Skocz do zawartości
lspider

Polityka i politycy

Rekomendowane odpowiedzi

Ziobro de facto nic nie zrobil. Poza kreowaniem wlasnej osoby. A nie przepraszam zrobil, publicznie osadzil kilku ludzi i prawie ich skazal. Paranoja.

 

Mam nadzieje ze PO + PSL+ LID odbiora mu immunitet i posadza za publiczne oskarzenia. Nalezy mu sie za to.

 

Do tego trybunal stanu dla kilku czolowych politykow nieomylnej partii.

Niech maja to samo pieklo ktore sami stworzyli.

 

Bardzo sie ciesze z wyniku wyborow. W koncu moze nas beda troszke normalniej traktowac na swiecie.

 

Widac po temacie ze gorliwi a moze i nadgorliwi wierzyciele religii PiSowej juz postawili krzyzyk na PO ze jest do d*py przed tym zanim faktycznie dostali oni wladze i probowali cokolwiek zrobic aby naprawic i nadgonic te 2 lata zmarnowane. No coz nie bedac sarkastycznym napisze ze przykro mi i jest mi Was zal.

 

 

PS cos czuje ze nie bedzie juz tak wesolo momentami jak bylo za czasow LPR i Samoobrony ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem wobec pana Ziobro zniechęcony, nie popieram programu politycznego partii, którą reprezentuje ale oczywiście szanuję tego człowieka. Mam dość PiS'u i całego tego szamba zaczynając od Radia Maryja, a kończąc na CBA, podsłuchach, aresztowaniach i szukaniu sobie oponentów tudzież agentów na siłę.

 

Pan Jarosław Kaczyński, powiedział wczoraj:

 

''(...)To bardzo ważne wybory, bo z jednej strony jest taka dziwna koalicja od "Faktów i Mitów" - to jest pismo, które się reklamowało, zatrudniając Grzegorza Piotrowskiego, mordercę księdza Popiełuszki, no to pokazuje, jakie jest to pismo, jest w niewątpliwym sojuszu - poprzez Urbana, "Trybunę", "Gazetę Wyborczą", dwie prywatne telewizje, aż po Donalda Tuska. To sojusz, który łączy nienawiść do PiS (...)"

 

Cóż, jak dla mnie jest to szukanie sobie na siłę wytłumaczenia, dlaczego to PiS nie wygrał wyborów, przecież to demagogia, jak dla mnie to bezsensowny bełkot. Cieszę się niezmiernie, że PiS nie wygrał wyborów.

 

Chciałbym, żeby pozycja naszego kraju w świecie się wzmocniła i żeby stosunki z sąsiadami zostały naprawione i były bardziej przyjazne. Zobaczymy wszyscy, jak PO sprawdzi się...

Edytowane przez Spylon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pan Jarosław Kaczyński, powiedział wczoraj:

 

''(...)To bardzo ważne wybory, bo z jednej strony jest taka dziwna koalicja od "Faktów i Mitów" - to jest pismo, które się reklamowało, zatrudniając Grzegorza Piotrowskiego, mordercę księdza Popiełuszki, no to pokazuje, jakie jest to pismo, jest w niewątpliwym sojuszu - poprzez Urbana, "Trybunę", "Gazetę Wyborczą", dwie prywatne telewizje, aż po Donalda Tuska. To sojusz, który łączy nienawiść do PiS (...)"

 

Cóż, jak dla mnie jest to szukanie sobie na siłę wytłumaczenia, dlaczego to PiS nie wygrał wyborów, przecież to demagogia, jak dla mnie to bezsensowny bełkot. Cieszę się niezmiernie, że PiS nie wygrał wyborów.

Powiem wiecej, to jest przyrownanie wszystkich ludzi zwiazanych z PO, Wyborczą, oraz "NIE" do morderców, co nie powinno obejść się bez echa. Takie wypowiedzi w dniu klęski to szczyt chamstwa. Pokazuje jakiego pokroju człowiekiem jest nasz wkrótce były premier..

