Skocz do zawartości
lspider

Polityka i politycy

Rekomendowane odpowiedzi

Obserwując co się dzieje coraz bardziej się upewniam że PiSuary rozdmuchały kwestię wyborów jako temat zastępczy żeby przykryć wyprawę madrycką i to jak wszyscy posłowie obrabiają kasę w ten sam sposób, a PO siedzi bezradne jak dziadek po wylewie w bujanym fotelu i zaczyna powoli gnić.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie za dużo nieprawidłowości i niepewności było w tych wyborach. Trzeba je powtórzyć na terenie całego kraju. Oraz zaprosić dużą liczbę niezależnych obserwatorów żeby wszystko było jawne.

Pytanie do przeciwników powtórki i zwolenników Komorowskiego: Dlaczego wstydzicie się tego ? Z jakiego powodu boicie się uczciwości ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zasadniczo to można by tę tzw. demokrację spuścić w odmęty sedesu i wprowadzić dyktaturę albo innego czorta. Większość ludzi i tak ma w rzyci, kto nimi rządzi, frekwencja buja się gdzieś w okolicach 50% i to w porywach.

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehhhh, z tego co widze to naprawde mamy w wiekszości społeczeństwa lekko "wyj*bane" na to kto rządzi, co się dzieje itp.... widac to po frekwencji.... 

 

BTW zeby nie było nie jestem, nie bylem i najprawdopodobniej nigdy nie bedę członkiem komisji wyborczej, jakiejkolwiek partii politycznej z prostego powodu szkoda mi nerwów/czasu i innych czynników. To tak w ramach zarzutow pewnego emigranta zarobkowego. 

 

To co sie dzieje w Polsce nie jest do konca normalne. Jak prezes jednynejn słusznej i prawdziwie polskiej partii zarzuca ze wybory sa sfałszowane. o ile wiem to aby takie tezy wysnuc trzeba miec na to DOWODY!!! A gdzie mamy dowody na fałszerstwa proszę o ich przedstawienie a nie stwierdzenie było wiele nieprawidłowości. Nieprawidłowości były i beda przy kazdych wyborach. Dodatkowym ewenementem jest to ze podobno pewna partia miala strasznie duza ilosc obserwatorow. no i co panowie nic nie widzieli podczas wyborow?? No cos tu nie gra. 

 

abstrachujac od wyborow to naprawde dziwie sie PO ze nie zalatwila spraw ktore wyszly po kadensji PISu.... 

Rozwalenie z opublikowaniem raportu w sprawie WSI to jest niewyobrazalne... w kazdmy normalnym kraju panowie za to odpowiedzialni juz by dawno albo siedzieli albo.... no wiecie co.... ciekawe ilu naszych/obcych/podwojnych agentow tudziez zolnierzy zgnielo.... 

 

PS wedlug mnie to w tym kraju jeszcze dlugo nie bedzie normlanie oj bardzo dlugo...... pewnie nie dozyje normalnosci.... 

 

PS 2 a teraz słow kilka o zmianach w naszym kraju.

pracuje z klientami co wracaja po czasem i 30 latach do Polski i nie moga uwierzyc jak sie u nas zmienilo.... sa wrecz zafascynowani jaki skok jest porobiony. niektorzy z nich mowia ze jak jeszcze 3-4 lata temu byli i porownujac do teraz to mowia ze jest o wiele wiele lepiej. panowie pochodza z szeroko pojetej europy zachodniej. 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty nie nadajesz się do dyskusji.

Ale dlaczego?? Przeciez co chwile to potwierdza i mowi ze my ci prawdziwi jestesmy..... czyz tak nie jest?? 

Zobacz jak sie odnosi do przeciwnikow politycznych wszystki-po nazwisku.... 

Pamietam za szczeniacki lat krazyl tekst "po nazwisku to po pysku"

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta mib, a klasa srednia i aspirujaca do wyzszej umiera. Takie bajki wakacjusze przyjezdzajacy do Polski to moga opowiadac.

