Skocz do zawartości
lspider

Polityka i politycy

Rekomendowane odpowiedzi

janathan - uważam siebie za sumiennego, acz leniwego (w każdej robocie usprawniam ją maksymalnie, by ją najszybciej skończyć przy założonej jakości), ten człowiek był wyjątkiem - czarny, z Ghany, katolik, erotoman, pracocholik... do tego zachowywał się identycznie jak czarnuch z więzienia w filmie American history X (ten od prześcieradeł)

 

no i kolejny jkm spam ;)

Edytowane przez grzechuk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brałem udział w kampanii Michała Marusika w okręgu 4. Na początku nic o nim nie wiedziałem, potem nie miałem zaufania, potem polubiłem, a teraz uważam za wybitnego polityka. :)

 

Pod koniec kampanii zaprosiłem Pana Michała do powiatu gdzie kieruję KNP.

Fajny człowiek.

 

https://www.youtube.com/watch?v=MGF_Q-ubCqU#t=33

już niedługo unioposeł

 

https://www.youtube.com/watch?v=MPRb9Udxpvo

i kolejny unioposeł KNP Iwaszkiewicz z Wrocławia.

 

https://www.facebook.com/photo.php?v=652434858161168

i Żółtek z Krakowa.

 

Bardzo dobry wywiad z Marusikiem w uwaga ... gazeta trójmiasto :>

http://trojmiasto.gazeta.pl/trojmiasto/1,35636,16058997,Europosel_Korwina_Mikke__Putin_to_powazny_polityk_.html#BoxSlotI3img

Edytowane przez maxymili

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie, ze bzdury. Komusza POlsza jest tego najlepszym przykladem, bo przeciez jak sie rozwija, to trzeba schładzać, a jak cos jest rentowne i przynosi zyski, to sie to goni za grosze, żeby chapnąć trochu do kieszeni. Prosze jak pieknie dzisiaj dzieki temu POlsza sie rozwija. Cud, miód i orzeszki.

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Śledzicie teraz co się dzieje z tą sprawą Kamińskiego oraz Kwaśniewskiego? Mamy dwie różne wersje wypadków i zdarzeń ale do publicznej wiadomości nie są podawane fakty. Nie chce tutaj niczego osądzać ale coś mi tutaj nie pasuje. Kwachu ma ostatnio złą passę i widać, że wybrane mainstreamowe media oraz niektórzy politycy za wszelką cenę chcą go chronić. Jestem ciekaw dlaczego tak się dzieje... Może coś jest na rzeczy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyjaśnić to pewnie by trzeba się uciec do ulubionej teorii spiskowej prof Stanisława Michalkiewicza. Niektórzy bowiem twierdzą, że finansowo polityczne zaplecze IIIRP stanowi uwłaszczona agentura informacji wojskowej. Tu pojawia się kilka wątków. W latach 1944-1953 do ścisłego kierownictwa Informacji wojskowej na rozkaz Stalina kierowano pewną mniejszość narodową która miała do większości mieszkańców naszego kraju uraz wynikający z ogólnie nieprzychylnego nastawienia do niej.

Otóż wg zupełnie niepotwierdzonych i niepewnych źródeł ojciec byłego prezydenta był wysokim oficerem tej, że służby i należał do tejże mniejszości.

Sam nie wiem czy wierzyć w ten drugi wątek, ale z pewnością ma on jedną zaletę. Wyjaśnia właśnie takie zachowania mediów. Co do rozkazu Stalina, badacze z IPN potwierdzają jego prawdziwość. Co do przejęcia polityczno finansowej kontroli nad IIIRP przez służby wojskowe jest na to wiele dowodów i poszlak, nie ma oficjalnego przyzwolenia by głosić to jako prawdę. Dla mnie to jest fakt.

