Skocz do zawartości
lspider

Polityka i politycy

Rekomendowane odpowiedzi

Wynik mnie baaardzo pozytywnie zaskoczył. W końcu skończą się rządy socjalistycznego kaczora i zabierzemy się za poważne reformy. Koalicja z LiDem (postkomuchami z poprzednich rządów jakby nie patrzeć) nie wchodzi w grę a z PSL chyba powstał (już przed wyborami) jakiś dobry układ.

 

Oby jeszcze tylko wrócił Balcerowicz a nasza gospodarka wykorzysta tę szansę jaka dała UE i organizacja Euro.

 

Niech żyje PO, niech żyje normalna Polska!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aleś przysunął z tymi datami - widać szkolnictwo zeszło na psy.

Ratyfikacja nowej konstytucji UE tuż tuż - jak to bedzie podpiszą ? zapytają sie o twoje zdanie ?

Czy po prostu przystąpią do Związku Socjalistycznych Republik Europejskich nie pytając nikogo ?

Myślisz ? A może jednak już nie ?

Gościu robisz z siebie pośmiewisko - zamilcz. A BTW moherek na główce leży? Czy gdzieś sie zawieruszył omyłkowo :D

 

Niech żyje PO, niech żyje normalna Polska!

POpieram Cię kolego, niech żyje normalna Polska! Edytowane przez Krzysg4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 mln. były na 8 lat ale juz przerabialismy ta trudna sztuke co to oznacza ;)

To wez mi jeszcze wytlumacz to ;) :

 

“ W żadnym wypadku nie zostanę premierem, jeśli mój brat Lech wygra wybory prezydenckie. Byłaby to sytuacja nie do zaakceptowania przez polskie społeczeństwo.”

Jarosław Kaczyński, 10.2005

 

Piekny dzien, fia-milton dostal po lbie, skonczyla sie komuna... az szkoda isc spac :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gościu robisz z siebie pośmiewisko - zamilcz. A BTW moherek na główce leży? Czy gdzieś sie zawieruszył omyłkowo :D

Przeczytaj post djsilence - nie zrozumialeś ?

Trudno Bądź sobie goloną, dojoną owcą - przecież cię nie nawrócę, poza tym nie che mi się.

AntyPiS bedzie rządził.

Co może się zrodzić się z anty PiS'u. Anty PO za parę lat może 4 może mniej.

Bo przecież wy nie wierzycie w te debilne spoty PO ? Wierzycie ? Nawet mi was nie szkoda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak chce prowrót do królestwa :0. Króla pół bionicznego-człowiekia tylko z zasadami i pozytywnymi emocjami (wrażliwos itp). Chce UTOPII :000. Kolejne 4 lata to bedzie zawsze to samo co było tylko w innej otoczce i nastepne 4 też to samo. I tak w koło Macieju.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cieszy mnie, że PO wygrało:

- Tusk mówi o miłości, Kaczyński grozi

- Tusk ma superfajną córeczkę, Kaczyński ma kota

 

Nieco bardziej przyziemne

- chce samodzielnych rządów PO

- Rydzyk papa

- firmę mogę zakładać i z 5 miesięcy, ja chcę niższych podatków!!!!!!!!!!!!!!!!!!

- wojo z Iraku ma być wycofane już teraz, olejcie juesej

- oby PO nie zabierało się za prywatyzację

 

Co mnie najbardziej cieszy to spokój. Do kolegów próbujących robić tutaj zamieszanie, mam 20 lat i interesuję się polityką i dla Waszej informacji wiem, jaki program wyborczy prezentuje PO. PO nie jest idealne, ba daleko im do tego, ale nie chce mieć nic do czynienia z:

- osobami wyrzucającymi posła za przewinienie w kampanii wyborczej i po tygodniu przyjmującej go z powrotem (vide Kurski)

- zatrudnianiu buractwa i ciemnogrodu na stanowiskach ministerskich (messier Lepper i don Giertycho)

- jak usłyszę, że białe jest czarne, a czarne jest białe to przyjadę do Warszawy i wysadzę Sejm

