Skocz do zawartości
lspider

Polityka i politycy

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie bardzo ciekawia trzy resorty:

- MSZ (polityka zagraniczna)

- MON (kwestia misji w Iraku i AAfganistanie, ale rowniez pozycja o sporym znaczeniu dla polityki zagranicznej)

- Ministerstwo Transportu (rozwoj drog i autostrad w zwiazku z Euro)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie oglądam konferencję z PKW i okazuje się, że do PKW nie dotarły głosy z okręgów wyborczych z Francji, Szwecji, Wielkiej Brytanii, Irlandii Północnej, Hiszpanii i Litwy, przesłanie wyników leży w gestii ambasadorów, a wiadomo komu oni podlegają, czyżby coś się działo, że brakuje głosów akurat z tych państw gdzie wygrała PO :wink: większego wpływu na ogólny wynik to nie ma, ale jednak znowu śmieszne jest jak to powiedział Rymarz z PKW, że rozumie problem z przesłaniem głosów z Afganistanu gdzie jest wojna, ale problem z przesłaniem głosów z Francji ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wp.pl

 

"Komorowski pytany, czy Kazimierz Marcinkiewicz i Jan Rokita są brani pod uwagę jako ewentualni członkowie przyszłego rządu PO, odpowiedział: "uważam, że nie należy takiej deklaracji składać, jeśli to nie jest konieczne"."

 

Nie zdziwię się jak znowu Marcinkiewicz na lodzie zostanie - przydał się w kampanii a teraz - c'est la vie :lol: (dzieki Orgiusz ;) )

Edytowane przez apo5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według mnie PIS i tak osiagnela sukces,po 2 latach rzadów,czesto nie słusznej nagongki ze strony mediów,prasy,uzyskała wiecej glosów wyborców niz 2 lata temu,ktorej parti udalo sie to wczesniej-żadnej :D

Edytowane przez naxt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rozbawił mnie komentarz z onetu:

 

"TO WIELKI DZIEŃ DLA POLSKI. Po raz pierwszy od 1939 roku przegrali socjaliści. Hurra!!!" - napisał Misiek.

:lol:

 

no i potwierdza się, ludzie nie znają programu partii na które głosują :mur:

Edytowane przez mr^_^max

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według mnie PIS i tak osiagnela sukces,po 2 latach rzadów,czesto nie słusznej nagongki ze strony mediów,prasy,uzyskała wiecej glosów wyborców niz 2 lata temu,ktorej parti udalo sie to wczesniej-żadnej :D

tylko zobacz gdzie sie podzialy glosy oszolomow glosujacych na lpr i samoobore...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko zobacz gdzie sie podzialy glosy oszolomow glosujacych na lpr i samoobore...

nie wiem moze na PO zagłosowali :D PIS osiagneło 30% wiecej głosów niz 2 lata temu i jest to dobry wynik ,nikomu sie to jeszcze nieudało :D Edytowane przez naxt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak to prawda. Nie będą ważne jeśli nie dotrą w ciągu 24 godzin...:(

tylko zobacz gdzie sie podzialy glosy oszolomow glosujacych na lpr i samoobore...

Jak to gdzie - w tych 40% procentach które nie poszły głosować...:lol: Edytowane przez apo5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurde wyniki z UK to może być duży kop dla PO! oby doszły.

 

a wy kogo widzicie na stanowiskach MSWIA, MSZ albo MON?

 

ja obstawiam sikorskiego na MON, nienawidze szczygły, oczy ma jakieś takie złe, ogólnie koleś zajebiście niemiły jest (widzieliście co odwalał kiedyś w studio tvn24? "ja tu jestem gościem!" :lol: )

 

MSZ...wszystko tylko nie fotyga :lol:, ta kobieta nawet do warzywniaka się nie nadaje..

 

MSWIA nie mam pojęcia..może ten przewodniczacy PO?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie bardzo ciekawia trzy resorty:

- MSZ (polityka zagraniczna)

- MON (kwestia misji w Iraku i AAfganistanie, ale rowniez pozycja o sporym znaczeniu dla polityki zagranicznej)

- Ministerstwo Transportu (rozwoj drog i autostrad w zwiazku z Euro)

http://www.wprost.pl/ar/116182/Prezydent-c...k-w-rzadzie-PO/ ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Głosy z zagranicy nie będą ważne a nie całe wybory, co Ty pleciesz [;

Ja powtarzam za tym gościem chyba że on nic nie znaczy i se tak właśnie plecie tylko.

"Głosowanie uznaje się za niebyłe" - tam ? całe ? Nie sprecyzował.

 

"Oznacza to, że głosy oddane w tych obwodach nie będą uwzględniane przy ustalaniu wyników wyborów." tego to on akurat nie powiedział bo słuchałem - widać komentarz dziennikarza.

 

Dziwne by to było gdyby tak zliczać tylko to co zdążyło dojść do Warszawy a resztę pomijać.

Edytowane przez q8ic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

teraz tylko niech "prezydenta" jakoś wywalą

mr max

 

PO w stosunku do PiSu to faktycznie pewien powrót do normalności, ale... lgnięcie PO na kolanach do UE mnie przeraża. z dniem wczorajszym Polska straciła suwerenność. wielki brat będzie czuwał nad nami...

a mnie cieszy! powinniśmy całować Unię po nogach za to, że nas w ogóle tam chcą, a czuwanie wielkiego brata polsce jest potrzebne. z resztą polakom zawsze była potrzebna jakaś żelazna łapa. tu się inaczej ludzie nie zmobilizują. z resztą widać to po wczorajszych wyborach i frekwencji ;)

Pewnie! Całować niemców? Niby za co? Weź człowieku zachowuj się jak patriota a nie Tusk.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

surix, niektórzy pamiętają ludzi PO z AWS i UW, więc mają ich za co oceniać.

Ale z reguły jest to zbyt pochopna ocena, bo czasem faktycznie byli ale nie sprawowali realnej władzy bo co może pojedyncza osoba..... Edytowane przez surix

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mysle ze rownie dobrze moglbys calowac administracje PPC ze Cie tu chca

Jak mozna w ogole takie cos napisac ;/

 

jak widać można :lol:

 

Zbigniew Ziobro wygrał w Krakowie!!!!!!!!!!

bym napisał co o nim myślę ale:

 

1) nie chcę mieć w domu abw

2) nie chcę bana na ppc

 

PS

cała moja rodzina w Krakowie głosowała na Gowina

Edytowane przez stranded

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale tak powaznie, to kto wygral w Krakowie ? Wczesniej czytalem, ze Gowin, a teraz Ziobro, jak to w koncu jest ?

Ziobro wygral- wynik ostateczny,wygral 4 tys głosow,a mial trudniej bo na listach i to na 1 miejscach bylo 2 Ziobrów,i nie ktorzy sie pomylili

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...