Skocz do zawartości
lspider

Polityka i politycy

Rekomendowane odpowiedzi

Prawactwo, interesujący termin. A mi telewizor powiedział, że to lewactwo było, i co?

 

Czyli pewnie jak zwykle byli to przypadkowi chuligani, jakieś kibolstwo, dresiarstwo i inne bydło. "Strzelać bez rozkazu", popieram.

Edytowane przez jonas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi telewizor powiedział, że to lewactwo było, i co?

Tjaaa i mieli na transparentach napisane "...lewackie k_rwy" jaaaaaasne.

 

Czyli pewnie jak zwykle byli to przypadkowi chuligani, jakieś kibolstwo, dresiarstwo i inne bydło.

 

Nooo, zaraz się okaże że to "prowokacja policji", albo "podstawieni agenci Tuska"... nigger, please... :lol:
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tjaaa i mieli na transparentach napisane "...lewackie k_rwy" jaaaaaasne.

Nie czytałem transparentów, telewizora słucham jednym uchem, czasem kuknę zwabiony okrzykami.

 

Nooo, zaraz się okaże że to "prowokacja policji", albo "podstawieni agenci Tuska"... nigger, please... :lol:

 

Nie wiem co się okaże, nie byłem na miejscu, ale na pewno ludzie ochoczo rozrabiający w stolicy mają dużo wolnego czasu.

 

Śmiesznostka aktualna:

Dołączona grafika

Edytowane przez jonas
  • Upvote 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawactwo, interesujący termin.

Ten termin to mój wynalazek, i używam go dla określenia:

1. Znacznej części elektoratu PiS który sam mieni się partią prawicową ma lewicowy program i bolszewickie metody rządzenia. Przy okazji polecam przeczytać: Genetyczny patriotyzm - Jest inaczej - Onet.pl Blog

2. W dyskusji gdzie jakiś świr zacznie szermować terminem "lewactwo" bez ładu i składu na określenie wszystkiego co mu się nie podoba - od SLD do ks. Bonieckiego.

3. W sytuacjach gdzie pojawiają się "prawicowcy" z bożej łaski - aktywowali się ostatnio przy okazji sprzedaży Rzeczpospolitej - to ci którzy chcieli dyktować właścicielowi kogo ma zatrudniać i narzucić mu jaki profil pisma trzymać.

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączona grafika

 

Agresywni kibole i 'faszyści'... Gdyby nie czysta prowokacja i w dalszej kolejności psychologia tłumu, zamieszek by nie było.

 

 

Bardzo przyjemna akcja ukopania chłopaka za biało-czerwoną flagę w 15 na 1.... I super zachowanie policji, wyciągnięcie jedno człowieka (zauważcie że tylko szedł jak się cofał!) I co dalej... nie tylko 'kibole i faszyści' są chołotą. Aparat milicyjny również. I to właśnie przez takie 'akcje' m.in. zaczęły się zamieszki. Pozdrawiam obecnych.

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Środowiska skrajne ONR, MW, NOP i tym podobne od wielu lat intensywnie pracowały żeby doprowadzić swoją manifestację urządzaną przy okazji dnia niepodległości do takiego miejsca, aktywizacja bojówkarskej części lewicy i lewactwa była tego dość oczywistym skutkiem.

Upłynie wiele lat zanim uda się stworzyć taką formułę marszu (sam pomysł jest dobry) w którym każdy będzie mógł wziąć udział bez ryzyka oberwania po mordzie czy zobaczenia swojego przypadkowego zdjęcia z transparentem "Żydzi do gazu" w tle.

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I super zachowanie policji, wyciągnięcie jedno człowieka (zauważcie że tylko szedł jak się cofał!) I co dalej... nie tylko 'kibole i faszyści' są chołotą. Aparat milicyjny również. I to właśnie przez takie 'akcje' m.in. zaczęły się zamieszki. Pozdrawiam obecnych.

 

To nie jest policjant od tego zacznijmy. Policjant w kamizelce odblaskowej, kapturem i batonem za 10zl z allegro? :lol:

Edytowane przez Aurora001
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie jest policjant od tego zacznijmy. Policjant w kamizelce odblaskowej, kapturem i batonem za 10zl z allegro? :lol:

 

Więc kto to jest? Słyszałeś o grupie operacyjnej? 'Cywilach'? Tajniakach? Kryminalnych?

Edytowane przez piec22
  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obie strony były gotowe do starcia, kwestia tego kto to starcie prowokował. Po co lewacy wchodzili w drogę Marszowi Niepodległości?

