Skocz do zawartości
lspider

Polityka i politycy

Rekomendowane odpowiedzi

(Nie-tym)razem. Streścił bym ich czterema słowami- wyblakły, czerwony, złodziejski, plankton. Czy mi się zdawało, czy ten rudy lenin chciałby wprowadzić podatek 75% jako najwyższą stawkę? Przecież wtedy nie będzie się chciało być innowacyjnym, ani pracowitym. Albo nie będzie się chciało oddać na legalu- wszak z tego co pamiętam, to 75% wynosi stawka za nieujawniony dochód, więc jaka w tym logika?

  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli Razem chce udupic tych, co maja hajs i najbardziej moga pomoc w tworzeniu nowych miejsc pracy. Dodatkowo wielki zaslepiony milosnik ciapatych... Tylko ja mialem wrazenie, ze mowil jakby mu ktos w tylek wsadzil kij od szczotki i dostal szczekoscisku?

 

Kopacz, Szydlo, Nowacka i Piechocinski wydawali sie kompletnie oderwani od rzeczywistosci. Ot takie lalki pierdzielace ciagle o tym samym - piecho z ta rybka i wendka to wywowal u mnie salwe politowania, nie mowiac o jego pomyslach. Kukiz motal sie przy kazdej wypowiedzi jakby na biezaco ukladal w glowie co on w ogole chce osiagnac. Korwin co chwile cos pod nosem burkal xD Przynajmniej nie zalapal zwiechy na kilkusetkrotnym powtarzaniu jakiegos pytania (jak np. "Tak czy nie?!"). Pytania tez z [gluteus maximus] - przewaznie tego siwego, a czas odpowiedzi to smiech na sali. Jakby nikt nie wpadl na pomysl zrobienia listy kilkunastu pytan i przez kilka dnia pod rzad wywiad z reprezentantem kazdej partii po conajmniej 1h, aby mogl dokladnie swoja wizje ukazac, a tuz przed cisza wyborcza spotkanie wszystkich liderow w formie luznej pogawedki i kasania sie po lydkach + ew. odbijanie pileczki po ew. atakach w prezentacjach z poprzednich dni. Ale nieeee... lepiej 1min na odp. gdzie kopacz to tylko odgryzala sie na odpowiedzi innych z poprzednich pytan :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A Zandberg rzeczywiście dobrze się pokazał. Szkoda, tylko szanse Razem są takie małe. Może na fali zwycięstwa w debacie trochę im urośnie. Mój jeden głos specjalnie nie pomoże PO, SLD czy PSL, więc symbolicznie chyba zagłosuję na Razem.

Proszę podać przykład kraju, w którym komunizm i socjalizm się udał, bo takie pogląday prezentuje partia na którą chcesz zagłosować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chiny nieźle sobie radzą, ale głównie dlatego, że w kwestiach gospodarczych prezentują wzorcowy XIX-wieczny żarłoczny kapitalizm, z dorobku komunizmu czerpiąc tylko niewolniczą siłę roboczą.

 

Tak na serio to jestem niewąsko zdumiony. Rok 2015, za nami całkowite moralne bankructwo komuny jako pomysłu na państwo i homo sovieticusa jako pomysłu na życie, za nami Stalin, Mao, Pol-Pot i pomniejsze potwory, przed nami arabska ciemna tłuszcza żądna zasiłków i mieszkań za nicnierobienie, a tu ktoś na serio wyskakuje z czerwonym jak radziecka flaga programem politycznym. I co ciekawe znajdują się tacy, którzy będą to popierać. Co za planeta.

  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nadal nie wiem domu kibicować i na kogo oddać głos. Bo jeden bawi się w rudego kim-dzong-robin hooda, drugi pieprzy jak potłuczony o dematerializacji systemu nie wspominając o konsekwencjach, jeden robot cieszy się że go nie nagrali, mami pieniędzmi jak cygan tombakiem i zapewnia że nie dało się zjebać wszystkiego w 8 lat i potrzebują na to kolejnych czterech. Kolejny pan wziął jabłko- ale zapomniał kleju do protez i o tym, że któryś z jego pachołów przyrównał swój elektorat do brązowego posążka deponowanego w porcelanowej misce z wodą, czym go wybitnie zniechęcił. Kolejny robot klasy t-2000 pieprzy o doświadczeniu z poprzedniego systemu i boi się że kutas się mu odznaczaja i peruka spada. Kolejna osoba jest wyrazista i dotrzymuje słowa (m.b approved)- ale ma małe zapędy imperialistyczne i miał problemy z zapamiętaniem nazwy swojego ugrupowania- więc nazwał go prosto, i nawet pohamował swoją tendencję do wspominania hitlera- ale obawiam się, że głosy oddane na niego mogą być trochę ucięte- co by powiedzeniu "jest jak jaja, biorą udział- ale nie wchodzą" stało się zadość. Kolejny wyłonił nieskalany (a ktokolwiek temu zaprzeczy jest pozywany) z morskiej piany chwaląc się niszczeniem systemu od 25 lat (co biorąc pod uwagę że go tworzył- nie świadczy dobrze o nim samym), i udaje że nie zna Franciszka. Ostatni robot zachowuje pozory rozumu i mami stabilnością i stopniowymi zmianami- pod warunkiem że w kasie zostało cokolwiek- no- i lubi częstochowę- co w gruncie rzeczy nie jest aż tak bardzo złe, biorąc pod uwagę że od wieków średnich jakoś nie przyczynili się strasznie straszniscie do niesienia dobrej nowiny smołą, łamaniem kołem i mieczem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość ZUY_BEZCZELNY_CHAM

Załóż temat: nie wiem na kogo głosowac.

