Skocz do zawartości
lspider

Polityka i politycy

Rekomendowane odpowiedzi

Gość ZUY_BEZCZELNY_CHAM

Tu nie chodzi o poparcie małe, duże czy pluralizm bo różnorodność jest taka elo. Czerwonych po prostu trzeba zdeptać zanim podrosną i złożą jaja, bo jak dasz im szansę to masz gwarantowaną powtórkę z XX wieku, kiedy rozkwitły wszystkie najbardziej zbrodnicze ideologie - narodowy socjalizm, bolszewizm, maoizm, wszystko ustrojone w brednie o równości społecznej i walce klasowej.

Ludzie nie są i nigdy nie będą równi, koniec. To w sumie dość oburzające zrównywać mnie, ciężko pracującego białego hetero, z jakimś arabskim zoofilem i w wolnych chwilach terrorystą, prącym niepowstrzymanie do Niemiec po zasiłek.

 

true, true.

 

ps.

A "tuskizm" to gdzie (?)

ba!

a (UWAGA!) - ka-czy-zm - (sic) ?!

 

stary, jak już siejesz takie farmazony, to opisuj do końca wszystkie plagi egipskie, nie tylko te "wybrane" ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli te kilka (papa Adolf) lub kilkadziesiąt (wujek Soso i wódz Mao) milionów ofiar śmiertelnych to są "farmazony"? Miał rację pewien sławny Polak, niejaki "Krwawy Feliks" Dzierżyński - śmierć milionów to tylko statystyki, liczby niewyobrażalne a więc wypierane ze świadomości.

  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość ZUY_BEZCZELNY_CHAM

True, true.

:twisted2:

 

Oczywiscie masz 100% racji.

 

ps.

notabene - ciekawe czy ktos zrobi analize (taką z oscyloskopem np.) - czy głosy na nowych "tasmach prawdy" przypisywane P.Wawrzynowiczowi oraz J.Kulczykowi to naprawde głosy tychże osób?

możnabybyło to sprawdzic - c'nie (?)

tak mnie to jakos zaciekawiło teraz - sam nie wiem dlaczego, strange .......

Edytowane przez ZUY_BEZCZELNY_CHAM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://fakty.interia.pl/raporty/raport-imigranci-z-afryki/informacje/news-rzad-slowenii-wysyla-na-swoje-ulice-czolgi,nId,1909318

"W odpowiedzi na zalew imigrantów, słoweński rząd wysyła na swoje ulice czołgi i oddziały prewencyjne policji. Codziennie do tego dwumilionowego państwa przybywa z Chorwacji około 12 tysięcy imigrantów."

Nie glosujcie na partie popierajace islamizacje Polski: Po, Nowoczesna, Zlew, Psl, Razem jesli nie chcecie miec takich scen jak obecnie w Slowenii czy caly czas w Niemczech, Francji czy Szwecji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość ZUY_BEZCZELNY_CHAM

ekhmmm ......

a p.Petru (zwany w warstwie WWW "murzynem Balcerowicza" czy tam "rumunem Balcerowicza") ma jaki meldunek w ogóle (?)

znaczy sie - mieszka z:

 

a.) mamą

b.) z kotem (2-gi Kacinski)

c.) pod płotem

d.) na "dzielni"

e.) w domu

f.) w pokoju na 3 pietrze

g.) pod mostem (?)

h.) w szafie

 

ja tylko pytam, bo różne słuchy na tenże ważki temat chodzą na sieci ;[

 

#UP

ale czyli co (?)

mam głosowac na PiSdzielce, KORWiN'a czy na KUKIZ'A15''

 

wybieram KORWiN'a.

:smoke:

 

ps.

userze #maxymili, zmień av bo wyglądasz teraz jak 7 nieszczesc ;]

Prosze.

 

EDIT

 

for fun (back to the future):

 

Przeglądałem sobie z ciekawości Allegro i już wiem, czemu nie ogłosili klęski po powodzi - powodzi nie było (sic!).
Do takiego wniosku można dojść przeglądając sprzedawane w Polsce samochody. Na ponad 255 tysięcy samochodów udało mi się znaleźć tylko 1 (słownie: jeden), który miał w opisie zaznaczone, że jest po powodzi. Za to było 198 samochodów, które w opisie miały zaznaczone, że nie są po powodzi.

1 - Czy to oznacza, że kupując samochód nie mamy się czego bać? Nie - wręcz przeciwnie. Oznacza to, że mieszkamy w kraju kłamców, oszustów i kombinatorów.