 

Ten ich marsz Kolorowa Niepodległa mógł przecież przebiegać w innym kierunku... Specjalnie doprowadzili do starcia, a przybycie Antify z Niemiec doskonale o tym świadczy. Ludzie jadą na prawicę, a nie widzą co skrajna lewica wyprawia.

  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo tak już nauczono ludzi myśleć, że jak nie kochasz pedałów i czarnuchów, to jesteś ciemnogród i naziolska świnia, i nie warto z tobą gadać, tylko od razu w ryj. Grunt to odpowiednio szybko znaleźć dobrą szufladkę oraz grono pożytecznych idiotów, reszta potoczy się sama.

  • Upvote 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale tak pytanie, kto kogo naparzal?

 

Antifa niemiecka przyjechala do Polski naparzac mlodziez wszechpolska? To chyba w sumie dobrze, nie?! :D

 

Nie odpowiedziałeś na moje poprzednie pytanie. Przypomnę Ci je. ;-) Więc kto to jest? Słyszałeś o grupie operacyjnej? 'Cywilach'? Tajniakach? Kryminalnych?

 

Antifa niemiecka przyjechała naparzać osoby uczestniczące w Marszu Niepodległości. Jeśli Ci się podoba taka historia, to poproś kolegów żeby zaprosili jeszcze inne kraje, niech biją Twoich dziadków i rodziców, za to że są Polakami. A co! Niech dokończą dzieło sprzed kilkunastu/kilkudziesięciu lat! Gratuluje!

 

Pytanie, kto kogo naparzał? Policja - wszystkich, i wszyscy policje. Do tego kolorowi i uczestnicy Marszu Niepodległości. Czegoś jeszcze nie wiesz, bądź nie jesteś świadom?

 

Niestety ale media są opanowane przez lewice, manipulacja była jest i będzie. Tak samo jak Marsz Niepodległości będzie przechodził - ZAWSZE.

Edytowane przez piec22
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj ty ty ty.

 

Moze mamy bronic kazdego polaka, mimo ze jego poglady sa chore? Mlodziezy wszechgownianej mowimy nie.

 

Kurczę, studiujesz prawo... Ale kłopoty z czytaniem niemałe... Powiesz mi kim był ten agresywny człowiek z batonem za 10 zł i gazem w końcu? Już trzeci raz zadaję pytanie i ciągle nie chcesz mi powiedzieć kto to jest.

 

Skąd! Dużo lepiej pozwolić bandytom z (BA! NIEMIECKIEJ!!) antify pluć na polski żołnierski mundur z Powstania Listopadowego. //Słaba ta historia na tym prawie...

Edytowane przez piec22
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A kto powiedzial ze Antifa niemiecka jest w porzadku?

 

Ja po prostu widzialem co robi mlodziez przy okazji marszu rownosci w W-wie jako bierny widz.

 

Dla mnie policja moglaby rownie dobrze strzelac od razu gumowymi kulami jakby lataly grupy w kominiarkach, malo istotne czy to wierzacy w pastafarianizm czy smerfy.

Edytowane przez Aurora001

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a juz myslalem, ze te zamieszki byly przeciwko wladzy i temu co sie dzieje w tym panstwie. niestety polacy znowu tluka sie miedzy soba z jakis skrajnie chorych powodow. natomiast nie widza, albo nie chca widziec jak sa dymani przez wladze. jak wladza wykorzystuje, chore juz prawo do swoich celow. patalogia na najwyzszych szczeblach ciagle rosnie w sile.

 

i przy takich rocznicach jak wczorajsza jest mi przykro, ze wielu bardzo, wielu ludzi zginelo walcząć o wolnosc nasza i waszą. zeby potem byc wydymanym przez panstwa zachodu, a dzis dodatkowo zeby narod byl dymany przez wladze. szkoda kraju, ktory dal swiatu, tylu zasluzonych ludzi i ktory ma smutna lecz piekną historie.

 

nic z niego nie zostanie. slyszalem, ze chca zaczac sprzedawac lasy panstwowe. a ludzi, ktorzy zbieraja w lesie drewno na opal zamyka sie w wiezieniach.

 

ale coz, polak zawsze byl glupi. historia jest tego dowodem.

jak dozyje to moze jeszcze takie zamieszki zobacze :) bo do emerytury z zusa nie dozyje. za 40 lat progiem bedzie pewnie 90siatka. haha :lol2:

 

spiewajac w podstawowce Legiony to żołnierska nuta, bylem dumny. dzis mam tylko lezke w oku :(

Edytowane przez Sarkazm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@sarkazm

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

Dymiło kilka osób w kominiarkach, organizator, starszy człowiek z kulą u nogi próbował powstrzymać ich przed niszczeniem mienia TVN. Cholera wie kto ich tam nasłał, czy tez byli to ludzie po prostu głupi szukający zadymy.

