Skocz do zawartości
lspider

Polityka i politycy

Rekomendowane odpowiedzi

No przecież ma, zależnie od tego jak się ustawi w czasie kadencji, ile kontaktów do Mieciów i Zdzichów nazbiera i jakimi ustawionymi przetargami zapewni sobie dozgonną wdzięczność owychże Zdzichów.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie tam, o unijnych absurdach...

 

 

 

Przypuszczaliśmy, że komitetów jest ok. 300. W przesłanym przez niego wykazie figurowały dokładnie 3094 komitety robocze, które mają własną linię budżetową, sekretariat, ekspertów. Wśród tych komitetów znalazły się m.in. komitet ds. nagięcia banana, osobne komitety odpowiadały za windy w UE, za etykietowanie tekstyliów, za dobre samopoczucie zwierząt. Tak było w ubiegłej kadencji, jednak również w obecnej szefowi KE brakowało głosów i na naszą prośbę o aktualną listę komitetów roboczych odpowiedział: "ależ oczywiście, zreformowaliśmy się, komitetów jest mniej". Jest ich równo tysiąc.

 

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1329,title,Komisja-Europejska-Polska-nie-ma-dostepu-do-morza,wid,13765595,wiadomosc.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Komitet ds. nagięcia banana - :D

Ciekawie jak wygląda ich praca i ile za to kasują.

Swoją drogą - co myślicie o tym całym zamieszaniu z OFE/ZUS?

Ja myślę, że to tragedia. Rządy Polskie (każde, nie tlyko ten) dobrze radzą sobie tylko z podbieraniem pieniędzy obywateli. Jeszcze trochę i wprowadzą obowiazkową składkę z każdego konta bankowego na rzecz budżetu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o oddalenie nieuniknionego bankructwa. Państwo szuka pieniędzy wszędzie gdzie się da, żeby tymczasowo załatać budżet, więc będzie okradać wszystkie fundusze, na których cokolwiek jeszcze jest, zaostrzać różne przepisy w celu wyłudzenia jak największej ilości pieniędzy od obywateli, podnosić podatki, które jeszcze w miarę bezproblemowo można podnieść, obniżać stopy procentowe, żeby obniżyć koszty kredytów i zmniejszyć wysokość swoich długów inflacją itd. itp. Wszystko byle tylko oddalić dzień sądu, ale im później on nadejdzie, tym trudniej będzie się po nim pozbierać.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

macie prosty przykład, dlaczego klasa rządząca promuje lewackie spaczenie i zakazuje broni palnej, likwidują instytucję kary śmierci...

 

ofe to zło, bo jest to zmuszanie do niekorzystnego dysponowania majątkiem (tak podchodzi to pod kodeks karny), zus to debilne założenie, że skoro nas teraz okradają, to my kiedyś będziemy mogli okraść innych...

 

żaden model mi nie przychodzi do głowy, ale jak już miałbym wybierać, to nie chcę emerytury od zusu i niech się odciach!lą od mojej kasy... wiem utopia

 

a tak - ciach!lę ofe, i tak zanim dotrwam do emerytury będzie wojna i albo zginę, albo nauczę się innego języka i będę wpierdalał gruz na starość gdzieś na jakimś zadupiu...

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o oddalenie nieuniknionego bankructwa. Państwo szuka pieniędzy wszędzie gdzie się da, żeby tymczasowo załatać budżet, więc będzie okradać wszystkie fundusze, na których cokolwiek jeszcze jest, zaostrzać różne przepisy w celu wyłudzenia jak największej ilości pieniędzy od obywateli, podnosić podatki, które jeszcze w miarę bezproblemowo można podnieść, obniżać stopy procentowe, żeby obniżyć koszty kredytów i zmniejszyć wysokość swoich długów inflacją itd. itp. Wszystko byle tylko oddalić dzień sądu, ale im później on nadejdzie, tym trudniej będzie się po nim pozbierać.

Panuje tutaj przekonanie, że póki to nie jest nasz problem (w sensie aktualnego rządu) nie jest to problem, nad którym warto myśleć. Potem, jak już dojdziemy do granicy okradania, całą winę zwali się na osoby, które wtedy będą państwem zarządzać.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krzysztof "Innowacja" Rybiński... Dołączona grafika Może to i mądry człowiek, ale nie do końca rozumie co mówi. Jeden cytat:

 

(...)W dobrych czasach wydatki publiczne należy ograniczać po to, że gdy przyjdą chude lata, wydatki trzeba zwiększać, by podtrzymać dobrą koniunkturę. Podniesienie podatków pogłębia i przedłuża recesję.(...)

