Skocz do zawartości
lspider

Polityka i politycy

Rekomendowane odpowiedzi

Wypowiedz Rydzyka powinna byc z urzedu zgloszona jako obraza prezydenta!!!! Tak byloby w normalnym kraju.

Mam nadzieje ze znajdzie sie jeden badz wiecej ludzi ktory z powodztwa cywilnego zglosza obraze prezydenta. W koncu nie wazne jaki on jest to jest prezydent. Nie przepadam za obecnym prezydentem ale strasznie mnie irytuje to co robi ekstremista Rydzyk i jego trzodka. To ze lapy opadaja to malo powiedziane.

 

CZekam na moment w ktorym nastapi upadek Rydzyka oraz upadek obecnie rzadzacych a on nastapi to tylko kwestia czasu...... Modlmy sie o to :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kapi32

W związku z elektrownią:

Wbrew wcześniejszym planom premierzy czterech państw nie podpisali tej deklaracji w piątek w Wilnie. Premier Jarosław Kaczyński dzień wcześniej odwołał swój udział w spotkaniu, powołując się na okoliczności dotyczące spraw wewnętrznych Polski. Wizyta została przełożona wstępnie na 30 lipca - poinformował rzecznik rządu Jan Dziedziczak.
No rzeczywiście spotkanie z ojcem dyktatorem jest super ważne dla Polski na tyle ważne, żeby olać istotne dla dalszych losów sprawy energetycznej w tym kraju. Poza tym ostatni dopisek poinformował rzecznik rządu czyli już można to info włożyć między bajki.

 

"Teraz też zapowiedział, ze podejmie odpowiednie kroki...."

Nie pierwszy i nie ostatni raz chowa głowę w piasek przed rydzykowską dyktaturą.

 

Lepper: Nawet jeśli do jutra nie będzie dowodów, Samoobrona może pozostać w koalicji
Ja się wcale nie dziwię przy ledwie 5% poparciu społecznym i braku kasy na kampanie ludzie Leppera nie licząc tych głównych co się już nachapali nie mają zbyt wielkich szans na załapanie się do sejmu.

Ciekawe co na to Romuś G. któremu to poparcie tak spadło, że go Partia Kobiet już wyprzedza.

 

EDIT:

 

No to teraz Romuś chce wypłynąć jak gów...o na wierzch ostatnio cicho o nim było teraz wakacje sezon ogórkowy szkoły nie ma to się nie miał do czego przyczepić.

Giertych: gry uczą sadyzmuGry uczą sadyzmu i zachęcają do przemocy, również do tej na tle seksualnym - powiedział Roman Giertych na konferencji w Ministerstwie Edukacji Narodowej.MEN planuje przedstawić rządowi propozycję przepisów mających ograniczyć dostępność gier komputerowych, które zachęcają do przemocy wobec ludzi i zwierząt.
Edytowane przez mastertab

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na razie nie ustalono nowego terminu podpisania deklaracji. "Uzgodniliśmy, że zostaną rozpoczęte negocjacje między naszymi przedsiębiorstwami energetycznymi, by przygotować porozumienie w sprawie udziałów" - powiedział na konferencji prasowej w Wilnie estoński premier Andrus Ansip.Szef litewskiego rządu Gedyminas Kirkilas zaznaczył, że Polska potwierdziła udział w projekcie.

To nie wystarczy??? Skoro potwierdzila to po sprawie.....

 

Tutaj 2679800[/snapback]

Wypowiedz Rydzyka powinna byc z urzedu zgloszona jako obraza prezydenta!!!! Tak byloby w normalnym kraju.

Mam nadzieje ze znajdzie sie jeden badz wiecej ludzi ktory z powodztwa cywilnego zglosza obraze prezydenta. W koncu nie wazne jaki on jest to jest prezydent.

 

Wypowiedź rydzyka, od ręki, a już jak Wałęsa krzyczy "dureń", albo mówi "sukinsyństwo" w publicznej telewizji, to już was nie oburza. Trzeba równą miare przykładac....

