Skocz do zawartości
lspider

Polityka i politycy

Rekomendowane odpowiedzi

Konwencja Newsweeka z Lisem i jego ekipą bezcenna :lol: :lol: :lol: Właśnie leci na oNIET, fajne miny mają  :lol:

 

Ależ nerwowi, ależ ból dupska. Lis mam nadzieję, że zostanie zmieciony przez PiS. Razem z wyborczą i resztą Lewicowej psychozy. 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sejm bez Pszemka to już nie będzie to samo. Mimo wszystko można zauważyć pozytywne trendy, tj. Zlew, który tracił, tracił i w końcu upadł; PSL z coraz większymi trudnościami z przekroczeniem progu; Krul z kilkuset tysiącami nowych wyborców. Idzie ku lepszemu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zobaczylem rozklad glosowania w grupach wiekowych to tylko plakac. Ciekawe jaki % calosci stanowila kazda grupa wiekowa. Jeszcze by sie okazalo ze grupa 40+ ma 70% calosci oddanych glosow... Ale takich danych chyba nie pokaza.

NIe mowiac o idiotach (nie przepraszam jesli glosowales na nich, twoja rodzina i znajomi :x) ktorzy oddali glos na kukielke i kolesi od petru. Scenariusz jak z House of Cards do potegi.

Edytowane przez Aurora001

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie w oczy rzuciła się różnica pomiędzy kartami do głosowania do sejmików wojewódzkich w 2014 roku a kartami do Sejmu we wczorajszych wyborach.

Po zeszłorocznych wyborach twierdzili co niektórzy, że forma książeczki i lista PSL na pierwszej stronie dało PSLowi sporo głosów i miejsc w sejmikach.

Dzisiaj była strona tytułowa, spis treści i na trzeciej kartce lista nr 1 PiS. Zostały wyciągnięte wnioski po zeszłorocznych wyborach. Zastanawiam się jednak jak wyglądałaby dzisiaj karta do Sejmu, gdyby jedynkę miało znów PSL lub PO. Wyglądałaby jak dzisiaj czy jak karta do sejmików w zeszłym roku? Lista numer jeden byłaby na pierwszej stronie czy na też na trzeciej kartce?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość ZUY_BEZCZELNY_CHAM

 

 

"[...]

Nawet nie chodzi o jakichś konkretnych polityków, tylko o całokształt tego rządu – tej grupy politycznej, która na co dzień posługuje się fałszem, nieprawdą, obłudą, kłamstwem i manipulacją. I Polacy to w końcu dostrzegli – skomentował Dawid Jackiewicz z PiS.

[...]"

 

 

trafna uwaga - zapomniał pan jeszcze o jednym słowie - prowokacjami (bezustannymi i na wielu frontach)

ale to historia na inną opowiesc (z krypty) - a może raczej - na koniec czasów i Sąd Ostateczny.

 

 


 

 

#UP

trafna uwaga #Klaus ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry, dla mnie to nie jest zrozumiałe że partia za którą stoi każdy rozsądnie myślący przedsiębiorca + większość młodzieży dostaje głupie 4,9 (i to akurat tak tyci tyci za mało?). Nie chce znowu śmiesznych teorii spiskowych tworzyć ale kura mać...no nie mówcie że to jest matematycznie realne w ogóle... Bo co jak co ale wyznawcy (czyt. debile z klapkami) bandy czworga pójdą lub nie pójdą na wybory w zależności od pogody czy samopoczucia, może zaznaczą coś a może oddadzą nieważny głos. Ale ktokolwiek kto popierał Korwina czy tę gwiazdę estrady, to jednak poszedł do wyborów na bank i zagłosował na nich a nie spis treści bo wiedzą, że to jedyna nadzieja. A jednak ktoś chce nam wmówić że było ich tylko 4%? Naprawdę, gość na którego wiece w każdym mieście przychodziły setki osób nie zebrał półtoramiliona głosów żeby zdobyć 10%?

Edytowane przez Havoc
  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Usnalem w kraju rzadzonym przez bande zlodzei i klamcow, a obudzilem Kaczystanie, rzadzonym przez fanatycznych psycholi wyznajacych kaczke...

