Skocz do zawartości
lspider

Polityka i politycy

Rekomendowane odpowiedzi

Nie mam, traktuje to tylko w kategoriach ludzkiego życia nie jego politycznych wyczynów bądź co bądź zasłyszanych tylko z tv... w samobójstwo z własnej woli tez do końca nie wierze... wrzuty o śmianiu się z gwałtów prostytutek nie skomentuje bo to argumentacja na takim samym poziomie jak doniesienia z faktu, pudło z gadającymi głowami nie zawsze jest wyrocznią.

Nie był święty ale moim skromnym zdaniem zrobił mniej złego niż dotychczas zrobił pan J.K.

 

btw. fajnie się jest śmiać z tragedii która nas osobiście nie dotyka co ?

Edytowane przez slavOK
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie był święty ale moim skromnym zdaniem zrobił mniej złego niż dotychczas zrobił pan J.K.

 

Nie kuś :>

Zresztą w kolejce do piekła jest jeszcze Macierewicz, o niego też w końcu złe się upomni.

  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wrzuty o śmianiu się z gwałtów prostytutek nie skomentuje bo to argumentacja na takim samym poziomie jak doniesienia z faktu, pudło z gadającymi głowami nie zawsze jest wyrocznią.

 

Wybacz, ale poziomem żenady do tego pana mi daleko, wrodzona skromność każe mi się ukorzyć, bo nie jestem w stanie mimo największych chęci mu dorównać.

 

Co tam, odszedł prawdziwy mąż stanu a razem z nim chociażby ostateczne rozwiązanie długu publicznego i inne rewolucyjne pomysły... L.O.L.

 

...a z tym że w tym newsie chętniej widziałbym jarka, macierewicza czy zero zero zgadzam się całkowicie.

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie lubiłem nie popierałem, ale od życzenia śmierci to jestem z dala, jeżeli chodzi o śmierć wyznaje tylko jedną zasadę - śmierć za śmierć, zabiłeś z premedytacją - giniesz, natomiast nie mam nic przeciwko zesłaniu na ural czy codziennym chłostaniu takich delikwentów jak w.w. to na pewno większa kara niż śmierć.

z mężem stanu nie przesadzajmy może, ale siły charakteru nie można było Lepperowi odmówić, albo gość się mocno załamał jakąś osobistą sytuacją, albo ktoś musiał mieć mocne kwity na niego.

Edytowane przez slavOK
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I znowu sie zacznie w mediach: narodowa tragedia, smierć członka elity narodowej. Będą gadać jaki to dobry był i jak to dużo dla kraju zrobił. Znowu wawel?

Edytowane przez pix3l

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zacznie się bo nie miał w swoim otoczeniu tyle oszołomów co L.K., narodowa tragedia, elita narodu ? proszę Cię, nie interesujesz się polityką to się może nie udzielaj bo się kompromitujesz trochę.

Edytowane przez slavOK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

btw. fajnie się jest śmiać z tragedii która nas osobiście nie dotyka co ?

 

Ale jakiej tragedii? Zmarł człowiek powszechnie znienawidzony, nawet przez rolników, których rzekomo reprezentował, co w tym smutnego? Żeby to jeszcze ktoś naprawdę wartościowy, twórca czegoś poza wrzaskami i rozpieprzaniem porządku publicznego, no OK, uroniłbym łezkę czy dwie. Codziennie na drogach giną ludzie, którzy być może zasługują na to w stopniu o wiele mniejszym niż taka gadzina jak lepper czy wspomniany wyżej Krejzi Antoś, ale z tego powodu Onet nie przebiera się w czerń i biel, bo to tylko numerki w policyjnych statystykach. Świat stał się dziś lżejszy o jednego niegodziwca, który mimo wyroków sądowych bimbał sobie na prawo i nie spłacał kredytów, zasłaniając się immunitetem. Nie umiem się smucić z tego powodu.

 

I który to chojrak smyra mi posty minusikami, zamiast zwięźle i uczenie obrugać mnie na piśmie, a?

