Skocz do zawartości
lspider

Polityka i politycy

Rekomendowane odpowiedzi

Lol, a jak jechaliscie po kaczynskich PO CAŁOSCI dwa lata temu to nie obrazaliscie społeczeństwa? :lol: Kupa smiechu. Nie rozpłaczcie się, to tylko słowa. Co za "fanboystwo" Tuska :lol:

Różnica jest tylko taka, ze to wlasnie my jechalismy po Kaczkach, a nie Tusk. A nawet jezeli po nich jechal to nie w tak prostacki sposob. :) Na takim poziomie polityki chociaz pozory dobrego wychowania powinno sie zachowac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem, to pod katem rozpoczcia mowi sie raczej o Chorzowie - bo Gdansk tez stadionu poki co nie ma i tak samo nawet nie zaczeli go budowac ;)

Przecież niemożliwe jest przeforsowanie tej opcji (Gdańska) bez odwracania kota ogonem...

:-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zaczynasz być żenujący, podobnie jak czytam Twoje wypowiedzi na temat X360 (fanboy)

 

na siłę nie zauważasz problemu, nawet nie masz jasnych argumentów by bronić kaczora tylko wyskakujesz nam tu z wypowiedziami pozbawionymi sensu.

 

wg kaczora ...

" Nie wychowałem się jednak na podwórku, jak on sam przyznaje, ale w trochę lepszych miejscach. Mam więc pewne opory przed łganiem w żywe oczy. "

ten kto wychował się "na podwórku" a nie przy cycku mamusi jest człowiekiem bez honoru, oszustem itp...

Tia, straszny ze mnie fanboy - bo napisalem ze sie bardziej oplaca konsole kupić niz do pieca dorzucać :lol: Chyba Ci się pojęcia pomyliły :lol: wolę jednak zainwestować w lepszy mixer niż w gierki więc po "ch" przytaczasz coś co ma miejsce w innym temacie niż ten :26: ?

Zauważyłem że ludzie na tym forum mają jakąs paranoję przytaczania/przypominania tego "co kto napisal" w innym temacie niz polityka (und3r, igi, teraz Ty).

Co z tego ze Kaczyński tak powiedział? W 95% ma rację bo na podwórkach w bramach wychowują się bandyci i cwaniaczki [; Mieszkam niedalego takiej jednej dzielnicy w Warszawie i moge coś na ten temat powiedzieć. Obaj politycy jeżdzą po sobie jak po łysej kobyle i to trwa nie od dzisiaj ale najbardziej wszystkich "razi" jak Kaczynski cos powie na Tuska, a jak tusk cos powie na Kaczynskiego to mu przyklaskujecie :lol: przecież to żałosne.

BTW fajnie że nadal tak dokładnie śledzisz każde słowo Kaczyńskiego, każdy jego ruch, informacje o nim itd. Póki co prawie każdy Twój post składa się z pojechania Kaczyńskiemu. A to coś wynajdziesz jakis "nius", a to coś skomentujesz żeby znaleźć argument do napisania że Kaczynski to "taki i owaki". Może Ty jesteś "cichym wielbicielem" Jarosława? A może najpier pomyśl o swojej kulturze zanim zaczniesz komentować "wybryki" (bo inaczej niz mozna nazwac słów Jarosława Kaczynskiego) innych. Ten topic powinien zmienić temat na "znajdź i skomentuj co ten [tu sobie wstawić przezwisko] Kaczyński znowu powiedział/zrobił" :lol:

A co do Euro2012 - myślę że komisja która jeździ i sprawdza przygotowania do Euro 2012 nie bedzie zadowolona z tego co zobaczy...to co się dzieje to jest jakies jedno wielkie nieporozumienie. Minęło już tyle czasy odkąd zostaliśmy wylosowani i póki co prace stoją w miejscu. A w 2010 już stadiony mają być gotowe. Chyba jedyną naszą nadzieją jest Donald Tusk - cudotwórca.

Edytowane przez apo5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najbardziej wszystkich "razi" jak Kaczynski cos powie na Tuska, a jak tusk cos powie na Kaczynskiego to mu przyklaskujecie :lol: przecież to żałosne.