- Dorn spadaj na drzewo z tą twoją Sabą

 

Układ, jako tako istnieje, ale nie w formie, jaką opisuje to PiS. To normalne, że wielkie firmy mają powiązania z politykami i robią pod siebie, ale powtarzam - to jest wszędzie na świecie. Ja patrzę na siebie, chce, żeby obniżyli podatki, wywalili te regulacje alkoholowe i tym podobne i PROSZĘ SKOŃCZCIE Z SOCJALKĄ - ja nie zamierzam robić na jakieś życiowe kalectwa, co narzekają dzień i noc, bo im ktoś rozumu nie dał, a jak są wybory to [gluteus maximus] nie ruszą.

 

Idę spać - jutro nie Irlandia, ale Polska. Ja nie chce Irlandii, ani Japonii, ja chcę Polskę, ale tą lepszą.

 

Aha, jutro będą oficjalne wyniki. Liczę, że PO będzie miało nieco większe poparcie, błąd statystyczny to 3%. Jeśli zabraknie im 2 głosów to mogą zwrócić się do mniejszości niemieckiej lub zabrać posłów innym partiom.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

“ W żadnym wypadku nie zostanę premierem, jeśli mój brat Lech wygra wybory prezydenckie. Byłaby to sytuacja nie do zaakceptowania przez polskie społeczeństwo.”Jarosław Kaczyński, 10.2005

co za roznica kto bedzie premierem... liczy sie to jak kto sie bedzie sprawowal ;) podajcie tylko nazwisko i poszuka sie kilku sprzecznych wypowiedzi ;) albo zarzuca sie takie potyczki wszystkim albo nikomu ;) co to za wybiorczosc... bo jeszcze ktos pomysli ze byles za PO :D

 

Układ, jako tako istnieje, ale nie w formie, jaką opisuje to PiS. To normalne, że wielkie firmy mają powiązania z politykami i robią pod siebie, ale powtarzam - to jest wszędzie na świecie.

to nie jest normalne i siega duzo glebiej niz Ci sie wydaje ;) czym wiecj spraw bedziesz chcial w zyciu zalatwic tym bardziej sie o tym bedziesz przekonywac ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podajcie tylko nazwisko i poszuka sie kilku sprzecznych wypowiedzi ;)

Nie chodzi tu o to kto jest premierem, tylko ze mowi jedno a robi drugie. Do koalicja z Samoobrona go Tusk zmusil, wiem :D

 

Chcesz nazwisko, prosze bardzo - Tusk :D zeby ciezko nie bylo. Konkretne cytaty i daty oraz wydarzenia (tak samo, konkrety) gdzie robi dokladnie na odwrot niz mowil. Tylko nie wyciagac prosze cytatow sprzed 5lat, mysle ze ostatnie 2 lata gdy pis rzadzilo wystarcza :lol:

Edytowane przez MaSell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przewaga PO na PiS gwaltownie sie zmiejsza w obenej chwili 21 mandatow a bylo 60 (wyniki 32% okregow) . Jesli tak dalej pojdzie , to jak sie obudze i bedzie gorzej to w pakuje walizki i wyjezdzam z kraju.

 

Dla tych co nie wiedza , polecam odwiedzic strone PKW. Mapki z wynikami sa genialne. ( to tu glosuje http://wybory2007.pkw.gov.pl/SJM/PL/WYN/W/240404.htm :)

Edytowane przez Cloperflake

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PO w stosunku do PiSu to faktycznie pewien powrót do normalności, ale... lgnięcie PO na kolanach do UE mnie przeraża. z dniem wczorajszym Polska straciła suwerenność. wielki brat będzie czuwał nad nami...

 

daję PO 4 lata na cud gospodarczy. jeśli spaprają, obiecuję wypomnieć Wam bezgraniczną ufność, którą obdarzyliście PO.

Edytowane przez mr^_^max

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wali mnie kto wygrał.

Cieszy mnie tylko, że to nie PiS.

