Skocz do zawartości
lspider

Polityka i politycy

Rekomendowane odpowiedzi

Skoro nazywasz 44% Polaków i podejrzewam, że w większości młodych, a nie dziadków i emerytów idiotami to może faktycznie idź się powieś.

Ejjj, a wyborców PiSu to można nazywać ciemnogrodem w co drugim poście w tym temacie?

:mur:

Edytowane przez Dziobak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.tvn24.pl/wieczor_wyborczy.html

 

powiedzcie mi obroncy pisu jak to jest, ze na pis głosowało najwięcej ludzi z wykształceniem podstawowym i po 60-tce, uwazacie, ze naród to masa pustaków, a pis to jakis niedoszły zbawiciel??

 

ps. fakt te słupki jeszcze nie sa oficjalne, no ale jakis wstępny zarys jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli uwazasz, ze osoby, ktore wiele przeszly to idioci ? Lepiej mlodzi wiedza?

 

@pain.exe

Za dwa lata pogadamy ;)

 

No to wtedy znów będziemy zrzucać winę na obecną grupę rządzącą. Takie nastawienie Polaków :/ Teraz nasz premier wspomina o wielkiej manipulacji TVN'u :lol: . Znów to wytykanie palcami ...

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie o tym mówię i doskonale wiecie że jest to prawda, demokracja to najgorszy ustrój z możliwych, kto to wymyślił to ja nie wiem...

 

No panowie, pogadamy za rok/dwa, zobaczymy jak to w tej polsce będzie lepiej ;). Zal mi jedynie ludzi ktorzy daja sie tak latwo manipulowac

Edytowane przez Bekomo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest wlasnie najlepsze, tacy zwolennicy wolnosci, a jak ktos glosuje na kogos innego niz on, to jest ciemnogrodem, a jak teraz ktos z PiS sie odezwie, to z jaka morda kazdy leci, ale juz do tego nie wracajmy itd.

Ja glosowalem na PiS, ale nie rozpaczam. Jest OK. PO ma teraz tak potezny kredyt zaufania u wyborcow, ze im sie poprostu nie moze noga powinac. I teraz sa dwa scenariusze.

 

1) Noga im sie nie powinie. Czyli zrobia wszystko dobrze, a nam sie bedzie zylo lepiej. Tak wiec jest super, mam nadzieje ze tak bedzie

2) Noga im sie powinie. Wtedy zatona bardzo szybko, bo ludzie im raczej juz tego nie wybacza (i tak wroca w innych literkach). A wtedy jest PiS, jako bardzo mocna opozycja z 30% poparciem ma dobra pozycje startowa w wyborach.

 

Ja nie jestem zadnym fanatykiem PiSu, wiec mam nadzieje, ze scenariusz numer jeden sie spelni, ale z drugiej strony slabo w to wierze, bo Tusek ze swoja ogromna wiara moze sie przejechac. Dajcie Panowie konkrety, a nie w co drugim zdaniu pier... o wierze.

Edytowane przez DziubekR1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oby od tych oczekiwań wyborców im tylko "ta" noga się nie powinęła. Na to mamy troszkę czasu ,a ja osobiście również nie popieram krytykowaniu wyborców PiS'u ( w przeciwieństwie ów partii ) . No bo żyjemy w wolnym państwie ?

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak bys znal historie to bys wiedzial co kiedys i dlaczego robiono z yntelygyntami ;)

ty mi mowisz o znaniu histori :lol: spojrz na wyniki wyborów, tu najwyrazniej nikt nie ma ochoty na przerabianie historii. Powiesz mi, ze nie uwazasz sie za ynteligenta?? i co boisz sie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie opanujcie nerwy po co to wszytko. Chyba w końcu chodzi nam wszystkim o to żeby w Polsce było lepiej więc najlepiej by było żeby wszystkie partie lewicowe i prawicowe forsowały mądre ustawy a nie takie co im sie podobają. Poza tym przestańcie na siebie najeżdżać każdy ma prawo głosować na kogo chce pretensje powinny być kierowane do ludzi którzy nie poszli zagłosować.

 

Ja sie ciesze że wygrało Po bo na nich właśnie głosowałem, smuci mnie postawa Kaczyńskiego który w przemówieniu wylewał swoje gorzkie żale ( dostał swoją szanse i nie potrafił jej wykorzystać), a także postawa Kwaśniewskiego który zachowywał sie jak burak jadąc po PiS.

 

 

Oby było lepiej ( jak nie to sie wyprowadzam gdzieś gdzie ciepło ;] )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie cos zastanawia.

 

Bylo sobie AWS. AWS narobilo tragicznych reform i tluklo sie o stolki. Sondaze poszly w dol, partia sie rozpadla i wsiákla.

 

Nastepne wybory wygralo SLD - narobili balaganu, baronów, afer a'la PKN i BGM. Sondaze poszly w dol, partia sie rozpadla i wsiakla.

 

Wybory wygralo PiS. Nieumiejac stworzyc stabilnego rzadu, po dwoch latach "wladzy" zarzadzono wybory.

 

Wygralo PO zawiazane z rozpadnietego AWS, ktore bedzie tworzyc koalicje z LiD - wczesniej SLD.

 

Czy tylko ja dostrzegam tu pewien problem ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie nic się nie zmieni, no może więcej głosów i mniej partii uchroni to bagno od ciągłych problemów z koalicjami ale czy potrafią wziąć się za reformy? Zobaczymy panie Tusk 44.2% Polaków trzyma cie teraz za chu*a.. bo poki co byla to czysta demagogia i brak konkretow

Edytowane przez mihalo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli uwazasz, ze osoby, ktore wiele przeszly to idioci ? Lepiej mlodzi wiedza?

 

@pain.exe

Za dwa lata pogadamy ;)

Odezwał się 15 latek :lol: Tak, ludzie którzy dużo przeszli wiedzą gorzej bo cały czas żyją tym co było kiedyś!

 

jak bys znal historie to bys wiedzial co kiedys i dlaczego robiono z yntelygyntami ;)

No i jakby Ci inteligenci żyli to by na PO głosowali, to proste

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...