Edytowane przez kapi32

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do tych gier to sie zgodze ale oczywiscie nie w pelni . To co mysli Pan Giertych to bzdura ,ale to ze w Polsce gry oznaczone 18+ (albo innej kategori wiekowej) czesto sa kupowane dla dzieci bo rodzice nic na ten temat nie wiedza . To powinno zostac zmienione .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na razie nie ustalono nowego terminu podpisania deklaracji. "Uzgodniliśmy, że zostaną rozpoczęte negocjacje między naszymi przedsiębiorstwami energetycznymi, by przygotować porozumienie w sprawie udziałów" - powiedział na konferencji prasowej w Wilnie estoński premier Andrus Ansip.Szef litewskiego rządu Gedyminas Kirkilas zaznaczył, że Polska potwierdziła udział w projekcie.

To nie wystarczy??? Skoro potwierdzila to po sprawie.....

 

"Nie pierwszy i nie ostatni raz chowa głowę w piasek przed rydzykowską dyktaturą."

Powiedział, że będzie rozwiązywał tą sprawe episkopatem. Kontakty z kościóła (a rydzyk dalej do niego należy - troche dziwne, fakt - stale)

Nie wiem co ma innego zrobić....???

Wypowiedź rydzyka, od ręki, a już jak Wałęsa krzyczy "dureń", albo mówi "sukinsyństwo" w publicznej telewizji, to już was nie oburza. Trzeba równą miare przykładac....

Dobra tylko po pierwsze miał umówione spotkanie i zamiast pojechać wykpił się sprawami ważnymi dla Polski, a jak już pisałem spotkanie z ojcem dyktatorem nie należy do spraw ważnych dla tego kraju, a przecież strona litewska nie powie mamy was w d.upie i zrywamy umowę, tylko dobrze wiedzą, że głupszemu się ustępuje i załagodzili sprawę.

 

Będzie rozwiązywał sprawę z episkopatem, to jest chowanie głowy w piasek, jak mnie by ktoś obraził to bym się sam osobiście tym zajął, a nie czekał, aż inni może to załatwią za mnie.

 

Co do Wałęsy to niech pozywa, za obrazę dlaczego tego nie zrobił, a jak zrobił to znaczy, że Wałęsy się nie boi, a ojca dyktatora już tak.

 

Co do tych gier to sie zgodze ale oczywiscie nie w pelni . To co mysli Pan Giertych to bzdura ,ale to ze w Polsce gry oznaczone 18+ (albo innej kategori wiekowej) czesto sa kupowane dla dzieci bo rodzice nic na ten temat nie wiedza . To powinno zostac zmienione .

Tylko, że Giertych już kiedyś o tym mówił on nie wiem o tym, że istnieje coś takiego jak ograniczenie wiekowe na pudełkach z grami stosowane w większości krajów UE, dla niego to gry są złem i trzeba je zakazać niezależnie od wieku kupującego.

 

W tym kraju nagminne jest to, że osoby będące u władzy nie mają predyspozycji, ani przygotowania merytorycznego, a wypowiadają się na tematy o których mają bardzo nikłe pojęcie tak jak 3/4 tego rządu.

Edytowane przez mastertab

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat z grami to nic robic nie trzeba - wydawcy sami sie "ocenzurowali" i wprowadzili system PEGI, ktory daje dosc dokladne informacje o tym, czego sie mozna w grze spodziewac. W Empikach przy regalach z grami wisi nawet legenda do tego. Tylko co z tego, skoro rodzice maja to gleboko w pompie?

 

A Giertych? Coz, widac wlasnie jak sie interesuje tematem... zreszta, pewnie wychodzi on z zalozenia, ze skoro pomysl nie ejst jego to pewnie jest zly. A ze do tego PEGI to system europejski, to juz ma kompletnie przechlapane :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wypowiedź rydzyka, od ręki, a już jak Wałęsa krzyczy "dureń", albo mówi "sukinsyństwo" w publicznej telewizji, to już was nie oburza. Trzeba równą miare przykładac....

Walese to bedzie pozywal ile razy bedziem u sie chcialo. Nie ma nic do stacenia przynajmniej teoretycznie ale faktycznie traci "poparcie" na swiecie bo Walesa jest tam traktowany jak swiety. Na swiecie Walesa jest bohaterem niewazne co u nas zrobil ile nakombinowal itp, tam jest kims.