 

Glosowalem za LiDem, ale ogromnie ciesze sie z wygranej PO. Partia taka jak PiS nie ma wedlug mnie prawa egzystowac w cywilizowanym swiecie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W koncu moze nas beda troszke normalniej traktowac na swiecie.

no na pewno "swiat" ucieszył fakt ze wygrało PO ;)

PiS walczył o nalezne ;) PO wyznaje zasade lepszy rydz niz nic :D

 

a teraz taki glupi przyklad bo niektore jarzynki nie jarza :D

Polska to ludzie z forum z Pure PC ;) Unia to taki sklep XXX, partia PiS chciala dac kazdemu z forum po komputerze :D partia PO natomiast co 10-temu myszke z klawiatura... ktora opcja jest bardziej korzystna dla sklepiku XXX :?: na takiej zasadzie jestesmy krytykowani w europie ;)

 

No coz nie bedac sarkastycznym napisze ze przykro mi i jest mi Was zal.

i vice versa ;) Edytowane przez S1Sweet

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym, żeby pozycja naszego kraju w świecie się wzmocniła i żeby stosunki z sąsiadami zostały naprawione i były bardziej przyjazne. Zobaczymy wszyscy, jak PO sprawdzi się...

Jeżeli uważasz, że podlizywanie się i padanie na kolana przed silniejszymi jest "wzmacnianiem pozycji na arenie międzynarodowej" to jesteś w błędzie. Widać to po rządach np. Kwaśniewskiego, który był jak potulny baranek, a kiedy wszedł tylko PiS to od razu zrobił się szum, wielkie zdziwienie że Polska w ogóle ma swoje zdanie i potrafi je okazać.

 

Przykro mi, ale z Rosją i Niemcami NIGDY nie będziemy mieli dobrych stosunków... a to że Rosja i nasz zachodni sąsiad robią sobie rurociągi na około Polski jest tego świetnym przykładem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja chyba zaraz zaczne punktowac za niektore posty.

Kazdy dokonal wyboru jaki uwazal za sluszny i guzik Was obchodzi ze glosowal na PISuary czy na POpaprancow. Czy jak ich jeszcze ponazywacie.

 

Jedni placza ze nie ma PiSu inni sie ciesza ze u wladzy bedzie PO

 

Teraz zasadnicze pytania:

- Jakie korzysci bedzie z tych zmian mialo panstwo?

- Czy Wy i wasze rodziny na tym skorzystaja?

- Czy ludzie powroca z obczyzny do nowej Irlandii? (szkoda ze Tusk nie zna nawet stpo podatkowych tego panstwa)

- Czy poprostu bedzie to kolejny rzad z kolejnymi obietnicami?

 

Oni sie nachapia. Nie ma sie co martwic ;] W koncu to Polska!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przykro mi, ale z Rosją i Niemcami NIGDY nie będziemy mieli dobrych stosunków... a to że Rosja i nasz zachodni sąsiad robią sobie rurociągi na około Polski jest tego świetnym przykładem.

Swiete slowa, chocby nie wiem kto rzadzil, to co najwyzej oni sie ladnie pousmiechaja i poklepia po ramieniu, a i tak beda nas kopac w dupe.

Edytowane przez DziubekR1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pan Jarosław Kaczyński, powiedział wczoraj:

 

''(...)To bardzo ważne wybory, bo z jednej strony jest taka dziwna koalicja od "Faktów i Mitów" - to jest pismo, które się reklamowało, zatrudniając Grzegorza Piotrowskiego, mordercę księdza Popiełuszki, no to pokazuje, jakie jest to pismo, jest w niewątpliwym sojuszu - poprzez Urbana, "Trybunę", "Gazetę Wyborczą", dwie prywatne telewizje, aż po Donalda Tuska. To sojusz, który łączy nienawiść do PiS (...)"

Nawiązując do wypowiedzi "Małego Księcia" to ja na jego miejscu zastanowiłbym się jak dysponując największą TV i największym radiem w tym kraju, przegrał wybory z kretesem, po czym jak zwykle zamiast szukać winy za przegraną w swoim ugrupowaniu to oczernia inne i jeszcze wciska kit o tym, że przegrał bo układ mu nie dał wygrać, Jaruś powinien udać się do lekarza bo to już trzeba leczyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a masz cos na sumieniu :D

nie mam absolutnie nic na sumieniu, ale jakbym napisał coś "nie tak" to oni już by zaraz coś znaleźli :mur:

 

 

 

 

 

panowie co z wynikami z londynu!?

 

podaje wyniki z krajów niektórych spisałem z tvn24, w sieci tego nie widziałem:

 

AFGANISTAN

po 38

pis 22

 

 

USA

pis 67

po 20

 

moskwa

 

PO 58,2

pis 15

 

 

szkocja

po 75,5

pis 10,6

 

 

PS

USA to ludzie z lat 1940....oni chyba naprawde nie wiedza co tu się działo.