Towarzyszu, nie martwcie się na zapas, jeszcze macie czas na złapanie Wizzaira do Gatwick.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dajcie mi K, dajcie mi R, dajcie mi U, dajcie mi L! Oooooo KRUL! Dalejże, naprzód Krulu, pogoń precz Piechocińskiego i resztę wąsatych szwagrów, którzy powinni dostać dziesięć lat łagru za same facjaty, nie mówiąc o dewastowaniu społeczeństwa nepotyzmem i utrącaniu karier tym, co spoza sitwy.

Ale będzie czad.

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Estabilishment dziala pieknie. Zlew, ktory wczoraj mial 6,6%, dzis ma juz 7,9x%. Do jutra wynik bedzie ponad 8% i status quo bedzie zachowane, a wiec pis, po, sld, psl ciagle razem, tylko wladza sie wymieniaja. Dojdzie do tego nowoczesne po, a Kukiza sie po prostu rozbierze i tyle z "antysystemowcow".

 

"<span style='color: red;'>[ciach&#33;]</span> bombki strzelil".

:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Estabilishment dziala pieknie. Zlew, ktory wczoraj mial 6,6%, dzis ma juz 7,9x%. Do jutra wynik bedzie ponad 8% i status quo bedzie zachowane, a wiec pis, po, sld, psl ciagle razem, tylko wladza sie wymieniaja. Dojdzie do tego nowoczesne po, a Kukiza sie po prostu rozbierze i tyle z "antysystemowcow".

 

"[ciach!] bombki strzelil".

:(

 

Kur*a mi się w te wyniki wierzyć nie chcę. 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kur*a mi się w te wyniki wierzyć nie chcę. 

Są jak najbardziej wiarygodne moim zdaniem. Z wieloma ludźmi rozmawiałem i bardzo nie wielki odsetek chciał w ogóle o Korwinie rozmawiać. Większość ludzi uważa go za oszołoma i chama. zadne argumenty nie docierają i biorą wszystko dosłownie co mówi.

Po prostu większość ludzi woli nie znać prawdy i słuchać bajek niż stawić czoła rzeczywistości.

Edytowane przez rafa
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak go brać na poważnie jak koleś jest za zniesieniem ograniczeń prędkości w celu zwiększenia bezpieczeństwa na drodze? Jakim sposobem? Ano takim, że wg niego im szybciej będę jechać tym szybciej dojadę, a tym samym krócej będę przebywał na drodzę i krócej będę stwarzał zagrożenie dla innych. Sory, ale to jest bełkot. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podmianka PSLu na KRULa to by była piękna podmianka. Ale, zeby ZLEW wszedl to ja pier... to już jasny przekręt by był, żeby PiS nie mial wiekszosci. Swoją drogą Ziemkiewicz fajnie napisał o KRULu i Cookies - http://fakty.interia.pl/felietony/ziemkiewicz/news-odliczanie-wyborcze-ziemkiewicza-czas-reprymendy,nId,1909956- byla szansa na zmiane konstytucji, PiS mialby wiecej mandatów + jeszcze Cookies z KRULem, zrobili by co chcieli razem, a tak [gluteus maximus].

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyniki z dwóch gmin na ponorzu: :mellow:

 

Wyniki wyborów w gminie Choczewo:

Frekwencja 36,80%:

SEJM: Lista Nr 1 PIS 22,48%

Lista Nr 2 PO 28,82%

Lista Nr 3 RAZEM 3,74%

Lista Nr 4 KORWiN 3,96%

Lista Nr 5 PSL 3,96%

Lista NR 6 Zjednoczona Lewica 19,19%

Lista Nr 7 “Kukiz 15” 7,19%

Lista Nr 8 Nowoczesna 4,26%

Lista Nr 10 Wyborcy Zbigniewa Stonogi 0,42%

 

W gminie Gniewino zwyciężyła Zjednoczona Lewica - 27,6 proc. Następny jest PiS, na tę partię zagłosowało 26 proc. biorących udział w wyborach, na PO zagłosowało 24,6 proc. głosujących. Partia KUKIZ'15 otrzymała 6 proc. głosów, KORWiN - 4,7 proc., Razem - 3,8 proc., Nowoczesna 3,6 proc., PSL - 3 proc., partia Stonoga 0,3 proc.


 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...