 

Pomożecie (towarzysze) ?

 

tow. z ppc na pewno pomogą, nie ma to tamto :D

;]

 

ps.

problem jest raczej na kogo nie głosować.

 

a tak for fun: KLIK

 

na jesienno-zimowe wieczory.

do poczytania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A fe. Jeszcze towarzyszować mi tu będą kazali. Wiem na kogo zagłosuję- na znajomego, bo jako jedynego z listy go znam i wiem co robił i jak działał na poziomie samorządu lokalnego, program mi nie przeszkadza, a niech i on się nachapie. I tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paczę w telewizor, a tam program "Ziemia się obraca", czy jakoś tak. Pierwszy segment o debacie i ani jednego słowa o Krulu - wytrenowane są skurczysyny. Za to nad partią Razem same zachwyty, chociaż ja jak o nich słyszę, to wolałbym jednak Oddzielnie.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To dość proste - podpalmy przybyszów.

 

Paczę w telewizor, a tam program "Ziemia się obraca", czy jakoś tak. Pierwszy segment o debacie i ani jednego słowa o Krulu - wytrenowane są skurczysyny. Za to nad partią Razem same zachwyty, chociaż ja jak o nich słyszę, to wolałbym jednak Oddzielnie.

Ten czerwony plankton to chyba jakiś najświeższy pomysł na skanalizowanie bolszewickego gniewu mas proletariatu, że tak usilnie promują tego wygrzebanego z jakiejś jamy żydowinę i jego fagasów. Nawet się nie wysilali na zmianę nazwiska na mniej koszerne, co za bezczelność. Ale w sumie dobrze pomyślane, Swetru zajmie białe kołnierzyki, jewriej element czarnoroboczy, a po wyborach stworzą koalicję i solidarnie złupią wszystkich z tego, co jeszcze zostało. Achievement unlocked.
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość ZUY_BEZCZELNY_CHAM
"[...] Szefowa rządu, komentując dalej kolejne wystąpienia prezesa PiS, podkreśliła, że wyłania się z nich obraz idealnego człowieka bez wad. - Wady mają tylko jego przeciwnicy. A widział pan kiedyś człowieka idealnego, bez wad? - pytała retorycznie prowadzącego program Piotra Marciniaka.

 

&

 

- Nie usłyszy pan, by potrafili powiedzieć o sobie coś złego, że coś im się nie udało. Im się zawsze w życiu udaje. Ale przecież rządzili przez dwa lata i jakoś nie bardzo mogę się doliczyć tych trzech milionów mieszkań i paru innych rzeczy. Dziś tylko źli ludzie, którzy źle życzą Polsce mówią, że ona jest w ruinie. Jeśli dziś tak chętnie mówią źle o Polsce, to ja się temu dziwię. Ja stosuję inną metodę - mówiła dalej Ewa Kopacz na antenie TVN24. [...]"

 

genialna kobieta, po prostu genialna ;[

ale żeby aż tak (?)

bez wad.

;)

 

===

 


 

killer  :D

 


Edytowane przez ZUY_BEZCZELNY_CHAM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://telewizjarepublika.pl/tasmy-z-rozmow-kulczyka-z-wawrzynowiczem-sikorskim-i-kwiatkowskim-o-ciechu-quotto-dewastacja-panstwaquot,25118.html

 

Kolejne tasmy teraz z Kulczykiem, podobno dobre.

Niestety tylko 2 dni do ciszy wyborczej, glowne media pewnie przemilcza...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciężkie wybory
http://youtu.be/vw-aF8T2Arc
fajnie się chłopaki śmieszkują ;)

:banana:  :plum: :banana:   :plum:   :banana:

https://www.facebook.com/martinvideofficial/videos/1624408334487366/

 

Edytowane przez maxymili

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę podać przykład kraju, w którym komunizm i socjalizm się udał, bo takie pogląday prezentuje partia na którą chcesz zagłosować.

Z takim poparciem i tak nic nie zrealizują. Jestem po prostu za pluralizmem politycznym, jakby byli powyżej progu wyborczego, to na pewno bym na nich nie głosował.

Edytowane przez maker3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z takim poparciem i tak nic nie zrealizują. Jestem po prostu za pluralizmem politycznym, jakby byli powyżej progu wyborczego, to na pewno bym na nich nie głosował.

Tu nie chodzi o poparcie małe, duże czy pluralizm bo różnorodność jest taka elo. Czerwonych po prostu trzeba zdeptać zanim podrosną i złożą jaja, bo jak dasz im szansę to masz gwarantowaną powtórkę z XX wieku, kiedy rozkwitły wszystkie najbardziej zbrodnicze ideologie - narodowy socjalizm, bolszewizm, maoizm, wszystko ustrojone w brednie o równości społecznej i walce klasowej.

Ludzie nie są i nigdy nie będą równi, koniec. To w sumie dość oburzające zrównywać mnie, ciężko pracującego białego hetero, z jakimś arabskim zoofilem i w wolnych chwilach terrorystą, prącym niepowstrzymanie do Niemiec po zasiłek.

  • Upvote 6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...