa i należałoby ją poprawić tu i ówdzie.

 

EDIT: caly czas czekam tez na konkretne przyklady, kiedy to TK usiluje byc trzecia izba parlamentu.

Kwestionowanie ustaw sejmu za rzekomą niezgodność z konstytucją jest takim właśnie uzurpowaniem prawa do rządzenia.

A większość wyroków TK jest niezrozumiała ,a w najlepszym wypadku kontrowersyjna :?

Nie słyszałem ,żeby coś takiego jak TK funkcjonowało w innych krajach europy.

 

Trybunał haski to zupełnie coś innego.

Edytowane przez SAVER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie studiujecie politologię.. to widać..

Wokół emeryci grzebią po śietnikach, bezdomni żerują z kubłów na dworcach.. lekarze zmykają na zachód, a u nas ten ostatek najgorszych lekarzy którzy by na zachdzie nie poradzili strajkuje...

NFZ nie daje kasy na leczenie, łamane są wszelkie prawa jednostki do normalnej godnej pracy - a wy się zbdurami lustracyjnymi zajmujecie..

 

Naprawdę moja godnośc osobista jest zagrożona przez poczynania kaczyńskich... w roku 80 miałem jeden rok i na pewno byłem donisicielem..

Naprawdę moim marzeniem jest po pracy jak niewolnik z 15 wieku i po tym jak po raz kolejny dostalem termin u endokrynologa na rok z góry.. usiąśc w fotelu i nie martwić się o lustrację w kraju..

 

To jest bzdurna i żenująca zasłona dymna.. Jeszcze nigdy w dziejach historii naszego chorego kraju nie było tak dużo zasłon dymnych puszczanych przez plityków..

I nie ma czegoś takiego że Kaczyńscy je puszczają.. bo tą grę na zmyłke podjął cały polski rząd..

Aborcja, eutanazja, lustracja, - to są BZDURY które niepotrzebnie zajmują ludziom główę, a naprawdę ważne informacje znikają w tej papce..

 

Mnie wk** tylko jedno.. Kaczynski mówi ze ludzie pracujący na zachodzie to nieudacznicy.. a jednoczesnie chwali się ze ezrobocie spadło dzięki jego partii... lool... jak ci nieudacznicy by go posłuchali to by bezrobocie wzrsło do 30-40%...

Gospodarkę naszego kraju portrzymuje teraz wyłącznie emigracja...

NAsza gospodarka jest w jednej wielkiej stagnacji - gdyby wyłączyć dochody ludzi przywoązcych kasę z zachodu.. nie dzieje się nic.. czy wy tego nie widzicie..

Czekam tylko na ten dzien jak ten "udawany" poziom stopy życia skłoni ludzi pracujących na zachodzie do powrotu i skończy się ten "sztuczny steryd" pompujący nasza gospodarkę..

będziemy m ieli taki sam kryzys jak w 20 latach w usa..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kwestionowanie ustaw sejmu za rzekomą niezgodność z konstytucją jest takim właśnie uzurpowaniem prawa do rządzenia.

Ciekawe, jakbys pial, gdyby ktorys rzad uchwalil ustawe dajaca mozliwosc wsadzania do wiezienia bez sadu na dowolnie dlugi czas, czy np. reaktywujaca instytucje cenzury. Nadal uwazalbys, ze Trybunal Konstytucyjny jest zbedny?

 

Nie moja wina, ze nasz wspanialy parlament uchwala prawo, ktore jest sprzeczne z ustawa zasadnicza - moze jakby troche szerzej i uwazniej konsultowali projekty ustaw, to nie byloby takich cyrkow. A tu nagle powstaje twor, ktory m.in. blokuje mozliwosc odwolania sie do Sadu Najwyzszego, czy tez daje IPNowi prawo do arbitralnego podwazenia prawomocnego wyroku sadu...

 

Naprawdę moja godnośc osobista jest zagrożona przez poczynania kaczyńskich... w roku 80 miałem jeden rok i na pewno byłem donisicielem..

Demagogia Ci nie idzie - ustawa lustracyjna obejmuje tylko urodzonych przed rokiem 1972.

 

To jest bzdurna i żenująca zasłona dymna.. Jeszcze nigdy w dziejach historii naszego chorego kraju nie było tak dużo zasłon dymnych puszczanych przez plityków..

I nie ma czegoś takiego że Kaczyńscy je puszczają.. bo tą grę na zmyłke podjął cały polski rząd..

Aborcja, eutanazja, lustracja, - to są BZDURY które niepotrzebnie zajmują ludziom główę, a naprawdę ważne informacje znikają w tej papce..

Pozostaje mi tylko przytaknac... niestety jedyna zasluga obecnego rzadu dla gospodarki jest to, ze sie do niej nie miesza :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Własnie o to mi chodzi.. ja jestem rocznik 79.. co mnie to obchodzi ze dziadki walczą o stołki - inaczej się tego nie da nazwać.. mafia ma kontakty w prawicy i lewicy.. i bzdurą totalna jest uważanie ze jest jakaś formacja polityczna która nie ma układów..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SAVER

Własnie o to mi chodzi.. ja jestem rocznik 79.. co mnie to obchodzi ze dziadki walczą o stołki - inaczej się tego nie da nazwać.. mafia ma kontakty w prawicy i lewicy.. i bzdurą totalna jest uważanie ze jest jakaś formacja polityczna która nie ma układów..

Układy to ma przede wszystkim SLD i inne mniej lub bardziej lewicowe partyjki ;)

 

A jakby PiS miało układy to już dawno coś by znaleźli na Kaczyńskich. Aż się palą,żeby im przeszkadzać.

 

A tu nic - ot zagwozdka :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jasne, PiS jedyna krysztalowo czysta partia bez ukladow... predzej uwierze w powodz na Saharze.

 

Przypominam, ze o ile PiS powstalo stosunkowo niedawno, to tworzacy ja ludzie wczoraj sie do polityki nie wzieli.

A teczki ma niejeden, lacznie z Kaczynskimi - SB zbieralo materialy na wszystkich opozycjonistow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież teczka Kaczyńskiego zostala sfałszowana :lol: . I teraz pytanie za 1000 punktów - skoro teczka Jarusia została sfałszowana (uwierzmy mu na słowo, ze to prawda :lol: ), to skąd wiadomo, że inne nie są sfałszowane?

Edytowane przez und3r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież teczka Kaczyńskiego zostala sfałszowana :lol: . I teraz pytanie za 1000 punktów - skoro teczka Jarusia została sfałszowana (uwierzmy mu na słowo, ze to prawda :lol: ), to skąd wiadomo, że inne nie są sfałszowane?

 

wskazuje na to zajadlosc i ogromna determinacja w obronie dostepu do owych teczek :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież teczka Kaczyńskiego zostala sfałszowana :lol: . I teraz pytanie za 1000 punktów - skoro teczka Jarusia została sfałszowana (uwierzmy mu na słowo, ze to prawda :lol: ), to skąd wiadomo, że inne nie są sfałszowane?

imo fakty są takie,że teczka Kaczyńskiego została sfałszowana w czasach III RP (Lesiak) ,a nie w prl.

Prl teczki są wg mnie wiarygodne - dlaczego waaadza miała sama sobie fałszować teczki???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wskazuje na to zajadlosc i ogromna determinacja w obronie dostepu do owych teczek :D

:blink:

Przecież nawet SLD domaga się swobodnego dostępu do archiw (z wyłączeniem danych dot. życia intymnego), więc jeśli ktoś tu broni do nich dostępu, to właśnie PiS :lol: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...