Troche ludzi zatrudnia (sie takze) w PL jeszcze, widzi co sie dzieje i co kazdy mowi. Zreszta tak jak mowilem wczesniej, kazdy kto sie dorobil 2mln+ w majatku spier**** z tego kraju min. na kanary zeby miec swiety spokoj jesli biznesy jeszcze jako tako ciagna bo WSZYSTO doslownie lezy i kwiczy, a spoleczenstwo jest w tej chwili tak biedne ze ciezko nawet prowadzic biznes bo jak klasa nizsza nie ma nawet na chleb to jak mozesz nawet cokolwiek sprzedac co nie jest rzecza pierwszej potrzeby!
O osobach naprawde bogatych 15mln+ majatku juz nawet nie zamierzam sie wypowiadac bo jeszcze mi mi biedota zarzuci populizm ...

Mowiac analogia, czy jak pojdziesz do bezdomnego ktory wzial 10mln kredytu i zobaczysz jak zyje w willi za 5mln + maybach przez 6 miesiecy to masz calkiem cukierkowy przyklad twoich wakacjuszy z EU west i tego co widza.

 

Edytowane przez Aurora001
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Aurora001

A widzałeś jakie autka i ile ich na drogach jeździ?? 

O ile wiem to prawie każdy Polak uwielbia wręcz pokazywać się w fajnej fdurze itp. 

 

nie moge się do konca zgodzić z twoja opinią. 

W rejonie gdzie mieszkam nie jest zle. nie widać tego o czym piszesz. 

Fakt że obciazenie fiskalne i nie tylko jest duze ale trzeba by sie zastanwoic dlaczego. 

Jedna z odpowiedzi jest umiejetnosc ultrakombinackiej natury Polaka. Zawsze tak kombinuje zeby jak najwiecej zyskac.... Sam widze to po znajomych co maja firmy niekiedy 100% kosztow życia sa pokrywane kreatywna ksiegowoscia. A efekt jest taki ze ktos za to musi placic a placi za to szary obywatel no i koleczko sie zamyka. 

 

Prawde mowiac to powielamy dokladnie bledy Zachodu w kazdej dziedzinie..... 

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sie pytam co z tego ze w garazu stoja u mnie 3 saaby i 2 porsche i ciagle jakies 2mln kredytu jak zarzyna sie gospodarke od dolu od mniej wiecej 2000 roku?
 

Kreatywna ksiegowosc byla zawsze i wszedzie, ale to nie wina ludzi tylko tego kto ich k**** ograbia wpierw!

Ja sie naprawde dziwie ze ludzie ktorzy zarabiaja rocznie minimalke +/- 100zl netto miesiecznie, musza w ogole placic podatek. To jest k**** skandal i Ci ludzie dawno powinni juz sciac glowy rzadzacym, nie mowiac juz o klasie sredniej ktorej powinno zalezec na takim stanie rzeczy.

Bedac na wakacjach na teneryfie poznalem pewnego farmera pomidorow spod warszawy, klasa srednia. Pomidory sprzedaje 2x drozej niz najtansze i wszystko na zachod bo w polsce nie ma juz mu nawet kto kupowac od niego bo znikla w tym kraju klasa srednia i nie ma kto ciagnac gospodarki!


Poza tym wystarczy mi po tym co widze na miejscu gdzie mieszkam, gdzie w ciagu roku, przybylo nam DUZO, konkretne liczby zachowam dla siebie, klasy sredniej i wyzszej ktora nie chce miec juz nic wspolnego z PL i miec po prostu swiety k***** spokoj i jakos zyc, a nie udawac i nie miec czasu na nic. Sa to zarowno emerycii jak i biznesmeni ktorzy posprzedawali swoj majatek w kraju.