  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zapytaj moderatorów, ja Cie minusikami nie smyram ;)

 

co do Leppera, cóż szkoda tak po prostu jako człowieka, miał chorego syna którego zostawił samego, zapewne wiele czynników które go skłoniły do tego czynu wywodziło się z brudów polityki analizując to wszystko, rozkładając na czynniki po prostu szkoda, pokazuje to jakim byś chojrakiem nie był to kiedyś nadchodzi kres wytrzymałości psychicznej, nie płaczę, nie szlocham, cóż życie się różnie układa - każdego z nas może dotknąć tragedia.

Edytowane przez slavOK
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wątpię w naturalne przyczyny tego zgonu. Pamiętajcie, że przez czas jakiś kołatał się pośród ośrodków władzy i co nieco wiedział. Zbliżają się wybory - coś można było wyciągnąć. Pora idealna, czyli środek okresu ogórkowego. Dla naiwnych: to jest banda sk*rw*synów, bandytów - mafia. Coś takiego, czyli zgarniecie człowieka, który obracał się w kręgach władzy i obecnie niewiele już znaczył w sensie politycznym, a jednocześnie mógł komuś zaszkodzić to dla nich jak pstryknięcie palcami.

 

Polecam:

Adam versus the man

Adam Kokesh - Wikipedia, the free encyclopedia

Były wojskowy Stanów w RT. Samo przez się o czymś świadczy - ewidentny nonkonformista.

 

Polecam choć sam jeszcze nie obejrzałem z braku czasu odświeżony dokument Pana Bill'a Still'a

producenta The Money Masters z 96 (są do tego 3-godzinnego monologu napisy sprzed 2 lat) The Secret of Oz. Wyjaśnia bardzo wiele z najnowszej historii i natury pieniądza, którym się posługujemy. Również niewątpliwie człowiek z misją

Edytowane przez q8ic
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie szlocham, cóż życie się różnie układa - każdego z nas może dotknąć tragedia.

 

Wiesz: albo rybki, albo akwarium. Jeżeli decydujesz się być osobą publiczną, to bądź gotowy na to, że inni będą komentować Twoje zachowanie, nawet w najbardziej chamski i bezczelny sposób.
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostrożnie na razie, ale domniemany chiński kapitalizm z tego punktu widzenia wygląda zupełnie inaczej niż sobie to wyobrażałem. Reportaż ten sugeruje, że Chińczycy budują na potęgę żeby wypełnić zadane przez politbiuro wskaźniki ekonomiczne nie przejmując się, że ich praca jest najzwyczajniej w świecie bezsensowna. Takie rzeczy mogą istnieć wyłącznie w gospodarce centralnie sterowanej. ZSRR zdaje się też było potęgą w produkcji betonu i stali (przynajmniej na papierze). Jeszcze bardziej się zdziwiłem, że w sumie stary temat nie był znany przez cynik9, bo gdy mu go podrzuciłem na blogu wyraził zaciekawienie ale dyplomatycznie powstrzymał się od komentarza. Kolejnym zaskoczeniem jest dla mnie stwierdzenie Chińczyka w tym filmiku jakoby państwo miało mu zapewnić dom i to w ramach praw człowieka. Hmph.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepper był niewygodnym człowiekiem moim zdaniem. Zrobili z niego wariata i sexoholika zeby zniknał ze sceny politycznej bo zaczał wygrażać innym. Jak mowil o lądowaniu talibów to cała Polska sie smiala ze Lepper zwariował - i jednak wyszło na jaw ze wylądowali -_-

Ta sexafera to tez niezły temat - kobita sie gubiła w zeznaniach ale to wystarczyło zeby ich wsadzic obu tak wiec - polityka to bagno gdzie chwyty ponizej pasa są na porządku dziennym imho. Nic dziwnego, że się Lepper wyhuśtał - miał tego po prostu dosyć aczkolwiek pozostaje temat porzucenia rodziny i chorującego syna. Lepper był też zagorzałym katolikiem więc zdawał sobie sprawę z czym się wiąże samowyhuśtanie. Pewnie za 5 lat wyjdzie na jaw, że ktoś mu pomógł ale kto to bedzie chcial roztrząsac - wszyscy zapomną.