Edit: zauważyłem, że kilka osób poczuło się urażonych komentarzem. Wyjaśniam,
Jest faktem, że NKWD celowo do kierownictwa urzędu bezpieczeństwa kierowało mniejszości narodowe. Tak działo się w Azerbejdżanie gdzie do ichniego UB kierowano Ormian, ale i w Armenii gdzie w UB kierownicze stanowiska należały do Azerów. Polityka taka miała na celu bezwzględne podporządkowanie bezpieki w podbitych krajach. Wg danych IPN w kierownictwie polskiego UB 70% stanowili Żydzi. Tak po prostu było. Nie chcę, aby uważano mój komentarz za wrogi wobec mniejszości.

Co do byłego prezydenta Aleksandra Kwaśniewskiego. Nie powinniśmy się zamykać na próby wyjaśnienia jego błyskotliwej kariery. Ale nie oznacza to też, że mamy wierzyć w każdą opinię o nim. Jeżeli ktoś poczuł się urażony przytoczoną przeze mnie opinią to przepraszam. Trudno zbadać czy mają one jakiekolwiek podstawy. Trudno też wyjaśnić fenomen kariery byłego prezydenta nie dopuszczając takich teorii. Szczerze mówiąc sam nie wiem jak z nim jest. Jedyne co wiem, że te oskarżenia są spójne, bardzo rozległe i pojawiają się w wielu źródłach.


Z innej beczki:
rząd drukuje obwieszczenia o mobilizacji:
https://www.youtube.com/watch?v=d0GLNKylMUQ

Edytowane przez maxymili
  • Upvote 6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość ZUY_BEZCZELNY_CHAM

dobry jest :wink2:

 

 

1:19:35 - 1:20:10 --> "to się nazywa postmodernizm"  :twisted2:

Edytowane przez stannley

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Sławomir Nowak: Chcą ją trzepać. Cały 2012 r. Chcą najpierw wziąć rachunek bankowy. () Mam nadzieję, że to dotyczy tylko jej działalności, a nie będą chcieli krossować tego z moim rachunkiem. () Bo ona jedzie od paru lat na stracie, potężnej.

Andrzej Parafianowicz: Ja to wszystko wiem, ale Bo ja... Z urzędu kontroli skarbowej to już odkryliśmy bardzo dawno. UKS, komputery wyrzuciły () Zablokowałem to ()

Sławomir Nowak: A powiedz, co w najgorszym wariancie mi grozi za takie rzeczy?

Andrzej Parafianowicz: Zależy, co znajdą.

Sławomir Nowak: Powiedzą, że nie wykazywała dochodów, a miała wpłaty na konto.

Andrzej Parafianowicz: To każą dopłacić. Jeśli będzie grubo, to mogą zrobić postępowanie karnoskarbowe.

Sławomir Nowak: To nie są wielkie pieniądze. 50 tys.

Andrzej Parafianowicz: To raczej nie o kwotę, tylko o styl niedopłacenia, rozumiesz, nie? I to, co mówisz. Że sam fakt możesz ocenić jako gapiostwo, leciutko zachachmęciłem. Nie no, panie, co to jest? To jest czysty bandytyzm. Rozbój w biały dzień. I później się szarpiesz przez lata Jaką mają intencję, czy to jest rutynówka czy zadaniowa? Bo jak zadaniowa, to cię rozje

Sławomir Nowak: Ku... ()

Andrzej Parafianowicz: Słuchaj, tak jak mówię, próbuję się dowiedzieć od Gośki, skąd to się wzięło. Jeśli wie. Bo wtedy będzie można pomyśleć, czy to w ogóle jest pole do rozmawiania z tym dyrektorem.

Jak uważacie o tych taśmach które ujawnia odkrywka służb w postaci Wprost?
Znalazłem taką opinię:

https://www.youtube.com/watch?v=lkGaJwd9y0g

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A główny temat afery albo jak kto woli wschodniounijne standard ;) jest odczytany w TVN w tej rozmowie:

 

 


I najlepsze, nieumyślny zapewne z powodu braku umysłu szczery komentarz Julii P. 

https://www.youtube.com/watch?v=IxsDX3eUfsQ


Ogólnie to dziwne mamy te władze. Nie kocha ich nikt ale są ponoć lepsi od tych drugich, których też nie kocha nikt,

Wybitny artysta Zdzisław Beksiński po tragicznej śmierci pozostawił kolekcję niezwykle pięknych obrazów. Najwyższa światowa klasa. Przykład, ze Polacy są narodem dającym owoce światowej klasy.

