Skocz do zawartości
lspider

Polityka i politycy

Rekomendowane odpowiedzi

To będziemy mieli socjalizm u władzy :-| następne 4 lata (a może mniej).

Pobawią sie krajem i może lud przejrzy - chociaż wątpię coraz bardziej w lud.

Dwie godziny tłumaczyłem kumplowi dlaczego podwyżka akcyzy na alkohol i papierosy nie sprawi, że dzieci przestaną pić i palić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak przyjąłeś. nie odwracaj teraz kota ogonem.

:lol: To weź mi te błędy pokaż. Na pytania też mogłbys jakos odpowiedzieć :lol: .

 

cena minimalna jest zbędna? być może, ale państwo jako właściciel ma prawo ją ustanowić

Ale po co? :lol: Dla jaj? Nie no, genialne jest to UPR - mają jeszcze jakieś równie błyskotliwe i zbędne pomysły??

 

i w żaden sposób nie godzi to w ideę wolnego rynku, co zasugerowałeś.

Bezsens nie godzi w ideę wolnego rynku? :lol:

 

2786991[/snapback]

Ok byłem na głosowaniu z rodziną. Wszyscy zagłosowaliśmy na UPR :D. A wy panowie? Kogo skreśliliście?

głosować pójdę pod wieczór, oczywiście UPR.

Chyba LPR... Edytowane przez und3r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

icon_lol.gif To weź mi te błędy pokaż. Na pytania też mogłbys jakos odpowiedzieć icon_lol.gif .

stwierdziłeś, że ustalanie minimalnej ceny, godzi w ideę wolnego rynku. już Ci to napisałem wcześniej.

Ale po co? icon_lol.gif Dla jaj? Nie no, genialne jest to UPR - mają jeszcze jakieś równie błyskotliwe i zbędne pomysły??

dobrze wiesz, że dyskusja na ten temat nie zaczęła się od tego czy jest sens ustalania ceny minimalne, tylko czy ustalanie ceny minimalnej nie jest sprzeczne z wolnym rynkiem. NIE JEST.

Dasz radę omówić co wynika z tego arta własnymi słowami?

ja tym linkiem, chciałem Cię oświecić co do wyglądu takiej licytacji, bo widzę, że po prywatyzacjach PO, sam nie wierzysz, że można takowe przeprowadzić uczciwie ^_^

Chyba LPR...

głosujemy na kandydatów UPR.

po za tym, LPR po tym małym "związku" z UPR, ma lepszy program gospodarczy od PO.

 

p.s. nie za dużo tych loli? nie bulwersuj się tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do 16:30 frekwencja + 2pkt proc. w porównaniu do "cudownej" niedzieli sprzed dwóch lat. Może dobijemy do 50%? Ciemny, leniwy naród nie nauczony podstaw demokracji, echh :/

 

Do zwolenników UPR- myślicie, ze Korwin będzie mieć cokolwiek do gadania, bo ewentualnym wejściu tej partii do parlamentu? Piękny Romek go stłamsi i tyle będziecie mieć z idei utworzenia wspólnego rynku z USA :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

stwierdziłeś, że ustalanie minimalnej ceny, godzi w ideę wolnego rynku. już Ci to napisałem wcześniej.

Bo po przyjęciu Twojego założenia, ze oferta sprzedazy skierowana jest do wszystkich potencjalnych kupców właśnie godzi. Dziwi mnie, ze dalej tego nie czaisz. Jedną z idei wolnego rynku jest to, ze wartość danego produktu wyznaczona zostaje (w przypadku sprzedazy) przez jego nabywcow, nie przez panstwo. Zresztą gdybyś zechciał zerknąć na poprzednią stronę to zobaczyłbyś, ze po tym jak napisałeś, iż "licytacja nie zacznie się przecież od złotówki" spytałem o szpitale zadłużone, do czego się nie odniosłes.

 

ja tym linkiem, chciałem Cię oświecić co do wyglądu takiej licytacji,

Toteż pytam, czy jestes w stanie omowic własnymi słowami co z tego linka wynika i powiedzieć jaki to ma zwiazek z tym co pisałem.

 

bo widzę, że po prywatyzacjach PO, sam nie wierzysz, że można takowe przeprowadzić uczciwie ^_^

Dalej czekam na konkrety. Podasz jakieś przykłady tych złodziejskich prywatyzacji PO, czy będziesz dalej powtarzał formułki przeczytane pewnie w komentarzach na onecie, tudzież usłyszane z ust członkow PiSu, ktorzy przegrali juz 15 procesow z PO w trybie wyborczym... Edytowane przez und3r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do 16:30 frekwencja + 2pkt proc. w porównaniu do "cudownej" niedzieli sprzed dwóch lat. Może dobijemy do 50%? Ciemny, leniwy naród nie nauczony podstaw demokracji, echh :/

I to jest właśnie demokracja. Piękny ustrój, gdzie więcej niż połowa obywateli nie idzie głosować w ogóle, a głos pijaka spod sklepu jest tak samo ważny jak twój ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

obstawiam: platforma 42% pis 33% lid 19% psl 6% | frekwencja 52%

lid??!! dobrze będzie jak 8% przekroczy ;) czego mu szczerze nie życzę

przed samymi wyborami prezydent zrobił nam prezent w postaci podpisania traktatu na szczycie w Lizbonie, co może część elektoratu PiSu przeciągnąć na stronę LPR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lid??!! dobrze będzie jak 8% przekroczy ;) czego mu szczerze nie życzę

przed samymi wyborami prezydent zrobił nam prezent w postaci podpisania traktatu na szczycie w Lizbonie, co może część elektoratu PiSu przeciągnąć na stronę LPR

Nie gorączkujcie się tak, wstępne wyniki już za 40min :wink: Edytowane przez WestCoach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zapytam Cię o to samo, jak można głosować na PO?

PO jeszcze nie pokazało na co ich stać, a PiS swoje 5 minut miał i je zmarnował to mało powiedziane <_<

 

Eh i skończy się na PO-LiD :-|

Edytowane przez Kaaban

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PO jeszcze nie pokazało na co ich stać, a PiS swoje 5 minut miał i je zmarnował to mało powiedziane <_<

O tak. Mam nadzieje, ze PO jednak wezmie sie za rzadzenie, a nie "pokaze, na co ich stac" :P

 

Eh i skończy się na PO-LiD :-|

Oby. Innego sensownego wariantu nie widze, a nie jestem takim optymista, zeby liczyc na >50% dla PO.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...