Edytowane przez Aurora001
  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale dlaczego?? Przeciez co chwile to potwierdza i mowi ze my ci prawdziwi jestesmy..... czyz tak nie jest?? 

Zobacz jak sie odnosi do przeciwnikow politycznych wszystki-po nazwisku.... 

Pamietam za szczeniacki lat krazyl tekst "po nazwisku to po pysku"

 

Przecież oni wszyscy są tacy sami, a Ty tylko kaczyńskiego najeżdżasz. Normalnie jakbym czytał gazete wyborczą.

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale zobacz co napisalem!!!! To że mamy takie a nie inne podatki i obciazenia to wina m.in tego ze za duzo kombinujemy, to przeceiz nasza cecha narodowa.... To jest problem. naprawde sporo znajomych co ma firmy to wszystkie koszta wliczajac "zycie" pakuje w firme. To jest wporządku?? według mnie to jawne sk*rwysynstwo bo wlasnie przez takich przedsiebiorcvzych place takie a nie inne podatki.... 

Myslisz ze nie wk*rwia mnie to od kazdej zarobionej przeze mnie zlotowki place podatki sratki itp. Ale co mam zrobic?? Wyemigrowac?? i co dalej?? 

Mam całkiem dobra prace w firmie o swiatowej renomie placa na czas, czasami jest ciezko ale naprawde nie mam na co narzekac, a kredyt jak prawie kazdy to mam moze nie az tak wielki ale mam. BTW kredyt adekwatny do garazu :P 

Naprawde czasami zastanawiam sie jakim cudem ten kraj jeszcze funkcjonuje...... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ty uwazasz ze droga do niekombinowania jest niekombinowanie anizeli uproszczenie systemu? 

 

I problem opodatkowania najnizszej krajowej to nie jest problem kombinatorow tylko tych skur***** na wiejskiej ktorzy nigdy nie widzieli pracy na oczy i nie rozumieja jak dziala gospodarka.

Skale kombinowania jest wprost proporcjonalna do stanu gospodarki. Nikt by sobie ch*** nie zawracal w firmie ktora ma ponad 2mln obrotu i powiedzmy 20% zysku, zeby skombinowac extra 10k przy duzym nakladzie ryzyka i wkladu czasu, tylko ze w obecnych czasach to nie jest 20% zysku netto, a czesto gesto 3-5% lub mniej !!!

 

Bo jakie masz wyjscie? Zostac bezdomnym czy kombinatorem i ciulacz ile jeszcze dasz rade? Tylko ze wiekszosc osob ma to juz w d*** i robia tak jak pisalem. Wyprawka na kiju i bajubaju Bolandio.

 

Edytowane przez Aurora001

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest problem. naprawde sporo znajomych co ma firmy to wszystkie koszta wliczajac "zycie" pakuje w firme. To jest wporządku?? 

 

Za wiele tego życia nie wpakują w koszta :lol:

 

Po za tym DG to samobójstwo moim zdaniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ty uwazasz ze droga do niekombinowania jest niekombinowanie anizeli uproszczenie systemu? 

 

I problem opodatkowania najnizszej krajowej to nie jest problem kombinatorow tylko tych skur***** na wiejskiej ktorzy nigdy nie widzieli pracy na oczy i nie rozumieja jak dziala gospodarka.

 

Skale kombinowania jest wprost proporcjonalna do stanu gospodarki. Nikt by sobie ch*** nie zawracal w firmie ktora ma ponad 2mln obrotu i powiedzmy 20% zysku, zeby skombinowac extra 10k przy duzym nakladzie ryzyka i wkladu czasu, tylko ze w obecnych czasach to nie jest 20% zysku netto, a czesto gesto 3-5% lub mniej !!!

 

Bo jakie masz wyjscie? Zostac bezdomnym czy kombinatorem i ciulacz ile jeszcze dasz rade? Tylko ze wiekszosc osob ma to juz w d*** i robia tak jak pisalem. Wyprawka na kiju i bajubaju Bolandio.