Edytowane przez stranded

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

USA to ludzie z lat 1940....oni chyba naprawde nie wiedza co tu się działo.

No co tu sie dzialo powiedz?

 

Chociaz w sumie Malbork miasto krzyzackie [;d]

 

Nie wiem jak mozna nie szanowac swojego kraju i wypisywac takie glupty ze powinnismy byc wszystkim wdzieczni?

Chyba europa powinna byc wdzieczna nam ;(

 

Smutne jest to ze nawet Polacy potrafia sie tak krytycznie i chaniebnie wyrazac o swoim kraju. Nie jestesmy tredowaci ;/

 

 

Mimo tego ze popieram PIS ciesze sie z wynikow wyborow bo:

1)Jest malo LiD'u

2)Nie ma samoobrony

3)Wygrala prawica

4)Mam nadzieje ze bedzie koalicja POPIS albo chociaz POPSL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polska to ludzie z forum z Pure PC icon_wink2.gif Unia to taki sklep XXX, partia PiS chciala dac kazdemu z forum po komputerze icon_biggrin3.gif partia PO natomiast co 10-temu myszke z klawiatura...

Wole myszkę i klawiaturę, po co mi komputer na podsłuchu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Lepiej "dostać" myszkę i klawiaturę i na resztę samemu uczciwie zapracować, niż "dostać" (bo te pieniądze oczywiście na drzewie rosną) cały komputer od kogoś kto mi to będzie wypominał 1500 razy i jak go nie posłucham to mi zabierze (PiS).

 

I tak: wole być europejczykiem, a jeszcze lepiej obywatelem świata, niż polakiem zamkniętym najlepiej we własnej dzielnicy i patrzącym krzywo na sąsiadów, bo mają więcej.

 

eee, ja bym jednak wolał jakąś wypas konfigurację, nawet z podsłuchem. no przecież jestem czysty

Widze, ze w szkołach teraz juz nie czytaja 1984 Orwella. Czy wy wogole wiecie co to jest wolność???

 

W tym temacie niektorzy maja takie odchyly we wlasnych przekonaniach, ze az mi sie wierzyc nie chce...

Edytowane przez qba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No co tu sie dzialo powiedz?

 

Nie wiem jak mozna nie szanowac swojego kraju i wypisywac takie glupty ze powinnismy byc wszystkim wdzieczni?

Chyba europa powinna byc wdzieczna nam ;(

 

Smutne jest to ze nawet Polacy potrafia sie tak krytycznie i chaniebnie wyrazac o swoim kraju. Nie jestesmy tredowaci ;/

No dokladnie, jak maja nas szanowac w Europie i na swiecie, jesli Polacy sami o sobie takie rzeczy wygaduja. Szkoda gadac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

znam dobrego lekarza :D

 

m.in. po to zeby taki niemiec nie mowil: "Popatrz to nasz kochany sasiad Polak, rzuc papierek na ulice on podniesie."

 

http://maciek.cz/?p=180

 

Widze, ze w szkołach teraz juz nie czytaja 1984 Orwella.

Folwark Zwierzecy tez moglbys przeczytac. Edytowane przez S1Sweet

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

qba, ale to nie oznacza, że trzeba się przed Brukselą kłaniać jak robiło to SLD do tej pory. PiS zaczął twardo, skończył niestety miękko. boję się co PO będzie wyprawiać.

 

edit.

jak możesz mówić cokolwiek o wolności, głosując na socjalistów z krwi i kości?!

z tym komputerem to była po części ironia, mediom minęło, teraz to Wam się zaczęło wszystko z podsłuchami kojarzyć.

Edytowane przez mr^_^max

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przypomnial mi sie pewien program. Bylo tam opowiedziane, jak Amerykanie dbaja o pamiec o ludziach, ktorzy walczyli i zgineli za kraj. Opowiedzieli dzien zolnierzy, ktorzy "maszeruja" przy cmentarzu, czy grobowcu (nie pamietam dokladnie).

Taki zolnierz pucowal jeden but po 12 godzin, mozna sie bylo przy nim przejrzec. Ciagle sprawdzali go wyzsi ranga zolnierze i mierzyli co do milimetra kazde zagiecie na jego mundurze. Cos niesamowitego.

A jak dba o pamiec swoich dziadkow Polak ? Pisze "USA to ludzie z lat 1940....oni chyba naprawde nie wiedza co tu się działo.", a to tylko jeden z przykladow.

