Skocz do zawartości
lspider

Polityka i politycy

Rekomendowane odpowiedzi

Świat ledwo się interesuje jakąś bolandyjską republiką bananową gdzieś w Azji, więc niczym się tutaj nie frasuj.

 

Nie republika bananowa, a "Strefa Buforowa" pomiędzy Niemcami a Rosją. Bardzo spodobało mi się ostatnimi czasy to stwierdzenie :)

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość ZUY_BEZCZELNY_CHAM

"zostałem stworzony do trudnych spraw"

 

A ja myślałem panie Donaldzie, że Pan to został zrodzony - a tutaj zobaczcie; "stworzony" ;>

 

ale dość o tem: "[...] Z dużą sympatią wypowiedział się natomiast o kanclerz Niemiec, Angeli Merkel: - Nikt w Europie nie wie, że pochodzimy z tego samego miejsca. Jej dziadek był senatorem w Gdańsku. Jeśli w ogóle można mówić o przyjaźni w polityce, a zwłaszcza w dyplomacji, nasza jest wyjątkowa.[...]"

 

krótko mówiąc: nowy Einstein (prawie) z przyjaciółką . . . ;)

to brzmi niesłychanie intrygująco ;> hehehehehe

 

&

klik

(?)

 

intrygujące :D ;[

Edytowane przez ZUY_BEZCZELNY_CHAM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja juz wiem czymu PO jest takie pro gejowskie

Wmawia ludziom ze walenie ich w dupe jest normalne i nie ma w tym nic złego,..

I jak widac jest w tym jakis sens, patrzac po wynikach wyborow w niektorych okregach...

  • Upvote 6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość ZUY_BEZCZELNY_CHAM

#jonathan

 

jeżeli chcesz nawiązać do wyborów w pewnym mieście w pewnym punkcie państwa zwanego Polską - nie wstydź się :)

 

ps.

zapomniałeś o lesbijkach.

 

np.

 

 

 

Ja juz wiem czymu PO jest takie pro lesbijskie

Wmawia ludziom ze walenie ich w dupe jest normalne i nie ma w tym nic złego,..

I jak widac jest w tym jakis sens, patrzac po wynikach wyborow w niektorych okregach...

 

 

 

że już nie wspomnę o związkach tzw. (tfu! jak mawia JE. JKM) gejuf & lesbijek ;) ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość ZUY_BEZCZELNY_CHAM

klik

 

 

"[...] - Musimy nauczyć się wspólnie podejmować decyzje i czasami poświęcić część swoich interesów na rzecz całej Europy - powiedział na antenie TVP Info szef Rady Europejskiej Donald Tusk. Podkreślił jednak, że pozycja Polski w Europie, a także jego stanowisko, pozwoli na to, by wywierać wpływ na najważniejszych europejskich polityków. - Jeśli nie będą mnie słuchać, to zmienię robotę - zażartował w rozmowie z Piotrem Kraśko.[...]"

 

&

 

"[...]

Nowy szef Rady Eu­ro­pej­skiej od­niósł się też do dzi­siej­szej roz­mo­wy te­le­fo­nicz­nej z pre­zy­den­tem USA Ba­rac­kiem Obamą. - To nie był kur­tu­azyj­ny te­le­fon. Bli­skie sto­sun­ki UE z USA to klucz do bez­pie­czeń­stwa ca­łe­go świa­ta, a w szcze­gól­no­ści dla cy­wi­li­za­cji Za­cho­du. Dzi­siaj każdy musi do­ko­nać wiel­kie­go wy­sił­ku, żeby ura­to­wać nas przed kon­flik­tem. A Po­la­cy udo­wod­ni­li to, że można to zro­bić bez uży­cia siły. Na­uczy­li­śmy się zmie­niać rze­czy­wi­stość bez prze­mo­cy - pod­kre­ślił Tusk.[...]"

 

czytaj: "czary mary odprawiłem, kolesi namówiłem, € zainkasowałem i do Brukseli zwiałem" ;) hehehehehehe

 

 

 

 

aaa, bym zapomniał :)

niech moi rodacy pamiętają - jak będą musieli jeszcze bardziej "zacisnąć pasa" żeby pomóc "biednej Europie" to żeby pamiętali - Donald T. ostrzegał w roku pańskim A.D. 2014'.

I to nie jest żart ;)

Edytowane przez ZUY_BEZCZELNY_CHAM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zostaw już tego Tuska w spokoju, wyjechał chłopina na saksy wzorem tych paru milionów rodaków i jeszcze się czepiają jacyś zawistnicy. Przecież nie od dziś wiadomo, że wyjeżdżają za pracą tylko nieudacznicy, którzy nie mogli znaleźć dobrej roboty na miejscu, no nie?

