Skocz do zawartości
lspider

Polityka i politycy

Rekomendowane odpowiedzi

Tak przeglądam tytuły na portalach reprezentujących rządy Kondominium i wszyscy jak cholera załamani. Nikt się nie cieszy, że mamy nowego prezydenta. 
Zaraz? Czy czasem Wolny Rynek nie daje bonusu dla mediów za kibicowanie zwycięzcom w takich sytuacjach? Cuś tu nie gra z tymi "wolnymi mediami" ;)
Ale w sumie to:
http://youtu.be/7vJ6p6g9QEU

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fenomenalny jest ten bul [gluteus maximus] w mediach prorządowych, żyda szechtera i wsi24...

Na FB też pier.. bez sensu że koniec wolności, że katole będą mieć tera ciśnienie na władze...że uciekać cza z kraju...jakby za PO-PSL-SLD-UW-UP-KLD tego nie było.

Dla nieznających(lub mających w d..) historii przypomnę...

 

ZA OBECNY STAN PAŃSTWA NIE ODPOWIADA PIS(lub przynajmniej nie w takiej części by to sie liczyło) czy DUDA, a 22lata rządów panów z listy podanej przeze mnie na gorze, zminiających partie jak chorągiewki byle sie utrzymać przy władzy...i kraść. Jak np p. Lewandowski, tera juroposeł, który stwierdził że 1 milion to trzeba ukraść...

PIS(lub jego odmiany) rządziły łącznie 2,5 roku.

Przy czym te pół roku to były rządy Olszewskiego, uwalonego przez Tuska i innych zdrajców i sprzedawczyków po opublikowaniu listy agentów SB w strukturach rządowych, mediach, firmach...Tak ich to zabolało, że aby przykryć powiązania rozwiązali rząd...PIS zaś sam sie pozbawił władzy w 2007r jak próbował wydymać Samoobronę(notabene też tam była kupa agentów zainstalowana)

Edytowane przez Gregu
  • Upvote 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszedłem dziś na TVN24 i się dowiedziałem, że na Komorowskiego głosowali ludzie z dyplomem, ludzie z wielkich miast. A na Dudę tylko idioci po podstawówce lub ze średnim wykształceniem, wieśniacy i rolnicy.

 

A ten nagłówek to już rozpi%rdala głowy 

"Polski milioner po wyborach: wynik fatalny. Szykuję rezydencję w Monako"
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Samoobronę(notabene też tam była kupa agentów zainstalowana)

 

Ciężko by w partii założonej przez służby nie było agentów. No chyba że to normalne, kiedy zwykły rolnik zostaje wicepremierem.

 

Ale czekaj, przecież już mieliśmy elektryka za prezydenta :lol:

  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja co prawda w UK jestem teraz, ale jest 9:30 a tu ciągle nie widze słońca, a w sklepie nie było dzisiaj w ogole mleka, wiecie o co chodzi ??

Pogoda to jest dla bogaczy. Po mleko w UK chodzi się do Tesco, nie do Decathlonu.

 

Na FB też pier.. bez sensu że koniec wolności, że katole będą mieć tera ciśnienie na władze...

Taki współczesny męczennik cierpiałby dopiero, gdyby mu klecha nie chciał matki pochować lub dziecka do komunii dopuścić.

 

Katole to mieli władzę chyba przed 1989 rokiem. Do pierwszej komunii nie szły tylko dzieci Świadków Jehowy. Oni też jedynie nie stawiali krzyży na nagrobkach. I Sekretarze nie posyłali dzieci do szkół? Nie umierali?

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto nie ma znaczenia większego, ale... wprowadzenie odpowiedzialności karnej za czyny i słowa (programy polityczne, kiełbasy wyborcze, przekręty, korupcje, i cała lista....) to tylko może tą bandę ukrócić. Kolejną sprawą jest tak zwana aktywność społeczna - u nas je po prostu nie ma.

Jak już, to widzę tu rewolucję rosyjską lub francuską, po normalnemu to u nas raczej się nie da.