BTW fajnie że nadal tak dokładnie śledzisz każde słowo Kaczyńskiego, każdy jego ruch, informacje o nim itd.

no i gdzie argumenty ?? podaj przykład ... gdzie Tusk używa tak bezczelnych słów w stosunku do kaczki ?

nie bronie Tuska, tylko gardze takimi łgaczami i obłudnikami jak obie kaczki ze wskazaniem na "J"

 

no 'wyśledź' te informacje !

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no 'wyśledź' te informacje

Czy ja mam nad avatarem napisane HiS? Wyszukiwanie najbardziej zjechanych i obrażających wypowiedzi polityków (a szczególnie Twojego "ulubieńca" Jarosława) to Twoja działka :D

 

Stary, mnie naprawdę g. interesuje co kto na kogo powiedział i czy zrobił to w taki czy inny sposób. Z polityki to mogę "wyśledzić' co kto dla Polski już zrobił, a nie co kto na kogo powiedział.

Od spraw "kto komu bardziej pojechał" są gazety takie jak "party", "super express","fakt" i wieczorne wiadomości na tvn (oglądam pilnie co wieczór przy obiado/kolacji) :lol:

Edytowane przez apo5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o co Ci chodzi ? jakie śledzenie ? człowieku, ja również PRZEGLĄDAM

aktualności co sie dzieje na świecie, w polityce, ile ludzi zginęło tu i tam itd. robię to z przyzwyczajenia i zwykle nie zajmuje mi to więcej niż 10 minut dziennie, a to że prawie zawsze widzę jakiegoś newsa (zwykle większość newsów politycznych) związanego z Kaczyńskim, PiS i ich urojeniami to nie moja wina.

Nie sądzę żeby HiS miał obsesję po prostu takie są realia.

A co do tego "podwórkowego wychowania" :lol: haha 95 % to bandyci powiadasz :lol: a Ty gdzie się wychowałeś ? pod kloszem ? rodzice zapisywali Cię na dziesiątki kursów, naukę jezyków, gry na fortepianie, jazdy konnej i bóg wie co jeszcze ? :D gdzie można się wychować hmm..

Chyba chodzi nam o zupełnie inne podwórka i bramy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

apo5 - kolejny przyklad jak sie bronic nie majac zadnych argumentow. Wlasnie w ten sposob PiS dziala caly czas. Tu cos powie co nie jest prawdą, tu napisze, ze cos jest oczywiste. A do tego co niewygodne to sie juz nie mozesz odniesc?

 

No i Tusk zostal premierem - teraz zobaczymy co z tego wyjdzie. ;] Oby jak najlepiej i jak najspokojniej.

Edytowane przez qba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o co Ci chodzi ? jakie śledzenie ? człowieku, ja również PRZEGLĄDAM

aktualności co sie dzieje na świecie, w polityce, ile ludzi zginęło tu i tam itd. robię to z przyzwyczajenia i zwykle nie zajmuje mi to więcej niż 10 minut dziennie, a to że prawie zawsze widzę jakiegoś newsa (zwykle większość newsów politycznych) związanego z Kaczyńskim, PiS i ich urojeniami to nie moja wina.

To od razu trzeba było napisać że dajesz się manipulować. Przykre, ale prawdziwe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kłucicie się o pie*doły a tutaj ciekawe rzeczy zaczynają się dziać

cytuję za Rzeczpospolitą:

Rzecznik praw obywatelskich zaskarży do Trybunału Konstytucyjnego przepis o ubezpieczeniach zdrowotnych rolników. Politycy Platformy zarzucają mu działanie polityczne

czyżby rolnicy mieli zacząć płacić "ubezpieczenie" na tych samych zasadach co wszyscy? ciekawe o ile wtedy (i czy w ogóle?) potanieją "ubezpieczenia" dla nie_rolników?

 

Ale najciekawsze w tym wszystkim jest stanowisko Platformy - no bo innaczej, to koalicjant mógłby się obrazić :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Razem tworzymy lepszą przyszłość - By żyło się lepiej. Wszystkim"

 

uważam, że hasło jest zabawne, co to znaczy wszystkim lepiej? Kiedy takiemu menelowi żyjącemu z renty babci albo emerytury będzie żyło się lepiej? Gdy ta emerytura bedzie większa i będzie za co pić, a żeby była większa to klasa średnia musi na nią zapier**ać w pocie czoła ;] Nigdy nie będzie się WSZYSTKIM żyło lepiej, nigdy!