 

beksi%C5%84ski-700x739.jpeg

 

Mecenas artysty postanowił pokazać ten powód do dumy Polaków w muzeum. Zaoferował Warszawie całą kolekcję obrazów Beksińskiego, po prostu za darmo. A miasto nie chce. Może jest tak biedne, że nie stać. No rozumiem, ale na tęcze na placu Zbawiciela jednak stać, a to nie jest w żadnym stopniu wyróżnik wartości Polaków, Twór z którego można by było być dumnym.

c336b29e6c98c21b46ac4531e19cc619.jpg

Edytowane przez maxymili
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No coz... moze ow tasmy pozwola przejrzec co poniektorym na oczy...

PO laduje nas w dupala az milo.... mimo to ma dalej wielu zwolennikow uwazajacych ze jest to jedyne "dobro" polityczne tego kraju

Lepsze to niz pisiory i ich afery na kazdym kroku oraz szukanie dziury w calym. Mnie najbardziej dziwi ze ktokolwiek glosuje na PSL ktore tylko lize buty wygranym aby utrzymac sie u wladzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Queve

żartujesz?

nie chodzi mi o stanowisko, że pis jest jeszcze gorszy, co jak się wsłuchać w wypowiedzi ministra Sienkiewicza nie znajduje już nawet uzasadnienia.

 

Oni po prostu chcą rozgrabić cały kraj i mieć haki na uczciwych ludzi wykorzystując narzędzia stworzone do walki ze zorganizowaną przestępczością.

 

A Pani Pitera na to, że cały problem leży w tym, że rozmawiali o tym w miejscu gdzie można ich było podsłuchać a nie prywatny. Czyli prywatnie można planować zorganizowaną przestępczość partyjną a najwyższych szczeblach władzy i pełnomocnik do walki z korupcją to popiera ale każe to ukrywać przed opinią publiczną.

 

No rzesz Ku*** przebudźcie się ludzie!!! PiS nie jest gorszy od tego. Może i lepszy też nie... PiS i PO to przecież przekształcony AWS.


10462604_461620040649736_360313192561612

  • Upvote 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież to proste jak drut - popatrzcie na przynależność partyjną sołtysów i wójtów. Przemnóżcie przez "rodzinny" elektrorat i macie wynik. PO tak samo dopieszcza urzędasów - z rodzinami to ponad 2 mln głosów...

 

 

 

Quave - daj sobie spokój z tym PiSem, masz klapki na oczach... Rządy PO to wzór demokracji - wszystkie inicjatywy obywatelskie uwalone, wszystkie afery zamiecione, media zamiast kontrolować władzę chodzą na jej garnuszku, wolność słowa tylko jeśli masz zdanie takie jak my... Faktycznie lepiej nie szukać dziury w całym, tylko żyć fajnie po europejsku.

Edytowane przez Aquarium
  • Upvote 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepsze to niz pisiory i ich afery na kazdym kroku oraz szukanie dziury w calym. Mnie najbardziej dziwi ze ktokolwiek glosuje na PSL ktore tylko lize buty wygranym aby utrzymac sie u wladzy.

Przecież nie ma żadnej różnicy w wymienionych przez ciebie partiach. Jedna mierzwa, miernoty, złodzieje, komuchy, bandyci oraz krewni i znajomi królika. Mnie dziwi, że to wszystko jeszcze się trzyma stołków, wszak pijawki wystarczy posypać solą, a jak odpadną to rozdeptać i załatwione.

Cóż, najtrudniej wpaść na rzeczy najprostsze.

  • Upvote 6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepsze to niz pisiory i ich afery na kazdym kroku oraz szukanie dziury w calym. Mnie najbardziej dziwi ze ktokolwiek glosuje na PSL ktore tylko lize buty wygranym aby utrzymac sie u wladzy.

 

Nie no pewnie bo PO i PIS to jedyne ugrupowania.