Edytowane przez apo5
  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zobaczylem filmik zatytulowany "Kibol"

Sam nie interesuje sie pilka itd... ale film daje niezle do myslenia...

"Polska - kraj wolnych ludzi" ;]

 

http://www.youtube.com/watch?v=JCVEB33Uc68 - pierwsza czesc. Film sklada sie z trzech takich kawaleczkow.

Zobaczcie i ocencie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm... Coś w tym jest...

 

U siebie w pracy często słyszę, że nasi kibice są... No właśnie krążą jakieś legendy o nich, że na stadionach to morderstwa i jak pójdziesz to żywy nie wyjdziesz :D Szczególnie po ostatnim meczu Śląska z Dundee :lol2: Ogólnie pytają czy warto/bezpiecznie wybrać się na Euro? A co ja im mogę powiedzieć jak ostatnio na Lechii byłem w latach dziewięćdziesiątych i każdy mecz kończył się zadymą i trzeba było ciach!ć :lol2: A bieżące info jakie do nich dociera to ciach!o serwowane przez kochanego premierzynę :-| pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepper był niewygodnym człowiekiem moim zdaniem. Zrobili z niego wariata i sexoholika zeby zniknał ze sceny politycznej bo zaczał wygrażać innym. Jak mowil o lądowaniu talibów to cała Polska sie smiala ze Lepper zwariował - i jednak wyszło na jaw ze wylądowali -_-

Ta sexafera to tez niezły temat - kobita sie gubiła w zeznaniach ale to wystarczyło zeby ich wsadzic obu tak wiec

 

A gdy Lepper (poseł)pytał Piskorskiego,Olechowskiego czy brali łapówki,to prokuratura na drugi dzień wszczęła postępowanie przeciw niemu,nie czekając na ruch ze strony rzekomo pokrzywdzonych.A jak dobrze pamiętam z Piskorskim wyszły różne cuda o wygranych fortunach w ciągu jednej nocy itp.i sprawa za czasu PO ucichła...,Olechowski też wolał się schować

Natomiast gdy jakaś niepoczytalna baba oskarżała posła RP i wicepremiera o jakąś napaść seksualną,to prokuratura ponownie wzięła się za Leppera a nie za osobę oskarżającą posła,i co tu jest grane?

Nie wierzę w żadne samobójstwo tego twardego człowieka,nie wierzę w to że zostawił chorego syna i żonę przed samymi żniwami!Absurd!

Media go ośmieszały i poniżały,królowali w tym tacy POpajace jak Majewski czy Wojewódzki biorący niemałe wynagrodzenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm... Coś w tym jest...

 

U siebie w pracy często słyszę, że nasi kibice są... No właśnie krążą jakieś legendy o nich, że na stadionach to morderstwa i jak pójdziesz to żywy nie wyjdziesz :D Szczególnie po ostatnim meczu Śląska z Dundee :lol2: Ogólnie pytają czy warto/bezpiecznie wybrać się na Euro? A co ja im mogę powiedzieć jak ostatnio na Lechii byłem w latach dziewięćdziesiątych i każdy mecz kończył się zadymą i trzeba było <span style='color: red;'>[ciach!]</span>ć :lol2: A bieżące info jakie do nich dociera to <span style='color: red;'>[ciach!]</span>o serwowane przez kochanego premierzynę :-| pzdr

 

 

Tia.. ogolnie wszyscy kibice to przestepcy... gwalciciele, mordercy, sutenerzy i handlarze dragow... a najgorsze jest to ze potrafia sie zjednoczyc i powiedziec co sadza o jasnie nam panujacym...

Pomysly premiera coraz bardziej mnie rozwalaja...