 

to samo z przedsiębiorcami, kiedy bedzie im się żyło lepiej? Gdy pracownicy będą za jak najmniejsze pieniądze pracować jak najwydajniej ale czy im wówczas będzie się żyło lepiej? ;]

 

paradoks hehe ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Razem tworzymy lepszą przyszłość - By żyło się lepiej. Wszystkim"

na ten temat pogadamy za rok, dwa... bo teraz mam w pamięci innego wesołka, który ok. 6 lat temu podobnie gadał po wygranych wyborach

chociaż z drugiej strony, to IM wszystkim napewno żyło się lepiej - również Tusk zapewne zapomniał przed "Wszystkim" dodać "NAM" :D

uważam, że hasło jest zabawne, co to znaczy wszystkim lepiej? Kiedy takiemu menelowi żyjącemu z renty babci albo emerytury będzie żyło się lepiej? Gdy ta emerytura bedzie większa i będzie za co pić, a żeby była większa to klasa średnia musi na nią zapier**ać w pocie czoła ;] Nigdy nie będzie się WSZYSTKIM żyło lepiej, nigdy!

jeżeli owa babcia uczciwie na tą emeryturę zapracowała, to są jej pieniądze i nic Ci do tego co z nimi zrobi - i tak zapewne nie dostanie nawet połowy tego, co ówczesne rządy jej zrabowały

to samo z przedsiębiorcami, kiedy bedzie im się żyło lepiej? Gdy pracownicy będą za jak najmniejsze pieniądze pracować jak najwydajniej ale czy im wówczas będzie się żyło lepiej? ;]

 

paradoks hehe ;]

a co proponujesz zrobić z tymi burżujami? znacjonalizować i oddać w ręce rad robotniczych? :lol:

powiem Ci tak - jeżeli rząd przestałby nas golić jak małpy, to zapewniam Cię, że zarówno jednym jak i drugim żyłoby się lepiej :)

 

 

edit:

Wiadomości na TVN, to już oglądać się nie da - wazelina aż spływa z ekranu :)

Edytowane przez rosolini

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeżeli owa babcia uczciwie na tą emeryturę zapracowała, to są jej pieniądze i nic Ci do tego co z nimi zrobi - i tak zapewne nie dostanie nawet połowy tego, co ówczesne rządy jej zrabowały

no tak ale tu chodzi o tego menela jemu bedzie sie zylo lepiej jak ktos na niego bedzie pracowal jak ta babcia czy w rzeczywistosci klasa srednia ;p

 

a co proponujesz zrobić z tymi burżujami? znacjonalizować i oddać w ręce rad robotniczych? :lol:

powiem Ci tak - jeżeli rząd przestałby nas golić jak małpy, to zapewniam Cię, że zarówno jednym jak i drugim żyłoby się lepiej :)

mowie tylko ze z punktu widzenia przesiebiorcy wyglada to dokladnie tak jak napisalem a z punktu pracownika dokladnie odwrotnie ;p dlatego nie da sie pogodzic interesow wszystkich ludzi :) przynajmniej w realiach w jakich zyjemy. Gdyby rzady nas nie goliły to rządom żyło by się gorzej hehe

 

oj to tylko takie doslowne tlumaczenie hasla ale przez to rzeczywiscie jest smieszne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejna niespodzianka dla fanow PO - podatek Belki zostaje.

 

Dlaczego? - Bo budzet jest pusty.

 

Dlaczego jest pusty?

 

Bo PO uchwalilo podojna ulge na dzieci, i koszty z proponowanych 4mld wzrosly do 11mld. Oczywiscie wbrew glosom PiS i opini rzadu Kaczynskiego.

