Skocz do zawartości
lspider

Polityka i politycy

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.wykop.pl/ramka/2412254/gazeta-wyborcza-publikuje-bledne-dane-nt-kwot-wolnych-od-podatku-w-ue/
 

Z powiązanych o Piotrze Skwirowskim:

Skończyłem filozofię, po drodze studiowałem też na polonistyce. Tak się jakoś złożyło, że na początku lat 90. wylądowałem w Ministerstwie Finansów, gdzie próbowałem komputeryzować urzędy skarbowe. [...] Znajomi do dziś śmieją się, że gdybym nie odszedł z Ministerstwa Finansów, losy komputeryzacji polskich podatków potoczyłyby się inaczej. Już dawno mielibyśmy to za sobą?
Tak się złożyło, że filozof polonista komputeryzował urzędy skarbowe w Ministerstwie Finansów. NO JAK <span style='color: red;'>[ciach&#33;]</span>...

"Znajomi do dziś śmieją się"
-od dziś również nieznajomi

 

Nie wiadomo, smiac sie czy plakac...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niezłe [ciekawa koncepcja tej na podsłuchu]

ale ciekawą masz zakładke: Rozwój broni termojąd...     ;) tak niewinnie to brzmi - może jakiś link  :banana:   bo to pasuje tak do tego tematu

Trochę ot, ale ostatnio czytam atominfo.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość cyfer

Wytłumaczcie mi skąd Komorowski który właściwie nic konstruktywnego nie zrobił przez ostatnie 5 lat ma takie poparcie jakie ma?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wytłumaczcie mi skąd Komorowski który właściwie nic konstruktywnego nie zrobił przez ostatnie 5 lat ma takie poparcie jakie ma?

 

Bo w TV mówią, że jak wygra ktokolwiek inny to nie będzie niczego. Czytaj: małżeństw homo, ścieżek rowerowych i pieniędzy za siedzenie na [gluteus maximus] i nic nie robienie. Nic nie będzie!

  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wytłumaczcie mi skąd Komorowski który właściwie nic konstruktywnego nie zrobił przez ostatnie 5 lat ma takie poparcie jakie ma?

- kolorowe słupki pokazują, że ma poparcie więc ma, na wuj drążyć temat?

- no przecież nie zagłosujesz na tego oszołoma-katola z PiS!1111jedenjeden

- no przecież nie zrobił nic złego oj tam oj tam

- nie ma na kogo głosować

- zagłosuję na niego bo ma największe szanse że wygra, a nie jakieś smutne 2%, siara poprzeć jakiegoś planktonowego kandydata

 

Z największymi partiami jest tak samo - złodzieje, idioci, krętacze i mafia, ale powiedzieli w telewizorze, że Krul Korwin chce zabrać kobietom prawo głosu i zagazować inwalidów, a w ogóle Kaczyński znów chce wieszać wszędzie krzyże i trzeba coś z tym zrobić zanim obudzimy się w katolandzie. Kaczyński z kolei mówi, żeby zlustrować i zweryfikować oraz wyjaśnić Smoleńsk, bez tego nic. Między jednym a drugim ugrupowaniem różnice są kosmetyczne, programowo taka sama czerwona zaraza i kastrowanie resztek przedsiębiorczości w społeczeństwie, bo Polacy mają być tanią siłą roboczą a nie konkurencją dla szeroko pojętego Zachodu.

Poza tym ci wszyscy dranie rozdymając administrację do kosmicznych rozmiarów zyskali półmilionową rzeszę wiernych wyborców wśród otłuszczonej kasty użendniczej - ci bezużyteczni, pozbawieni sensownych kwalifikacji ludzie zagłosują na tego, kto daje im pracę, to pewne. Reszta i tak się nie ruszy z domów, frekwencja będzie jak zwykle ledwo ponad 40%, interes nadal się kręci dopóki jest jeszcze co kraść. No.

 

 

Wyjaśniłem wystarczająco obszernie? To należy się 50 zł.

  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O nie! Nie ma kasa-bubu dla pracowników Urzędów i budżetówki. Sen partii lewicowych spełnił się w Grecji, tylko robić nie ma komu na wypłaty dla urzędasów. Na szczęście są w UE więc nasz kasa na nich pójdzie.

 

http://biznes.onet.pl/wiadomosci/ue/grecja-nie-ma-na-wynagrodzenia-dla-budzetowki/smdjt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ojej, socjalizm nie jest samożywny i ekonomicznie wydolny? A to ci dopiero. Po straszliwych eksperymentach i doświadczeniach z komunizmem w XX wieku nadal zdumiewa mnie, że są ludzie wierzący w marksistowskie brednie o powszechnej równości społecznej.

  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wersja według TVN. Pierwsze zdanie: "Na filmie sytuacja wygląda groźnie a według Policji jeden z pseudokibiców miał przyznać się, że chciał rzucić w Prezydenta Komorowskiego krzesłem".

 

http://fakty.tvn24.pl/ogladaj-online,60/probowal-rzucic-krzeslem-w-komorowskiego-incydent-podczas-wiecu,522548.html

 

 

Film z zatrzymania

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Tak. Kampania Prezydenta PO. Bush wygrał wybory straszeniem o broni masowego rażenia w Iraku, której nie było. Rosja od dawien dawna straszy swoich obywateli USA. To u nas straszy się Rosją bo jak wiadomo w sytuacji zagrożenia nikt nie chce zmieniać rządu.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Rok czasu wojna na wschodzie szaleje, a CDU dopiero teraz nam każą ćwiczenia obowiązkowe dla wszystkich prowadzić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://wiadomosci.onet.pl/kraj/najnowszy-sondaz-tns-dla-wiadomosci-po-36-proc-pis-34-proc/jsw0jt

 

A według sondy TNS. Na PO zagłosowałoby 36% ( według CBOS 46%), a na PiS 34% ( według CBOS 27%). Różnica pomiędzy głosami na inne partie nie większa jak 1%. A przy PO różnica 10% :lol:

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...