Oj ciekaw jestem najblizszych wyborow... jezeli on zostanie na tym stanowisku to ja juz calkiem zwatpie w ten kraj i jego obywateli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybory wygra PO,bo nie ważne kto głosuje,ważne kto liczy głosy

A media które obecnie sprzyjają rządzącym,codziennie robią ludziom papkę z mózgu rzekomymi sondażami przedwyborczymi,pytanie tylko kto bierze udział w tych sondażach?

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy ten film 'kibol'. Zauwazmy jednak ze cała historia walki z kibolowaniem rozkreciła sie przez wydarzenia na jednym z meczów A DODATKOWO do pieca dorzucił kto? STARUCH zeskakując do piłkarza z pięściami - zauważcie, że to przechyliło całą tą szalę i wtedy rozgorzało w mediach na dobre. Krótko - nie można wszystkich wrzucać do jednego wora bo niby jakim prawem - nie rozumiem jednak dlaczego kibice mają pretensje do tuska a nie do huliganów PRZEZ KTÓRYCH jest cała nagonka. Film kibol przedstawia kibiców jako największych patriotów w narodzie - a ja może przypomnę stary jak swiat film o ludziach przez których dzieje się jak się dzieje.

Myślicie, że liga huliganów jeszcze istnieje? :>

 

http://www.youtube.com/watch?v=twZ0m2pkOu8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

apo5 chodzi o to ze film jest z tego roku... a calosc ze tak powiem "konkretow" odnosi sie do meczy i zachowan chools sprzed kilku lat...

Od kiedy w wolnym kraju obowiazuje cos takiego jak odpowiedzialnosc zbiorowa? Czemu ludzie maja kombinowac jak pojechac na mecz wyjazdowy i sie na niego dostac? Czemu ojciec z synem ma nie wejsc na stadion i pokazac potomkowi jak gra druzyna z jego miasta.

Film ktory pokazujesz przedstawia ustawkowiczow... Wybacz nie widzialem jeszcze ani jednej ustawki na stadionie. A to ze chca sie kolesie napierdzielac... dzizas nawet zasponsowuje im siekiery.

 

Nagonka na Tuska?

Raczej pojawilo sie kilka sloganow ktore zabolaly premiera... Przeciez on powinien byc kochany przez swoj narod. W koncu zrobil tyle dobrego, spelnil tyle obietnic.

Ukrocic pole do popisu niewdziecznikom - zamknac stadiony!

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko co ci ludzie poradzą,kiedy przy "nocnym"liczeniu głosów dzieją się cuda...

 

Jakieś dowody? Bo łatwo szastać oskarżenia bez pokrycia.

Oczywiście zgadzam się, ze PO utrzymuje się przy władzy głównie z powodu zmowy właścicieli mediów, którzy tymi właścicielami nie stali się przypadkowo. To jednak nie jest jeszcze oszustwo tylko zwyczajna zmowa.

 

Od siebie dodam, ze robiąc ankietę na temat poparcia dla legalizacji konopi wprowadziliśmy pytanie kontrolne o głos w ostatnich wyborach, aby wiedzieć, czy ankiety były dobrze wypełnione przez naszych aktywistów. No i wyniki w większości pokrywały się z wynikami wyborów w danym regionie, więc te wybory odzwierciedlały stan faktyczny w przybliżeniu. choć ludzie już w tym 2010 roku kręcili głowami, że żałują, że w 2007 głosowali na te czy tamte partie, sami się nad tym zastanawiali jak to mogli zrobić. Też zbierałem te ankiety i pamiętam reakcje ludzi.

 

Wg mnie taki z tego morał, że ludzie w okresie wyborów są w swoistym amoku i głosują nie tak jak by chcieli a do tego stanu doprowadza ich TV i inne media należące do pewnych grup nacisku. Prym w naciskach wiodą zarówno TVN jak i TVP. Ale także TV Trwam jest mekką innej grupy nacisków na inny elektorat.

 

Profesjonalnej bezstronnej TV ani dużej gazety w Polsce nie znam. Jest radio internetowe kontestacja no i to by było na tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakieś dowody?