2 - Czy jest coś, o czym nie wiem? Weszły jakieś specjalne przepisy zabraniające sprzedaży takich samochodów lub korzystne rekompensaty z tego tytułu? Jeśli nie, to czarno widzę rynek wtórny przez najbliższy rok. Sprzedającym będzie ciężko sprzedać, kupujący będą mocno się zastanawiać przy każdym oglądanym samochodzie i zaglądać w najmniejsze szczeliny...

 

 

Ad.1

true, true.

 

Ad.2

Jest.

Edytowane przez ZUY_BEZCZELNY_CHAM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość ZUY_BEZCZELNY_CHAM

Prawicowcy znani są ze swojego "poczucia humoru" ;)

:ploom:

 

EDIT

 

a wracając do p.Kulczyka i p.Wawrzynowicza - podobno są tasmy z rozmowy Tusk - Kulczyk :D  (tak przynajmniej twierdził p.Kurski w jednym z wywiadów dla TV R).

w tym kontekscie - zastanawiające jest ostatnie "napomkniecie" Donalda Tuska iż "jego kariera polityczna może sie skończyc" ;]

Curious.

Edytowane przez ZUY_BEZCZELNY_CHAM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość ZUY_BEZCZELNY_CHAM

Racja.

Ja sie tylko martwie co by go jaka "bomba" (z "opóznionym zapłonem") nie trafiła ;)

 

EDIT

 

dlaczego warto głosowac na JKM (?):

 

"[...]

Chu..., głosuję na Korwina, bo:

- kur...cy dostaję jak czytam, że wciągu ostatnich lat na same przywileje emerytalne- wcale nie najbiedniejszych grup zawodowych- poszło blisko 800 miliardów złotych,

- chu...ozy. dostaję, jak widzę, że państwo zabiera mi ponad 50% z wypłaty

- wkur...ia. mnie to, że muszę płacić podatek dochodowy, który karze mnie za pracowitość,

- pier...olca dostaję, jak słyszę, że 1 km budowy kosztuje więcej niż w Niemczech, przy znacznie tańszej sile roboczej,

- zaje... mnie chwyta, kiedy słyszę, że wywala się na Możejki ponad 3 miliardy złotych albo 2 miliardy zł na Stadion Narodowy, a potem czytam, że brakuje na leki dla jakiegoś chorego dziecka,

- głowa mnie boli, jak czytam, że utrzymanie kancelarii prezydenta wynosi więcej niż dwór Królowej Brytyjskiej,

- boli mnie, że prawo podatkowe jest tak poje..., że mądre głowy dysputują, czy kawa z mlekiem ma mieć 8% czy 23%,

- mam ochotę zaje...ać, jak słyszę o solidaryzmie społecznym, gdzie matka dziecka chorego na raka ma się dokładać np. do emerytury 45 letniego górnika,

- rzygam, kiedy widzę jak te przymusowe mafijne samorządy: lekarski, prawniczy itp, bronią swoich Członków niczym niepodległości,

- śmiech mnie ogarnia, jak czytam, że ZUS wypłaci mi w przyszłości emeryturę, pozwalająca mi na przeżycie, jeżeli na same przywileje, rocznie pożycza 40 miliardów złotych, dzietność wśród kobiet nie pozwala na zastępowalność pokoleń, a sama instytucja jest dziurawa jak sito mojej babuni,

- mam ochotę naostrzyć siekierę, kiedy czytam, że lewactwo na utrzymanie Muslima chce wydać więcej, niż niejedna rodzina ma w tym kraju na przeżycie,

- mam ochotę zaje...ać, kiedy słucham w mass mediach poprawnych politycznie Żakowskich, Wróbli, Władyków, Lisów, TW Stokrotek, Gugałów, Krasków, itd, którzy najchętniej nasr...li by na flagę Polski i wyrzekli się tego, ze pochodzą z Polski,

- mam dość dotowania przez nas wszystkich (podatników) nierentownych molochów państwowych - stocznie 12 miliardów złotych, PKP, LOT, Górnictwo - z umorzeniami ponad 60 miliardów złotych

- wku... mnie, że w cenie paliwa jest ponad 50% podatków, a za gaz i prąd płacimy jak za zboże,

- mam dość tej politycznej obłudy i obietnic typu: 500 zł na każde dziecko, leki za darmo dla każdego emeryta, dla każdego godna praca i płaca,

- nie zgadzam się, żeby jakiś debil z Sejmu i Senatu decydował, co dzieci mają jeść w szkole i kiedy do niej iść,

- bo państwo nie powinno zabraniać ludziom, leczyć się wszystkimi dostępnymi środkami - casus- marihuana lecznicza,

- i tak można wymieniać, wymieniać, wymieniać...