 

Ale pan Chebowski mowi, ze to wina Gilowskiej, bo taki budzet im zostawila, natomiast przemilcza fakt, kto z tego budzetu zaczal rozdawac miliardy w ramach kampanii... NIe mowiac juz o tym, ze on sam siedzac w komisji finansow doskonale ten budzet znal (albo przynajmniej powinien), wiec jego zaskoczenie jest dosc obludne. Poza tym wpywy z podatku Belki sa dosc marne w porownaniu z koniecznoscia finansowania tej ulgi, wiec argument jest wziety z sufitu.

 

Czyli - rzad ledwo zostal zaprzysiezony i juz zdana z podatkowych obietnic po nie zostanie dotrzymana - nie bedzie liniowego, Belka zostaje, obnizki VAT nie bedzie i jeszcze sie zastanawiaja, jak tu wstrzmac obnizke skladki rentowej...

 

Poza tym mamy tu do czynienia z ciekawey zjawiskiem spolecznym - po odwolaniu obietnic PiSu forum zaroilo sie od komentzry, przy odwolywaniu obietnic przez PO - cisza... Heh.

 

@cbz

Chcialm ci pokazac, jak bardzo zajebiste masz poczucie humoru, „zartujac” sobie z ciebie w tym samym wyszukanym style, w jakim ty produkowales swoje zabawne komentarze o Kaczynskim. Taka sama jakosc, ten sam motyw – ale nie dziwie sie, ze nie doceniles wlasnej tworczosci...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejna niespodzianka dla fanow PO - podatek Belki zostaje.

Ciekawi mnie gdzie to uslyszales/przeczytales:

 

Szef klubu parlamentarnego Platformy Obywatelskiej Zbigniew Chlebowski w radiowych "Sygnałach Dnia" do najważniejszych zadań rządu Donalda Tuska zaliczył: reformę finansów publicznych, podniesienie płac w budżetówce oraz reformę służby zdrowia. Zapowiedział też, że podatek od dochodów kapitałowych - tzw. podatek Belki - zostanie zlikwidowany najpóźniej od 1 stycznia 2009 roku.

Zbigniew Chlebowski w radiu RMF FM potwierdził, że podatek Belki trzeba zlikwidować.- Zawsze powtarzam, że jest to opodatkowanie już raz opodatkowanych dochodów, czyli jest to tak naprawdę podwójny podatek - powiedział szef klubu PO. Dodał, że według niego jest mało prawdopodobne, by podatek ten został zlikwidowany od 1 stycznia 2008 r., ale najpóźniej stanie się to od 1 stycznia 2009. Jak wyjaśnił, podatek ten dawał poważne wpływy do budżetu (w ub.r. wpływy do budżetu z tego tytułu wyniosły ok. 4 mld zł).

http://gospodarka.gazeta.pl/gospodarka/1,33181,4678276.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bonu edukacyjnego, który byłby znaczną "rewolucją" w szkolnictwie, też nie będzie :)

 

rząd zaczyna pracę bardzo spokojnie, to trzeba przyznać. jednak mi naprawdę zwisa, czy się w sejmie będzie spokój czy też pozabijają się nawzajem. dla mnie liczy się to, czy PO wywiąże się z obietnic wyborczych! póki co na to się nie zapowiada...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie - oni się nie wycofują z kiełbasy...tfu tfu , z obietnicy wyborczej, tylko przekładają ją na "za rok napewno, najpóźniej".

Duke Nukem Forever tez kiedyś wyjdzie :)

No tak, w koncu PiS sie tak spieszyl, ze zdazyli reformy wprowadzic i wyprowadzic, a nikt tego nawet nie zauwazyl :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie - oni się nie wycofują z kiełbasy...tfu tfu , z obietnicy wyborczej, tylko przekładają ją na "za rok napewno, najpóźniej".

Duke Nukem Forever tez kiedyś wyjdzie :)

ehe, PiS w koncu wprowadzil Tanie Panstwo, kthxbye :lol:

 

A teraz na powaznie:

Mam nadzieje, ze tylko poczatek taki smetny bedzie i zrobia co obiecali, przynajmniej czesc...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli - rzad ledwo zostal zaprzysiezony i juz zdana z podatkowych obietnic po nie zostanie dotrzymana - nie bedzie liniowego, Belka zostaje, obnizki VAT nie bedzie i jeszcze sie zastanawiaja, jak tu wstrzmac obnizke skladki rentowej...