Rydzyka zaden z braci nie pozwie to pewne. Dlaczego?? Proste nie beda jak to sie kolokwialnie mowi "srac we wlasne gniazdo". Rydzyk im dal wladze w Polsce to jego ludzie moherowe stado ludzi z wypranymi mozgami i zerowym wlasnym zdaniem przechylili szale zwyciestwa w wyborach. Nie bede tu pisal o tym jak mlodzi ludzie do 25-27lat nie idac na wybory olewajac dali ciala i tez nie sa bez winy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a już jak Wałęsa krzyczy "dureń", albo mówi "sukinsyństwo" w publicznej telewizji, to już was nie oburza. Trzeba równą miare przykładac....

Oburza, ale powód dla którego Wałęsa powiedział "s***two" (durnia nie pamiętam). To był kolejny przykład ośmieszania PL i to przed zagraniczną stacją (brawo).

 

kapi32 - mocno starasz się wytłumaczyć sprawę elektrowni. Jednak nic nie zmieni faktu, że na Litwie powinien (czytaj musiał) być, a na zjeździe radia nie powinno go w ogóle być.

Każda inna okazja jest dobra, żeby odwiedzić Jasną Górę. Na spotkaniu organizowanym przez radio Zet, RMF czy Polsat nie pojawiłby się żaden z braciszków.

Z radiem katolickim IMO nie ma to radio nic wspólnego.

Edytowane przez paulo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem ze jest PEGI ale on wlasnie u nas zabardzo nie dziala ... Trzeba cos z tym zrobic ale napewno Giertych niech sie trzyma zdala od wszystkiego .

Jak nie dziala? IMHO wlasnie dziala bardzo dobrze. Podejscie rodzicow do tematu (czyli ogolny mamtowdupizm) to juz zupelnie inna bajka...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nasz rzad tez niby dziala a jakie sa tego efekty ot takie porownanie ;) DLa mnie jak cos nie przynosi efektow to nie dziala . Pamietam mame kupujaca 12 latkowi Postala 2 w EMPiKU a sprzedawca nic na to ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK, ale czy to wina PEGI? Pamietaj, ze jest to tylko system informacyjny, majacy pomoc kupujacym w dokonaniu wlasciwego wyboru ( :roll: ) i informujacy o tresciach, na jakie mozna sie natknac w grze.

Oczywiscie, sprzedawcy powinni na to zwracac uwage, ale przeciez nie moga odmowic klientowi sprzedazy towaru, jesli ten sie uprze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok ;) Co myslicie o LiSie ? Czyli PoLiSie na utrzymanie stolkow ?

Hmm... Może żal.pl?

 

Spodobało się trwać przy korycie. Strach przed wyborami, bo o ile ludzie sobie ich nie oleją, to tych przestępców i głupców w parlamencie nie będzie.

 

Pytanie tylko co dalej... POPiS, PoLiD czy inne egzotyczne twory?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok ;) Co myslicie o LiSie ? Czyli PoLiSie na utrzymanie stolkow ?

Plan Wisla w pelnej krasie...

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najgorsze jest to, że szajbus Giertych jako jedyny nazywa rzeczy po imieniu i jako jedyny ostro stawia odpor (miasteczko biało-czerwone, etc, co reszta już dawno powinna zrobić).

Opozycja z bezpłciową platformą i paplającym Tuskiem o wyciąganiu ręki, czy osłem Rokitą liżącym kaczorów po butach. Żygac się dzisiaj chce widząc tych mięczaków.

LiD z powracającym millerem traktować z kopa. Bez starej bandy, za to z Borowskim i Frasyniukiem byłaby ok.

PSL się odrodził dzięki PIS-owi - debile sprzed 2 lat odeszli do SO i PIS, zostali faktyczni ludowcy, miejsce zawsze powinni mieć w sejmie, choć są dalecy od moich poglądów.

UPR z nie wiadomo jakim programem - może nazwet wartym głosu, ale nieudacznikami nie potrafiącymi sie wybić i zwalający jak pis niepowodzenia na mityczne układy...

 

Niestety, trzeba na PO zagłosować, aby ktokolwiek wygrał byle nie PIS.