Zbyt duże wpływy amerykańsko-niemiecko-rosyjsko-żydowskie. Ciekawe, czy dojedzie jeszcze chińskie i muzułmańskie. Z idiocenie, bieda i znieczulica społeczna.

Edytowane przez NostradamuSek
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musze walnosc sobie mini bloga na FB do znajomych nad wyzszoscia permanentnej sraczki od hemoroidow.

Mialem sporo ludzi za /w miare/ inteligentnych, ale po tym jak kupa znajomych ostatnio dala sie WYRUCHAC przez typa na wyspie ktory obiecywal im inwestycje zycia i zwrot pozyczek 50% to dostali takich klapek na oczach ze Ci frajerzy oddali im 140.000,00 (140k) EURO - A to jest tylko czesc tego co zgloszone na policji na wyspie co wtopili bo czesc sie nawet nie przyzna bo mieli lewa kase...

I czesc osob pozyczyla pieniadze na gębe facetowi ktorego wystarczylo wpisac na googlu zeby wyskoczylo tyle ze ja sie dziwie ze interpol go jeszcze nie szuka. A moze i szuka tylko [ciach!] wie pod ktorym nazwiskiem.

I teraz te teksty nad wyzszoscia rzeczonej sraczki nad hemoroidami.
Banda kretynow i oszolomow.

http://aszdziennik.pl/114137,dramat-hipsterow-deklarowali-ze-wyjada-z-polski-jak-wygra-pis-ale-nie-sadzili-ze-to-bedzie-juz:)

Edytowane przez Aurora001
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość ZUY_BEZCZELNY_CHAM

78325571-155153_L.jpg

 

Gratulacje dla zwycięzcy - p.Andrzeja Dudy.

:)

 

I powodzenia (!).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

'Bruksela zmusza nas do przyjęcia 3,5 tysiąca uchodźców.'

http://fakty.interia.pl/polska/news-bruksela-zmusza-nas-do-przyjecia-3-5-tysiaca-uchodzcow,nId,1825580

 

Pytanie czy Polska jest suwerennym panstwem czy pod okupacja UE?

Czy to Polska rozwalila Libie, Syrie, Egipt?

Czy Polska miala kolonie w Afryce i profity z nich?

 

Zeby bylo ciekawiej - w programie nie będą uczestniczyć Wielka Brytania, Dania i Irlandia.

Czesi i Wegrzy juz kategorycznie odmowili.

 

A u nas? A nasi negocjuja...

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A 300 rodzin chrześcijan z Syrii od pół roku nie mogą przyjąć, mimo, że tam grozi im realnie śmierć, sprzedaż w niewolę islamistów, mimo, że mają pieniądze i potrzebują tylko azyl. Teraz jak Duda obiecał w debacie, że ich przyjmie to rząd łaskawie zgodził się na przyjęcie 60 rodzin. A co z pozostałymi 240? Jak będą selekcjonować, ten do obozu koncentracyjnego, tego może przyjmiemy? No rzesz, a tu lekką ręką 3500 emigrantów z Afryki na łaskę państwa aby tu siali ferment, Islamów to przyjmą a jak. Przyjmą przyjmą, bo Angela zadzwoni i się Kopaczowa zgubi na dywanie z wrażenia.

  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyjmą przyjmą bo jak nie przyjmą! To na onecie będą nagłówki typu "niemiecka prasa o niechęci polaków do innych kultur i przyjęcia leworęcznych kozojebc*ff na garnuszek podatników".

Edytowane przez Kilokush
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem coście się czepili tych imigrantów. Jak się nauczą języka polskiego w stopniu komunikatywnym i będą mieli jakiś przydatny zawód (może być śmieciarz, weterynarz, sprzedawca, obojętnie), to niech sobie przyjeżdżają.

 

A jeśli nic nie potrafią i nie chce im się uczyć, to cóż, któregoś dnia skończy się to jakimś nowym Auschwitz, niestety. Tym razem już nikt się nie zlituje nad Abdulem i Mohammedem pędzonymi do gazu, bo jak ostatnio zlitowano się nad Ickiem i Szmulem, to ich wnuki teraz domagają się odszkodowań za uratowanie dziadków. Logiczne.