 

PO od lat rozkrada Polske. 

Wpieprzaja jakies tematy zastepcze typu mama Madzi albo prawa homosiow.

Narod sie ze soba tnie o byle gowno, a oni po cichu kawalek po kawalku, dla siebie, dla rodziny... 

I tak na nich zaglosuja za 4 lata "bo lepsi niz PIS"

 

Ten narod zaiste jest tak glupi i slepy?

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba niezbyt precyzyjnie sie wyslowilem. Nie jestem za PO, PIS, PSL, ani SLD (czy tez jakimis ich odlamami powstalymi z konfliktami wewnetrznymi wewnatrz nich). Piszecie ze PO rozkrada kraj, a PIS tego nie robil? Co krok kolejne komisje sledcze i wyciagania hajsu z panstwa. Wszedzie spiski i morderstwa o,O. O PO i przemycaniu ustaw dajacych wieksze uprawnienia wladzy juz dawno mozna bylo czytac na internecie. Powiem jedno, ktokolwiek dojdzie do wladzy z wymienionych w 2 zdaniu partii bedzie to samo.

 

W ostatnich wyborach glosowalem na "dildiaza" i zawiodlem sie. Wielke idee (przymknalem juz nawet oko na jego plany zwiazane z ped.... homoseksualistami - zwiazki itp.) i plany na swietlana przyszlosc a pierwsze co robi to walka o krzyz i gloszenie ze zapali skreta w sejmie... Super! ale takie rzeczy w internecie widze codziennie. Na koniec jeszcze spyknal sie z komuchami. Szkoda ze juz zapomnial o tej swojej komisyjce w PO, kiedy to przed kamerami pokazywal sterty do pasa z kartkami A$ zapisanymi martwymi prawami lub takimi ktore utrudniaja zycie - teraz homosie wazniejsze.

 

Co do PIS mam juz dosc ich "prezesa". Ciagle wszedzie afery, najazd na kazdego. Jak pisalem wszyscy sa siebie warci, roztrzelac ta zaraze to za malo.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym preferowal zastosowac metody inkwizycji, w koncu jestesmy katolickim krajem i szatana trzeba zwalczac w kazdej formie :twisted2: Mysle ze cos takiego (+ ogien pod spodem) byloby idealne do wyznawania win politykow).

 

krzeslo_inkwizycyjne.jpg

 

A tak swoja droga ciekawi mnie, czy cokolwiek by zmienilo dojscie do wladzy Korwina (i na lepsze czy na gorsze).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PIS może nie jest najlepszym wyjściem, ale kaczor miał jaja i podał się do dymisji. Tusk tego nie zrobi.

Pierwszą rzeczą w kolejności powinny być okręgi jednomandatowe czy jak to się tam zwie, potem można rozliczać.

Pozatym dla wszystkich którzy się kłócą co jest lepsze, PIS czy PO - wy tego kraju nie naprawicie, bo zostaliście doskonale wytresowani, kłócicie się między sobą i nigdy nie wyjdziecie na ulice aby zrobić porządek. Tylko ludzie niezmanipulowani, oraz nie walczący między sobą są w stanie coś zmienić, bo potrafią dostrzec coś więcej.

  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekaw co zrobią z nowakiem, który powsadzał swoich ludzi wszędzi gdzie się da. Zainteresujcie się co się dzieje z polską koleją ;) Pendolino to tylko czubek góry lodowej.


Hehe, już ukręcają sprawie łeb. A prokuratura chce wszczać śledztwo przeciwko temu kto mógł podsłuchiwać :)


Zastanawia mnie gdzie jest Pitera i afera dorszowa.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://niezalezna.pl/56398-od-kiedy-tusk-wiedzial-o-amber-gold-podsluchany-belka-wsypal-premiera

 

gazeta bardzo zależna wbrew tytułowi. ale siłą rzeczy znaleźli ciekawy wątek.

Tusk wiedział pół roku wcześniej o piramidzie finansowej w AmberGold i nic nie zrobił a nawet kłamał z mównicy sejmowej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...