Edytowane przez DziubekR1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paryż PO 52 %

 

do ludzi powyżej: nigdy nie czułem się polakiem a europejczykiem i co mi zrobicie? według mnie to wy nie macie racji i tak można się kłócić do usranej śmierci. ja nawet nie mam zamiaru z nikim się kłócić, bo to i tak nie ma sensu.

 

edit do posta nad moim:

mam gdzieś historię polską i żołnierzy pucujących buty. jestem pacyfistą, według mnie polska powinna się rozbroić jak japonia. ale to tylko moje zdanie. ja nikomu ginąć za kraj nie kazałem, sami to wybrali.

Edytowane przez stranded

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

qba, ale to nie oznacza, że trzeba się przed Brukselą kłaniać jak robiło to SLD do tej pory. PiS zaczął twardo, skończył niestety miękko. boję się co PO będzie wyprawiać.

 

edit.

jak możesz mówić cokolwiek o wolności, głosując na socjalistów z krwi i kości?!

z tym komputerem to była po części ironia, mediom minęło, teraz to Wam się zaczęło wszystko z podsłuchami kojarzyć.

Ale co to znaczy "twardo", czy "miękko"??

Czy nam sie cos prawnie od Brukseli nalezy? Przeciez jestesmy takim samym czlonkiem jak kazde inne nowo przyjete panstwo i trzeba sie przede wszystkim zaaklimatyzowac. Jak cos zmieniac to z glowa i w ramach przyjetych zasad, a nie z szabelkami na zajazd...

Wogole to widze niestety, po waszych tekstach, ze myslicie nadal w kategoriach II W. Ś.

Albo jestescie tacy mlodzi (mlode to i...), albo tacy... zamknieci.

Swiat sie zmienil i caly czas sie zmienia. Nalezy miec swoje poglady, ale trzeba tez umiec sie dostosowac do nowych sytuacji.

 

A juz najsmieszniejsze jesto to, ze nie potraficie tego zrozumiec wy: ludzie, ktorzy popieraja partie, ktora bratala sie z najwiekszym wrogiem (PiS z Samoobrona), lub ktora szla na kolanach do ludzi totalnie odleglych politycznie tylko po to, zeby wejsc do sejmu (UPR z LPRem), co sie zreszta nie udalo. LiS i PO nie sa idealne i moze sa w waszym mniemaniu "miekkimi" partiami, ale maja wiecej honoru, niz wasi idole.

Edytowane przez qba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale co to znaczy "twardo", czy "miękko"??

Czy nam sie cos prawnie od Brukseli nalezy? Przeciez jestesmy takim samym czlonkiem jak kazde inne nowo przyjete panstwo i trzeba sie przede wszystkim zaaklimatyzowac. Jak cos zmieniac to z glowa i w ramach przyjetych zasad, a nie z szabelkami na zajazd...

Wogole to widze niestety, po waszych tekstach, ze myslicie nadal w kategoriach II W. Ś.

Albo jestescie tacy mlodzi (mlode to i...), albo tacy... zamknieci.

Swiat sie zmienil i caly czas sie zmienia. Nalezy miec swoje poglady, ale trzeba tez umiec sie dostosowac do nowych sytuacji.

 

A juz najsmieszniejsze jesto to, ze nie potraficie tego zrozumiec wy: ludzie, ktorzy popieraja partie, ktora bratala sie z najwiekszym wrogiem (PiS z Samoobrona), lub ktora szla na kolanach do ludzi totalnie odleglych politycznie tylko po to, zeby wejsc do sejmu (UPR z LPRem), co sie zreszta nie udalo. LiS i PO nie sa idealne i moze sa w waszym mniemaniu "miekkimi" partiami, ale maja wiecej honoru, niz wasi idole.

Była koalicja z samoobroną, nie ma koalicji, czysta polityka, to samo UPR. Nie wszystkie partie władają połową gazet "polskich" i są pokazywane w dobrym świetle w telewizji. Co ty byś zrobił na miejscu UPR kiedy nie dopuszczano by cię do głosu w publicznej telewizji, zrobiono z ciebie wariata (pomimo tego że mówisz prostym językiem docierającym do ludzi) etc? PO ma dobry start bo ma za swoimi plecami połowę mediów i innych rzeczy służących do manipulacji masami (PiS zresztą podobnie).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no na pewno "swiat" ucieszył fakt ze wygrało PO ;)

PiS walczył o nalezne ;) PO wyznaje zasade lepszy rydz niz nic :D

Jeżeli uważasz, że podlizywanie się i padanie na kolana przed silniejszymi jest "wzmacnianiem pozycji na arenie międzynarodowej" to jesteś w błędzie.