  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jeśli skończy się jak w Aschwitz ale to oni nas będą palić? Eee? Poza tym nie chcę aby przyszłość mojej ojczyzny polegała na wyniszczaniu imigrantów lub byciu wyniszczanym przez nich. To zła ścieżka. Lepiej nie wchodzić na tą drogę z której potem coraz ciężej zawrócić.

  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja sie zapytam jedno.

Co mnie jacys imigranci? Rozumiem zeby jakos im pomoc, ale jak slysze ze wyszykowane domy, zabezpieczenie finansowe itd...

Kuzwa.. Jakby w Polsce brakowalo rodzin badz osob potrzebujacych pomocy. 

Lezymy ze szpitalami, domami dziecka, zakladami opieki spolecznej, a ladujemy kase w byle gowno, byle sie podlizac UE.

  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wychowywałem się na takim osiedlu, post wojenno/zakładowym. Jedna droga, szlaban (po x latach wreszcie otwarto na świat i wpuszczono ludzi). No i taka chatka była i jest w zasadzie. Do dziś w kilku drewniakach sprzed 70 czy więcej lat mieszkają rodziny. Gaz mają z poloneza trucka jeżdżącego 1x na 2tyg. a wodę z przydrożnego rowu chyba. Jak zobaczyłem w pierwszych tygodniach przewrotów na ukrainie, Polskie domy dla "biednych uchodźców" to mnie już krew zalewała. Teraz jak słyszę o całej reszcie tych planów to nie mam ochoty ani nadzieji już na życie tutaj. Kraj ma w [gluteus maximus] swoich a liże tyłki brudasom ze wschodu.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem coście się czepili tych imigrantów. Jak się nauczą języka polskiego w stopniu komunikatywnym i będą mieli jakiś przydatny zawód (może być śmieciarz, weterynarz, sprzedawca, obojętnie), to niech sobie przyjeżdżają.

 

A jeśli nic nie potrafią i nie chce im się uczyć, to cóż, któregoś dnia skończy się to jakimś nowym Auschwitz, niestety. Tym razem już nikt się nie zlituje nad Abdulem i Mohammedem pędzonymi do gazu, bo jak ostatnio zlitowano się nad Ickiem i Szmulem, to ich wnuki teraz domagają się odszkodowań za uratowanie dziadków. Logiczne.

Zawód+ komunikatywny język to za mało! A co z różnicami kulturowymi? Ja nie chcę tu miliona muslimów  z przydatnymi zawodami i znajomością języka (mimo iż sam lubię kebaba:), bo nie chcę by moje dwie córki w przyszłości przyszły i powiedziały "tato to  jest Ahmed/Abdul".

O ile drobne różnice kulturowe w ramach jednego obszaru/rejonu/kilku Państw są jak najbardziej do zaakceptowania, o tyle to co mamy teraz to istna apokalipsa, a będzie tylko gorzej!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawód+ komunikatywny język to za mało! A co z różnicami kulturowymi? Ja nie chcę tu miliona muslimów  z przydatnymi zawodami i znajomością języka (mimo iż sam lubię kebaba:), bo nie chcę by moje dwie córki w przyszłości przyszły i powiedziały "tato to  jest Ahmed/Abdul".

O ile drobne różnice kulturowe w ramach jednego obszaru/rejonu/kilku Państw są jak najbardziej do zaakceptowania, o tyle to co mamy teraz to istna apokalipsa, a będzie tylko gorzej!

 

Co sie martwisz?

Moze uzyskasz pozwolenie na bron.

Pozniej sie wytlumaczysz w sadzie, ze wstajesz w nocy, slyszysz jakis halas, i myslales ze to wlamywacz.

Kto w to nie uwierzy?