 

Pan Rybiński na pewno zgodzi się, że państwo nie ma żadnych własnych pieniędzy, tylko te, które zabierze obywatelom. Ale jednocześnie uważa, że zabranie pieniędzy z sektora prywatnego i wrzucenie do sektora publicznego w jakiś magiczny sposób ma pomóc gospodarce, mimo, że deficyt jest jeszcze gorszy od wyższych podatków (bo trzeba od niego zapłacić odsetki).

Co do problemu demografii, to pan profesor stawia wóz przed koniem. To problemy finansowe (sztucznie stworzone) są przyczyną niskiego przyrostu naturalnego, a nie na odwrót.

Nacjonalizacji banków i "wspierania" przedsiębiorców nawet nie będę komentował, bo Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi sie obecnie wydaje że było tak:

 

To całe pokojowe "obalenie komunizmu" w 89 było szykowane już lata wcześniej przez komunistyczne władze. Wiedzieli że to się zawali niedługo i jeśli dojdzie do walk albo wojny domowej to mogą z tego nie wyjść żywi. Swoją szanse zwietrzyli w Solidarności czyli w najwazniejszym ruchu opozycyjnym. Zapewne w "S" było sporo agentów, którzy meldowali o wszystkim władzy. Więc mądrzy ludzie wymyślili plan że wpuszczą tam swojego człowieka który stał się przywódcą solidarności, był nim nie kto inny jak Lech Wałesa pseudonim operacyjny Bolek. Dzieki temu udało im się uciszać nastroje społeczne i mieli swojego człowieka do pertraktacji w sprawie "obalania" ustroju. Plan się udał w Magdalence swój ze swoim wszystko ustalił.
Solidarność zwyciężyła, Wałęsa w nagrode został prezydentem a dawni komunistyczni działacze nie dość że nie zostali odsunięci od władzy to jeszcze w najlepsze mogli zasiadać w sejmie. Główni kłamcy i szuje typu Urban dorobili się majątków. Potem Lech W. był zmuszony zablokować lustrację dymisjonując rząd bo w głupi sposób cała prawda mogłaby wyjść na jaw. W między czasie dostał zielone światło od swych byłych kompanów którzy umożliwili mu zniszczenie chyba wszystkich akt i materiałów na swój temat. Wydaje mi się że te zwady z Kwaśniewskim to też mogło być na pokaz. Choć niekoniecznie bo bez lustracji, byli komuniści się moco rozbestwili i nie potrzebowali już Wałęsy i tak oto Kwaśniewski został prezydentem.

Dołączona grafika

  • Upvote 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No bo przeciez odwolanie to tyla kasy pojdzie....

A jak Hanka rzadzi to jeszcze ile kasy zutylizuje ? (suckes wieksze wplywy z ... podatkow i jeszcze wieksze zadluzenie wawy) nic mnie juz nie zaskoczy :D a ten sukces to jest wg Wborczej ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Companies will be forced to have at least 40% female board members under European Commission plans

 

http://www.dailymail.co.uk/news/article-2510675/Companies-forced-40-female-board-members-European-Commission-plans.html#

 

<facepalm>

Edytowane przez WestCoach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.tvn24.pl/panie-premierze-pora-podac-sie-do-dymisji-opozycja-atakuje-tuska,397054,s.html

 

Pozostalo nam chyba tylko plakac. Glosujcie dalej na debili. Kto dal z(!)iobrze dyplom prawa ten sie chyba w grobie przewraca. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiedziałem gdzie wrzucić, tu czy na Topic śmiechu:

 

 

 

Komentarze miażdżą:

 

Po tym co on mówi to go tam chyba zerżnęli :D
"Kazali zdjąć pasek, zdjąć spodnie"
"Prosze mi wierzyć w ogole nie używałem rąk, ani nóg, tylko usta"
"On wtedy powiedział do mnie, Put jour foun, tud ju tu de beg" ja powiedziałem, łaj? ponieważ chce twoich rąk. Jęknąłem"
"Powiedział, to umyj ręce"
No sorry, ale tu mamy czarno na białym,  ale niech sie przyzna, że obciągał niemieckiemu celnikowi :D
Edytowane przez Grimlock
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcie jest rozmazane, ale widać odgięty kciuk. Moim zdaniem wygląda to tak jakby wyciągnął rękę i zamierzał pomachać zgromadzonym. Przydałoby się znaleźć materiał video aby zweryfikować ten gest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...