Co jak co ale mimo podwyżek jakie dostawałem przez ostatnie 2 lata miałem coraz mniej w portfelu. O szpitalach się wypowiadać już nie muszę. Gorzej być nie mogło i byle co niech rządzi oby nie Kaczyńscy bo dyktatury nie zniEse.

I nie szukam winy w rządach sprzed 10-15 lat jak to Kaczyńscy mówią.

Interesuje mnie JUŻ, TERAZ, CHWILA.

Wali mnie kto wygrał oby mi po podwyżkach nie ginęło z kapsy i obym mógł ew. zachorować bo teraz mi sumienie nie pozwala.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gooood morning Vietnam!! - jak tam pierwszy poranek w "wolnej" Polsce? Bo ja się już prawie jak w Irlandii czuję :D (czuję w kościach)

Wali mnie kto wygrał. Cieszy mnie tylko, że to nie PiS.

Jak bym słyszał słowa 20% wyborców PO :lol: Te wybory były tylko po to aby odsunąć "psychopatów" od władzy....a dalej?

Jakoś to bęęędzie B) Jeszcze tylko 100 dni i podsumowanko wstępne ^^

Zastanawiam się tylko co teraz zrobią media biedne, po kim teraz zacznie się jeżdzenie, co zrobią najsztuby, teraz My z kogo będzie się śmiał szymon majewskim czy zrobią szkiełka kontaktowe i inne pierdy. Czy lisy i olejniczaki wrócą na swoje stare śmieci...czy wróci ta cała propaganda i "nastawianie" narodu jak to było od początku panowania PiSu. Już nawet moja matka się wkręciła (w sumie siedzi non stop przed telewizorem jak nie pracuje :mur: ) i powtarza jak robot wyuczoną regułkę "obiecywał że nie będzie premierem jak lech zostanie prezydentem - a widzisz a widzisz BANDYTA I KŁAMCA"...i już cała Polska powtarza jedną i tą samą regułkę i jest to jedna z najczęściej słyszanych regułek "medialnych androidów". Rzygać się chce :)

No cóż - jak ten program szedł? MACIE CO CHCECIE - czekamy cierpliwie na cud gospodarczy...teraz kiedy już proNiemieckie PO doszło do władzy Polska wreszczcie zostanie "ugłaskana" przez brukselkę i spokojnie będzie można wdrażać plan "zjednoczenia europy" - podpisujemy już tylko traktacik konstytucyjny przewidziany na 2009 (czyli się załapiemy z Donaldem przy sterze) i mamy jednego WODZA folzmonhausena a cała Unia to jedna wielka kochająca się rodzina...hip hip - popotam. Już pomijam fakt że nawet nie zrobią nam referendum - po co ryzykować takie sytuacje jak we francji czy w holandii...że naród powiedział NIE. U nas też miało być referendum ale jednak się rozmyślili. Tylko parlament musi się zgodzić i JAZDA JAZDA (a zgodzi się, teraz już się zgodzi napewno).

Czy nie wydaje Wam się że mimo śmierci - Hitlera plan wciąż działa? Brukselka dyktuje warunki, a wszyscy dookoła na kolanka. Anglia jeszcze tylko jako tako się "okopie" na wyspie i ich nie bedzie interesowała europa bo mają swój świat czy są w Unii czy nie...ludzie mówią że wreszcie mamy "wolną Polskę" - nic bardziej mylnego. Wolną Polskę to straciliśmy w momencie wejscia do UE...a teraz to już wogóle będziemy pod dyktando niemiec - siłą się nie udało - to po dobroci przejmą władzę nad europą - czarny lud to kupi(ł) ^^

Ale co tam zcentalizowana niemiecka władza - najważniejsze że PiS dostał w dupę ;)

Edytowane przez apo5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to nie jest normalne i siega duzo glebiej niz Ci sie wydaje ;) czym wiecj spraw bedziesz chcial w zyciu zalatwic tym bardziej sie o tym bedziesz przekonywac ;)

HAHAHA i to jest wg Ciebie układ ? biurokractwo jest wg Ciebie układem ?