Kolorowy, noc, a on juz nic nie powie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ci przymusowi islamscy emigranci. Właściwie to sprawa jest dość prosta. Niemcy kazali dać im azyl? Ok, dajmy i w ramach relaksu zabierzmy ich na wycieczkę do Niemiec, na 3 dni. Nie będziemy ich tam przecież siłą wyganiać, ale jak by przypadkiem nie wrócili, lub po powrocie zechcieli tam pojechać, to przecież nie będziemy ich tu siłą trzymać. To już nie nasza wina. Trzeba nam było dać grzecznych co siedzą na [gluteus maximus] ;)

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jeśli skończy się jak w Aschwitz ale to oni nas będą palić? Eee? Poza tym nie chcę aby przyszłość mojej ojczyzny polegała na wyniszczaniu imigrantów lub byciu wyniszczanym przez nich. To zła ścieżka. Lepiej nie wchodzić na tą drogę z której potem coraz ciężej zawrócić.

Ano, to jest druga wersja tej samej historii. Żaden z nas nie ma i nie będzie miał nic do chcenia jak to kiedyś pieprznie. Chociaż jako biały hetero i do tego chrześcijanin z oczywistych pobudek wolałbym, żeby gazowali tych drugich, gdy przyjdzie co do czego. Być może uda się nie gazować nikogo i to byłoby najlepsze rozwiązanie, ale znów - nie mamy nic do gadania.

 

Ci przymusowi islamscy emigranci. Właściwie to sprawa jest dość prosta. Niemcy kazali dać im azyl? Ok, dajmy i w ramach relaksu zabierzmy ich na wycieczkę do Niemiec, na 3 dni. Nie będziemy ich tam przecież siłą wyganiać, ale jak by przypadkiem nie wrócili, lub po powrocie zechcieli tam pojechać, to przecież nie będziemy ich tu siłą trzymać. To już nie nasza wina. Trzeba nam było dać grzecznych co siedzą na [gluteus maximus] ;)

Dostaną polskie paszporty, wyjadą do Rzeszy po socjal, a potem co chwilę będziemy czytać nagłówki "Polak zgwałcił kozę", "pedofil z Polski o imieniu Mustafa złapany w okolicach przedszkola", "Polacy to prawdziwa plaga niemieckiej opieki społecznej".

A może o to właśnie chodzi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawód+ komunikatywny język to za mało! A co z różnicami kulturowymi? Ja nie chcę tu miliona muslimów z przydatnymi zawodami i znajomością języka (mimo iż sam lubię kebaba:), bo nie chcę by moje dwie córki w przyszłości przyszły i powiedziały "tato to jest Ahmed/Abdul".

O ile drobne różnice kulturowe w ramach jednego obszaru/rejonu/kilku Państw są jak najbardziej do zaakceptowania, o tyle to co mamy teraz to istna apokalipsa, a będzie tylko gorzej!

Jestem w UK juz dwa lata, a jeszcze muslima z przydatnym zawodem nie spotkalem.

  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mieszkałem pół roku w Paryżu i pracowałem między innymi na Algierskiej dzielnicy. Jeden Algierczyk nawet się z nami zaprzyjaźnił, był bokserem, w sumie spoko koleś. Na koniec stwierdził, ze Polacy są dobrze a Francuzi nie ;)

Co potrafił? Był bokserem, nosił dwa razy więcej niż my, ale też szybko się męczył. Szef go zatrudnił z nami, aby mieć spokój na dzielni bo inaczej by nas tam zjechali.

Jego ojciec prowadził bardzo przyjemną knajpkę i nawet zaprosił nas na piwo :) co jak na wierzącego muzułmanina, który chciał zbudować Islam we Francji było dość otwartym gestem :D i to było w 1997 roku.

Rok temu byłem u JKMa w Brukseli, w samym centrum miasta dzielnica Pakistańska, masakra, zero alkoholu w sklepach, nawet piwka. Same muslimy, biali poza nami bali się chyba wchodzić bo omijali centrum. "Gospodarze" czyli Pakistańczycy z długimi brodami, co młodsi w dresach patrzyli jak na ufo. Kto śmiał przekroczyć "granicę". Jak pisałem, centrum Brukseli. Absolutny upadek cywilizacji już się dokonuje. Tym razem nie zaprzyjaźniłem się z żadnym muslimem, nie było takiej opcji, już panuje stan wrogości już narzucają swoją kulturę, nie akceptują i gardzą genderami i się im w sumie nie dziwię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...