 

 

A gdzie ja napisałem że drogą trzeba niekombinowac? nie przypominam sobie. 

Wiadomo że trzeba uprościć system i wywalić ogromną ilość tzw wyjątków. Ze mozna robic coś tam ale już tego niekoniecznie. Jest to broń obosieczna bo jak nie kombinator to skarbowka dowali. Klasyczna wojna policjant zlodziej. 

 

Dokłdnie sporo naszych poslow gospodarke zna tylko z opowidań..... 

 

Hmmmm a ty myslisz ze firmy na zachodzie maja po 20% i lub wiecej % zysku?? Ja nie sadze...... gdzies czytalem że rentownośc okolo 7% jest juz akceptowalna..... 

Twoja wypowiedz przypomina mi gadanie klasycznego "dorobkiewicza" jak nie ma 100% zysku w 1szym roku działania to sie nie oplaca..... 

 

Ja kombinować nie mam zamiaru.... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zysk na poziomie mniejszym niz 10% obrotu uwazany jest za problem, i w calym tym zdaniu nie chodzi w cale o to ze wlasciciel nie ma co wziac dla siebie bo skala problemu jest duzo glebsza.

Wybacz ze nie wyjasnie dlaczego, tytulu magistra ekonomii nie mam, nie mowiac juz o tym ze nie mam w ogole tytulu magistra ;)

A tak na powaznie, nie czuje sie na tyle dobry zeby to wyjasnic, mysle ze ktos jest w stanie zrobic to lepiej ode mnie.

 

Mam tez dosc dobry obraz tego iz panstwo polskie nie istnieje. Ot tak bardzo ogolnikowo opisujac sytuacje za czasow pis kiedy to ktos dostaje odznaczenie panstwowe za wytwarzanie czegos BARDZO ISTOTNEGO "X" dla panstwa, po czym za jakis czas z tego samego powodu wladza (nadal PiS, szuka haka za podukowanie tegoz "X" zeby wsadzic swoich na stolek i produkujac ten bardzo istotny "X" dalej. Kosztowalo to podatnikow jakies 100tys. w samych kosztach procesowych ktore panstwo musialo zwrocic i tak sie bawia pizdy za nasze pieniadze przy okazji dajac jawny dowod ze w tym kraju ch*** muju nie warto siedziec.
ABW i CBS to sa pieski wladzy, ktore nadal funkcjonuja bez zmian. First hand info. Zapewniam.

Wiele osob milczy do czasu, ale kiedys syf wyjdzie i zawisna politycy na szubienicy.
Jestem pierwszym chetnym katem 4 RP.

Edytowane przez Aurora001

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akceptowalna wysokość zysku zależy przede wszystkim od stóp procentowych. Jeżeli w banku można dostać 7% rocznie, to zysk firmy na tym poziomie przestaje być atrakcyjny (po co ponosić ryzyko, skoro można założyć lokatę). Z kolei w takich warunkach jak teraz, gdzie w USA dostaniesz na rachunku oszczędnościowym w porywach do 0,15%, 7% to świetny wynik.

 

Zysk zyskiem, ale ważniejsze są warunki do prowadzenia biznesu. W Polsce takowych brak, bo każdy przedsiębiorca to potencjalny przestępca. Nie ma co się dziwić, że ludzie chcą się szybko dorobić, skoro w momencie założenia firmy każda instytucja państwowa może z nimi zrobić co zechce. US może firmę zamknąć na ile chce, z jakiegokolwiek powodu. Może naliczyć zaległy podatek za ostatnich 5 lat, którego wcześniej, zgodnie ze stanowiskiem samego US, nie powinieneś płacić. Prokurator też chętnie się przyjrzy działalności, bo jego kolega prowadzi konkurencyjny biznes, więc możesz sobie posiedzieć kilka miesięcy w areszcie za "działanie w zorganizowanej grupie przestępczej" itd. itp. Sport ekstremalny.