Pewnie gdyby wszystko to wprowadzili w pierwszym tygodniu, na hurrrra, to byś się cieszył? Doprawdy nie wiem o co Ci chodzi z tym niedotrzymaniem obietnic - nie przypominam sobie, zeby Tusk czy ktokolwiek inny z PO obiecywał, ze wprowadzi te zmiany natychmiast po dojsciu do władzy. Przypominam, ze kadencja trwa 4 lata (to nie PiS, ktory przedstawial w kampanii plany na 8 lat, a po dwoch przegrał wybory :P ).

 

EDIT:

Poza tym LiD nie popiera kilku "sztandarowych" pomysłow PO, a bez LiD nie uda się przeglosowac veta prezydenta. Dlatego te ważniejsze zmiany mają szanse zostać wprowadzone za 2 lata, bo Kaczyński będzie vetował co się da (już to zresztą zapowiedział).

Edytowane przez und3r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EDIT:

Poza tym LiD nie popiera kilku "sztandarowych" pomysłow PO, a bez LiD nie uda się przeglosowac veta prezydenta. Dlatego te ważniejsze zmiany mają szanse zostać wprowadzone za 2 lata, bo Kaczyński będzie vetował co się da (już to zresztą zapowiedział).

Jestes tego pewien?? Bo ja np nie. Zaloze sie ze sie podoba bycie prezydentem, fajna wygodna posadka i wogole. Lech Kaczynski bylby glupcem aby vetowal wszystko. Dlaczego a to calkiem proste. Nie mialby szans za kolejna kadencje. Im lepeij bedzie sie dogadywal z rzadem tym lepiej dla niego. Mam cicha nadzieje ze oderwie sie dosc znacznie od PiSu i ich polityki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież on i tak nie ma żadnych szans na kolejną kadencję, więc będzie mściwy i złośliwy.

Za dwa lata to równie dobrze może być tak że nie będzie kontrkandydata z realnymi szansami.

Utrzymanie aktualnej popularności lidera PO będzie bardzo trudne bo realnego programu do przyspieszenia

wzrostu gospodarczego nie ma a z takimi sprawami jak służba zdrowia jest jeszcze gorzej.

 

Właściwie nie widać jaki istotny punkt programu PO ma szanse zrealizować w koalicji z PSL.

Jeśli uda się nowemu rządowi przetrwać przez dwa lata bez fali strajków to będzie już niemal zapowiadany

w kampanii cud gospodarczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam pytanko. dlaczego gabinet cieni PO w przeciągu prawie 2 lat nie przygotował alternatywnej wersji budżetu?

Hmmm no wiesz ciezko jest zrobic sensowny budzet, skoro PiS z super koalicja tych drenowali ten budzet.

Nie mowiac o tym ze pod koniec rzadow jednyej slusznej partii to sporo kaski zostalo rozprowadzone aby zdobyc jak najwieksza ilosc punktow procentowych w kolejnych wyborach :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aby w pelni ustosunkowac sie do tego, pozwole sobie zacytowac drugi komentarz:

Zgodnie z kodeksem postępowania karnego ta opinia nie może

 

być wykorzystana jako dowód w sprawie Mirosława G. Biegły powinien być bowiem BEZSTRONNY. A tu mamy do czynienia z NIEMIECKIM lekarzem. Rząd Pana Premiera Kaczyńskiego dawał stanowczy i skuteczny odpór niemieckiemu "Drang nach Osten". Teraz - z czystej zemsty i złośliwości - niemiecki "biegły" doprowadzi do uniewinnienia lekarza, który został przez ten rząd aresztowany.

 

Ponadto biegły powinien reprezentować SPECJALISTYCZNĄ WIEDZĘ PROFESJONALNĄ. Tymczasem Niemcy w ciągu ostatniego 1000 lat jakoś nigdy nie zasłynęli z rozwoju nauki i techniki, a wyłącznie z wywoływania wojen agresywnych, ludobójstwa i zbrodni wojennych.

wszystko zostalo wyjasnione, nie mam wiecej watpliwosci :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...