Widzę, ze koledzy światowcy i polityka zagraniczna nie ma dla nich tajemnic. Mowicie, ze wcześniej było "lizanie d***", a PiS twardo walczył o swoje (eeee... tj. nasze, Polski, znaczy sie) interesy i z tego wynika pogorszenie stosunkow dyplomatycznych? Wydaję się Wam pewnie, ze np. taką Rosję bardzo to denerwowało? No to powiedzcie mi, drodzy zwolennicy PiSu - jakie były opinie o rządzie PiS w rosyjskiej prasie?? Ach, no tak, przeciez nie czytacie rosyjskiej prasy, więc pewnie nic Wam nie mówią takie nagłowki jak "mistrz politycznej rozgrywki" i artykuły o tym, jak to "premier realizuje mądrą politykę zagraniczną". A wiecie co pisały rosyjskie gazety, kiedy PiS odmówił OBWE? Powiem tylko, ze opinie nie były negatywne :lol: . Tak, Kaczyński był chwalony na łamach rosyjskiej prasy - nie dziwi Was to troszkę? Oczywiście, były też opinie negatywne, związane przede wszystkim z tarczą antyrakietową. I tutaj dochodzimy to kolejnego zagadnienia, a mianowicie do owego "lizania d***"...

 

Widać to po rządach np. Kwaśniewskiego, który był jak potulny baranek, a kiedy wszedł tylko PiS to od razu zrobił się szum, wielkie zdziwienie że Polska w ogóle ma swoje zdanie i potrafi je okazać.

O czym to ja chciałem... ach tak, o podlizywaniu się. Mówisz więc, ze PiS potrafi okazać swoje zdanie? No to świetnie - powiedz mi zatem (sorry, ale musiało mi to umknąć) jakież to zdanie okazaliśmy w sprawie tarczy i naszego stacjonowania w Iraku? Gdzie jest to nasze twarde stanowisko, dzieki ktoremu Polska osiąga całą masę korzyści? Jakie korzyści mamy z tego, ze siedzimy wciąż w Iraku, podczas gdy nasza pierwotna umowa z USA skończyła się juz dawno temu? Dlaczego inne kraje mogły się wycofac i nadal są sojusznikami USA, a premier bredzi coś o dezercji? Może ja o czymś nie wiem, ale zdaję mi się, ze Stany dałyby sobie radę bez naszych supernowoczesnych technologii militarnych i wsparcia finansowego? A no tak, zapomniałem - chodzi przeciez o korzysci. Twarda polityka. No to moze podsumujmy - wizy mamy zniesione? Nad naszą granicą latają sfinansowane przez USA predatory? Może chociaż Amerykanie tworzą w Polsce masowo nowe miejsca pracy? AA! Już wiem! Tarcze przeciez mamy mieć! To jest efekt supertwardej polityki. No ale zaraz, na jakich zasadach ta tarcza, wie ktos? Pod czyją będzie jurysdykcją? Jakie mamy gwarancje w razie ewentualnego konfliktu zbrojnego? Do czego konkretnie zobowiązał się Bush, przycisnięty do muru twardą polityką Kaczyńskiego? Powie mi ktoś? Edytowane przez und3r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paryż PO 52 %

 

do ludzi powyżej: nigdy nie czułem się polakiem a europejczykiem i co mi zrobicie? według mnie to wy nie macie racji i tak można się kłócić do usranej śmierci. ja nawet nie mam zamiaru z nikim się kłócić, bo to i tak nie ma sensu.

 

edit do posta nad moim:

mam gdzieś historię polską i żołnierzy pucujących buty. jestem pacyfistą, według mnie polska powinna się rozbroić jak japonia. ale to tylko moje zdanie. ja nikomu ginąć za kraj nie kazałem, sami to wybrali.

 

To juz przesada

Widocznie ci ludzie mieli honor i wartosci w zyciu a ty jeszcze uwazasz to za byle gowno

Gdyby nie polacy to bys bym muzulmaninem podbitym przez III rzeszcze traktowanym jak GOWNO czy naprawde chcialbys tak zyc? BO JA NIE

 

JESTEM DUMNY ZE JESTEM POLAKIEM

 

 

Niestety ale POLSKA nie ma tylu przyjaciol jak JAPONIA i jak pokazal historia moze liczyc tylko na SIEBIE jak widac na ciebie nie :( szkoda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...