 

Co do kombinowania, to moralnym obowiązkiem każdego obywatela jest unikanie opodatkowania. Płacenie podatków w Polsce to mniej więcej tak jak finsansowanie terroryzmu.

  • Upvote 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pamiętajcie:

 

 

 

Dobre. Na dobra sprawe to stosowane jest to w PL w przypadku każdej partii politycznej. 

 

 

Kolejny kij w mrowisko, tylko tym razem bez "emocji" 

 

Poniżej cytat z wywiadu udzielonego przez Jk dla gazety "FAKT"- pomijam co to za prasa. 

 

"

Są pośrednie, ale bardzo mocne - to porównanie badań socjologicznych, to różnego rodzaju asymetrie, jeśli chodzi o wyniki. Są takie miejsca, gdzie do powiatu mamy 13 tysięcy głosów, do sejmiku 6000, a regułą jest sytuacja odwrotna, bo w powiecie jest większa konkurencja lokalnych komitetów. Mamy cały zespół dowodów związanych z tym zamieszaniem, co mogło prowadzić do wypaczeniawynikówwyborów, choć zdaje się, że ta operacja miała inny cel. Przyjdzie też moment, gdy pokażemy całkiem bezpośrednie dowody na fałszerstwa. Są też setki incydentów wskazujących na to, że praktyka zaliczania głosów na PiS jako głosów nieważnych była stosowana. Zresztą proszę zwrócić uwagę, że exit poll był bardzo celny, jeśli chodzi o wyniki SLD i PO, a całkiem błędny, jeśli chodzi o wyniki PiS i PSL"

 

 

Albo ja czegoś nie rozumiem albo już sam nie wiem..... 

JK twierdzi że maja dowody na to że wybory sa sfałszowane (czy tak jest to nie sądzę) ale tych dowodów nie pokażą.... 

Skoro są dowody to na potencjalne fałszerstwa to trzeba by je jak najszybciej udostepnić/pokazać. A PIS na coś czeka tylko nie wiem na co. Może na to aby za poł roku rok zrobić kolejne wybory za 300mln albo i lepeij. 

Kompletnie nie rozumiem tego. 

 

No chyba że to co podają że wybory są sfałszowane to jedna wielka ściema. 

 

Powstrzymajcie sie od komentarzy że nie ma ze mną o czym rozmawiać. 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@mib: "Dowody" w sprawie rzekomych fałszerstw są zapewne tak absurdalne jak to, co prezentowała komisja Macierewicza, więc na razie się wstrzymują. Odpalą po drugiej turze (gdzie ich kandydaci koncertowo upupią), a kulminacja nastąpi 13.12.

 

@Tapatalk

Edytowane przez AragornPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@mib: "Dowody" w sprawie rzekomych fałszerstw są zapewne tak absurdalne jak to, co prezentowała komisja Macierewicza, więc na razie się wstrzymują. Odpalą po drugiej turze (gdzie ich kandydaci koncertowo upupią), a kulminacja nastąpi 13.12.

 

@Tapatalk

Niestety najprawdopodobniej masz racje. Z tymże to się na pewno dobrze nie skończy..... 

Najlepeij by bylo aby tego dnia pogoda sie tottalnie skaszaniła np. -20*C i opady sniegu wtedy może ostudziłoby to gorące glowy niektórych.... 

 

Obawaim sie że będzie niezla rozruba......... znowu pójdzie smród w świat.... 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świat ledwo się interesuje jakąś bolandyjską republiką bananową gdzieś w Azji, więc niczym się tutaj nie frasuj.

 

Dla przeciętnego, zakompleksionego POlaczka, najważniejsza jest przecież opinia "zagranicy", a nie własny interes. A przynajmniej ta, która ma podawaną w POlszych "mediach". O tym na ile "zagranica" się POlszą interesuje, a na ile przedstawiają to POlsze "media", można się przekonać dopiero przekraczając granicę i zaczynając życie w jednym z cywilizowanych krajów. Zmienia się wtedy nieco poglądy na pewne sprawy i otwiera oczy na inne.