Na marszy było 28500 osób. Była to największa demonstracja od 1989 roku. Mam nadzieję, ze ta proporcja dociera.

 

No i sprawa podstawowa, winien wszystkich zamieszek jest organizator blokady. No i ewentualnie prawodawca, który wiedział, że rok temu blokada powodowała zamieszki a mimo to nie rozwiązał tego problemu prawnie. Wg mnie PO nie zmieniło prawa na dobre aby pokazywać takie sceny w TV.

  • Upvote 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a juz myslalem, ze te zamieszki byly przeciwko wladzy i temu co sie dzieje w tym panstwie.

Nu, oczadział? Nikt nie wyjdzie protestować przeciwko władzy, kiedy w telewizji jest nowy odcinek "M jak Anal", w Tesco promocja na piwo i kiełbasy, a w perspektywie podniesienie pensji minimalnej na 1500 zł. Brutto. Idzie ku lepszemu przecież, to nic, że za rok o tej porze benzyna będzie po 6 zł z ogonkiem, że obecni trzydziesto- i dwudziestolatkowie nie dostaną od państwa ani grosza, kiedy już zużyją się zawodowo, że służba zdrowia jest przewlekle chora na chaos i niekompetencję. Ważne, że można napuścić skinów na lewaków, a lewaków na skinów i pokazać motłochowi igrzyska w wieczornych wiadomościach. Lud chleje i żre, raduje się i/lub pomstuje, jest "debata" i gadające głowy w telewizorze, cycki z masłem po prostu. A o co chodzi z tym świętem tak właściwie, ktoś spytał?

 

Francuzi świętują powstanie swojej Republiki Kolaboracji w piękny sposób, miałem okazję być rok temu w Paryżu 14 lipca. Jankesi tym bardziej, zwłaszcza że mają niecałe dwa i pół wieku historii jako państwo i doceniają każdą okazję. A u nas jak zwykle zadyma o duperele. Dawno rozbiorów ani okupacji chyba nie było, Polak tylko wtedy jest gorącym patriotą, jak ma podkuty obcy bucior na gardle.

 

 

Na deser definicja z Poradnika Medycznego, rok wydania 1990:

Dołączona grafika

Edytowane przez jonas
  • Upvote 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolorowi niepodlegli chętnie by cię skopali za tą wstawkę.

"Fakty są inne? Tym gorzej dla faktów" :>

 

Nigdy nie uważałem fanatyków, w tym lewactwa, za specjalnie bystrą część społeczeństwa. Ktoś im powie, że ten i ten jest zły, niedobry, pożera niemowlęta i w ogóle jest ścierwem, niegodnym ocalenia, więc się idzie, krzyczy i kopie leżących. Jak prosty wydaje się czarno-biały świat, jak kuszący jest czarno-biały światopogląd. Czasami żałuję, że zachowałem zdolność samodzielnego myślenia, o ileż łatwiejsze byłoby wyjaśnianie wszystkich niepowodzeń żydami, nazistami, pedałami, komuchami i tak dalej, niepotrzebne skreślić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marsz na swoje złe oceny pracował całymi latami (poniżej drobna część tego dorobku) a teraz zbiera tego owoce, uczczenie dnia niepodległości stało się pretekstem do starcia się dwóch grup bandziorstwa - ale trudno się dziwić, z taką przeszłością jaką ma marsz niepodległości minie jeszcze wiele czasu i wiele wody w Wiśle upłynie zanim będzie można po prostu świętować.

 

11 listopada 2009 – Warszawa – marsz ONR i Falangi – na całej trasie antysemickie hasła „Narodowy socjalizm”, „Precz z żydowskim szowinizmem!”, „Precz z żydowską okupacją”, a pod pomnikiem Dmowskiego, hitlerowskie pozdrowienia

 

11 listopada 2008 – Warszawa – marsz ONR i NOP pod hasłami „Polska dla Polaków”;

 

11 listopada 2007 – Warszawa – marsz pod pomnik Dmowskiego, organizowany przez ONR, z udziałem NOP, Stronnictwa Narodowego i jawnie neofaszystowskiej „Combat 18″. Hasła „Tu jest Polska nie Izrael”, „Polska cała tylko biała”