 

Trudno to nazwać dowodem,znajomy który kiedyś zasiadał w komisji,czy przy liczeniu głosów,nie pamiętam dokładnie,opowiadał że wyniki były zgoła odmienne po nocy niż gdy on zaczynał podliczać za dnia

Sytuacja miała miejsce w małym miasteczku(15tyś)kilka lat temu

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4ry razy siedziałem w komisji - 2x prezydenckie 2x parlamentarne i żadnych szwindli się nie dopatrzyłem, a miasteczko też małe, może się zdarza jakieś kupowanie głosów czy coś, ale oszustwa na kartach wyborczych, no nie wiem. Chociaż wiadome niczego nie można wykluczyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W wyborach samorządowych 5 lat temu obecna Pani wójt podobno kupiła kilkadziesiąt głosów za alkohol. Kilka osób wg plotek miało zeznać, że owe głosy sprzedało, ale wybory uznano za ważne mimo, że wygrała je tylko 20 czy 30 głosami więc działania takie mogły mieć wpływ na wynik.

 

O cudzie nad urnami słyszałem tylko raz, kiedy w 2010 roku w jednym z obwodów na woli pomylono głosy Bronka i Jarka co stanowiło dość sporą zmianę bo okrąg z dużą ilością ludności. Jednak komisarz wyborczy zorientował się i złożył protest. To prawdopodobnie był błąd. Było to zbyt oczywiste że w środku Warszawy gdzie Bronek miał 70% nagle jeden obwód popierał z podobną siłą Jarka.

 

W większości obwodów wyborczych partie mają swoich przedstawicieli i nie ma takiej sytuacji jak w 1946 roku, kiedy przedstawiciel PSL (jedynej legalnej opozycji wówczas) dostawał pałką w łeb w momencie, kiedy trzeba było zliczyć głosy i budził się nad ranem.

 

Tak więc z tym fałszowaniem wyniku nie przesadzajmy. Ale nie można wykluczyć pojedynczych incydentów, tam, gdzie jedna z partii nie miała przedstawicieli itp. Jeżeli jesteśmy świadkami oszustwa wyborczego mamy prawny i moralny obowiązek zgłosić to do komisarza wyborczego. Nie ważne kto zyskał, zawsze na oszustwie traci prawda i demokracja, nawet na małym. Dla dobra Polski lepiej aby wygrała gorsza prawda niż lepsze kłamstwo.

 

Faktyczny problem nie leży w kombinowaniu przy liczeniu głosów. Ale w kombinowaniu z przekazem, który trafia do Polaków przez media w szczególności przez TV.

  • Upvote 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kogo jak kogo, ale was ta wypowiedź powinna zainteresować:

Kowal ujawnia zmowę PO z PiS

 

- Mamy do czynienia z zawarciem układu, który chroni monopol dwóch głównych partii i ma gwarantować miejsca w Sejmie działaczom PO i PiS niezależnie od wszystkich okoliczności politycznych, jakie nastąpią - ocenił europoseł.

W sumie to żadna nowość, domyślić się tego można było już dawno, ale teraz mówi o tym uważany za poważnego polityk.

 

Nowa Prawica Korwina Mikke zbiera podpisy, jeżeli możesz pomóc to się pospiesz, mamy czas do 25.08, ale koordynatorzy muszą dostać podpisy do rąk najpóźniej 24-08.

 

tu są formularze i instrukcja:

http://www.nowaprawica.org.pl/home/item/podpisy-podpisy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hoho, słyszeliście jak ładnie Polacy zamazali biało-czerwoną farbą litewskie nazwy miejscowości w Polsce? Cóż, jak Kuba Bogu, tak Bóg Kubie.

 

Wodzu, prowadź na Kowno ;)!

 

Nasza polityka w kierunku Litwy jest zbyt łagodna, oni mają olbrzymią mniejszość polską w rejonie Wilna i ograniczają jej prawa, my mamy około 5 tys. Litwinów, a ich prawa muszą być przestrzegane...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...