  • Upvote 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość ZUY_BEZCZELNY_CHAM

ciekawostka

 

a wracając do tematu Donalda T.

parafrazując (w pewien sposób; usera #mib):

 

"[...] Obraźił wielu ludzi oj bardzo wielu ludzi swoimi tekstami my jesteśmy tu a reszta tam gdzie stało ZOMO. Takich porównań bez liku. 

 

A BTW pamietasz o tekscie jak mój brat będzie prezydentam to nie będe premierem?? Albo nie będzie koalicji z Samoobroną i LPrem?? i co a jakze była... 

 

[...]"

 

a pamiętacie to (?)

 

 

prawdą jest natomiast to:

 

http://memytutaj.pl/uploads/2014/09/08/ludzie-odchodze-do-brukseli.jpg

 

a reszcie (?)

pies morde lizał :D ;)

Edytowane przez ZUY_BEZCZELNY_CHAM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://parezja.pl/dzihadysci-anglii-rozczarowani-dzihadem-mielismy-walczyc-sprzatamy-toalety/ :plum:

http://www.pb.pl/3913906,27487,bialorus-bezrobocie-bedzie-przestepstwem:D

 

To są niusy a nie ciąglę o przekrętach, wyborach i Donaldzie T. ;)

Edytowane przez kłopotliwy drągal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawno tak nie rechotałem, to lepsze niż kabaret.

Jak wyjechali walczyć z brudem w kiblach za pomocą ajpodów to trzeba odebrać im paszporty i zakazać powrotu. W ten sposób eliminuje się z puli genów choć trochę leninowskich pożytecznych idiotów.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość ZUY_BEZCZELNY_CHAM

mistrz świata w akcji hahahahahaha ;)

 

 

nasz żyrinowski (zwany dla niepoznaki Macierewicz) jednak bardziej ludzki pan . . .

nie chce urządzać łapanek po nocach i rozstrzeliwać od razu, bez sądu ;]

chyba nie chce . . . ;)

Edytowane przez ZUY_BEZCZELNY_CHAM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciekawostka

 

a wracając do tematu Donalda T.

parafrazując (w pewien sposób; usera #mib):

 

 

a pamiętacie to (?)

 

 

prawdą jest natomiast to:

 

http://memytutaj.pl/uploads/2014/09/08/ludzie-odchodze-do-brukseli.jpg

 

a reszcie (?)

pies morde lizał :D ;)

 

No wiesz nie wiem czy można porównywać te 2/3 sprawy. 

Co ma awans w struktury EU do porównania do ZOMO lub rządzenia z LPR i Samoobroną?? 

BTW słabo Ci to wyszło.... 

Edytowane przez mib
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Slabo nam to wychodzi, bo juz nasze anusy maja dosc bycia <span style='color: red;'>[ciach&#33;]</span>ym.

1. Zjebać wybory
2. Podać się do dymisji
3. Przyjąć odchodne
4. Zatrudnić się z powrotem
5. PROFIT.

http://www.wykop.pl/artykul/2279234/komorowski-zatwierdzil-kandydature-niemcewicza-na-czlonka-skladu-pkw/

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Slabo nam to wychodzi, bo juz nasze anusy maja dosc bycia [ciach!]ym.

 

1. Zjebać wybory

2. Podać się do dymisji

3. Przyjąć odchodne

4. Zatrudnić się z powrotem

5. PROFIT.

 

http://www.wykop.pl/artykul/2279234/komorowski-zatwierdzil-kandydature-niemcewicza-na-czlonka-skladu-pkw/

 

Zapomniałeś jeszcze dodać! Na następne wybory z kawą ze starbusia pójść i zagłosować na PO i hejtować na internecie ludzi, że są idiotami jak zagłosowali na coś innego!

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość ZUY_BEZCZELNY_CHAM

BTW słabo Ci to wyszło.... 

 

cóż, życie . . . .

ale nie jest mi przykro z tego powodu ;>

spać też będę mógł ;)

 

 

ps.

przyznasz jednak że imć żyrinowski - zabawny gość :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego ciagle jest cisza na temat jawnego raportu kongresu USA na temat dzialan CIA gdzie wszystko jest pieknie napisane co bylo w Polsce, wiezienia byly i zaplacono 15ml $ ?

To co panowie, trybunal stanu, czy znowu pod dywan? Oh wait, nikt nawet o tym nie pisze ze teraz nalezaloby postawic wszystkich zamieszanych przed trybunalem. I kto wzial te 45mln zl...

Bo przeciez przelewem CIA im tej kasy nie wyslalo...

Edytowane przez Aurora001

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...