Ale zdecydowane Nie dla PO Tuska, Rokity, Schetyny, zdecydowane Tak dla PO Zdrojewskiego, Komorowskiego, Niesiołowskiego, Pitery, Szajnfelda.

 

<tutaj były bluzgi na debili wychwalających pis i ich wyborcow, wykasowałem bo nie są warci bana

najbardziej bronili pisuarow rzekomi wyborcy UPR. To sobie poczytajcie opinie o PIS-ie waszego guru Korwina Mikke, to chyba się do pisu zapiszecie, bo upr was nie chce>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tusk i Rokita i te całe PO to jedna wielka banda nieudaczników, którzy widać jak na widelcu boją się wyborów, bo będą rządzić, a mają takie o tym pojęcie, tak jak Kaczyński nie układa się z Rydzykiem.

 

Xor, wypisując nazwiska Borowskiego dajesz świadectwo, że popierasz lewaka, w dodatku gościa, który nie potrafi zarządzać finansami własnej partii (machloje wyszły tuż po wyborach), ale jego pochodzenie nie jest za ciekawe, kojarzysz jego prawdziwe nazwisko... ah te kochane SLD, sami Ż.... Rzymianie! :)

 

Tak dla PO (tutaj lista) - Komorowski to skoczek partyjny, Niesiołowski bałwan i "Pan od motylków", Pitera była w Amnesty International, a teraz wielka partyjna? Mnie się podoba Chlebowski, facet zna się na finansach i gospodarce.

 

UPR podpadło mi, Mikke ostatnio zbliżył się do PiSu z programem, zresztą mają razem startować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chlebowski mieszka/mieszkał niedaleko mnie :P i niektórzy mają do niego pretensje ale ogólnie PO musi wygrać żeby nie byłe tego co teraz jest... Ty tam u góry z postem fan PISu? :kijem:

Edytowane przez surix

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pojarało cię? Ja z PiSem? No chance.

 

Z PO może nie będzie tego samego, ale nie spodziewam się, że będzie lepiej. PiS socjalka, PO liże pupę wielkim firmom.

 

Nie ma po prostu na kogo głosować i chyba na tym się skończy, że nie pójdę na wybory.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pojarało cię? Ja z PiSem? No chance.

 

Z PO może nie będzie tego samego, ale nie spodziewam się, że będzie lepiej. PiS socjalka, PO liże pupę wielkim firmom.

 

Nie ma po prostu na kogo głosować i chyba na tym się skończy, że nie pójdę na wybory.

I dzięki tobie i tobie podobnym PiS wygra te wybory (moim skromnym zdaniem)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PO, PiS, LiS, LiD - na jedno wyjdzie... Dopchac sie do koryta pod przykrywka pieknych hasel, zmian tego ustroju, a raczej ustrojstwa... W nic nie mozna wierzyc i nie ma tu mniejszego zla, aczkolwiek kaczki wypada usunac od wladzy i to jak najszybciej wyjasniajac przy tym wszystkie afery, jakie zsurprajsowaly opinie publiczna od poczatku kadencji, bo jakims dziwnym trafem nic sie nie 'stao'...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Głosuj na partia ĄĘ!!

Sorry, ale Majewskiego nie lubię, robi z siebie błazna.

Martwi mnie jedynie co z E2012, bałwany się żrą, ale najśmieszniejsze jest to, że wawka zostanie bez stadionu. Dla mnie to fenomen na skalę światową, żeby stolica nie mogła wybudować choć jednego stadionu.

 

Niestety, ale to Polska i z biegiem czasu widać, że nie będzie tego Euro. Mam wtedy SZCZERĄ nadzieję, że ludzie w końcu wyjdą na ulice i zrobią porządek z tym barachłem. Przede wszystkim trzeba wreszcie zmienić ordynację wyborczą, bo jest ustawiona pod te same mordy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to ze stadionem to jest tak ewidentny przyklad na korupcej w Polsce, ze az trudno w to uwierzyc. Ponoc zastanawiaja sie, czy nie wybudowac obok starego stadionu, zeby nie ruszac "handlarzy", ktorzy sie tam zadomowili. Jezeli cos przeinaczylem, to niech mnie ktos poprawi, bo mnie to strasznie zbulwersowalo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...