Skocz do zawartości
lspider

Polityka i politycy

Rekomendowane odpowiedzi

Musi być PO-PSL, 6 miejsc to kwach obejdzie się smakiem :mrgreen:

 

Wszyscy współczujemy romkowi, że nie będzie mógł znowu piastować stanowiska ministra edukacji, co za szkoda :twisted2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Donald i siostrzeńcy u władzy - żeby nie było powtórki z Unii Wolności. Tego sobie i Wam życzę - a z Polski miodem i mlekiem płynącej rozliczymy się za 4 lata ;)

 

Nie znam się kompletnie na polityce ,ale czy (większa) grupa rządząca nie wydaje swojego lidera na premiera ? ;)

 

A tak odnośnie wyników to było do przewidzenia ,chociaż osobiście obstawiałem PO-PIS-PSL. Samoobrona cieniutko hehe.

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta, a jak teraz im nie pojdzie to zwala na poprzednia wladze.. Zenada.

Tak jak PiS, LPR i SO

 

Nie znam się kompletnie na polityce ,ale czy (większa) grupa rządząca nie wydaje swojego lidera na premiera ? ;)

Chyba musi tak będzie :unsure:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta, a jak teraz im nie pojdzie to zwala na poprzednia wladze.. Zenada.

To ciekawe bo jak na razie jedynymi, którzy wszystko zwalają na PO jest PiS, PiS poniósł klęskę bo jest partią beznadziejną z beznadziejnym premierem sondaże nie kłamią, a Kaczor niech się puknie w głowę jak widać on zyje w swoim własnym świecie gdzie sondaże są fałszowane, a może i całe wybory i taki człowiek ma stać na czele rządu cytuję tutaj Twoje słowa "żenada"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na razie rozliczymy się z dwóch lat straconych przez bande zwaną PiS, Samoobrona, LPR

Myslalem ze rządy tuska to ma być budowanie wreszcie NORMALNEGO kraju w ktorym Wam tak źle, a nie rozliczanie przeszłości...no ale widocznie program się zmienił :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ciekawe bo jak na razie jedynymi, którzy wszystko zwalają na PO jest PiS, PiS poniósł klęskę bo jest partią beznadziejną z beznadziejnym premierem sondaże nie kłamią, a Kaczor niech się puknie w głowę jak widać on zyje w swoim własnym świecie gdzie sondaże są fałszowane, a może i całe wybory i taki człowiek ma stać na czele rządu cytuję tutaj Twoje słowa "żenada"

Niee. PiS poniosl kleske, bo Platforma i reszta sie ich bala. Chcesz dobrze, inni ci przeszkadzaja.. Co wychodzi? No wlasnie.

 

Trudno sie mowi. Jak nie zobacze jutro Irlandii przed domem..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta, a jak teraz im nie pojdzie to zwala na poprzednia wladze.. Zenada.

 

Przez 2 lata widac nie dalo sie wszystkiego naprawic.. A szkoda.

 

Nie ma co świętować tylko teraz pozostaje płacz, jak widzę twarz w TV Tuska to aż mnie skręca, nie wytrzymam chyba... to będą 4 lata stracone dla Polski i jeszcze zatęsknicie za Kaczorami :lol:

 

Nie wiem jak fani PiS mają w ogóle czelność się wypowiadać o jakieś "wolnej" Polsce, naprawdę nie widzicie co pisuary narobiły przez te 2 lata? Dajemy szansę PO i albo będzie lepiej albo emigracja :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widać że połowa osób głosujących na PO nie zna w ogóle programu partii, traktuje to tylko jako alternatywę dla "obciachowych" kaczorów, poza tym głosowanie na PO jest modne wśród pożytecznych idiotów no i mamy to co mamy... czyli ludzie już zadają sobie pytania "ciekawe jak się będzie teraz żyło" spodziewając się nie wiadomo czego.

 

Będzie żyło się tak, że Tusk będzie słodził w TV na wszystkie strony a nic się nie zmieni tak naprawdę. Jeżeli PO jest u władzy, to może być tylko gorzej. Przykre ale prawdziwe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie - pisanie, mówienie, że PO będzie lepsze itd trochę nie ma sensu - aczkolwiek miło, że będzie jakaś odmiana.

Poczekamy, zobaczymy - może być lepiej.

 

Nie - nie jestem za PIS'em.

Edytowane przez serwal4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak fani PiS mają w ogóle czelność się wypowiadać o jakieś "wolnej" Polsce, naprawdę nie widzicie co pisuary narobiły przez te 2 lata? Dajemy szansę PO i albo będzie lepiej albo emigracja :D

Nie jestem fanem PiS. Po prostu bardziej mi odpowiada i tyle.

Kto jak kto ale ja musze tu jeszcze troszke pomieszkac ;)

 

No i obrońcy PiS się zebrali :lol: Żenada. Nie ma to jak zamiast rządzić to podkładać innym świnie i rozliczać się z przeszłości. To jest całe 2 lata rządu tejże jak wspaniałej partii. Ale co ja tam wiem ;)

A myslisz ze PO od czego zacznie? Bedzie wyliczanie bledow, i to ile trzeba naprawic..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kwaśniewski słusznie to podsumował na przemówieniu LiD'u. "21 października skończyła się IV Rzeczpospolita" Nie spodziewam się że będzie od razu lepiej ,a że te zapewnienia Tuska to nie słowa puszczane na wiatr i sama prawda . Wiele jest do naprawienia ,ale nie twierdzę że na pewno "dadzą sobie radę" Ale co dla mnie najważniejsze - koniec tego buractwa w rządzie i obciachu. I to mnie chyba najbardziej ucieszyło w momencie ogłoszenia wyników.

 

EDIT: Jakby nie było może być tylko lepiej. Jeszcze raz brawo dla Platformy.

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widać że połowa osób głosujących na PO nie zna w ogóle programu partii, traktuje to tylko jako alternatywę dla "obciachowych" kaczorów, poza tym głosowanie na PO jest modne wśród pożytecznych idiotów no i mamy to co mamy... czyli ludzie już zadają sobie pytania "ciekawe jak się będzie teraz żyło" spodziewając się nie wiadomo czego.

Skoro nazywasz 44% Polaków i podejrzewam, że w większości młodych, a nie dziadków i emerytów idiotami to może faktycznie idź się powieś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bekomo weź się człowieku przestań kompromitować.

Gorszego rządu niż PiS wraz z Kaczyńskimi nie można zrobić. Może być tylko lepiej.

Teraz wyborcy PiSu będą wytykać PO najdrobniejsze potknięcia :lol: Tamci przez 2 lata nic nie zrobili a wy od razu po ogłoszeniu wyników spodziewacie się cudów ? :lol: LOL błagam was nie róbcie scen.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro nazywasz 44% Polaków i podejrzewam, że w większości młodych, a nie dziadków i emerytów idiotami to może faktycznie idź się powieś.

Czyli uwazasz, ze osoby, ktore wiele przeszly to idioci ? Lepiej mlodzi wiedza?

 

@pain.exe

Za dwa lata pogadamy ;)

Edytowane przez xacti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...