To ty chyba masz jakąś manię prześladowczą - no ale tak 2 lata rządów PIS u każdego mogą wywoływać paranoje - w końcu przykład idzie z góry ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PO w stosunku do PiSu to faktycznie pewien powrót do normalności, ale... lgnięcie PO na kolanach do UE mnie przeraża. z dniem wczorajszym Polska straciła suwerenność. wielki brat będzie czuwał nad nami...

 

daję PO 4 lata na cud gospodarczy. jeśli spaprają, obiecuję wypomnieć Wam bezgraniczną ufność, którą obdarzyliście PO.

 

No tak PANOWIE SZLACHTA nie będą się przed nikim kłaniali - w końcu Polska to supermocarstwo i to przed polską trzeba na kolanach się płaszczyć ...

 

A na serio jaką dajesz alternatywę dla UE - konkrety proszę jak się już wypowiadasz, i jaki masz pomysł na politykę zagraniczną - może najazd na Niemcy ?

 

Nie głosowałem za PO jeżeli was to ciekawi ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

teraz tylko niech "prezydenta" jakoś wywalą

 

 

mr max

 

PO w stosunku do PiSu to faktycznie pewien powrót do normalności, ale... lgnięcie PO na kolanach do UE mnie przeraża. z dniem wczorajszym Polska straciła suwerenność. wielki brat będzie czuwał nad nami...

 

 

a mnie cieszy! powinniśmy całować Unię po nogach za to, że nas w ogóle tam chcą, a czuwanie wielkiego brata polsce jest potrzebne. z resztą polakom zawsze była potrzebna jakaś żelazna łapa. tu się inaczej ludzie nie zmobilizują. z resztą widać to po wczorajszych wyborach i frekwencji ;)

Edytowane przez stranded

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy nie wydaje Wam się że mimo śmierci - Hitlera plan wciąż działa?

Chlopie, ogarnij sie i przestan [ciach!]lic 3 po 3. Jaki Hitler, jaki plan o czym ty bredzisz? Skoro matka (osoba jak mniemam starsza) zaglosowala na PO to chyba to tez cos znaczy, moglbys brac z niej przyklad, a nie mowic ze lyka papke. Lykasz to ty jak mlody pelikan to co Kaczor walkowal od miesiecy w TV. Glowny propagandzista PiSu - Kurski - zdaje sie ze przegral wszystkie mozliwe procesy, a jego klamst publicznie wytknal mu nie jeden posel, o pojezdzie jaki zaserwowal mu Roman nawet nie wspominajac. Poza tym jakos nie przypominam sobie zeby ostatnio podawali cos o masowych mordach w obozach czy innych elementach "planu Hitlera". Wiec zamilcz dla swojego dobra.

 

edit.

BTW. JESLI nawet nic ma sie nie zmienic to popieram PO z prostego powodu : na te mordy z PiSu sie po prostu nie da patrzec. Przy okazji wyborow prezydenckich slyszalem takie zdanie: Tusk ma twarz, Kaczynski ma morde. I to chyba dobrze oddaje o co mi chodzi. Dalem spory kredyt zaufania Platformie i oficjalnie mowie, ze jesli i tak ekipa mnie zawiedzie to nigdy juz nie pojde glosowac chociaz uwazam to za obowiazek wsyzstkch.

Edytowane przez maSTHa212

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PO w stosunku do PiSu to faktycznie pewien powrót do normalności, ale... lgnięcie PO na kolanach do UE mnie przeraża. z dniem wczorajszym Polska straciła suwerenność. wielki brat będzie czuwał nad nami...

Hehe, dobre :D

 

Rozumiem że powinno być na odwrót, cała UE powinna zabiegac o aprobate PL we wszelkich możliwych sprawach - w końcu to my powinniśmy rządzić, nam się wszystko co najlepsze nalezy, a poza tym jestesmy bardzo dłuuugo w tej strukturze ... Wiesz co oznacza termin suwerenność? Bo chyba go nadużywasz ...

 

A Wielki Brat to właśnie dostał bilet powrotny :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...