Dlatego głosuję na Korwina! 
I Tobie też to radzę zrobić

[...]"

 

;)

Edytowane przez ZUY_BEZCZELNY_CHAM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stocznie po prywatyzacji nagle przynosza zyski i zajebiscie sie rozwijaja. Po prostu w panstwowce siedzi komuna jeszcze i kombinatorstwo. To sie zalatwi, tamto sie zalatwi... i nagle 1/2 towaru na zakladzie nie ma. Tak jak w FSO w Warszawie, nowe samochody nie wbijane do ewidencji szly od razu na sprzedaz z calymi dokumentami. Kto zarobil? Jakis kierowniczek i kilku jego przydupasow. Nie mowiac juz o wysylaniu czesci za granice po 1gr. aby podatkow nie placic ;)

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hemmm, ja to dziwny jestem, bo wraz z wiekiem poglądy mi się nie zmieniają. A zdarzyłem założyć rodzinę i o dziwo nawet troszkę nie sczerwieniałem wbrew powszechnemu mniemaniu. A odbębniłem cztery, a jak sie uda to jutro 5-te wybory do tfu... najjaśniejszego parlamentu.

Edytowane przez Lancer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto za młodu nie był socjalistą, ten na starość będzie s<span style='color: red;'>[ciach&#33;]</span>ysynem, ale kto na starość socjalistą pozostał, ten jest po prostu głupi.

Czerwienieć z wiekiem? Wstydzilibyście się.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś się skusi na taki program? legal.gif.pagespeed.ce.Kw4A0Xe_46.gif

 

Naturalną konsekwencją będzie późniejsze upomnienie się o równouprawnienia dla pedofilów i zoofilów. Idę o zakład że gdyby taki gość dorwał się do władzy to mielibyśmy podobne problemy z ciapatymi jak na zachodzie.

 

Jakby wygrało SiP to najprawdopodobniej będzie lepiej niż zwycięstwo OP ale to różnie może być.

Ja chyba dam szansę krulowi.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam, że wszyscy stąd powinni dać szansę Krulowi/Kukizowi - i tak nie wygrają, bo w Internecie są przeważnie ludzi leniwi, albo tacy, co się polityką nie interesują i nie idą na wybory. W efekcie do głosowania idzie pokolenie babć i fanatyków i będziemy mieć cyrk. Zmobilizujmy się, ruszmy tyłek z domu i zagłosujmy wszyscy, a każdy nasz głos to ziarnko do kopczyku, gdzie przy sile powiedzmy :

30% PiS

20% PO

15% Kukiz

10% Korwin 

 

coś już będzie dało się ugrać... Mnie zawsze zaskakuje, że w każdych Internetowych sondach wygrywa Korwin/Kukiz a na wyborach będzie jak zwykle jeden wielki kut... z napisem PO-PIS... Przykre to jest. 

 

AudiAWX i reszta podobnych, jak nie chcesz na Korwina to zagłosuj na Kukiza, uwierzcie, ale oni i tak nie będą samodzielnie rządzić, więc nie myśl sobie, że Twój głos jest decydujący o wyniku, więc daj tą szansę Korwinowi/Kukizowi chociażby jako przeciwwagę dla cyrków, które aktualnie są... 

 

Głosowanie "na mniejsze zło" zawsze było głupie, ale jeśli głupich zachowań ludzkości nie da się zmienić, to trzeba po prostu zmienić opcję - niech ludzie głosują na Kukiza/Korwina jako mniejsze zło od PoPiS...

  • Upvote 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość ZUY_BEZCZELNY_CHAM

Daj spokój, chyba oczywiste, że fejk. Takiego programu nie da się mieć na poważnie :P

 

27.10 urodziny Janusza Korwin-Mikkego :) jutro może dostać fajny prezent.

 

Tak myslisz (?)

Myslisz że prawdziwe Zło nie istnieje (?)

 

KLIK

 

wybacz że to napisze, ale (jeżeli tak myslisz - j.w.) - to jestes kompletnym idiotą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zuy
brawo, że się troszczysz o to, czy myślę. Spoko, jakoś daję radę. Ale nie odnoś się tak do ludzi tutaj, bo stanowimy tu fajne grono, znamy się z forum w większości od kilku lub nawet 10 lat i atmosfera jest jak ze starymi kumplami na piwie. Nie ma co się obrzucać łajnem. Nikt tu nie chce takich "przyjemności" ;)

Edytowane przez maxymili

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...