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@DziubekR1 

OFF 

Masz jakis kompleks/fetysz zwiazany z pisaniem wielkimi literami PO w kazdym wyrazie gdzie to wystepuje?? Jak tak to może jakiś specjalista może by na to mógł cos poradzić albo i nie... 

EOT

 

 

 

Wiesz mnie np osobiście interesuje jak jest nasz kraj postrzegany z racji pracy w prawie 100% z klientami zagranicznymi. 

Znam opinie o naszmy kraju wygłoszone przez rozne narody z tego pieknego Świata. Dodatkowo sam mieszkalem w Azji przez 2 lata. 

 

Dobre postrzeganie na Święcie ma znaczący wpływ na inwestycje zagraniczne w naszym kraju. Jak tego nie rozumiesz no to sorry. 

 

Ta otwiera się oczy na to co sie w innych częsciach Europoy dzieje. Mam generalnie kontakt z Włochami, Grekami 

Włosi- jada na swoj rzad, korupcja, kombinacje, mafia itp. W niektróych cześciach kraju bieda maksymalna. Do tego problem z imigrantamipelno ich wszedzie (Włosi to nieźli rasisci są)

 

Grecy: nienawidza Merkelowej i EU.Tak socjalnego państwa chyba nigdzie indziej na Świecie nie ma.... Aż dziw bierze że ten kraj istnieje. dodatkowo sami Grecy  baaaaaardzo mocno kombinują, oszukują itp- po prostu mistrzowie. 

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opinia o Polsce i Polakach, z jaką przeważnie się spotykam #zagranico, to Meksyk Europy i ciężko pracujący, nie bojący się niczego ludzie o niemożliwym do powtórzenia języku. To wystarczająco sprzyja inwestycjom zagranicznym, bo tania i dobra siła robocza to całkiem niezły magnes. Jak się do tego doda możliwość wyprowadzania zysków za granicę i kombinowania z podatkami w myśl zasady duży może więcej, to już w ogóle cycki z masłem.

  • Upvote 9

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opinia o Polsce i Polakach, z jaką przeważnie się spotykam #zagranico, to Meksyk Europy i ciężko pracujący, nie bojący się niczego ludzie o niemożliwym do powtórzenia języku. To wystarczająco sprzyja inwestycjom zagranicznym, bo tania i dobra siła robocza to całkiem niezły magnes. Jak się do tego doda możliwość wyprowadzania zysków za granicę i kombinowania z podatkami w myśl zasady duży może więcej, to już w ogóle cycki z masłem.

 

Dodaj jeszcze zawistne kur** w Urzędach, które nękają małe i średnie przedsiębiorstwa a zagranicznych dotknąć się nie mogą ;) Ogólnie u nas w kraju Niemiec ma lepiej. Zapłaci sobie mniejsze podatki za towar w DE, u nas tylko pokryję śmieszne koszty pracy a zysk i tak zrealizuje powiązana spółka zagranicą. Wierzyć mi się nie chcę aż, że ta polityka PO - wypinania du*y dla firm typu Amazaon to czysty przypadek. Tam muszą chodzić łapówki. 

Edytowane przez Kilokush
  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat z tymi Grekami to jest to niezle przejaskrawione jaki to niby u nich zajebisty socjal jest czy raczej byl i trele morele. Ale najlepsi w byciu rznietym to sa chyba polacy.

 

Juz nawet Hiszpanie nie daja sie rznac jak popadnie, tylko nasza TV oczywiscie tego nie pokaze co sie dzialo jak premier i rzadzacy ukradli ze znacjonalizowanego banku po kryzysie 400mln euro i ksiegowali to jako blad informatyczny. 

Edytowane przez Aurora001
  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...