 

11 listopada 2005 – Częstochowa – marsz ONR – okrzyki „Polska dla Polaków”, ” Żydzi z Polski precz!”, „Znajdzie się kij na żydowski ryj!”;

 

11 listopada 2003 – Warszawa – bezpośrednio po manifestacji Młodzieży Wszechpolskiej, atak nacjonalistów na squat i centrum kultury alternatywnej „Fabryka”;

 

11 listopada 2000 – Rzeszów – marsz Młodzieży Wszechpolskiej i Stronnictwa Narodowego – hasła „Precz z Żydami”, „Polska dla Polaków!;

 

11 listopada 1999 – Piła – nazi-skini składają przysięgę wypędzenia z „białej” Polski wszystkich „obcych”; hajlowanie i okrzyki „Sieg heil!”;

 

11 listopada 1997 – Wrocław – marsz Młodzieży Wszechpolskiej i NOP – hasła „Precz z żydowską okupacją”; ataki na przechodniów o „nie-narodowym wyglądzie”; atak na bar prowadzony przez Wietnamczyków;

 

11 listopada 1993 – Wrocław – nacjonaliści krzyczą „Sieg heil!”, hajlują i odśpiewują hymn Polski;

  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

11 listopada 2005 – Częstochowa – marsz ONR – okrzyki „Polska dla Polaków”, ” Żydzi z Polski precz!”, „Znajdzie się kij na żydowski ryj!”;

Kolejny przykład że po stronie skinheadów też zdarzają się źli ludzie, a nie tylko po stronie neobolszewików. Jestem stanowczo przeciw przepędzaniu Żydów, Cyganów, jehowych czy zielonookich. Pręgowanych i łaciatych też. No cóż, ten typ ludzi ma dość skrajne poglądy i próbowałem z nimi dyskutować na forum nacjonalista.pl. Przedstawiłem swoje stanowisko po czym obrzucili Korwina Mikke prymitywnymi posądzeniami o poglądy żydowskie :/ jednakże z sądy którą sobie zorganizowali i tak perfidnie tendencyjnej w pytaniach wyszło, że 25% nacjonalistów ma zdecydowanie prorynkowe i wolnościowe poglądy. Nie żywią nienawiści wobec obcych a chcą tylko aby obcy nie mieli przywilejów i szanowali nasze zwyczaje.

 

Czy to zbyt dużo? Z tymi 25% po prostu się zgadzam. Gdyby sonda nie była tendencyjna wynik mógł być znacznie lepszy.

 

Ogólnie w roku 2011 marsz niepodległości przebiegał wyjątkowo przyzwoicie pod względem głoszonych haseł a dziennikarka TVN, zresztą sami zobaczcie: no niestety film z yt usuniety opiszę więc co bylo:

Edit w rozmowie odpowiadała Kazimiera Szczuka a nie Agata Kowalska, koryguję więc i podaję oryginalną wypowiedź:

Dołączona grafika

Cytat z pamięci, ale zapewniam, że nie zmieniłem sensu wypowiedzi, widziałem ten film jeszcze wczoraj.

 

A tu proszę kto rzucał kamieniami, lewacki prowokator w szeregach marszu zdemaskowany:

Dołączona grafika

Edytowane przez Sławomir Guzik
  • Upvote 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A po jakiej stronie wy jesteście btw? :D osobiście nie popieram rozpiepszania wszystkiego co się nawinie, ale bardzo dobrze, że łysi blokują te marsze równości. Kiedyś nawet robiłem za sztyczny tłum w takiej blokadzie :D pedałki sobie wkreciły, że wejdą na wawel :lol2:

 

Bardziej mnie dziwi brak reakcji policji na te ataki. Czemu stoją w rzędzie i pozwalają w siebie napier**** cegłówkami itd? Delikwent atakujący policję z miejsca powinien być potraktowany gazem, gumowymi kulami i pałami (przed aresztowaniem).

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie jestem po stronie spokojnych obywateli, którzy chcą mi3ec normalnie czyli bez gejostwa w miejscach do tego nie przeznaczonych, ale też prześladowań tychże gejów w ich domach. Bądźmy tolerancyjni ale nie mieszajmy tolerancji z akceptacją tego co wg nas jest złe. Tolerujmy obcych, ale nie zachęcajmy ich do przyjazdów do Polski bo to nic dobrego.

Miałem zamiar iść na marsz z synem (lat pięć) w części związane z Korwinem Mikke, ale na prośbę żony zaniechałem.

  • Upvote 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...